Kategoriler

Kampanyalar

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (2,332)
4 yıldız ve üzeri (3,585)
3 yıldız ve üzeri (3,939)
2 yıldız ve üzeri (4,071)
1 yıldız ve üzeri (4,206)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bagaj Havuzu

için 40,045 sonuç bulundu.
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Bagaj Havuzu

Arabanızın bagajını korumak üzere tasarlanmış olan bagaj havuzu ile siz de dilediğiniz eşyayı taşıyabilirsiniz. Genel olarak plastik ile üretilen ve piyasaya sürülen bu ürünler uzun süren kullanım ömürlerinin yanı sıra oldukça da koruyucudur. Aracınızın marka ve modeline göre değişkenlik gösterebilen bu ürünleri satın alarak siz de uzun vadede aracınızı koruyabilir ve arabanıza stil kazandırabilirsiniz. Genel olarak bakıldığında kabin içlerinin yanı sıra bagaj kısımları kirlenmeye daha çok meyil gösterirler. Özellikle aracınızın arkasında taşıdığınız eşyaların çeşitliliğini ve hacimlerini düşünürseniz kirlenmenin kaçınılmaz olduğunu da anlayabilirsiniz. Hasarlı bir bagaj ve kirlenmiş döşemelerin aracınızın değerini düşürmesi de kaçınılmazdır. Satın alacağınız kaliteli ve fonksiyonel bir bagaj havuzu ile zemini mükemmel bir biçimde koruyabilirsiniz ve aracınızın değerini de azaltmazsınız. Çizilme, aşınma, yırtılma gibi istenmeyen durumların yanı sıra sıvıların sızmasını da engellersiniz. Sıvı materyalleri yüzde yüze yakın bir oranda engelleyebilir böylece korumayı maksimize edebilirsiniz. Genel itibariyle kauçuktan ve sert yapıdaki plastiklerden üretilen ürünler aracınızın tam olarak zeminine oturabilmesi için model ve markalara göre üretilirler. Araç bagaj havuzu için araştırma yapıyorsanız ilk etapta otomobilinizin marka, model ve yılını belirlemeli ve bu yönde araştırmalarınıza devam etmelisiniz. Her marka ve model farklı araba tasarımlarına sahip olduğu için satın alacağınız bagaj havuzu da aracınıza uygun olmalıdır. Aksi takdirde seçeceğiniz ürün aracınıza büyük ya da küçük gelebilir. Böylesi bir durumda koruyuculuk da düşeceği için ürününüz görevini yapamayacaktır. Koruma yapmayan bir ürün ise istenmeyen durumların ortaya çıkmasına sebebiyet verecektir. Boşluk bırakmadan yerleştirdiğiniz bagaj havuzları tam koruma sağlayarak aracınızı uzun süre koruyabilir. Plastik ve kauçuk kullanılması koruyuculuğu artırmakta ve yoğun basınç durumlarına dahi dayanıklılık göstermektedir. Yapıları gereği temizlemesi de kolay olan bu ürünler ile aracınızda estetik ve daha toplu bir görünüm de elde edebilirsiniz. Yumuşak ve şık görünümler elde etmek istiyorsanız kauçuk modelleri değil de halı formuyla üretilmiş olanları tercih edebilirsiniz. Eğer herhangi bir sıvının dökülmesinden ya da herhangi bir lekenin oluşmasından endişeliyseniz naylondan üretilmiş olanları satın alabilirsiniz. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen naylon araba bagaj havuzu ile siz de dayanıklılığı, sıvı geçirmezliği ve lüks görünümü arttırabilirsiniz.

 Bagaj Havuzu ile Aracınızı Uzun Vadede Koruyun

Bagaj Havuzu ile Aracınızı Uzun Vadede Koruyun

Satın alma işlemlerinizden önce bir dizi faktörü değerlendirmeniz gerekmektedir. Öncelikle kapsamlı bir araştırma yaparken bagaj havuzu hakkında bilgiler edinmeli ve ardından aracınızın da teknik ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmalısınız. Bagajınızı kullanım sıklığınız, doldurma oranınız, genel olarak taşıdığınız eşyalar da karar verme süreçlerinize doğrudan etki edecektir. Diğer yandan ürünün kendine özgü faktörleri de sayılabilir. Bunlar oluk tasarımı, kilit sistemi ve havuz yüksekliğidir. Genel bir yargı olarak, aracınızın marka ve modeli her ne olursa olsun, ürününüzü yüksek kenarlı olarak tercih edebilirsiniz. Yüksek kenarlara sahip bir havuz kir ve sıvıların zemine ulaşmasını kolayca engelleyecektir. Yüzeyindeki oluklar ise istenmeyen sıvının yönlenmesini ve dökülmeden muhafaza edilmesini sağlar. Diğer yandan oto bagaj havuzu modellerinin kiminde kilitleme sistemi bulunur. Kilitleme sistemleri yerleştirdikten sonra ürününüzün kaymasını engelleyecektir. Ani fren, hız gibi durumlarda kaymaması için kilit istemi büyük bir önem taşımaktadır. İdeal bir ürünün sürüş deneyiminiz esnasında kaymaması ve sızdırmaz özellikte olması gerekmektedir. Diğer yandan ürün kalınlığı koruma seviyesini ve dolayısıyla konforu artıracaktır. Olukların daha derin ve havuzun daha kalın olduğu modeller zemininizin her zaman daha temiz ve güvende kalmasını sağlar. Bu kalınlık ve oluklar sadece sıvı materyaller için değil aynı zamanda keskin eşyalarınız için de oldukça iyidir. Kalınlığın fazla olması delinme gibi istenmeyen durumlarında önüne geçecektir. Siz de aracınıza uygun ve alışkanlıklarınızı karşılayacak olan bir modeli satın alarak hayatınızda konfor alanları yaratabilir ve uzun vadede bütçenizi koruyabilirsiniz. Uzun süre boyunca biriken tozlar, çeşitli kırıntılar ve dökülen sıvılar canınızı sıkıyor ve bu duruma bir çözüm arıyor olabilirsiniz. Zeminin hiçbir zarara uğramadan ilk günkü gibi kalmasını istiyorsanız uygun bir model satın alarak korumalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Saçılan, dökülen ve kırılan eşyaların hem zemine ulaşmaması hem de etrafa dağılmaması için böylesi bir ürünü kullanmanız şarttır. Araba bagaj havuzu fiyatları geniş ürün yelpazesi sayesinde oldukça çeşitlidir. Her bütçeye uygun olan bir ürün geniş ürün çeşitliliği arasından rahatça bulunabilir. Aracınızın gereksinimlerine ve ihtiyaçlarınıza uygun olan bir havuz modeli satın almak için sayfamızı ziyaret edebilir ve çeşitli ürünler arasında karşılaştırmalarınızı yaparak satın alma işlemlerinizi rahat ve pratik bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

 Arabanızın Dostu ve Koruyucusu Bagaj Havuzu Çeşitleri

Arabanızın Dostu ve Koruyucusu Bagaj Havuzu Çeşitleri

Bagaj havuzları özellikle koruması zor olan uzun yolculuklarda olukları ve yükseltileri sayesinde aracınızı koruyabilir. Bütün yüzeyi başarılı bir biçimde kaplayarak koruma sağlayan bu ürünlere siz de bütçenize uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Tüm yüzeyi kaplayarak adeta ikinci bir yüzey haline gelen bu ürünle birlikte siz de kırıntı, sıvı gibi materyalleri yüzeyden uzaklaştırabilirsiniz. Özellikle kırılma, parçalanma, dağılma gibi istenmeyen durumlarda temizleme kolaylığı açısından ve zemine zarar gelmemesi bakımından da işinizi kolaylaştıracaktır. Özellikle kauçuk üretim malzemesi ile üretilen modeller sertleşmez, kırılmaz, leke tutmaz, su geçirmez, rengi solmaz, koku yapmaz ve alev almaz özelliklere sahiptir. Oldukça konforlu olmalarının yanı sıra hoş bir görünüme de sahiptir. Oldukça geniş bir aralığa sahip olan kauçuk bagaj havuzu fiyatları sizin de bütçenize kolaylıkla uyacaktır. Fiyat çeşitliliği açısından zengin olması herkesin rahatça satın alabilmesini sağlamaktadır. Eğer ürün seçiminizi aracınızın gereksinimlerine uygun olarak yaparsanız zemininizi kir, pas, çamur, toz gibi durumlardan başarılı bir biçimde koruyabilirsiniz. Özellikle yeni nesil teknoloji ile üretilen ürünler aynı zamanda ses izolasyonu da sağlayarak size keyifli ve konforlu bir sürüş deneyimi de sağlayabilir. Kolay sabitlenen ve kilitlenebilen yapılarıyla kaymadan ve eşyalarınıza zarar vermeden uzun kilometreler boyu seyahat edebilirsiniz. Satın aldıktan sonra kurulumlarınızı da basit bir biçimde yapabilirsiniz. Paspaslara montaj yapma gibi işlemler yapmadan direk olarak yerleştirerek rahat ve pratik bir şekilde kullanmaya başlayabileceğiniz bu ürünler aynı zamanda süpürülebilen, çabucak yıkanabilen ve hızla kuruyabilen bir yapıya sahiptir. Bu özelliklere sahip olması kolayca temizlenebileceği ve uzun süre temiz kalabileceği anlamına gelmektedir. Temizlik açısından kolaylıklar sağlamalarının yanı sıra kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmesi de uzun süreli bir kullanım imkânı sunar. Eğer siz de uzun süreli bir kullanımı önemsiyorsanız kaliteli malzemelerle üretilen modelleri seçmelisiniz. Her ne kadar ekonomik prensiple üretilen ürünler olsa da arabanızın ve eşyalarınızın güvenliği için kaliteli ürünleri tercih etmenizde yarar vardır. Eğer siz de bagaj havuzu ne işe yarar, hangisini almalıyım, fiyatları ne kadar? Gibi sorular soruyorsanız araştırmalarınıza devam etmeli ve aracınızın maksimum güvenliği için en uygun modeli bulmalısınız. Karar verme süreçlerinizde ilk olarak bütçenizi, ardından arabanızın marka, model gibi özelliklerini belirlemelisiniz. Ardından uygun modeller arasından kullanım alışkanlıklarınıza, genel olarak taşıdığınız eşyalara göre seçimler yapmalı ve satın almalısınız.

 Kaliteli ve Avantajlı Bagaj Havuzu Çeşitleri

Kaliteli ve Avantajlı Bagaj Havuzu Çeşitleri

Aracınız bagaj zeminini korumak için üretilen bu ürünler klasik oto halılarından farklıdır. Bagaja konulan market poşetleri, valiz gibi eşyaların zemine temas ederek hasar vermesini önlemek amacıyla oto aksesuar uzmanları tarafından her aracın modeline uygun olarak tasarlanır. Bagajınızın zeminini çiziklerden ve kirden korumak istiyorsanız siz de bu ürünü kullanmayı deneyebilirsiniz. Kauçuk ya da halı materyallerinden üretilen oto bagaj havuzu konforlu sürüş deneyimi sunar. Standart araç paspas modellerinden ayıran en büyük özelliği kenarlarının kalın ve yüksek olmasıdır. Bu yükseklik araç için tam koruma sağlar. Aynı zamanda oluşabilecek darbeler için de bir bariyer görevi görür ve hasar almamasını sağlar. Ürünün kenarındaki 3 -5 cm yüksekliğindeki bu bariyerler sıvı ve toz geçirmezliği sayesinde tam koruma sağlar. Bariyerlerin bir diğer avantajı ise dökülen sıvıları ve tozları hapsedebilmesidir. Bir kutudan ya da poşetten akan sıvı; araç zemini yerine bagaj havuzunda kalır ve orijinal zemine zarar vermez. Bagajınızı gönül rahatlığıyla endişelenmeden kullanmak istiyorsanız siz de bu üründen edinebilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken şey sahip olduğunuz araç modeline uyumlu olan ürünü satın almanız. Her araç modeli için bagaj havuzlarının ölçüleri ve şekilleri değişiklik gösterir. Üründen verim almak istiyorsanız aracınıza tam uyumlu olan modeli satın almanız gerektiğini unutmamalısınız. Diğer yandan bagaja kolayca yerleşen bu ürünler oldukça esnektir. Kauçuk malzemeden üretildiği için bu tasarımlar araca kolayca yerleştirilir ve çıkarılabilir. Yerleştirmesi ve temizliği oldukça kolay olan bu ürün uzun yolculuk yapan kişiler için oldukça uygundur. Valiz, çanta ve poşet gibi eşyaları yerleştirirken bagajınızın çizilmesini önleyen bu ürünler aynı zamanda orijinal zeminin ilk günkü gibi kalmasını sağlar. Yüksek maliyetlerle satın alınan araçların aksine bagaj havuzları oldukça uygun fiyatlıdır. Her bütçeye uygun olan bu ürünler yüksek maliyetlerle satın aldığınız aracınızı korur. Koruma özelliğinin yanı sıra kullanıcılara kaymaz bir zemin sunduğu için araç hareket halindeyken bagajdaki eşyaların sabit kalmasını sağlar. Kaymaz zemin özelliği sayesinde aracınız temiz ve düzenli bir şekilde kalır. Sıcak ve soğuk hava geçişlerine karşı dayanıklı olan bu ürün uzun yıllar kullanım için oldukça uygundur. Farklı malzemelerle bagajı dolduran çocuklu aileler için büyük bir kolaylık sunan bu tasarımlar oldukça uygun fiyatlarla piyasaya sunulmaktadır.

 Bagaj Havuzu Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Bagaj Havuzu Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Aracınızın ömrünü uzatmak için ve güvenli yolculuklar geçirmek için bagaj havuzu satın almak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı ayrıntılar var. Bunların başında havuz yüksekliği yer alıyor. Kullanım kolaylığına ve pratik monte işlemlerini etkileyen havuz yüksekliği ihtiyacınız kadar olmalı. Bunun yanı sıra havuzun kenarları ne kadar yüksek olursa o kadar iyi olur. Çünkü bu sayede orijinal zemin korunmuş olur. Bunun yanı sıra yüksek kenarlar kirin ve tozun zemine ulaşmasını engeller. Bu sayede yaşanabilecek kazalardan aracınızı korumuş olursunuz. Yükseklik dışında dikkat edilmesi gereken bir diğer faktör ise oluk tasarımıdır. Bazı modellerin taban yüzeyinde sıvıları yönlendirebilecek oluklar yer alır. Bu sisteme sahip bir model satın alırsanız yaşayacağınız aksiliklerin sonucundan mümkün olduğunca az etkilenirsiniz. Oluk tasarımının yanı sıra önemsenmesi gereken bir diğer özellik kilit sistemidir. Havuzun sağlam bir şekilde yerleştirilmesi için oldukça önemli olan özellik sürüşlerinizin güvenlik seviyesini arttırır. Kaymayı engelleyen bu kilit sistemi sürüş sırasında havuzun hareket etmesini engeller ve sabit kalmasını sağlar. Bu özellikler arasında sürüş konforunuzu ve güvenliğinizi etkileyecek en önemli özellik kilit sistemidir. Bu yüzden alışveriş sırasında kilitli modelleri gözünüzden kaçırmayın. Bunların yanı sıra ürünün kalınlığı bagaj konforunu artıran etkenlerin başında yer alır. Havuz ne kadar kalın ve derinse aracınızın döşemesi o kadar koruma altındadır. Çünkü sıvı ve nem tutulur. Bagaj havuzu ne işe yarar sorusunun cevaplarından biri de zeminin sivri ve keskin eşyalardan korunmasıdır. Aracınızın bagaj kısmında sivri ya da eskin eşyalar taşırken çizilme kesilmelerin yaşanmaması için bu ürünü kullanabilirsiniz. Her aracın ve sürücünün ihtiyacı olan bu ürünü satın alırken en çok dikkat etmeniz gereken şeylerden bir diğeri de otomobilinizin markasıdır. Her aracın markasına ve modeline göre değişiklik gösteren bu tasarımları satın alırken uyumluluğa dikkat etmelisiniz. Diğer yandan koku yapmayan, leke tutmayan ve sıvı geçirmeyen malzemelerden üretilmiş olduğundan emin olun. Aracınıza karşı titiz bir tutumunuz varsa bu tasarımlar sayesinde onu koruyabilirsiniz. Tüm yıpranmalara karşı koruyan bu ürün arabanızı bakımlı gösterir. Diğer yandan yıpranmış ve lekelenmiş bir bagaj yüzeyine sahipseniz yine de bu üründen satın alarak yenileme yapabilirsiniz ve yaşanacak çizilmelerin önüne geçebilirsiniz.

 Bagaj Havuzu İle Aracınızın Zeminini Koruyun

Bagaj Havuzu İle Aracınızın Zeminini Koruyun

Bu ürünün tercih edilmesinin en büyük sebebi yüksek maliyetlerle satın alınan araçların yıpranmasını önlemektir. Esnek ve kalın bir malzemeden üretildiği için arabanızın bagaj kısmında herhangi bir çizilme ve hasar meydana gelmez. Darbelere karşı korumasının yanı sıra bakımlı ve temiz bir görüntü sunarak arabanızın eskimesini önler. Bunun yanı sıra araç döşemesinin korunması da normal şartlarda oldukça zordur. Valiz, bebek arabası, poşet ve bisiklet gibi eşyaların konulduğu bu kısım günlük hayatta korunması en zor yüzeylerden biridir. Bu yüzeyi korumak için ise araç bagaj havuzu kullanımı oldukça mantıklı bir çözümdür. Uygun fiyatlı olan bu ürün sayesinde hasarları, çizilmeleri ve kirlenmeyi önleyebilirsiniz. Diğer yandan yumuşak bir malzemeden üretilmiş olduğu için bu havuzlar; hassas yük taşımak için de uygundur. Kırılgan ve hassas eşyalarınızı taşırken yumuşak ve esnek bir zemine ihtiyaç duyarsınız. Bu gibi durumlarda bagaj havuzu taşıma kolaylığı ve güvence sunar. Bu ürün sayesinde kırılabilecek eşyalarınız için güvenli bir ortam yaratmış olursunuz. Yük taşıma avantajlarının yanı sıra dekoratif amaçla da kullanılan bu ürünlerin birbirinden farklı renk ve desene sahip olanları vardır. Araç dekorasyonunuzu kişiselleştirmek istiyorsanız ya da eşsiz bir görünüm yakalamak istiyorsanız bu ürünü satın alarak aracınızda kullanabilirsiniz. Zevkinize ve tarzınıza uygun renk, desen ve motiflere sahip olan modelleri satın alabilirsiniz. Diğer yandan sadeliği ve orijinalliği sevenlerdenseniz; aracınızın ilk halini korumak istiyorsanız araba döşemenizle aynı renk modelleri tercih ederek bütünlüğü yakalayabilirsiniz. Zemini toz, çamur, su ve kire karşı koruyan bu ürünler aynı zamanda çürüme için de önleyicidir. Aynı zamanda hijyenik materyallerden üretildikleri için herhangi rahatsız edici bir kokuyla karşılaşmazsınız. Koku yapmamasının yanı sıra alerjik reaksiyonlara da sebep olmaz. Kaliteli ve sağlıklı malzemelerden üretildiği için gönül rahatlığıyla arabalarınızda kullanabilirsiniz. Hijyenik bir kullanıma sahip olduğu gibi temizliği de oldukça basittir. Esnek yapısı sayesinde araçtan kolayca çıkan bu ürünler su ile yıkandıktan sonra kurumaya bırakılır. Hızlıca kuruduktan sonra tekrar bagajınıza yerleştirebilirsiniz. Kalın ve esnek malzemeden üretildiği için aşınmaya dayanıklılardır. Aynı zamanda ses izolasyonu da sağlayan bu ürünler araç ölçülerine uygun olarak üretilir. Alışveriş sırasında müşteriler tarafından en çok ilgi çeken özellikler aşınma dayanıklılığı ve ses izolasyonudur. Ancak kolay yerleştirilip çıkarılması da birçok insan tarafından beğenilmektedir.