Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

3D Oto Paspas

için 5,792 sonuç bulundu.

Sahler 3D Oto Paspas

3D oto paspas takımları, son zamanların en çok tercih edilen otomobil aksesuarları arasında yer alır. Bu kapsamda kategorisinde ön plana çıkan Sahler 3D paspas takımları, kaliteleri ile adından söz ettirir. 3D paspasların modellerinin kir ve çamurlara karşın aracınızı koruyan yapısı, aynı zamanda paspasların kaymasını da engeller. Farklı renk seçenekleri ile aracınızın modeline uygun olan üretilen 3D oto paspas takımları sayesinde daha temiz ve rahat bir sürüş deneyimi yaşarsınız.

Kolay Temizlenen Sahler 3D Oto Paspas Modelleri

Kolay Temizlenen Sahler 3D Oto Paspas Modelleri

Sahlar 3D oto paspas tasarımlarının kullanışlı ve bir yapıya sahip olması, aksesuarların kullanıcılar tarafından tercih edilme nedenlerinin başında gelir. Araç sahipleri, kullanım sırasında kendilerine sürekli sorun çıkaran, söküp yerine takarken çok vakit kaybettiren ürünleri kullanmak istemez. Sahler 3D oto paspas çeşitleri, ince yapıları ve ergonomik tasarımları ile otomobillerinizin pedallarına kesinlikle sıkışma yapmaz. Ayrıca aksesuarlar tasarımları gereği kolaylıkla takılıp çıkarılabilir. Araç sürücülerinin, otomobilin içerisinde rahat hareket etmesine imkân tanıyan bu ürünler, yolculuklarınızı daha keyifli hale getirir. Bununla birlikte seyahat sırasında araç sürücüsünün ve yolcuların ayaklarını rahat bir şekilde yere yerleştirebilmeleri mümkün kılar. Bu sayede özellikle araç sürücüsü sürüş sırasında herhangi bir konsantrasyon kaybına uğramaz. Araç temizliğine önem veren otomobil sahipleri için dizayn edilen 3D paspas modellerini, su veya havuzlu paspaslar için özel geliştirilmiş temizleyiciler ile oldukça kısa süre içerisinde temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda çabuk kuruma özelliğine de sahip olan paspas modelleri, profesyonel bir sürüş keyfi yaşamaya yardımcı olur. Siz de aracınıza uygun 3D paspas modelini Sahler ürünleri arasından seçip, en kısa sürede sipariş verebilirsiniz.

Aracınızı Korumaya Yardımcı Olan Sahler 3D Oto Paspas Çeşitleri

Aracınızı Korumaya Yardımcı Olan Sahler 3D Oto Paspas Çeşitleri

Otomobillerini sık olarak kullanan, sevdikleri ve aileleri ile sürekli yolculuk yapan araç sahipleri, arabalarının temiz ve düzenli olmasına özen gösterir. Özellikle uzun yolculuklar sırasında araba içerisinde bir şeyler yenilip içildiğinde zemine yemek kırıntıları veya içecek damlaları dökülebilir. İçeceklerden ve yiyeceklerden arta kalan bu tür kırıntıları ve sıvı lekelerinin temizlenmesi fazladan çaba gerektirir. Ancak bu temizlik işlemi kullandığınız paspas modeline göre çok kolay veya zahmetli olabilir. Sahler 3D oto paspas modelleri, fonksiyonel ve pratik dizaynları sayesinde temizlik işlemini dakikalar içerisinde tamamlamanıza imkân tanır. 3D araba paspaslarının oluklu yapıları, yiyecek kırıntılarının aracınızın içerisine yayılmasını önler. Bununla birlikte araç içerisinde tüketilen; çay, kahve, su, meyve suyu gibi içeceklerin dökülmesi durumunda dökülen miktar 3D paspasların havuzunda birikir. Böylece dökülen sıvı aracın diğer döşemelerine ulaşmaz ve kalıcı kirler meydana gelmez. Ayrıca araç sahipleri bu gibi durumlar yaşadığında paspaslarını hemen çıkarıp pratik bir şekilde temizliğini yapabilir.

Avantajlı Kullanım Özellikleri ile Dikkat Çeken Sahler 3D Oto Paspaslar

Avantajlı Kullanım Özellikleri ile Dikkat Çeken Sahler 3D Oto Paspaslar

Sahler oto paspas yorum sayfalarında kullanıcıların yaptığı olumlu geri dönüşler, markanın ürün kalitesini ve kullanım avantajlarını ortaya koyar. Araçlarınızın taban kısımlarının zaman içerisinde yıpranmasını ve tahrip olmasını önlemenize yardımcı olan paspas modelleri, otomobilinizin içerisinde koku oluşmasının da önüne geçer. Pratik kullanım özellikleri kadar dayanıklı yapıları ile de ön plana çıkan Sahler 3D oto paspas modelleri, uzun süre performans gösterir. Araç içi hijyene önem veren otomobil sahiplerinin gereksinimleri göz önünde bulundurularak tasarlanan ürünler, kullanıcıların beklentilerini en üst seviyede karşılar. Sahler 3D oto paspas özellikleri kapsamlı bir şekilde incelendiğinde, ürünlerin kaliteleri ve yenilikçi tasarımları ile kategorisinin en iyileri arasına girmeyi başardığı görülür. Avantajlı kullanım özelliklerine sahip bu ürünler, fiyat-performans bakımından da adından söz ettirir. Sahler 3D oto paspas fiyatları, ürünlerin tasarımına, boyutlarına ve imalat aşamasında kullanılan materyallerin kalitesine göre farklı seviyelerde belirlenir. Siz de her bütçeye hitap eden 3D paspas seçenekleri arasından beğendiğiniz birini sipariş vererek uzun ömürlü bir aksesuara sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda paspas ve bagaj havuzu indirimli modellerine de sayfamızdan göz atabilirsiniz

Arama Kriterleriniz

Sahler
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(471)
ve üzeri (694)
ve üzeri (726)
ve üzeri (736)
ve üzeri (748)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL