Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Taşıyıcı Barlar

için 11,913 sonuç bulundu.

Taşıyıcı Barlar

Araç sahibi olurken aracın güvenliği, konforu, teknolojik donanımları, yakıt türü ve bunun gibi birçok özelliklerini değerlendiriyor olabilirsiniz. Daha sonra ihtiyaçlarınıza uygun güzel bir araca sahip olabilirsiniz. Günlük kullanıma yeterli gelen aracın bagaj kısmı sıra seyahat planlarına gelince yeteri kadar büyük hacme sahip olmadığına şahit olabilirsiniz. Eğer geniş bir aileye sahipseniz geniş olan bagaj hacmi bile uzun seyahatleriniz de size yetmeyebilir. Bagajınıza sığmayan bavullarınızı boşaltmak yerine sizlerde aracınıza uygun taşıyıcı bar edinip, bagajınızı büyütebilirsiniz. Aracınıza monte edilmiş taşıyıcı barlar sayesinde bagajınıza sığmayan bavul, bisiklet, kayak takımı veya daha büyük olan eşyalarınızı kolayca taşıyıcı barlarınızla taşıyabilirsiniz. Bu sayede keyifli tatil planları hazırlamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca ayrı olarak monte edilen ara atkı modelleriyle de bağlantınızdaki sağlamlığı ve güvenilirliği artırabilirsiniz. Taşıyıcılar bar aracın üst kısmında bulunur, arabanın önünden arkasına doğru iki çıta şeklinde uzanır ve araca özgündür. Araçların montaj noktaları, kapı arası mesafeler birbirlerinden farklılık gösterdikleri için taşıyıcı barlar da araca göre özel üretilir ve her araca göre farklılık gösterir. Alışverişiniz sonrasında problem yaşamamanız için sipariş vereceğiniz taşıyıcı barların aracınıza uygun olduğundan emin olmanız gerekir. Taşıyıcı barlar tercihe göre aksesuar olarak da kullanılabilir. Taşıyıcı bara sahip bir araca herhangi bir ekipman bağlamak çok kolaydır. Bu iki çıtaya yani taşıyıcı barlara ara atkı bağlayarak birçok ekipman taşıyabilirsiniz.

Taşıyıcı Bar Özellikleri

Taşıyıcı Bar Özellikleri

Taşıyıcı barların taşıma kapasiteleri modellerine göre çeşitlilik gösterir. İhtiyacınız olan taşıyıcı bar kapasitesinin aracınızla da uygun olması önemlidir. Aracınızın tavanında taşıyabileceği maksimum limiti aracınızın kullanma kılavuzundan bakarak öğrenebilirsiniz. Seçmek istediğiniz taşıyıcı barlar için bu uyuma dikkat etmeniz gerekir. Taşıyıcı barlar bütün blok halinde olabildiği gibi ikili çıta şeklinde de satılmaktadır. U şeklinde olan taşıyıcı barlar için aralarına kelepçe takmak daha iyi sonuç verecektir. Bunun yanında yağmur oluklu araçlar için tasarlanmış oluklu bagaj taşıyıcı tavan çıtası ile monte ettirilerek güvenle kullanılabilir. Taşıyıcı barlar her model aracınız için farklı tasarımlarda üretilir. Bu durum Taşıyıcı bar fiyatlarına konusunda da çeşitliliğe yol açar. Taşıyıcı barların aracınıza zarar vermelerini önlemek için araca dokunan kısımların silikon kaplamalı olması tercih edilebilir. Taşıyıcı ayakların iç yüzeyindeki kauçuk astar ile yüzeyin çizilmesini engellenebilir. Bu sayede sürtünme ve paslanma yoluyla aracınıza zarar vermesini önleyebilirsiniz. Ayrıca kullanılan malzemenin kaliteli olması aracınızı korumayı sağlayacaktır. Taşıyıcı barlarınızı seçerken kullanılan malzemesini araştırıp aracınıza zarar verilmesini önlemeniz geekir. Taşıyıcı bar alırken bu detayları göz önünde bulundurmanız halinde hem ihtiyaçlarınıza yönelik hem de aracınıza en uygun ve dayanıklı ekipmanı alabilirsiniz.

Ara Atkılar Nedir?

Ara Atkılar Nedir?

Ara atkılar, taşıyıcı barlarla bağlantı kurularak kullanılır. Portbagaj, bisiklet taşıyıcı gibi ürünlerin taşınmasını sağlar. Kullanılan malzeme kalitesine ve işçiliğine göre taşıma kapasitesi değişebilir. Seçeceğiniz ara atkı modellerinin sağlamlık ve güvenlik testi yapılıp yapılmadığını kontrol etmeniz faydalı olacaktır. Kalitesi test edilmemiş ürünleri kullanmanız güvenliğinizi tehdit edebilir. Seçeceğiniz ürünlerin kalitesinin test edildiğini bilmeniz size güven verecektir. Birçok modele sahip ara atkıların, taşıyıcı barlara sahip olmayan araçlar için de kullanımı olanaklı hale getirecek seçenekleri vardır. Bu modeller direk aracın kendisine monte edilerek kullanılır. Bazı grup araçların tavanında ara atkı montaj noktaları vardır. Bu montaj noktalarına uyumlu olan ara atkılar port bagaj ve taşıyıcı sepeti gibi aparatları taşımanızı sağlar. Montaj noktaları olmayan araçlar için de kapının içinden sıkıştırmalı ara atkı modelleri mevcuttur. Siz de aracınızda kullanabileceğiniz ara atkı modelleri için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz. Araç üstü bagaj taşıma barı alırken kaliteli ürün seçildiğinde ve araca uygun bir taşıyıcı bar alındığına aracı güvenle tuttuğuna dikkat edilmelidir. Kaliteli malzemeden üretilmiş taşıyıcı barlar aracın güvenle kullanılması için önemli parçalardır. Taşıyıcı barlara bağlayacağınızbagaj ara atkı tavan barı ile port bagajlar, bisiklet taşıyıcılar, tavan sepetleri ve diğer tüm ekipmanları aracınıza sağlam ve güvenli bağladığınıza emin olmalısınız. Taşıyıcı barın aracın hareket halindeyken ya da hızlanması esnasında üstündeki ekipmanları koruması gerekir. Aksi takdirde sizin ya da arkadan gelen araç için tehlikeli sonuçlar ortaya çıkarabilir. Avrupa standartlarına uygun üretilen taşıyıcı barlar sağlam ve dayanıklı olmaları için kaliteli malzemeden üretilir ve uzun süre sorunsuz kullanılabilir. Seyahatlerinizde olmazsa olmazınız olacak taşıyıcı barlar sayesinde araç üstü tavan bagajı kullanılması çok kolay olacaktır. Kalitesi ve güvenilirliği onaylanmış birçok modelimizi incelemek için sayfamıza bakabilirsiniz. Gün geçtikçe estetiğe verdiğimiz önem artıyor. Bu sadece aynadaki kendimiz için değil sahip olduğumuz şeyler içinde geçerli. Taşıyıcı barlar araçlara oldukça estetik bir görüntü katar. Bazı araç sahipleri taşıyıcı barları sadece görsellik için kullanmayı tercih ederler. Aracınızda farklılık yaratmak istiyorsanız taşıyıcı barlar bu etkiyi yaratabilir. Taşıyıcı barlar, sahip olduğunuz aracın tavan kısmına monte edilir. Her aracın kendine özgün taşıyıcı barı olduğundan monte edilmesi oldukça kolaydır. Eğer yine de bu konuda kendinize güvenemiyorsanız yardım almanızı önerebiliriz. Taşıyıcı barlar, bagaja sığmayacak büyüklükteki ekipmanları taşıması gereken kimseler için çok büyük kolaylık sağlar. Taşıyıcı barlar seyahatlerinizde de aracın içindeki bagajlardan sizi avantajlı duruma geçirir.

Özel Taşıyıcı Çeşitleri

Özel Taşıyıcı Çeşitleri

Taşıyıcı barlar, aracın tavanına bağlanacak port bagaj, bisiklet taşıyıcılar, kayak taşıyıcıları gibi ekipmanlar için ana sistemi oluşturur. Tüm bu ekipmanlar aracınızın taşıyıcı barlarına monte edilir. Portbagaj tavan çıtası aracınıza bağlanıp 600 litreye kadar ek depolama alanı sunar. Bununla birlikte taşıyabileceği maksimum ağırlık çeşitlilik gösterir. Port bagajlarınız sayesinde araç üzerinde birçok eşyanızı taşıyabilirsiniz. Port bagajınızı satın alırken taşıyıcı barlarınız ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmeniz sonradan sorun yaşamanızı engeller. Uygun araç gereçler sayesinde bisiklet, sörf ve kayak tahtaları gibi eşyalar portbagaj barı ile sabitlenebilir. Temizlik konusunda takıntılı biriyseniz arabanın içine tozlu yada kirli yükleri taşımak istemezsiniz. Arabanız temizliğine dikkat etmek isterseniz, bagaja yerleştirmek istemediğiniz eşyalarınızı portbagaj sayesinde taşıyabilirsiniz. Bu sayede araç bagajınızı kir ve tozdan koruyabilirsiniz. Port bagajınızı seçerken aracınızla kullanımının uygun olup olmadığını araştırmak herkesin güvenliği için önemlidir. Tavan sepetleri özellikle kamp kurmayı sevenler gerekli malzemeleri taşımak için tavan sepeti kullanırlar. Tavan sepeti araç üzerinde bulunan taşıyıcı barlara monte edilir. Araç üstü tavan sepeti ile bağlanan eşyalarınız sürüş esnasında savrulmalar olsa dahi problem yaşamanızı engeller. Doğada zor koşulları sevenler için aracınıza hoş bir off-road görünümü verir. Hava koşullarına dayanıklı bir ekipmandır. Bagajınızın yetmediği durumlarda eşyalarınızı taşımak için idealdir. Aracınıza uygun 4x2 ve 4x4 tavan sepeti modellerini de kullanabilirsiniz. Araç tavan sepeti fiyatları ürün modellerine göre değişmektedir. Bisiklet taşıyıcılar, aracın taşıyıcı barlarına monte edilir. Bu ürün sayesinde bisikletlerinizi istediğiniz yere götürebilirsiniz. Kullanımı oldukça güvenli bisiklet taşıma aparatları kayak gibi ekipmanların taşınmasını da sağlar. Boş zamanlarınızda bisikletinizle gezintiye çıkmak istediğinizde, bisikletinizi bisiklet taşıyıcıya bağlayıp istediğiniz yerde güzel vakit geçirebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(282)
ve üzeri (386)
ve üzeri (418)
ve üzeri (434)
ve üzeri (455)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL