Bagaj Havuzu

Otomobilinizle uzun seyahatlere çıkarken, bagajınızın düzenli ve temiz olmasını sağlamak için bagaj havuzundan yararlanabilirsiniz. Bagaj havuzu, aracın bagaj ölçülerine göre üretilir ve bagaj zeminine yerleştirilir. Genellikle kauçuk malzemeden üretilir. Bagajınızın kolay temizlenmesini sağlarken, döşemesinin yıpranmasını ve aşınmasını önler. Bagaj havuzu sayesinde aracınızda valizinizden, çiçek saksılarınıza kadar bir çok eşyanızı güvenle taşıyabilirsiniz. Kayma önleyici olduğu için, bagajınızda taşıdığınız eşyalarınız kayarak birbiri üzerine düşmez ve olduğu yerde sabit kalır. Bu sayede uzun yolculuklarınız esnasında eşyalarınızı güvenle yanınızda taşıyabilirsiniz. Özellikle çiçeklerini de yanında götürmek isteyen otomobil kullanıcıları tarafından oldukça fazla tercih edilir. Saksıların kayıp düşmemesi ve topraklarının dökülmemesi için bagaj havuzundan yararlanabilirsiniz.

Bagaj havuzunun yıkanabilme özelliği ile istediğiniz zaman bagajın içini temizleyebilirsiniz. Aracınızın iç kısmına estetik bir görünüm katarken aracınızın temiz kalmasını sağlar. Bazı bagaj havuzu çeşitleri, araçların marka ve modellerine göre özel olarak üretilmektedir. Her aracın bagaj ölçüsü farklı olduğu için bagaj havuzu satın alırken aracınızı ölçülerine uyup uymadığını kontrol etmenizde yarar olacaktır. ModaCar 70 x 90 cm ölçüsündeki bagaj havuzu, tüm marka ve modellerdeki araçlara uyumludur. Cırt cırtlı özelliği sayesinde eşyalarınızın sağlam tutunmasını sağlar. Bagajdaki malzemelerin sağa ve sola kaymasını engeller. Güneş ışığına, aşınmalara, sıcaklığa, soğukluğa ve suya dayanıklıdır. Yan tarafında bulunan 5 cm kalınlığındaki çıkıntısı sayesinde, tozun ve çamurun paspas dışına çıkması ve aracı kirletmesi engellenir. Aracınızda temiz ve ferah bir görünüm oluşturur. Soğuktan ve sıcaktan etkilenip sertleşmez veya kırılmaz. Şık tasarımı ile bagajınızın içinde estetik bir görünüm sağlar.

Bagaj havuzu satın alırken, aracınızın marka ve modeline uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Toyota aracınız varsa, Toyota bagaj havuzu satın almanızda yarar olacaktır. Opel aracınız varsa Automix markası tarafından üretilen Opel Corsa bagaj havuzu işinizi görebilir. Kaliteli malzemeden üretilmiş sağlam yapısı sayesinde güneş ışığına, aşınmalara ve suya dayanıklıdır. Yan yüzeyinde 5 cm'lik çıkıntısı bulunur. Bu sayede bagajınızdaki çamurun veya suyun paspas dışına çıkmasını engeller. Herhangi bir montaj işlemi gerektirmez, kolayca aracın bagajına yerleştirilebilir. Aracınızın bagajının temiz ve düzenli olmasını sağlar. Pratik ve kolay şekilde yıkanır, çabucak kurur. Şık tasarımı sayesinde aracın içine farklı bir hava katar. Bagaj havuzu fiyatları, özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Bagaj Havuzu

için 38,250 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(2,441)
ve üzeri (3,865)
ve üzeri (4,333)
ve üzeri (4,455)
ve üzeri (4,610)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL