22 Ayar Bilezik

En çok tercih edilen yatırımlık altın ürünlerinden biri olan 22 ayar bilezik modellerinden almak istiyorsanız kategorimizde bütçenize ve zevkinize uygun bir seçenek bulacağınızı garanti edebiliriz. Altın bilezik modelleri, hem şahsi kullanım için hem de hediye etme amacıyla satın alınabilir. Düğün, nişan, söz, doğum günü gibi özel günlerin en sevilen ve en çok tercih edilen hediyesi olan 22 ayar altın bilezik iyi bir yatırım ürünüdür. Altın fiyatları, altın piyasasının değerlerine göre değişir ve piyasa yükseldiğinde yatırım satılarak kar elde edilebilir.

22 Ayar Bilezik Modelleri Nelerdir?

22 Ayar Bilezik Modelleri Nelerdir?

Kategorimizde bulunan altın bilezik fiyatları modelleri birçok çeşide sahip bulunmaktadır. Kelepçe, şarnel, örgü, burma, mega, hasır modellerine sahip altın fiyatları bilezik modelleri arasından bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz. Altın bilezik çeşitleri ve isimleri, bileziğin işçiliğine göre de değişmektedir. Az işçiliğin bulunduğu sade ve hafif modeller daha uygun fiyatlara sahipken, işçiliğin fazla olduğu kalın, işlemeli ve oylumlu bilezik modellerinin fiyatları daha yüksek meblağlara çıkmaktadır. Düğünler, nişanlar için en çok tercih edilen altın bilezik burma modelleri ise, kalınlığı ve ağırlığına göre fiyat değişikliği göstermektedir. Yatırımlık 22 ayar bilezikte en çok tercih edilen altın örgü bilezik modelleri ve altın bilezik burma modelleri, aynı zamanda en çok kullanılan bilezik modellerindendir. Kalemli, mat ve parlak çeşitlerine sahip altın bilezik modelleri ve gramları, altın sarısı ya da çift renk (beyaz & altın sarısı, rose (pembe) & altın sarısı vb.) olabilir.

Farklı Tarzlardaki 22 Ayar Bilezikler

Farklı Tarzlardaki 22 Ayar Bilezikler

Altın bilezik çeşitleri, işçiliğine göre değişmektedir. Altın bilezik bileklik modelleri, kalem işçiliğine sahip ise değeri artıyor. Altın incili bilezik ya da taşlı bilezik modelleri de bulunmaktadır. Altın bilezik modelleri, örme, burma, akıtma, çeyrek altınlı, kaburga, kelepçe, hasır örgü olabilir. Urfa yöresine ait akıtma modelleri, tuğralı kaburga modelleri, sıralı burmalar, hint işi bilezikler, örme ve lazer kelepçeler, paftalı, üçlü burmalar, çeyrek altınlı bileklikler, balıksırtı bileklikler, kalem işlemeli modeller ve çok daha fazlası kategorimizde sizleri bekliyor.

22 Ayar Bilezik Markaları Nelerdir?

22 Ayar Bilezik Markaları Nelerdir?

Birçok farklı markanın yatırımlık 22 ayar bilezik modelleri bulunmaktadır. Altın bilezik modelleri, işçiliğine, ağırlığına göre değişen fiyatlara sahip bulunmaktadır. Altınaşkı, Bilezikci, Bilezikhane, Cephaneci, Cloves Gold, Favori Gold, Hanoğlu Kuyumculuk, İAR, Label Jewellery, Sembol Altın, Tuğrul Kuyumculuk gibi birçok ünlü markanın yatırımlık 22 ayar altın bilezik modelleri için kategorimizi inceleyebilir, bütçenize göre bir seçim yapabilirsiniz. Diğer altın takılar ve yatırımlık altın seçenekleri için ise, Yatırımlık Altın & Gümüş kategorimizi inceleyebilirsiniz.

22 Ayar Bilezik

için 1,794 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün – Model Tipi

Burma (170)
Kelepçe (40)
Hasır (16)
Örgü (11)
(5)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(135)
ve üzeri (156)
ve üzeri (160)
ve üzeri (160)
ve üzeri (161)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL