22 Ayar Bilezik

22 ayar bilezik, düğünlerde gelinlere en çok takılan takılar arasında yer almaktadır. Siz de gelin takısı bakıyorsanız, kategorimizde onlarca farklı modeli bulunan 22 ayar bilezik modellerini inceleyebilirsiniz. 22 ayar bilezik modelleri arasında; ağaç kabuğu, Adana burma, örgü, sarmaşık, çeyrek altınlı gibi modeller bulunmaktadır. Çeyrek altınlı bilezik modelleri, çeyrek altınların bir araya gelmesi ile hazırlanmıştır. Gelininize hediye etmek için altın bilezik modelleri arıyorsanız, hemen kategorimizde yer alan ürünlerimize bakabilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Sarmaşık altın bilezik modeli ve örgü bilezik modeli, gelinlerin en sevdiği modeller arasında yer almaktadır.

Çok yakınlarınızın düğün gününde geline altın takmak isterseniz, 22 ayar bilezik modellerinden birini tercih edebilirsiniz. 22 ayar bilezik modelleri daha sonra gelinler tarafından günlük hayatta da kullanılmaktadır. Günlük hayatta aksesuar olarak kullanılabilen 22 ayar bilezikler yatırım amaçlı da kullanılabilir. 22 ayar bileziklerin alış ve satış fiyatlarına bakarak alış ya da satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Altın, son derece dayanıklı bir maden olduğu için birçok kişi tarafından yatırım maksatlı olarak kullanılmaktadır. Gelinlere ve damatlara en çok takılan takılar arasında çeyrek altın, yarım altın, tam altın ve Cumhuriyet altın çeşitleri yer almaktadır. Ziynet altın kategorisinde ve Cumhuriyet altını kategorisinde yer alan ürünleri inceleyerek siz de sevdiklerinize altın takılar satın alabilirsiniz.

22 ayar bilezik çeşitleri arasında yer alan taşlı Trabzon hasır bileziğin ikili kilit sistemi bulunmaktadır. İkili kilit sistemi açılma olmasına müsaade etmez. Bileğe direkt geçer ve her bileğe uygundur. Böylece güvenli şekilde taşınabilme imkanı sunar. Kelepçenin üzerinde yer alan zirkon taşlar mıhlanarak işlenmiştir. Gelinlere en çok takılan bilezik çeşitleri arasında yer alan bu altın bileziğin fiyatı için kategorimize göz atabilirsiniz. 22 ayar bilezik modelleri ve fiyatlarını inceleyerek dilerseniz kızınıza, dilerseniz de akrabalarınızın gelinlerine hediye alabilirsiniz. 22 ayar bilezik modelleri arasında son derece ince işçilikle tasarlanmış olanları bulunmaktadır. İnce işçiliğe sahip olan 22 ayar bilezikler daha pahalı olurken, işçiliği olmayan 22 ayar bilezikler daha uygun fiyatlıdır.

22 Ayar Bilezik

için 1,300 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bilezikci (292)
Bilezikhane (312)
Cephaneci (15)
(1)
(1)
(1)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Rengi

Sarı (64)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün – Model Tipi

Kelepçe (42)
Örgü (6)
(5)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yüzey Tipi

(34)
(6)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(82)
ve üzeri (95)
ve üzeri (98)
ve üzeri (98)
ve üzeri (99)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL