Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bagaj Havuzu

için 40,328 sonuç bulundu.

Bagaj Havuzu

Bagaj havuzu aracın bagaj zeminini yıpranma ve kirlenmeye karşı koruyan, bagajın daha düzenli olmasını sağlayan bir tür zemin kaplaması olarak tanımlanıyor. Halı ve kauçuktan üretilen oto bagaj havuzu modelleri, her araba markası ve modeli için ayrı ayrı tasarlanıyor. Yüksek fiyatlar ödeyerek aldığınız arabanızın bagaj zeminini korumak için tercih edebileceğiniz en uygun çözüm olmayı başarıyor. Şık tasarımlı ürünler olan bagaj havuzu çeşitleri, bagajınızı dökülen sıvıların ve oluşan tozların verebileceği hasarlara karşı özenle koruyor ve avantajlı oto bagaj havuzu fiyatları sunarak dikkat çekiyor.

Bagaj Havuzu ile Pratik Temizlik

Bagaj Havuzu ile Pratik Temizlik

Bagajın içine dökülen sıvıları, çeşitli kırıntıları ve biriken tozları orijinal zemine ulaşmaktan koruyan bagaj havuzu paspası modelleri bagaj temizliğini kolaylaştırıyor. Zeminin herhangi bir hasara maruz kalmadan ilk günkü gibi yeni kalmasını sağlıyor. Bu da araca artı bir değer kazandırıyor. Uzun yolculuklara çıkıldığında bagajda taşınacak eşyalar çok çeşitli olabileceği için bagajın temiz tutulması zor olabiliyor. Toplu market alışverişleri yapıldığında da aynı sorun yaşanabiliyor. Kırılan, dökülen ve saçılan yiyeceklerin bagajınızın zemininde leke bırakmasını ya da yapısına zarar vermesini istemiyorsanız bagaj havuzu kullanmayı tercih edebilirsiniz. Çünkü araba bagaj havuz seçenekleri, rutin temizlik sırasında pratik yöntemler sunuyor. Bir bütün olan bagaj havuzunuzu kolayca çıkarıp temizliğini yapabilir ve daha sonra aynı kolaylıkla yerine yerleştirebilirsiniz.

Konforlu Kullanım İçin Bagaj Havuzu

Konforlu Kullanım İçin Bagaj Havuzu

Halı ya da kauçuk malzemeden üretilen bagaj havuzu çeşitlerinin kenarlarında oluklar ve yükseltiler bulunuyor. Her araba modeline uygun biçimde tasarlanan ürünler aracınızın bagajına kolayca uyum sağlıyor. Kenarlarındaki yükseltiler sayesinde araç zeminine toz, çamur, kırıntı ve sıvı gitmesine izin vermiyor. Araç bagaj havuzu bagajın tüm yüzeyini bütün olarak kaplıyor ve ikinci bir zemin görevi yapıyor. Kaliteli halı ya da kauçuk bagaj havuzları; alev almayan, koku yapmayan, su geçirmeyen, leke tutmayan, rengi solmayan, kırılma ve sertleşme yapmayan ürünler olarak konforlu kullanım imkanı sunuyor. Bagajınıza hoş bir görünüm katıyor. Ürünlerin malzeme kalınlığı genellikle 3.5 – 4.5 mm olurken yan yüzeylerindeki bariyerlerin yüksekliği de 3 – 5 cm ölçülerinde oluyor. Böylece orijinal bagaj zemininiz sıvı, toz, çamur ve kir gibi istenmeyen maddelerden korunuyor. Yeni nesil malzeme ve teknolojilerle üretilen bagaj havuzu modelleri ise ses izolasyonu sağlayarak konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor. Bagaja kolayca sabitlenen yapısıyla eşyaların kaymasına izin vermiyor ve daha sağlıklı bir yolculuk yapmanıza imkân tanıyor. Pratik kurulum özelliği olan oto bagaj havuzu paspaslarını montaja ihtiyaç duymadan kolayca yerleştirebilirsiniz. Çabuk yıkanan, kuruyan, süpürülen yani temizliği çok pratik olan ürünler olarak konforlu kullanım olanağı tanıyor.

İşlevsel Özellikli Bagaj Havuzu Modelleri

İşlevsel Özellikli Bagaj Havuzu Modelleri

Kullanıcı bagaj havuzu tavsiye sayfalarını incelediğinizde, kolay temizlenme özelliği daha fazla olduğu için kauçuk malzemeden üretilenlerin tavsiye edildiğini görebilirsiniz. Halıdan üretilen modeller ise estetik görünüme önem veren tarz sahibi kullanıcıların tercihini oluşturuyor. Hangisini isterseniz onu seçebilirsiniz çünkü işlevsel özellikleri değişmiyor. Aracınızın markasına ve modeline uygun tasarlanan bir model almanız ise büyük kolaylık sağlıyor. Kaliteli malzemeden üretilen modelleri tercih etmeye önem verebilirsiniz. Böylece uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Bagajınızın tamamını kaplayan, potluk yapmayan ve kenarlarında yeterli oranda yükseklik olan modelleri seçmeye özen gösterebilirsiniz. Akıcı madde ve su geçirmeyen, alev almayan, koku yapmayan, leke bırakmayan ve ses yalıtımı da sağlayan bir model seçmeniz çok daha avantajlı oluyor. Şık tasarıma sahip ve kayma yapmayan halı ürün seçeneklerini de düşünebilirsiniz. Araba bagaj havuzu fiyatları üründe kullanılan malzeme çeşidine, tasarım özelliklerine ve ölçülerine göre değişim gösteriyor. Diğer araç aksesuarlarını da incelemek isterseniz Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(2,989)
ve üzeri (5,252)
ve üzeri (6,034)
ve üzeri (6,288)
ve üzeri (6,580)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL