Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Lol
M.P
Dgn
M2S
M2s
UGG
Brn
Cat
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Numara

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kapanma Türü

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Başka bir kelime deneyin

İçerik

Başka bir kelime deneyin

Taban Materyali

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Desen

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kız Çocuk Ayakkabı

için 13,501 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kız Çocuk Ayakkabı

Giyim tarzını tamamlayan en önemli parçalardan birisi ayakkabılardır. Mevsime göre kullanılan modeller değişiklik göstermesine rağmen daimi kullanılan dört mevsime uygun ürünler de mevcuttur. Mevsimin yanı sıra ayakkabı tercihlerini belirleyen en önemli nokta kıyafetlere olan uyumdur. Kullandığınız kıyafetlerin tarzına uygun olan modelleri seçerek kombininizi tamamlayabilirsiniz. Giyim ve aksesuar sektörünün kesişiminde yer alan ayakkabılar, yetişkinlerde olduğu gibi çocuklarda da oldukça önemlidir. Kız çocuk ayakkabıları, farklı desen, tasarım ve tarza sahip onlarca modele sahiptir. Çocukların zevkine hitap eden ürünler ise genellikle canlı renklere sahip olanlardır. Yaş gruplarına ve cinsiyete göre değişiklik gösteren kız çocuk ayakkabısı tasarımlarına sayfamızdan ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz.

Rahat Çocuk Ayakkabısı Çeşitleri

Rahat Çocuk Ayakkabısı Çeşitleri

Çocukların ilk adımlarında onlara yardımcı olabilmek için giyeceği ayakkabıyı da büyük bir titizlikle seçmek gerekmektedir. Rahatça yürümek ve özgürce koşabilmek için siz de çocuk ayakkabısı modelleri arasından seçimlerinizi yapabilir ve onlara ilk adımlarında destek olabilirsiniz. Çocuklar için ayakkabılar seçerken dikkate edilmesi gereken pek çok husus bulunmaktadır. Çocuğun beğeni, zevk ve isteklerinin yanı sıra fonksiyonel özelliklerine de bir hayli önem vermek gerekmektedir. Çocuğun giyerken yürümesini engellemeyecek, düşme gibi kaza durumlarına yol açmayacak türden güvenli bir ürün seçiminde bulunmak oldukça önemlidir. Ergonomik tasarımları ve şık görüntüleriyle siz de pek çok model arasından en uygununu bulabilirsiniz. Şık, kaliteli ve şirin modeller arasından çocuğunuz, kardeşiniz ya da sevdiğiniz için oldukça güvenli ve sağlıklı modeller bulabilirsiniz. Her mevsim için ayrı bir çocuk ayakkabı modeli bulabileceğiniz gibi dört mevsim giyilebilecek modelleri de inceleyebilirsiniz. Örneğin dört mevsim çocuk ayakkabısı 28 numara genel olarak 5-8 yaş arası çocuklar tarafından kullanılabilmektedir. İster tatlı ve şirin görünümlü hayvan figürlerinin bulunduğu isterseniz de süper kahramanlara ait ikonların bulunduğu modelleri seçerek siz de sevdiklerinizi mutlu edebilir, ilk adımlarını atarken onlara destek olabilirsiniz. Rahat ve mutlu adımlar atabilmeleri ve kendilerinizi sizin yanınızda güvende hissedebilmeleri için ergonomik tasarımlı ve sağlıklı ürünleri tercih etmekte fayda vardır. Sandalet, bot, babet, spor ayakkabı ve terlik gibi pek çok ayakkabı modeli arasından çocuğun ihtiyaçlarına ve isteklerine göre kararlar verebilirsiniz. Hangi tür bir ayakkabı satın alacağınıza karar verdikten sonra rengine ve üzerinde yer alan grafiklerin içeriğine karar verebilirsiniz. Renk ve görünüm gibi hususların yanı sıra yaşadığınız yerdeki mevsimsel özellikleri de dikkate alarak kararlar vermek gerekecektir. Soğuk, yağmurlu, karlı geçen hava koşullarında hareket kabiliyetini kısıtlamayacak ve rahat hareket imkânı tanıyacak modelleri tercih ederek çocukların sağlığını koruyabilir, güvenle hareket etmelerine imkân sunabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Kız Çocuk Ayakkabısı Modelleri

Her Bütçeye Uygun Kız Çocuk Ayakkabısı Modelleri

Satın alacağınız kız çocuk ayakkabısı beyaz, siyah, mavi, yeşil, pembe gibi tek renk modellerde olabileceği gibi farklı tasarımlara sahip modelleri de inceleyebilirsiniz. Birbirinden şık ve tatlı grafik ve sembollere sahip ayakkabı modelleri kız çocukların tam da beğeneceği türdendir. Onlara seçim şansı sunarak giyecekleri ayakkabıları seçme imkânı sağlayabilirsiniz. Ancak seçim hakkını sunmadan önce belirleyeceğiniz seçeneklerde ergonomik ve güvenli oluşlarını öne çıkarmalısınız. İlk olarak güvenli, sağlıklı ve güvendiğiniz markadaki ürünleri belirlemeli, çocuğun sevebileceği model ve renkteki ayakkabılara da seçenekler arasında yer vermelisiniz. Ardından çocuğun yapacağı seçimlerle birlikte karşılıklı güven duygusunu pekiştirebilir ve ilk adımlarında ona güven verebilirsiniz. Gündelik aktiviteler için seçeceğiniz ürün modelleri ile mevsimsel şartlara göre seçeceğiniz tasarımlar birbirinden farklı olabilir. Okula giderken, belirli kursları tamamlarken ya da dışarıda yürüyüşler yaparken spor ayakkabılar oldukça rahat ve kullanışlı olurken, kış gibi soğuk mevsimlerde seçilecek botlar daha farklı özelliklere sahip olacaktır. Yağmurlu günlerde giyilecek daha kalın materyallerden üretilmiş, ayağın ıslanmasını önleyen ayakkabılar hem beden hem ayak sağlığı için oldukça önemli olacaktır. Bu gibi mevsimlerde giyilen elbise ve ayakkabılar vücut ısısının korunması amacıyla üretilir ve satın alınır. Bu bakımdan yapacağınız seçimlerde estetik görünümün, rengin ve tasarımın yanı sıra fonksiyonel özelliklere de dikkat etmelisiniz. Seçeceğiniz kız çocuk ayakkabısı 35 numara ya da daha küçük numaralara sahip olabilir. 29, 30, 31, 32 gibi kız çocukları için üretilmiş numaralar arasından siz de ayak sağlığı için en uygun olanını seçebilirsiniz. Normal ayakkabı boyutundan daha küçük ya da daha büyük bir ürün seçiminde bulunmanız sağlık açısından pek iyi sonuçlar vermeyecektir. Örneğin, daha küçük bir ayakkabı ayakların sıkışmasına sebep olacağı için hem rahat hareket imkânı sunmaz hem de daha fazla terleme ihtimali doğuracağı için ayak sağlığını olumsuz etkileyebilir. Daha büyük bir ayakkabı ise ayakların tam olarak oturmasını önleyeceği için yine bir hareket kısıtlamasına yol açacak ve ayağın normal boyutlardan daha fazla büyümesine yol açacaktır. Siz de bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak kız çocuk ayakkabı seçimlerinde bulunabilmek için kız çocuk terlik ve sandalet sayfamızı inceleyebilir ve siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Hayvan ve Kız Süper Kahraman Desenli Çocuk Ayakkabısı Modelleri

Hayvan ve Süper Kahraman Desenli Kız Çocuk Ayakkabısı Modelleri

Çocukların en sevdiği karakterlerin ve hayvanların yer aldığı kız çocuk ayakkabısı modellerini inceleyerek siz de onlara unutamayacağı ve özel bir hediye alabilirsiniz. Sağlıklı ve güvenli adımlar için yapacağınız seçimlerde titiz olmalı, sadece görünümüne değil sağlık açısından uygunluğuna da karar vermelisiniz. Seçeceğiniz çocuk ayakkabısı 32 numara ya da daha küçük numaralara sahip olabilir. Çocuğun tam olarak kullandığı ve ayağına tam olarak oturacak olan numaradaki ayakkabıyı seçmeniz hem gündelik hayatta rahat hareket edebilmek için hem de istenmeyen kazalardan korunmak için oldukça önem arz etmektedir. Daha küçük ya da daha büyük satın alınan ürünler hem hareket kabiliyetine olumsuz yönde etki edecek hem de iskelet ve kas sisteminin gelişmesine eksi yönde katkılar sağlayacaktır. Yerli ve yabancı markaların birbirinden farklı çeşitlilikte ürettiği şık ve kullanışlı modeller arasından kardeşiniz, çocuğunuz ve sevdikleriniz için seçimler yapabilirsiniz. Terlik, sandalet, babet, bot, spor ayakkabı gibi pek çok seçenek arasından yapacağınız tercihlerle yaz, kış, bahar gibi mevsimler için uygun hediyeler alabilirsiniz. Kuru ve ıslak zeminlerde rahat hareket imkânı tanıyan bot ve spor ayakkabı çeşitleri de yine ebeveynler tarafından sıkça tercih edilen çeşitler arasında yer almaktadır. İster parkta oynarken ister okula giderken ister hafta sonu gezintilerinde kullanılabilecek spor ayakkabı ve botlar birbirinden farklı fiyat çeşitlilikleri ile her eve girmektedir. Güvenli hareket için çocuğun boyu da dikkate alınmalı, eğer gerekli görülürse çocuk ayakkabısı modelleri topuklu çeşitleri arasından seçimler yapılmalıdır. Öte yandan yine mevsimsel şartlara uygun olarak yağmur ve kar geçirmeyen çeşitler arasından da seçimler yapabilmek mümkündür. Dayanıklılığı ve konforuyla ön plana çıkan yağmur botları da pek çok farklı marka ve modelle kullanıcılarla buluşmaktadır. Diğer yandan bahar ve yaz mevsimlerinde büyük bir güvenle giyilebilecek, tercih edilen kıyafet ve elbiselerle uyumlu olan modelleri de inceleyerek uygun olanlarını satın alabilirsiniz. Marka, kalite ve modele göre değişkenlik gösterebilen kız çocuk ayakkabısı fiyatları, her bütçe için uygun olabilecek niteliktedir. Siz de çeşitli ürünler arasında incelemeler yapmak ve siparişinizi vermek için Kinetix kız çocuk terlik ve sandalet sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kız Çocuk Ayakkabısı Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Kız Çocuk Ayakkabısı Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Ayakkabı alışverişi yaparken mevsim sıcaklıklarına göre karar vermeniz birçok yönden sizlere avantaj sağlamaktadır. Öncelikle sıcak yaz günlerinde hava alan ve ince kumaşlı modelleri tercih ederek ayaklarınızın terlememesini sağlarsınız. Diğer yandan kış mevsiminde kalın kumaşlı ve su geçirmeyen modelleri satın alırsanız ayaklarınız üşümez ve hasta olmazsınız. Sağlık ve hijyen açısından avantaj sağlamak için mevsim koşullarına göre tercihlerinizi belirlemelisiniz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise çocuğun yaşı ve ayakkabı numarasıdır. Ayağın rahat etmesi için tercih edilen ayakkabının ne çok büyük ne de çok küçük olması gerekir. Ayağın ayakkabı içerisinde rahat etmesi, ayakkabı numarası için tek kriter olmalıdır. Bu yüzden kız çocuğu 12 yaşında ise ona illa çocuk ayakkabıları 12 yaş grubundan ürün satın almanıza gerek yoktur. Yaşına göre değil de ayak numarasına göre alışveriş yapmanız daha sağlıklı sonuçlar doğurur. Yaş gruplarına göre standardize edilmiş ayak numaraları olmadığını unutmamanız gerekir. Çünkü aynı yaş grubundaki çocukların ayak numaraları farklı gelişim etkenlerinden dolayı değişiklik göstermektedir. 12 yaşındaki bir kız çocuğunun diğer 12 yaşındaki kız çocuklarıyla aynı ayak numarasına sahip olamayacağı gibi çocuk ayakkabıları 11 yaş grubunda da aynı şey söz konusudur. Bu tavsiyelere dikkat ederek yapacağınız alışveriş sonucunda çocuğunuzun daha rahat yürüdüğünü ve koştuğunu gözlemleyebilirsiniz. Ayak sağlığını önemseyerek alışveriş yapmak istiyorsanız mevsime ve ayak ölçülerine dikkat etmeyi unutmamalısınız. Bu kriterlerin yanı sıra günlük hayattaki konforu artırmak için çocuğunuzun ayak tabanı şekline de dikkat etmeniz gerekir. İçe, dışa ya da düz basan kişilere göre farkı üretilen taban çeşitleri arasından size uygun olanı satın almalısınız. Taban çeşidinin yanı sıra kullanım alanına göre farklı modellerde üretilen ürünler arasında en popüleri günlük kullanıma uygun olan spor modellerdir. Cırt cırtlı ya da bağcıklı olmak üzere temelde ikiye ayrılan spor modeller arasından zevkinize uygun renkteki modelleri belirleyebilirsiniz. Zevkinize uygun olan düz renkli ya da desenli seçenekleri inceleyerek kendi tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

Farklı Renkteki Kız Çocuk Ayakkabı Modelleri

Farklı Renkteki Kız Çocuk Ayakkabı Modelleri

Ayak konforu ve sağlığı önemsenerek üretilmiş modeller arasından kendi ihtiyacınıza uygun olanları belirlemek için dikkat etmeniz gereken püf noktalar mevsim şartları ve taban şeklidir. Uygun tabandaki ürünler düz basanlar, içe basanlar ya da dışa basanlar olarak ayrılmıştır. Taban kriterlerini inceleyip uygun olanı tespit ettikten sonra ise ürünün kullanılacağı mevsimin şartlarını düşünmelisiniz. Yaz mevsiminde tercih edilen açık ayakkabıların en büyük avantajı terleme sorunu yaşatmamasıdır. Bu yüzden yaz sıcaklarında kullanılmak için üretilmiş modellerin en önemli özelliği terletmeyen, hava alan kumaşlardan üretilmiş olmasıdır. Bunun dışında en çok tercih edilen yazlık ayakkabı modeli babet olanlardır. Kadınlarda olduğu gibi kız çocukları arasında da popülerliğini koruyan çocuk ayakkabıları babet modellerini inceleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra sonbahar ve kış mevsimine uygun bir ayakkabı arayışında iseniz ürünün su geçirmez kumaşlardan üretilmiş olmasını önemsemelisiniz. Sonbahar yağışları ve kışın yaşanan kar yağışlarından zarar görmemek için alınabilecek en kolay önlem su geçirmez kumaşlardan üretilmiş ayakkabılardır. Kışlık modeller arasında çocuklar için üretilmiş en popüler modeller arasında bot ve çizmeler yer almaktadır. Soğuktan koruyan botların aksine çizmeler yoğun kar yağışlarında bacakları koruyabilmektedir. Bu yüzden kendi ihtiyacınıza göre bir karar vermelisiniz. Diğer yandan çocuk ayakkabıları bot grubunda oldukça farklı renk ve desen çeşitliliği mevcuttur. Çocuğunuzun renk zevkine uygun olarak; pembe, mavi, yeşil ve kırmızı gibi canlı renklere sahip modellere ulaşabilirsiniz. Fermuarlı ve bağcıklı olan popüler modellerin aksine çocuklar daha kolay kullanıma sahip olan modelleri beğenebilir. Örnek vermek gerekirse bağcıklı spor ayakkabıların aksine cırt cırtlı modeller pratik bir kullanıma sahip olduğu için daha çok talep görmektedir. Talep gören bir diğer şey ise çocuk ayakkabısı 27 numara olanlardır. Anaokulu ve ilkokul seviyesindeki küçüklerin sahip olduğu yaygın ayak numarası 27 olduğu için oldukça çok satılmaktadır.

Kız Çocuk Ayakkabısı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çocuğunuz için ayakkabı seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç kriter vardır. Bu kriterlerin başında ürünün kullanacağı mevsim yer almaktadır. Mevsimin en önemli kriterlerden biri olmasının sebebi üretim aşamasında birçok fonksiyon için belirleyici olmasıdır. Örnek vermek gerekirse ürünün modelini, rengini ve kumaşını belirleyen şey mevsimdir. Sıcak yaz günleri için ince ve terletmeyen kumaşlardan üretilen modellerin aksine soğuk kış günlerinde kullanılmak üzere üretilen modellerde yünlü ve kalın kumaşlar kullanılır. Kış mevsiminin soğuğundan koruyan kumaşların önemli bir özelliği de su geçirmez olmasıdır. Yağışlı günlerde kullanılmak üzere satın alınacak ürünün su geçirmez kumaştan üretilmiş olması kişinin sağlığını koruyan bir önlemdir. Mevsim, kumaş üzerinde belirleyici bir role sahip olmasının yanı sıra ürünün tasarımı için de oldukça önemlidir. Babet, bot ve çizme gibi mevsimlik modeller hava koşulları göz önünde bulundurularak üretilir, ayağı terletmeyen ya da su geçirmeyen modeller gibi. Bu yüzden siz de çocuk ayakkabısı alışverişi sırasında ürünün hangi mevsimde kullanılacağını belirlemeniz gerekir. Mevsim kriterinden sonra gelen bir diğer belirleyici kıstas ise ayak konforudur. Uzun saatler boyunca kullanılmak zorunda kalınan ayakkabıların ayak şekline uygun olması kişinin hayat kalitesi için oldukça önemlidir. Bu yüzden ayakkabının dış görünüşünden ziyade ayak sağlığınızı önemseyerek alışveriş yapmalısınız. Çocuğun ayak ortopedisine uygun olan modelleri, kullanılacak olan mevsimin hava şartlarına uygun olacak şekilde belirleyebilirsiniz.

Çocuk Ayakkabısı Nasıl Temizlenir?

Ayakkabının modeline ve materyaline bağlı olarak değişiklik gösteren temizleme yöntemleri arasından en popüleri çamaşır makinasında yıkamaktır. Kolay ve pratik bir yöntem olduğundan dolayı çamaşır makinası birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Özellikle çocuklar sıklıkla kıyafetlerini ve ayakkabılarını kirlettikleri için çamaşır makinesi çok mantıklı bir alternatiftir. Birçok avantaja sahip olan bu yıkama yönteminin önemli dezavantajları da vardır. Çamaşır makinesi, devir sayısına ve su sıcaklığına bağlı olarak yıkanan ürünleri yıprattığı bilinmektedir. Bu yüzden kullandığınız ürünlerin uzun ömürlü olmasını ve renklerinde solma olmaması için çamaşır makinasında yıkama yöntemini kullanmamalısınız. Bu yönteme alternatif olarak yapabileceğiniz şey ise bez ve deterjan yardımıyla yapılacak temizlik şeklidir. Öncelikle ayakkabının üzerindeki kir ve çamur, kâğıt havlu ya da bez yardımıyla temizlendikten sonra süngere deterjan damlatarak temizliğe başlayabilirsiniz. Lekeli bölgeye uygulayacağınız deterjanlı süngeri yavaş yavaş ürünün üzerinde gezdirin. Daha sonra lekeler üzerine deterjan uygulamasını bitirip kâğıt havlu yardımıyla kurulayabilirsiniz. Son olarak ise nemli bez yardımıyla deterjan kalıntılarını durulayabilirsiniz. Temizlediğiniz ayakkabı bağcıklı ise bağcılarını da yıkamayı unutmamalısınız. Bunun yanı sıra ayakkabı tabanı temizliğinde ise el sabunu kullanmalısınız. Yumuşak dokulu bir sünger yardımıyla el sabununu tabana uygulayıp durulamalısınız. Yetişkin ve çocuk ayakkabıları için uygulanabilecek bu iki temel temizlik yöntemlerinden size uygun olanı seçerek ayakkabınızı kolayca eski haline getirebilirsiniz.