Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Trafik Setleri

için 2.526 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Trafik Setleri

Trafiğe çıkmak, bazı riskleri de beraberinde getiriyor. Ancak gerekli önlemler alınırsa bu riskler en aza indirilmiş oluyor. Bu önlemlerin başında da aracınızda bir trafik seti bulundurmak geliyor. Araç trafik setleri, içinde yer alan birçok ekipman sayesinde olası kazalara ya da arıza durumlarına karşı ilk müdahalede bulunabilmenizi sağlıyor.

Trafik Setleri ile Güvenli Bir Yolculuk

Trafik Setleri ile Güvenli Bir Yolculuk

Yolculuk sırasında olası kazalara ya da yaralanmalara karşı bazı önlemlerin alınması gerekiyor. Aracınızda bulunduracağınız bir trafik seti çantası da bu önlemlerin başında geliyor. Trafik seti içinde; ilk yardım çantası, üçgen reflektör, yangın söndürme cihazı, el feneri ve stepne gibi önemli ekipmanlar yer alıyor. Aracınız arıza yaptığı zaman ihtiyacınız olan malzemeleri içerdiği için de büyük önem taşıyor. Aracınızın arızasını bu ekipmanlar yardımı ile giderebiliyorsunuz. Bu sayede güven içinde yolculuğunuza devam edebiliyorsunuz. Kazalarda meydana gelebilecek olası yaralanma durumuna karşı trafik ilk yardım seti de arabanızda bulundurulması gerekenler arasında yer alıyor. İlk yardım çantasının içinde; otomatik turnike, flaster, suni solunum maskesi, üçgen sargı bezi, hidrofil pamuk, çengelli iğne, paslanmaz makas, yara bandı, cerrahi eldiven ve yanık örtüsü gibi birçok ekipman bulunuyor. Bu sayede yaralanan kişiye ilk müdahalenin yapılmasına yardımcı oluyor. Bu müdahale, birçok hayatın kurtarılmasını sağlıyor. Aracınızda trafik sağlık seti bulundurmanız kadar ilk yardım eğitimi almış olmanız da oldukça önem taşıyor.

Çeşitli Ekipmanlar Sunan Trafik Setleri

Çeşitli Ekipmanlar Sunan Trafik Setleri

Trafik seti malzemeleri içinde yer alan ilk yardım çantasında tentürdiyottan makasa kadar yaralanmalarda işinize yarayacak birçok malzeme bulunuyor. Çekme halatı da trafik setinizde yer alan ve oldukça işinize yarayacak olan malzemelerin başında geliyor. Aracınız yolda kaldığı zaman ya da çamura saplandığı zaman başka bir araçla çekmek için çekme halatına ihtiyaç duyuluyor. Karlı ve buzlu havalarda ya da çamura saplandığınızda ise aracınızda mutlaka zincir ve takoz bulundurmanız gerekiyor. Yangın söndürme tüpü ise araçlarınızda oluşabilecek yangınlar için acil müdahale sağlıyor. Son derece önemli olan yangın söndürme tüpünü yakınınızda tutmanız tavsiye ediliyor. Trafik işaretleri seti içindeki üçgen reflektör de kaza ya da herhangi bir arıza sırasında aracınızın durduğu yerde arkadan gelen araçların durma mesafesini fark etmesini sağlıyor. Reflektör, fark edilirliği artırarak olası kazaları ve tehlikeleri önlemiş oluyor. Virajlarda 100 metre, düz yolda ise 50 metre geriye konulması gerekiyor. Böylece arkadan gelen araçların daha önceden fark etmesi sağlanmış oluyor.

Ergonomik ve Fonksiyonel Trafik Setleri

Ergonomik ve Fonksiyonel Trafik Setleri

Trafik setleri, yolculuğunuz sırasında meydana gelebilecek her türlü tehlikeye karşı düşünülerek üretiliyor. Ergonomik tasarımı sayesinde de arabanızda fazla yer kaplamıyor. Aynı zamanda bagaj köşelerine mükemmel bir uyum sağlıyor. Trafik seti lüks ile gelen kriko ve bijon anahtarı, lastiğiniz patladığında ve değiştirmek durumunda kaldığınızda en büyük yardımcınız oluyor. Ayrıca arabanızda bir adet stepne bulundurmak da yola devam edebilmeniz açısından büyük önem taşıyor. Lastiklerinizden biri patladığı zaman aracınızda bir adet yedek lastik olması gerekiyor. Çünkü aracın lastiği, telefonunuzun çekmediği bir yerde patlayabilir ve yardım ekibi çağıramayabilirsiniz. Bu yüzden her türlü ihtimalin göz önünde bulundurulması gerekiyor. Lüks trafik setleri içinde yer alan ışıklı reflektörler ise karanlıkta aracınız yolda kaldığında diğer araçlar tarafından görülebilmenize yardımcı oluyor. Araç trafik seti içinde bulunan seyyar, aracınız karanlıkta kaldığı zaman etrafı görebilmenizi kolaylaştırıyor. Yedek ampul ise aracınızın ampulü patladığında patlayan ampulü değiştirebilmenize ve yola devam edebilmenize imkan veriyor. Ayrıca tornavida ve pense gibi malzemeleri de arabanızda bulundurmanız gerekiyor.. Tüm emniyet ürünleri için Trafik & Emniyet Ürünleri kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(213)
ve üzeri (311)
ve üzeri (367)
ve üzeri (382)
ve üzeri (403)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL