Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Halı Paspas

için 5,433 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Halı Paspas

Araç zeminini yıpranma ve kirlenmeye karşı koruyan oto halı paspas çeşitleri pek çok ürün seçeneği sunuyor. Arabanız için önem taşıyan aksesuarlardan olan halı paspaslar, taşıdıkları tasarım ve renk özellikleriyle aracınıza hoş bir hava katıyor. Otomobilinizin orijinal zeminini korumak ve her zaman yeni tutmak için aracınıza uygun özellikli halı paspas modelleri almayı tercih edebilirsiniz. Kullanıcısına konforlu sürüş deneyimi yaşatan halı paspas çeşitleri cazip fiyat seçenekleri ile dikkat çekiyor.

Halı Oto Paspas ile Aracınız Daha Temiz

Halı Oto Paspas ile Aracınız Daha Temiz

Halı oto paspası araç içi bakım ve temizliğinde önemli görev üstlenen araba paspaslarının, halı dokuma ile üretilen modelini oluşturuyor. Genellikle dayanıklı polyamid malzeme ile tasarlanan oto halı paspas seçenekleri, güçlü kenar biye işlemeleriyle desteklenerek sağlam bir yapıya kavuşturuluyor. Halı paspaslar estetik görünüm özelliğine sahip şık tasarımlı ürünler olarak ilgi görüyor. Farklı ağırlık ve kenar biye işlemesiyle tasarlanan halı paspas ürünleri, arabanızın zeminini güvenli bir biçimde koruyor. Kaliteli ve dayanıklı materyal ile üretilen halı oto paspaslarını uzun yıllar boyunca sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Yüksek kalitede polyamid hammadde ile tasarlanan halı paspas seçenekleri kayma ve katlanma yapmıyor. Üst yüzeyleri halı dokuma olmakla beraber alt yüzeyleri özel kauçuk granül taban özelliği taşıyor. Ayağınızı bastığınız yerler ise güçlendirilmiş ilave tabanla üretiliyor. Her araç modeline uygun olarak tasarlanan paspaslar, kolay temizlenerek pratik kullanım olanağı da sunuyor.Tüm oto paspas çeşitleri gibi oto halı paspas modelleri de farklı fiyat özellikleri taşıyor. Kaliteli materyal ile üretilen, araçların marka ve modeline göre tasarlanan ve konforlu kullanım özellikleri içeren ürünler, standart ürünlere oranla daha yüksek fiyatlar taşıyabiliyor.

Keyifli Sürüşler İçin Halı Paspas Ürünleri

Keyifli Sürüşler İçin Halı Paspas Ürünleri

Arabanız için paspas seçerken ürünün kaliteli malzeme ile üretildiğinden emin olmanız gerekiyor. Aksi taktirde koku yapması, kayması ve kolayca deforme olması gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle koku testinden geçmiş ürünleri seçmeye özen gösterebilirsiniz. İçeriğinde hurda malzeme kullanıldığı için çok uygun fiyatlarla satılan ürünlerden uzak kalmanız önem taşıyor. Çünkü kötü koku yayan, sürekli kayan ve kolay yıpranan halı paspas modelleri huzursuz sürüş deneyimi yaşamanıza neden oluyor. Şoför mahalline yerleştireceğiniz paspası sabitlenir konumda alırsanız kayma riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Herhangi bir ürünü değil araba markanıza uygun modeli seçerseniz daha doğru bir seçim yapabilirsiniz. Alacağınız halı paspas araba modelinize uyumlu olursa sorunsuz biçimde aracınıza yerleştirebilirsiniz.

Halı Paspas ile Konforlu Kullanım Olanağı

Halı Paspas ile Konforlu Kullanım Olanağı

Konforlu sürüş deneyimi sunan paspas çeşitleri arasında yer alan 3D halı paspas modelleri her araca uygun özelliklerle üretiliyor. Aracın marka ve modeline göre tasarlanan, güvenlik ve sabitleme klipsleri olan ürünler kullanıcıların beğenisini topluyor. Bu özellikler size rahat ve konforlu bir sürüş imkânı tanıyor. Ayrıca çevreye duyarlı ekolojik özellikleri nedeniyle koku yapmayan, su geçirmeyen ve yıpranmalara karşı dirençli ürünler olarak dikkat çekiyor. 3D araba paspası halı modellerini su ve sabunla yıkarak kolayca temizleyebilirsiniz. Bu tarz paspas çeşitleri yeni ve estetik görünümünü kaybetmeyen kullanışlı ürünler olarak tercih ediliyor. 3D havuzlu paspas seçenekleri aracınızın içinde toz ve kir birikmesine, dökülen sıvıların araç zeminine ulaşmasına izin vermiyor. Yanlarındaki bariyerleri sayesinde dökülen her şeyin, kırıntıların ve kirlerin zemine inmesine engel oluyor. Araca özel olarak tasarlanan havuzlu paspas modellerini kullanarak arabanızı her zaman temiz ve bakımlı tutabilirsiniz. Oto halı paspas fiyatları ürünlerin tasarım ve materyal özelliklerine göre değişim gösteriyor. Nitelikli halı paspas oto aksesuarlarını tercih ederseniz uzun yıllar boyunca sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Ayrıca aracınız için diğer aksesuarları da incelemek isterseniz Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(197)
ve üzeri (330)
ve üzeri (393)
ve üzeri (414)
ve üzeri (449)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL