Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Portbagaj

için 3,602 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Portbagaj

Kullandığımız otomobiller ve diğer araçlarda önem verdiğimiz bir nokta da aracın bize sağladığı taşıma ve depolama alanıdır. Bir aracın bagaj kısmının geniş olması, daha fazla eşya taşımamızı sağlar ve yolculuklarımızda yanımıza almak istediğimiz bütün eşyaları alabiliriz. Kimi zaman bazı araçların bagaj kapasitesi normalde ihtiyacımız olan alanı karşılamaz. Aracı değiştirmek ve daha büyük bagaj alanı sunan bir araç almak yerine daha ekonomik bir çözüm olan port bagaj ürünleri sayesinde bu sorunu çözebiliyoruz.

Port Bagaj Nedir?

Port Bagaj Nedir?

Portbagaj; daha fazla eşya taşıyabilmek için kullanılan otomotiv aksesuarları olarak tanımlanabilir. Aracın tavan kısmına monte edildiği için piyasada portbagaj yerine tavan bagajı dendiğini de duymuşsunuzdur. Araba tavan bagajı özellikle çok eşyayla uzun araba yolculuklarına çıkan kişiler için oldukça kullanışlı bir aksesuardır. Bagaj alanı yetmediğinde, araç içi alana eşya istiflemek yerine, port bagaj kullanmak çok daha konforlu ve güvenli bir yolculuk deneyimi sunar. Arabanın üstüne kapalı port bagaj monte ettirerek bagaj kapasitenizi 300-500 lt daha artırabilirsiniz.

Port Bagaj Montajı

Port Bagaj Montajı

Kategorimizi inceleyerek bulabileceğiniz, aracınızın bagaj kapasitesini yükselten ürünler olan port bagaj çeşitleri arasında tavan çıtası ve kapalı port bagaj adını verdiğimiz ürünler bulunmaktadır. Kategorimizden satın aldığınız orijinal ve dayanıklı ürünlerdir ve tüm ürünler montaj kılavuzu ile birlikte geldiğinden gerekli adımları takip ederek port bagaj montajı işlemini kendiniz dahi yapabilirsiniz. Bunun için yetkili bir servise gitmeye bile gerek yoktur. Araç port bagaj montajı, satın aldığınız ürünle birlikte gelen bağlantı ayakları ve aparatlarını aracınızın tavanına monte ederek kısa sürede tamamlayabileceğiniz pratik bir iştir. Aracınızın kapılarının tavan kısmındaki vida yerlerine monte edebileceğiniz araç üstü port bagaj sayesinde bagajdaki yer sorununu süresiz olarak çözebilirsiniz.

Port Bagaj Fiyatları

Port Bagaj Fiyatları

Uzun yolculuklara çıkarken, kalabalık bir aileyseniz ya da çok fazla eşyanız varsa örneğin, sizi en fazla rahat ettirecek şey üst üste istiflenmemiş, yolculuk sonrasında da sağlam ve kullanılır kalmayı başarabilmiş eşyalarınızın güvenle taşınıyor olmasıdır. Araç içindeki konfor açısından da bagaj kısıtlılığı açısından da mantıklı bir tercih teşkil eden port bagaj fiyatları söz konusu olduğunda yerli ve yabancı üreticiye göre çeşitlilik gösteren bir yelpaze karşımıza çıkar. Ancak en kaliteli ürünleri en ucuz port bagaj fiyatları ile satın almak istiyorsanız, tamamen doğru adrestesiniz. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen marka olan Thule port bagaj çeşitleri için kategorimizi inceleyebilir, avantajlı indirim ve kampanyalarımızdan hemen faydalanabilirsiniz. Diğer taşıyıcı aksesuarlar için ise buraya tıklamanız yeterli!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(172)
ve üzeri (259)
ve üzeri (284)
ve üzeri (292)
ve üzeri (315)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL