Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Taşıyıcı Barlar

için 9,410 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Taşıyıcı Barlar

Günümüz dünyasında eve, işe, okula, tatile ya da iş amaçlı yolculuklara çıkarken en sık kullandığımız ulaşım araçları olan arabalarımız, yanımızda götürdüğümüz eşyaları en güvenli şekilde taşımanın da yoludur. Eşyalarımızı araçlarımızla taşırken bazen eşyanın durumuna göre bagaj kapasitesi yetmeyebilir. Böyle durumlarda başvurabileceğimiz otomotiv aksesuarları olan taşıyıcı barlar herkesin işini kolaylaştıran taşıyıcı ürünlerdir.

Araç Üstü Taşıyıcı Bar

Araç Üstü Taşıyıcı Bar

Araç üstü taşıyıcı bar ya da tavan barı olarak adlandırdığımız bu ürünler sayesinde aracınız ile yük ve bagaj taşıma kapasitesini artırabilirsiniz. Örneğin çok kalabalık aileler genelde geniş bagajlı araçlar tercih etmelerine karşın uzun yolculuklara çıktıklarında eşyaların bagaja sığmaması gibi olumsuz durumlarla çok sık karşılaşır. Bu durumda, aracınıza monte edilmiş bir tavan taşıyıcı bar sahibiyseniz, bagajınıza sığmayan büyük ölçülerdeki bavul, bisiklet, kayak takımı vb. eşyalarınızı kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Kategorimizde bulabileceğiniz tavan barı ara atkı çeşitleriyle taşıyıcı barınızı güçlendirmeniz de mümkün. Montajı oldukça kolay olan ara atkı çeşitlerimize de mutlaka göz atmalısınız.

Tavan Çıtası Ne İşe Yarar?

Tavan Çıtası Ne İşe Yarar?

Taşıyıcı bar, tavan barı ya da tavan çıtası isimleri ile karşılaşacağınız bu otomotiv aksesuarları, sahip olduğunuz aracın tavan kısmına monte edilir. Montajı oldukça kolay olan tavan çıtası çeşitleri hakkında bilmeniz gereken önemli bir bilgi de, evrensel standartlara uygun tavan çıtası diye bir şey olmadığıdır. Tavan bagaj çıtası her aracın markasına özel olarak üretilir. Örneğin Doblo marka bir aracınız varsa, Doblo tavan çıtası modellerine göz atmalısınız. Tavan çıtası kullanımı özellikle sık sık ağır yük taşıyan ya da bagaja sığmayacak kadar büyük boyutlarda eşya taşıyan kişiler için idealdir. Hafta sonu bisikletinizle bir yerlere gitmek istediğinizde, bisikletinizi tavan çıtasına kolaylıkla bağlayıp güvenle seyahat edebilirsiniz. Çanta, bavul, kayak takımı, kızak takımı ve tüm diğer ağır ve yer kaplayan eşyalarınızı tavan barı kullanarak zahmetsizce taşıyabilirsiniz.

Taşıyıcı Bar Fiyatları

Taşıyıcı Bar Fiyatları

Kategorimizi inceleyerek satın almaya karar verdiğiniz taşıyıcı bar çeşitleri yukarıda da bahsedildiği üzere farklı araç modelleri için farklı tasarımlarda ve boyutlarda üretilmektedir. Bu durum, taşıyıcı bar fiyatları konusunda bir çeşitliliğe de sebep olmaktadır. Tavan boyutuna ve montaj şekline göre değişen tavan barı çeşitleri, konforlu bir yolculuk için olmazsa olmaz ürünler arasında yer aldığından herkesin satın alabileceği ürünler olması için bütçe dostu fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Kategorimiz üzerinden satın alabileceğiniz ara atkı gibi ürünler de fiyat konusunda bütçenizi zorlamayacaktır. En uygun fiyatlar ve en avantajlı indirimler için taşıyıcı bar ve ilgili ürünlerimize mutlaka göz atmalısınız. Diğer taşıyıcılar için buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(237)
ve üzeri (314)
ve üzeri (338)
ve üzeri (353)
ve üzeri (373)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL