Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Bisiklet Taşıyıcı

için 498 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bisiklet Taşıyıcı

Bisiklet sürmek yalnızca çocukların eğlence ve neşe kaynağı değil, aynı zamanda yetişkinler için de bisiklet bir tutku haline gelebilir. Hem fiziksel hem de ruhsal olarak hareket etmenin yararları konuşulurken, bisiklet sürmek yapılabilecek aktiviteler arasında sıklıkla tercih edilenlerden biri. Yalnızca amatör olarak ve keyif için değil, bir spor olarak bisiklet sürmek, profesyonel olarak bu işle ilgilenmek de artık çok yaygın. Bunun için bisikletinizi her yere götürmek isteyebilirsiniz. Tam da bu amaca uygun aksesuarlar olan bisiklet taşıyıcılar yardımınıza koşuyor.

Bisiklet Taşıma Aparatı

Bisiklet Taşıma Aparatı

Bisiklet taşıyıcı ya da bisiklet taşıma aparatı olarak adlandırılan bu aksesuarlar sayesinde, sahip olduğunuz bisikleti bir yerden başka bir yere taşıma konusunda yaşadığınız problemler bir çözüme kavuşuyor. Örneğin, şehir dışında bir alanda doğa içinde bisiklet sürmek istediğinizde aracınızın üstüne ya da arkasına sabitleyebileceğiniz bir bisiklet taşıyıcı, aynı anda 2 ya da 3 bisikleti aracınızla güvenli bir biçimde taşımanıza olanak veriyor. Sağlam metal malzemeden üretilmiş olan bisiklet taşıyıcı ürünler, 2’li bisiklet taşıyıcı, 3’lü bisiklet taşıyıcı, araç üstü bisiklet taşıyıcı ve araç arkası bisiklet taşıyıcı gibi çeşitleriyle kategorimizde sizleri bekliyor.

Bisiklet Taşıyıcı Nasıl Takılır?

Bisiklet Taşıyıcı Nasıl Takılır?

Bir bisiklet taşıyıcı satın aldıktan sonra, onu aracınıza nasıl monte etmeniz gerektiğine sıra gelir. Kategorimizde bulabileceğiniz bisiklet taşıyıcı çeşitleri, tamamen kullanıcı dostu bir tasarım sunar. Bağlantı kemeri, kanca, bisiklet tutucu olarak işlev gören destek mekanizmaları sayesinde aracınıza tam kurulumu mümkün kılan, gayet kolay ve dayanıklı bir montaj ön gören bisiklet taşıyıcı nasıl takılır? Önce taşıyıcıyı arabanızın üzerine ya da arkasına yerleştirip kancalarını iyice sıkmalısınız. Ardından, bisikletinizi yerleştirerek kemeri güzelce bağlamalı ve gevşek olmadığından emin olmalısınız. Bisiklet taşıyıcı aparat içinde yer alan bütün ürünler hem bisikletinizi hem de arabanızı zarardan koruyacak özel ürünlerdir ve güvenle kullanılabilir.

Bisiklet Taşıyıcı Fiyatları

Bisiklet Taşıyıcı Fiyatları

Parka, açık alanlara, nehir ve göl kenarına, engebeli arazilere, pikniğe ya da kampa bisikletinizi de götürmek istediğinizde, bisiklet taşıyıcı sayesinde kolay bir biçimde ve hiçbir zarar riski almadan bisikletinizi taşıyabilirsiniz. Çocuk ya da yetişkin bisikleti olması fark etmez, tüm bisiklet modelleriyle uyumlu olan yapısı sayesinde bisiklet taşıyıcı çokça tercih edilen bir aksesuar olarak karşımıza çıkıyor. Uzun süreli kullanım garantisi ve performansı düşünüldüğünde bütçe konusunda da oldukça avantajlı olan bisiklet taşıyıcı ürünlerimize en ucuz bisiklet taşıyıcı fiyatları sayesinde vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz. Aracınızla birlikte kullanabileceğiniz diğer taşıyıcı aksesuarlar için buraya tıklamanız yeterli!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(47)
ve üzeri (71)
ve üzeri (76)
ve üzeri (81)
ve üzeri (84)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL