Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Taşıyıcılar

için 16.851 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Taşıyıcılar

Otomobiller belli bir hacimden sonra bagajında ürün taşıyamamakta, taşıdığı takdirde de bagaj açık şekilde yol almak zorunda kalmaktadır. Araba ile seyahat etmeyi sevenler, toplu aile tatillerine giderken bagajlarını dolduranlar için taşıyıcı kullanımı son derece önemli bir yer tutar. Taşıyıcılar, arabaların bagaj kapasitesinin dolması sonucu, bavullarınızı veya diğer eşyalarınızı arabanızın üzerinize yerleştirmenizi sağlayan, yolculuk güvenliğini ve konforunu arttıran araçlardır. Araba bagajında fazladan ürüne yer vermek tehlikeli bir durum yaratabilir ve araç güvenliğini olumsuz etkiler. Arabanızda büyük bisiklet, bavul taşıyacağınız zaman bunlar bagaja sığmayabilir, bu durumda bagajın kapağı açık şekilde hareket ederseniz eşyalarınızı düşürebilirsiniz. Bagajı açık bir arabayla trafiğe çıkmak, uzun yolda seyahat etmek tehlikeli kazaların gerçekleşmesine sebep olabilir. Ayrıca arka camınızı kapatan büyük hacimli eşyalar, trafikte arkanızdan gelen araçları görememenize ve olası kazalar yaşamanıza sebep olabilir. Ayrıca sadece bavullarınızı değil, bisiklet, kayak gibi birçok eşyayı taşımayı kolaylaştıran taşıyıcılar farklı modellerde üretilmektedir. Taşıyıcı olarak kullanılan bazı ürünler vardır. Bunlar portbagaj, çeki demiri, bisiklet taşıyıcısı ve taşıyıcı barlardır. Portbagajlar, bisiklet taşıyıcı I480, tavan çıtası gibi ürünleri aracınıza uygun ölçülerde tercih edebilirsiniz. Ayrıca motosiklet gibi taşıtları taşımanızı sağlayan motosiklet taşıyıcılar da kolaylık sağlamaktadır. Araçlarınızın üzerinde veya arkasında yer alan taşıyıcıların güneş ışığından etkilenmemesi, paslanmaması ve boyasının akmaması gibi etkenleri dikkate alarak taşıyıcı seçiminizi yapabilirsiniz. Dayanıklı yüzey boyasına sahip taşıyıcılar, eşyalarınızı taşırken mevsim koşullardan etkilenmez. Kayak, bisiklet gibi hacimli araçları birçok aparatla araç arkası veya üzerinde taşımanızı mümkün kılan taşıyıcılar, aracınıza uygun farklı alternatiflerde üretilmektedir.

Taşıyıcıların Özellikleri

Taşıyıcıların Özellikleri

Taşıyıcılar, arabanızın kapasitesini arttırmaya ve bagaja sığmayan ürünlerinizi taşımanıza yardımcı olur. Tavan üstü bagaj anlamına gelen portbagaj hacimli eşyalarınızı taşıma işlevini görmektedir. Portbagajlar, kapalı bagaj modelleri kullanarak mevsimsel koşullara dayanıklı olarak kullanılabilmektedir. Aracınızı kış aylarında kullanırken eşyalarınızın ıslanmamasını, zarar görmemesini sağlayan kapalı bagajlar, farklı renk ve modellere sahiptir. Portbagajlar, araç tavanına monte edilirken tavan çıtası kullanılmaktadır. Tavan çıtasını araç üzerine yerleştirdikten sonra monte edilebilir. Portbagaj montajı sağlam bir şekilde yapıldıktan sonra dayanıklı bir bagaj alanı oluşturabilirsiniz. Araç içerisinde fazla yük bulundurmamayı ve konforlu bir yolculuk keyfi yaşamayı sağlayan portbagajlar, araçlara göre çeşitli modellerde üretilmektedir. Kapalı portbagajlar için üretilen araç üstü taşıyıcı barlar, tek başına da kullanılabilmektedir. Araç sepetlerinizi monte edebilmek için ara atkı kullanmanız gerekmektedir. Ara atkılarınızı ve halatlarınızı kullanarak bağlama yerinden monte işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kapalı araç üstü bagajlarda taşıyıcı bar kullanarak yüklerinizi monte edebilirsiniz. Tavan çıtaları, çeşitli malzemelerden üretilmektedir. Sağlam bir malzemeden yapıldığı takdirde eşyalarınızı iyi muhafaza eden ürünler, birçok eşyanızı taşımanızı sağlamaktadır. Portbagaj ara atkıları ile montaj işlemlerinizi daha rahat gerçekleştirebilir ve dayanıklılığı arttırabilirsiniz. Tavan sepeti, araç üzerinde bagaj montajı yapılırken kullanılmaktadır. Taşıyıcılar alüminyum, metal, demir gibi çeşitli materyallerden oluşmaktadır. Farklı renklerden oluşan taşıyıcılar, taşıma kapasiteleri dikkate alınarak satın alındığı zaman konforlu bir kullanım sağlıyor. Kayak bagajları 2’li ve daha fazla şekilde satılmakta ve kayaklarınızı yanınızda götürmenizi sağlamaktadır. Siz de portbagaj fiyat ve taşıyıcı bar fiyatları hakkında bilgi almak ve modellerini incelemek için aksesuar ve tuning sayfamıza göz atabilirsiniz.

 Taşıyıcı Çeşitleri

Taşıyıcı Çeşitleri

Taşıyıcılar araç aparatı olarak kullanılmakta ve araçları çekmeye, araçlarda farklı ebatlarda ürünleri taşımayı sağlamaktadır. Farklı çeşitlerden oluşan bu taşıyıcılar sayesinde taşımak istediğiniz büyük hacimdeki eşyaları, taşıyabilirsiniz. Motosiklet, bisiklet, kayak takımı, başka bir araç gibi birçok eşya taşınabilmektedir. Motosiklet taşımak amacıyla araba motosiklet taşıyıcı ürünlerini kullanabilirsiniz. Motosiklet taşıyıcılar araba arkasına takılan aparatları ile güvenle taşınmaktadır. Motosikletlerinizi tamir ettirmek veya farklı bir yere götürmek amacıyla araçlarınızda taşımanız gerekiyorsa motosiklet taşıyıcıları size yardımcı olacaktır. Bisiklet kullanımınıza farklı bir alanda devam etmek istiyorsanız veya gideceğiniz yerde bisikletinizi kullanmak istiyorsanız, bisiklet taşıyıcılarını kullanabilirsiniz. Bisiklet taşıyıcıları, otomobillerinize üst veya arka kısmından monte edilerek kullanılabilir. Bisiklet taşıyıcılar genellikle ikili veya üçlü olarak satılmaktadır. oto bisiklet taşıyıcı 2'li taşıma kapasitesi ile iki adet bisikleti taşımayı sağlamaktadır. Birden çok bisiklet taşımanızı sağlayan bisiklet taşıyıcılar, hobilerinizi yanınızda taşımanızı sağlıyor. Her seferinde farklı eşyaları taşımanız gerekiyorsa araç taşıyıcılarınızı hazırda bulundurarak kendinizi yolculuğa hazır hissedebilirsiniz. Mıknatıslı kayak bagajları, yüksek çekim kuvveti kullanılarak üretilmiştir. Kolaylıkla araç üzerine monte edilen bu taşıyıcı, manyetik bir taşıyıcı özelliği göstermektedir. Hafif bir taşıyıcı modeli olan manyetik taşıyıcılar, çatı taşıyıcıları ile uyumludur. Tavan çıtası ve ara atkılarını set halinde alırsanız, ihtiyacınız olan montaj malzemelerinizle kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Paslanmaz yapıda olan taşıyıcılar, araçlarınıza zarar vermeden monte edilebilmektedir. Araçlarınıza kattığı şık görüntü ve özel tasarımları ile taşıyıcılar kendinizi güvende ve özel hissetmenize yardımcı olur. Arka camı kapatmayan taşıyıcılar, araç güvenliğini yüksek oranda sağlamaktadır. Güvenli bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlayarak kolay kullanım ve kolay montaj imkânı verir. Sepetli taşıyıcı çeşitleri, ürünleri alırken ve yerine koyarken kolaylıkla takıp çıkartmanızı sağlar.

 Araç Arkası ve Üstü Taşıyıcıları

Araç Arkası ve Üstü Taşıyıcıları

Aracınızın hacmini arttıran portbagaj modelleri araç güvenliğini arttırırken, kullanışlı bir alan da yaratmaktadır. Portbagaj kolay montajı ve kurulumu ile her zaman kullanımınıza uygundur. Montaj aşamasında herhangi bir delme işlemi gerektirmeyen ve arabanızın yüzeyinde hasara sebep vermeyen taşıyıcılar, kaynak işlemi de gerektirmezler. Yaz ve kış kullanımınıza uygun kapalı portbagaj çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Aracınızda yer alan bir çeki demiri, başka bir arabayı çekmenizi sağlayarak hareket edemeyen aracı taşımaya yarar. Çeki demiri traktör arkasında, farklı yükleri taşımak üzere de kullanılmaktadır. Çeki demiri sayesinde ağır ve hacimli yüklerinizi, farklı bir araçta taşıyabilirsiniz. Araç tavanınızın ölçülerini belirledikten sonra araç üstü veya arkası taşıyıcılarınızı seçmeye başlayabilirsiniz. Araçlarınızı yormayan ve hafif yapıdaki taşıyıcılar kullanmak, uzun dönemde araçlarınızın hasar almamasını sağlamaktadır. Alüminyum ve plastik yapıdaki dirençli üretimleriyle araç taşıyıcıları, darbelere karşı dayanıklıdır. Tüm araçlarla uyumlu sepetli otomobil taşıyıcılarınızı, ürün aparatları ile kendiniz montaj yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bağlama yerlerinin fazlalığı ve kullandığınız halatlar da eşyalarınızı korumaya yardımcı olur. Taşıyıcılarınızın taşıyabileceği maksimum ağırlığı dikkate alarak eşyalarınızı yükleyebilirsiniz. Tüm araç modelleri ile uygun taşıyıcılar olduğu gibi bazı araçlara özel tasarlanan taşıyıcılar da mevcuttur. Aracınıza römork bağlamak isterseniz ayrıca çeki demiri de kullanabilirsiniz. Farklı renklerde araç taşıyıcısı bulunmaktadır. Aracınızın rengiyle aynı renkte veya tamamen kişisel zevkinize uygun bir renkte taşıyıcı kullanabilirsiniz. Araç aparatları görüldüğü üzere farklı alternatiflerde farklı model ve renk seçeneklerinde bulunmaktadır. Eğer siz de araçlarınızda kullanacağınız taşıyıcıların özelliklerini daha detaylı incelemek veya satın almak isterseniz, ürün sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(552)
ve üzeri (801)
ve üzeri (879)
ve üzeri (906)
ve üzeri (950)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL