Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Cam Yazıları

için 926 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Cam Yazıları

Oto cam yazıları, araçlarına tarz katmak ve onları güzelleştirmek isteyen kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında bulunuyor. Herkesin farklı duygularını ifade eden cam yazıları ve stickerlar, birbirinden farklı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Doğrudan cam üzerine uygulanan kendinden yapışkanlı çıkartmalar, vantuzla tutturulan askı yazılar gibi pek çok özel tasarım, farklı markalar tarafından kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kadife, plastik ve yaldızlı dokularda olan çıkartmalar; parlak, mat ve fosforlu vb. onlarca farklı renk seçeneğiyle satışa sunuluyor.

Araçların Ruhunu Yansıtan Stickerlar

Araçların Ruhunu Yansıtan Stickerlar

Herkesi ifade eden oto çıkartmaları, birbirinden farklı anlama sahip tasarımları içeriyor. Araç sahiplerinin tutkunu olduğu araba markasını ifade eden çıkartmalar, en çok kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Araçların tüm alanında kullanılan araç cam yazıları, genellikle ön cama ya da arka cama uygulanıyor. Bebek sahibi ailelerin, trafikte daha dikkatli olunması adına araçlarında kullandıkları uyarıcı çıkartmalar, hem dikkat çekici özelliği hem de taşıdığı mesaj açısından önem arz ediyor. Resim ve çizimlerden oluşan çıkartmalar, yapılarına bağlı olarak uygulandıkları alanları dikkat çekici hale getiriyor. Farklı ön cam yazısı ve çıkartmaları içinde kendine özgü bir yapısı olan 3D çıkartmalar, gerçekçi yapıları sayesinde araçlarına ilginç görünüş katmak isteyenler için sıra dışı bir alternatif oluşturuyor.Otomobil çıkartmaları ve yazıları, kolay uygulanabilen ve rahat çıkarılabilen yapıları sayesinde kullananlara zorluk yaşatmadan sökülebiliyor. Önceden temizlenen bir yüzeye uygulanması önerilen çıkartmalar, bu sayede daha uzun kullanım sunarken ve daha sağlıklı bir görüntü elde etmenize imkan sağlıyor.

Tüm İhtiyaçlara Uygun Tasarımlar

Tüm İhtiyaçlara Uygun Tasarımlar

Oto cam yazıları, belirli alanlarda kullanılması yanında farklı amaçlara uygun olarak da tasarlanıyor. Özellikle şehirlerde kullanılan telefon numaratörleri bu uygulama alanları arasında yer alıyor. Araçların ön camına takılan ve plastik, metal ya da kağıt yüzeye sahip numaratörler, araç sahibinin telefon numarasını gösterecek şekilde ayarlanıyor. Kullanımı son derece kolay olan oto cam yazısı fiyatları özel tasarımlara göre daha uygun aralıkta bulunuyor. Uyarı, duygu ifadesi gibi durumlarda kullanılan çıkartmalar, acil durumlarda gerekli olacak bilgiler içinde kullanılıyor. Sürücülerin kan grubunu bildirecek şekilde düzenlenen Oto arka cam yazıları veya dış yüzey çıkartmaları, acil durumlarda araç sürücüsüyle ilgili gerekli bilgiyi yetkililere sağlıyor. Sahip olduğu aracın markasına olan tutkusunu çıkartmalarda göstermek isteyenler için silikon malzemeden hazırlanan marka logoları, vantuzlu özellileriyle aracın her yüzeyinde kullanılabiliyor. LPG ile çalışan araçların özelliğini anlatan, benzin deposunu konumunu belirten çıkartmalar aracın sahip olduğu nitelikleri vurgulayan özel tasarımlar arasında yer alıyor.

Kendi Tarzınızı Yaratmanın Kolay Yolu

Kendi Tarzınızı Yaratmanın Kolay Yolu

Araç çıkartmaları, basit ve kolay uygulanabilir yapılarıyla birçok ihtiyacı pratik şekilde karşılıyor. Cam çıkartmaları olarak adlandırılan ürünler, kullanıcı ihtiyaçlarına göre özel alanlarda da kullanılabiliyor. Farklı ölçülere sahip çıkartma ve yazılar, güneşin yoğun olarak etkilediği ön konsollarda kullanılarak, araç yüzeyinin zarar görmesini önlüyor. Çoğunlukla araçların camlarında ve iç yüzeylerinde kullanılan çıkartmalar, kullanıcı isteğine göre dış yüzeylerde de kullanılabiliyor. Ay yıldız, Atatürk temalı çıkartmalar genel olarak araçların dış yüzeyinde kullanılan tasarımlar arasında yer alıyor. Kendinden yapışkanlı olarak hazırlanan, çizgi film karakterlerinden oluşan çıkartmalar, yolculuk sırasında çocukların oynaması için üretiliyor. Çıkartması ve temizlemesi kolay olan bu çıkartmalar, yolculuk sırasında çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor. Özellikle resim temalı olan araba arka cam yazıları fiyatları, yer aldıkları alanlara göre değişiklik gösteriyor. Bu tarz çıkartmalar kapladığı alana, tasarımın özelliklerine ve çıkartmanın malzemesine göre fiyat farklılığı gösteriyor. İlgi ve beğenilere göre hazırlanan yüzlerce tasarım içinden kendinize en uygun çıkartmayı satın alarak araçlarınızı kişiselleştirmek sizin elinizde. Eğer diğer araç aksesuarlarını da incelemek isterseniz Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(131)
ve üzeri (214)
ve üzeri (232)
ve üzeri (239)
ve üzeri (249)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL