SARRAFİYELİ ALTIN BİLEKLİK

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Sarrafiyeli Altın Bileklik

Bileklik, zarif görünümü ve çeşitli modelleriyle altın takılar arasında en çok tercih edilen modellerden biri oluyor. Koleksiyon altın bileklik modelleri beyaz, sarı ve gül rengi altından oluşan renklerden oluşuyor. Koleksiyon altın bileklik modelleri ince kalın, taşlı taşsız gibi pek çok özellikle farklılaşıyor. Kategorinin çeşitliliğiyle pek çok model kullanıcıyla buluşuyor.

Koleksiyon Altın Bileklikler Küçük Simgelerle Tasarlanıyor

Koleksiyon Altın Bileklikler Küçük Simgelerle Tasarlanıyor

Takı tasarımlarında pek çok ekleme uzun bir zinciri veya herhangi bir kelepçe bileziği bambaşka bir modele sahip hale getiriyorsa, aynı durum koleksiyon altın bileklik kadın ve erkek modellerinde de geçerli oluyor. Nazar boncuğu gibi geleneksel eklemelerin de yapıldığı modellerde kelebek, yusufçuk gibi sembol canlılar da ekleme olarak kullanılabiliyor. Sallantılı duruşları ve narin görünümleri, bileklerin inceliğine yakışır bir nitelikte oluyor. Salaş modeller ve kelepçe tarzı modeller de bulunuyor. Kelepçe modeller genel olarak ince bir görünümde oluyor ve değerli taş eklemeleriyle yapılan tasarımlar kullanıcıyla buluşuyor. Koleksiyon altın bileklik fiyatları bilekliğin altınında kullanılan ayarlara göre değişkenlik gösteriyor. Aynı şekilde eklenilen değerli taşlar da fiyatlarda değişkenliğe sebep oluyor. 24 ayar olan has altın işlenmek için bazı aşamalara girdiğinde 22 ayara düşer. En yüksek altın bileklik de tıpkı diğer takılar gibi 22 ayar oluyor. Modeller ayar fark etmeksizin oluşturuluyor. Sık taşlı modellerde daha çok küçük taşlara yer veriliyor. İnce işlemeler il nazik modeller elde ediliyor. Koleksiyon Altın modelleri de bunlardan biridir.

Koleksiyon Altın Bileklikler İle Şıklık Yakalanıyor

Koleksiyon Altın Bileklikler İle Şıklık Yakalanıyor

koleksiyon ince altın bileklik modellerinden gelen zariflik günlük veya şık gece kombinlerinin vazgeçilmezi oluyor. Gösterişli takılarla göz yorucu bir görünüme sahip olmak istemeyen herkes bu tarz ince altın bileklik modellerinden yana tercihte bulunuyor. koleksiyon beyaz altın bileklik modellerinde pırlanta taş detaylarının kullanılmasıyla altın ve pırlantanın eşsiz uyumu sergileniyor. Geometrik şekillerden elde edilen modellerin günlük kullanım için uygunluğu çok yaygın olarak tercih edilmelerini sağlıyor. koleksiyon küçük altın bileklik modelleri bebekler için tercih ediliyor. Bu modellere özel olarak isim yazdırılıyor ve bebek görme organizasyonlarında veya ziyaretlerinde geleneksel olarak hediye ediliyor. Aynı zamanda koleksiyon altın bileklik bayan modellerinde yaygın olarak kullanılan küçük simgeler de hediye için gayet uygun oluyor. Kar tanesinin eşsizliği ve saflığı temsil edişi, bir kuş motifinin özgürlüğe atıfta bulunan anlamı ve daha pek çok simge ile verilen hediyeler daha anlamlı hale gelebiliyor. Aynı zamanda yetişkinler için de isimli altın bileklik edinmek mümkün oluyor. Bu gibi yöntemlerle eşsiz hediyelere ulaşmak mümkün oluyor.

Koleksiyon Altın Bileklik Modelleriyle Birikim Kolaylaşıyor

Koleksiyon Altın Bileklik Modelleriyle Birikim Kolaylaşıyor

Birikim için satın alınan altınları yastık altında değil de beden üzerinde bir takı olarak taşımak isteyenler için pek çok yöntem bulunuyor. Koleksiyon çeyrek altın bileklik şeklinde yarım ve gram altınların da modelleri bulunuyor. Bu takıların zincirleri gayet sportif halat tarzı modellerden seçildiğinde günlük kullanım için de son derece uygun oluyor. Aynı şekilde ince bir zincir şeklinde de tercih edildiği oluyor. Koleksiyon yarım altın bileklik modelleri gibi biraz daha büyük olabilecek modellerde ise gramjı büyük ancak hacmi küçük olan modelleri seçmek mümkün oluyor. Böylece hem kibar bir takı elde edilmiş hem de alınmak istenen altın miktarından ödün verilmemiş oluyor. Yatırımlık Altın & Gümüş kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.