Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Halı Paspas

için 9,959 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Halı ve Paspas

Araç sahibi kişilerin dikkat ettikleri birçok önemli nokta vardır. Arabanın iç ve dış temizliği, koltuk kılıfları ve araç içi aksesuarları çoğu kişinin fazlasıyla üzerinde durduğu ve ilgilenmekten hoşlandıkları konulardır. Arabasını seven herkeste olduğu gibi bu detaylarla uğraşmak kişiyi yormaz aksine keyif verir, sakinleştirir, detayları bir uğraş olarak görmez. Severek yaptığı bir meşgale olduğu için de özellikle aksesuar alımlarında özel bir araştırma yapma ihtiyacı hisseder. Kendi kullandığı aracına uygun, kendi stiline uyan ve orijinal olan tüm parçalar bu yüzden listenin başında olurlar. Araç içi aksesuar denilince akla birçok ürün ve parça gelmektedir. Aynalar, taşıyıcılar, seyahat ürünleri, oto güvenlik kapsamında ürünler ve daha sayılamayacak birçok ürün bu kategori içerisinde yer alır. Bu kategoride yer alan, araç sahiplerinin çok önem verdiği oto paspas takımı ise birçok özellikte ve farklı malzemelerden üretilmiş seçeneklerle sürücülerin kullanımına sunulmaktadır. Araç zeminini, ayakkabı altına sıkışan yabancı cisimlerin yıpratmasından ve kirlenmekten korumak için tasarlanan oto paspas ürünleri ile araç içerisinde tam bir koruma sağlayabilir ve her zaman temiz tutabilirsiniz. Yağmurlu ve karlı zamanlarda çamurlanan ve ıslanmış ayakkabılarınızla arabanıza bindiğinizde kullanacağınız paspas ve bagaj havuzu takımı sizin kurtarıcınız olacaktır. Farklı renklerle, materyallerle, desenlerle hatta kişiye özel tasarımlarla üretilen oto paspas modelleri için vakit kaybetmeden sayfamıza göz gezdirebilir, ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

<strong>Oto Paspas Çeşitleri</strong> Nelerdir?

Oto Paspas Çeşitleri Nelerdir?

Araç sahipleri için önemli olan temizlik ve hijyen en fazla arabaların zemininden belli olur. Çünkü arabayı kullanım sıklığı, yanlışlıkla dökülen içecekler, yiyecek kırıntıları, değişen hava koşulları ve araç içinde dış ortamla iç ortamın ısı farkında oluşan nem gibi sebeplerden dolayı araç zemininde daha kısa sürede deformasyonlar olur. Zeminin temiz, bakımlı olması ve dış etkenlerden korunması ise kaliteli bir oto paspas takımı kullanmaktan geçer. Arabanızın iç bakımında ve temizliğinde önemli işleve sahip olan oto paspaslar; oto paspas halı ve oto paspas kauçuk materyalleri kullanılarak iki çeşit materyalden üretilmektedir. Kauçuk malzemeden yapılan oto paspaslar, sağlamlığı ve kolay temizlenebilme özellikleri sayesinde tercihler arasındadır. Sert bir yapısı olduğu için kaydırma yapmaz, pedalların olduğu kısımda katlanma olmaz. Oto halı paspas modelleri dayanıklı ve tamamen polipropilen halı ham maddesinden üretilirler. Sağlam biye kenarlarıyla sökülmelere ve yırtılmalara karşı dayanıklı formda olurlar. Kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilmiş oto halı paspaslarını, düzenli bakımı yapıldığında, uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aracınızın iç mekân renklerini zenginleştirmek, farklılık yaratmak amacıyla değişik kenar kesimleri ve biye dikiş renkleri seçerek kendinize özel oto halısı yaptırabilirsiniz. Hatta paspas üzerlerine istediğiniz bir desen, bir amblem, logo veya kendinize ait bir sembol işleterek paspaslarınızı kişiselleştirebilir, estetik görünümle aracınıza şıklık katabilirsiniz. Kırmızıyı seven araç sahipleri oto paspas kırmızı desenli modellerle istediği şekilde aracını dizayn edebilir. Sadelikten hoşlanan ve nude renkler seven sürücüler için oto paspas bej rengi ve tonları tercih edilebilir veya iddialı olmayı sevenler ve gözlerin üzerlerinde olmasını isteyenler halı paspaslarında leopar oto paspas deseni kullanarak fark yaratabilirler. Oto halı paspas setleri; üst kısmı kaliteli halı dokuma ve alt kısmı özel kauçuk granül malzemeden üretilir. Bunun sebebi ise kaydırma veya kayma yapmasına engel olarak size güvenli bir sürüş yaratmaktır. Bunların yanında diğer bir çeşit olan; 4D ve 3D oto paspas diğer bir adıyla oto paspas havuzlu modeller; aracın markasına ve modeline göre özel üretilen bir çeşittir. Paspasın kenarları üretime göre 1-4 cm yüksek yapılır. Kenarlarındaki yükseltiler sayesinde araç tabanına bir havuz gibi yerleştirilir. Özellikle sıvı dökülmelerinde sıvının etrafa ve arabanın zeminine yayılmasını engeller. Kenar kısımlarındaki yükseklikler havuz görevi görerek sıvıyı bir yerde toplar. Araca özel üretildiğinden dolayı arabaya iniş ve binişlerde tabanda kayma yapmaz. Zemine tam oturma yapar. Özel kesim olduğundan dolayı kenarlarda fazlalık kısımlar kalmaz. Yüzeyinde bulunan derin kanallar sayesinde dökülen sıvılar bu kanallar yoluyla belli bir bölgeye taşınır ve siz arabayı kullanırken rahatsız olmanızı engeller.

