KIZ ÇOCUK

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bu ürünleri gördünüz mü? i

 • ÜCRETSİZ KARGO 11.11 6

  Vicco 950.E19K.224 Anka İlk Adım Sarı Çocuk Ayakkabı

  (1)

  123,90 TL

  123,80 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Igor Pipo Leo W10104-AW18-Z26

  179,90 TL

  134,93 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO 11.11

  Hakiki Deri Pudra Pembe Bebek Bot

  338,26 TL

  202,95 TL

 • SANBE KIZ ÇOCUK YAĞMUR BOTU

  (2)

  59,99 TL

 • Tüğlü Simli Gümüş Gri Bebek Botu

  139,90 TL

  99,90 TL

Kategoride öne çıkanlar i

Kız Çocuk

Kız çocuk ayakkabıları yazlık ve kışlık olarak farklı modellerle karşımıza çıkar. Çocuklar için yazlık modellerde babetler, sandaletler bulunur. Kışlık modellerde ise botlar, çizmeler vardır. Ayrıca dört mevsim giyilebilir terlik ve günlük ayakkabı modelleri de kullanılır.Çocuk ayakkabılarında bulunan sayısız model seçeneklerini kategorimizden rahatlıkla inceleyebileceksiniz.

Yazlık Kız Çocuk Ayakkabılarının Sağladığı Faydalar

Yazlık Kız Çocuk Ayakkabılarının Sağladığı Faydalar

Yaz döneminde çocukların ayakları genelde terler. Bu tip durumda çocukların terli ayaklardan dolayı rahatsızlık yaşamaması ve düşmemesi için ayakkabı modellerini doğru seçmekte fayda var. Günlük hayatta çocuklar için yaz döneminde ideal kullanım sağlayan babetler; deri, suni deri, rugan, bez, keten kumaşlar kullanılarak üretilir. Kız çocuk babetlerin tabanları düzdür. Bundan dolayı da çocuklar yürürken hiç zorluk çekmez. Babetler, ayakların üst tarafının kolayca hava almasını sağlar. Bu özellik ayak sağlığına olumlu katkıda bulunur. Dışarıda giyilen babetlerin yanında ev ve dans için özel olarak tasarlanan modeller vardır. Kız çocuk sandaletleride babetler kadar kullanışlı olan ayakkabılardandır. Sandaletler genelde arkadan kemerli olduğu için çocuğun ayağından kayma yapmadan rahatça kullanılırlar. Sandaletlerde yandan fermuarlı, tokalı, yapışkanlı modeller de bulunur. Çoraplı ya da çorapsız olarak çocuklarınız rahatça giyebilir.

Kışlık Kız Çocuk Ayakkabısı mı Almak İstiyorsunuz?

Kışlık Kız Çocuk Ayakkabısı mı Almak İstiyorsunuz?

Soğuk havalarda çocukların ayak sağlığını korumaya yarayan bot ve çizmeler deri, suni deri, rugan, süet malzemelerden üretilir. Kız çocuk botları ve çizmeleri yarım ve uzun modellere sahiptir. Botlar özellikle karlı havalarda kullanıldığı için suya dayanıklı özellikte olması önemlidir. Botun içi iyi kalitede hava alsın ve sıcak tutsun isterseniz deri mataryelli modelleri tercih edebilirsiniz. Deri çocuk botları uzun ömürlü kullanımlar sağlar. Kız çocuk çizmeleri de özellikle yağmurlu havalarda tercih edien modellerin arasındadır. Çizmelerin su geçirmez özellikte olması yağmurlu havalarda rahatça kullanılmasını sağlar. Yağmur çizmelerinde de kısa ve uzun modeller bulunur. Kız çocuk çizmeleri genelde renkli ve desenli modellere sahiptir. Yağmur çizmelerini ve yağmur botlarını dört mevsim kullanabilirsiniz.

Çocuk Günlük Ayakkabı ve Terliklerinde Seçenekler

Çocuk Günlük Ayakkabı ve Terliklerinde Seçenekler

Çocukların günlük ayakkabıları spor, klasik tarzda üretilir. Kız çocuk spor ayakkabıları yaz kış rahatça kullanılabilir. Spor ayakkabısı alırken yüzey kaplamasının kışa dayanıklı olup olmadığına dikkat etmenizde fayda var. Deri spor ayakkabıları en çok tercih edilen seçenekler arasındadır. Çocuğa giydireceğiniz kıyafete göre klasik ayakkabı tercih edebilirsiniz. Çocuk ayakkabılar genelde deri, suni deri, süet, rugan malzemeler ile üretilir. Desensiz düz ve sade renkte kullanılan günlük ayakkabılarda hafif topuk olabilir. Hem spor ayakkabıların hem klasik ayakkabıların bağcıkları bulunur. Bağcıklı modeli tercih etmeyenler yapışkanlı modeller kullanılabilir. Terlik modellerinde evde ve dışarda kullanılmak üzere çeşitli seçenekler bulunur.

Kız Çocuk Ayakkabısı Seçiminde Püf Noktalar

Kız Çocuk Ayakkabısı Seçiminde Püf Noktalar

Çocukların ayaklarının rahat şekilde hava alması için aynı ayakkabıyı üst üste iki gün giydirmeyin. Rugan çocuk ayakkabılarında genelde boyaya ihtiyaç duyulmadığı için günlük olarak rahatlıkla kullanılır. Yıkanabilir özelliğe sahip çocuk ayakkabılarını filenin içinde makineye yerleştirirseniz şekli bozulmamış olur. Çocukların ayaklarından birinin numarası diğerinden genelde büyük olduğu için ayakkabı alırken büyük olan numarayı tercih edin. Alacağınız ayakkabının modeli ne olursa olsun alt tabanı esnek ve çocukların kaymadan kullanabileceği şekilde olmalı. Çocuklar ayakkabıyı kendileri kullanacaksa rahatça giyilip çıkarılabilme özelliği olmasına dikkat edin. Dilerseniz diğer ayakkabı çeşitlerini incelemek için Çocuk Ayakkabı kategorimizi ziyaret edebilirisiniz.