Külçe Gümüş

Gümüş, 999/1000 saflıkta üretilir. Tıpkı altın gibi değerli madenler arasında yer alır. Gümüşün değeri altın kadar yüksek olmasa da yine tercih edilenler arasındadır. Siz de yatırım yapmak istiyorsanız ve külçe gümüş nereden alınır diye merak ediyorsanız, kategorimizde yer alan ürünlerimizi inceleyebilir ve istediğiniz kadar gümüş külçe satın alabilirsiniz. Külçe gümüş fiyatları, külçelerin gramlarına göre değişiklik göstermektedir. Gümüş fiyatlarında değişmeler olduğu için sabit bir fiyat söylemek mümkün değildir. Bu nedenle gümüş fiyatları için kategorimizi incelemeniz tavsiye edilir. Kategorimizde çeşitli ağırlıklara sahip gümüş külçeleri bulabilmeniz mümkündür. Külçe gümüş ağırlıkları: 2.5gr, 5gr, 10gr, 50gr, 100gr, 500gr, 1000gr şeklidedir. Bütçenize hangisi uygunsa onu satın alarak geleceğe yatırım yapabilirsiniz.

Gümüş külçeler genelde sertifikalı olarak satılmaktadır. Sertifika üzerinde gümüşün ayarı, gramı ve seri numarası yer almaktadır. Sertifikalı gümüş külçeler güven teşkil etmekte olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Gümüş külçelerin arka kısmında bulunan şifreler ve işaretler, taklit edilemez olarak tasarlanmıştır. Gümüş nerede bozdurulur diye merak ediyorsanız, kuyumculardan ya da bu konularla ilgilenen birinden destek alabilirsiniz. Küçük çaplı yatırımlar yapmak istiyorsanız, 5 gram gümüş külçe ya da 10 gram gümüş külçe satın alabilirsiniz.

Gümüş külçeler yatırım maksatlı kullanılırken, gümüş takılar da günlük hayatta en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Uygun fiyatlı takılar arıyorsanız, gümüş takılar kategorisinde yer alan gümüş kolyeleri, gümüş küpeleri ve gümüş bileklikleri inceleyebilirsiniz. Bütçeniz altın almaya yetiyorsa, külçe altın kategorisinden istediğiniz grama sahip olan külçe altınları satın alabilirsiniz. Külçe altın fiyatları da ürünlerin gramlarına göre değişiklik göstermektedir. Sevdiklerinize hediye olarak altın almaya karar verdiyseniz, külçe altın yerine çeyrek altın, yarım altın ya da tam altın da satın alabilirsiniz. Ziynet altın kategorisinde yer alan diğer altın çeşitlerini inceleyerek dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Külçe Gümüş

için 34 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Gramaltın (11)
İAR (15)
Nadir (7)
Başka bir kelime deneyin

Toplam Gram

(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(18)
ve üzeri (20)
ve üzeri (20)
ve üzeri (20)
ve üzeri (21)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL