SARRAFİYELİ ALTIN YÜZÜK

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Sarrafiyeli Altın Yüzük

Koleksiyon Altın yapmak ve sahip olmak özel bir çaba olarak kabul edilir. Pek çok temada koleksiyon oluşturulabilir. Oyuncak arabalardan madeni paralara kadar çok fazla koleksiyon başlığı bulunur. Koleksiyon yapma aktivitesini aynı zamanda birikime dönüştürmek de kişilerin tercihi olabiliyor. Koleksiyon, altın yüzük gibi hem takılabilen hem de birikim değeri olan ürünlerle de yapılabiliyor. Altın yüzük koleksiyon teması için oldukça çeşitli modeller bulunuyor.

Koleksiyon Altın Yüzüklerde Değerli Taşlar ve Altının Zarafeti Birleşiyor

Koleksiyon Altın Yüzüklerde Değerli Taşlar ve Altının Zarafeti Birleşiyor

Değerli madenlerin çoğu tek başlarına oldukça dikkat çekici görünebiliyor. Bu görünüm çeşitli ürünlerin birleşimiyle daha da şık hale gelebiliyor. Koleksiyon altın yüzükler safir, swarovski, pırlanta gibi farklı değerli taşlarla birleştirilerek tasarlanabiliyor. Koleksiyon 5 taş altın yüzükler pırlanta, atom gibi taşlarla elde edilen bir model olarak biliniyor. Pırlanta modeller ve diğer taşlarla elde edilen modeller arasında görünüm olarak parlaklık farkı bulunabiliyor. Bunun dışında safir, zümrüt gibi taşlarla birleştirilerek elde edilen modeller de kullanıcının tercihine sunuluyor. Bazen tamtur şeklinde tamamı altınlarla tasarlanmış yüzükler de kategorileri süsleyebiliyor. Taşlarla elde edilen görüntü son derece göz alıcı olabildiği gibi, kullanılan taşın nasıl bir tasarımla birleştiğine göre de yüzüklerin zarafet derecesi değişebiliyor. Mücevher & Saat kategorisi üzerinden tüm farklı altın yüzük modellerine ulaşabilirsiniz.

Koleksiyon Altın Yüzüklerde Altın Renkleri ve Taş Uyumuna Özen Gösteriliyor

Koleksiyon Altın Yüzüklerde Altın Renkleri ve Taş Uyumuna Özen Gösteriliyor

Koleksiyon altın yüzük modelleri altının rengine göre tasarımlarına kavuşuyor. Altın gül, sarı veya beyaz renklerde olabiliyor. Özellikle beyaz altın kullanımında safir gibi soğuk renklere sahip değerli taşlar tercih ediliyor. Pırlanta ve ine pırlanta rengindeki taşlar bütün altın çeşitlerinde kullanılıyor. Yakut taşının sıcak tonlarda olmasından dolayı daha çok sarı renkli altın tasarımlarında tercih edildiği görülüyor. Koleksiyon altın yüzük çeşitleri tamamen şık görünüm odaklı veya derin anlama sahip olacak şekilde tasarlanabiliyor. Örneğin sonsuzluk işareti gibi anlamlı motifler taşıyan yüzükler de kategorideki yerini alıyor. Herhangi bir taş bulundurulmadan genelde geometrik denilebilecek şekiller bulunduran altın yüzükler de kullanıcıyla buluşturuluyor. Hem spor kıyafetlerle hem de klasik kıyafetlerle tercih edilebilen bu yüzüklerin sade görüntüleri, altının iddialı havasıyla dengeleniyor. Koleksiyon altın yüzük modellerinin çeşitliliği seçimi kolaylaştırıyor. Bazen sarı ve beyaz altının veya gül altının bu ikisiyle birleşimi gibi farklı tasarımlar da yapılabiliyor. Çok gösterişli olması istenmeyen modellerde küçük taş detayları kullanılabiliyor. Böylece bütün kıyafetlere kolaylıkla uyum sağlayan modeller elde ediliyor. Yatırımlık Altın & Gümüş kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Koleksiyon Altın Yüzüklerin Ayarları Değişkenlik Gösteriyor

Koleksiyon Altın Yüzüklerin Ayarları Değişkenlik Gösteriyor

Koleksiyon 22 ayar altın yüzük veya 14 ayar şeklinde ayarlar arasında derecelenebiliyor. Koleksiyon altın yüzük erkek ve kadın fark etmeksizin herkes için tasarlanıyor. Ayarlar açısından bakıldığında özellikle fiyat konusunda değişkenlik görülüyor. Koleksiyon altın yüzük modelleri ve fiyatları birbirini etkilen unsurlar olarak var oluyor. Altın yüzükler, tasarımlarına ve ayarlarına göre fiyatlarında değişkenlik görülen bir kategori oluyor. Tuğralı yüzük modellerinde de küçük taş kullanımlarıyla, tuğranın ince işlemeli görüntüsü daha da gösterişli bir hale getirilebiliyor. Altın daha çok klasik takı için kullanılan bir maden olarak düşünülse de, oldukça sade ve günlük kullanım için uygun olan modeller de kategorilerdeki yerini alabiliyor.