<strong>Oto Halı Paspas Nasıl Temizlenir?</strong>

Oto Halı Paspas Nasıl Temizlenir?

Aracınıza paspas seçerken sizin ihtiyacınızı karşılayacak, sizin tarzınıza uyacak en önemlisi kaliteli materyallerden üretilmiş modeller tercih edilmelidir. Kaliteli malzemeden üretilmiş ürün her zaman diğer ürünlerin yanında farkını ortaya koyar. Size yarı yolda sorunlar çıkarmamakla birlikte uzun zaman sizin yol arkadaşınız olur. Zamanla kozmetiği bozulmaz ve kötü kokular yaratmaz. Aksi durumda içeriğinde bilinmeyen malzemelerin kullanıldığı, piyasa değerinin çok altında olan ürünler; kısa süreli kullanım olsa bile araç içerisinde tarif edilemeyen kokular yaymaya başlayabilirler. Araç kullanımı sırasında zeminden kayma yapmasından dolayı pedalların kontrolü zorlaşabilir ve güvenli sürüş etkisini kaybedebilirsiniz. Oto paspas seti temizleme konusu da bu sorunların oluşmasını engellemek için önemli bir noktadır. Temiz kalmasını istediğimiz aracımıza aldığımız paspasları da düzenli aralıklarla temizlemek gerekir. Oto halı paspasların temizliğinde dikkat edilmesi gereken nokta, sert ama halıyı yıpratmayacak bir fırça yardımıyla tozların ve kirlerin halı üzerinden gönderilmesidir. Eğer halıların yıkanması gerekiyorsa, kirleri ve görünmeyen lekeleri çıkarmada etkili halı şampuanları ile yıkayabilir, tam kuruduklarına emin olduğunuzda da aracınıza yerleştirebilirsiniz. Diğer kauçuk veya havuzlu diye tabir edilen 3D ve 4D modellerde tazyikli su ile kirini ve tozunu akıtabilir, dilerseniz şampuan ile yıkayabilirsiniz. Bazı modellerde bulunan paspasların kaymasını önlemek amacıyla konulmuş sabitleyici klips sistemine, paspasların yerleştirilmesi esnasında dikkat edilmelidir. Klipsli modellerin paspaslarında ön- arka farklılığı olacağından klips yerini kontrol ederek yerleştirme yapmanız size kolaylık sağlayacaktır. Klipsler geçirildikten sonra araç kullanım esnasında paspasın kayması önlenmiş olur, sürücüye güvenli bir sürüş sağlanır.

<strong>Oto Paspas Fiyatları</strong> Uygun Mudur?

Oto Paspas Fiyatları Uygun Mudur?

Oto paspas modelleri araba marka ve modeline göre değişmektedir. Kullanılan malzeme ve üretim şekli de paspas modellerinin fiyatlarında değişkenlik yaratmaktadır. Oto halı paspas fiyatları genel olarak belli bir fiyat aralığında olmakla birlikte özel istek üzerine orijinal kenar kesim, ekstra biye, biye dikiş rengi değişimi, yüzey üzerine baskı gibi eklenen özellikler kapsamında fiyatında artış olabilmektedir. Oto halı paspas modelleri ile arabanızın iç mekânında uygun fiyatlarla farklılıklar yaratabilir aynı zamanda tertemiz bir arabaya sahip olabilirsiniz. Diğer materyallerden üretilen oto paspas modellerinde de fiyatlar ortalama düzeydedir. Az bir maliyet harcayarak alacağınız herhangi bir model paspasla, arabanızı ilk önceliğiniz olan kirden, pislikten koruyabilirsiniz. Uzun ömürlü kullanımı sayesinde uzun vadede bütçenize finansal olarak avantaj sağlayabilirsiniz. Arabasına çok önem veren ve araba aksesuarlarına ilgisi olan bir arkadaşınıza, onun beğenebileceği tarzda bir oto paspası hediye edebilirsiniz. Her sene paspas takımınızı değiştirmek zorunda kalmadan, kaliteli malzemelerle üretilmiş, herkesin bütçesine uyacak ve ihtiyacını karşılayacak oto halı paspas seçeneklerini bir an önce incelemek isterseniz, sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kolay kullanımı olan, arabanızı koruyan, aynı zamanda şık ve estetik bir görüntü oluşturan oto paspas modellerinden birini seçerek siz de arabanızı uygun fiyatlarla ve istediğiniz tarzda değiştirebilirsiniz.