Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Motor Temizleyici

için 695 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • ÜCRETSİZ KARGO

    Motor Temizleyici 5 Kg

    (19)
    300 TL SEPETTE 264 TL
    +
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Oto Motor Temizleyici

Sorunsuz bir trafik deneyimi araç sahipleri için mühimdir. Trafikte sorun çıkarmayan bir araca sahip olmanın getirdiği bazı sorumluluklar bulunmaktadır. Bu sorumluluklardan biri bakım ve onarım ile ilgili olan uygulamalar olarak önem arz etmektedir. Arabanın değeri ve kullanıcısının sağlığı açısından belirli oto bakım uygulamalarına bağlı kalmak gerekmektedir. Trafikte aktif olarak vakit geçiren ve kilometre yapan tüm motorlu araçların motor temizleyici bakım uygulamalarına ihtiyacı doğar. Çünkü kaputun altı da aracın dışı gibi kirlenebilmektedir. Bakım uygulamaları motor dışı, motor içi, valf, fren, balata, katalitik sistem gibi kısımlarda gerçekleştirilir. Motor zincir temizleme işlemi de bakım uygulamalarından biri olarak uygulanır. Yapılan bakım ile araçların performansında gözle görülür bir değişim fark edilmektedir. Otomobilin bakım ihtiyacına göre yapılacak temizleme uygulamaları ve kullanılacak motor temizleyici ürünü belirlenebilmektedir. Bakım ihtiyaçları genel olarak motorun çalışma sırasında yüksek ısı ve yağ buharı gibi sebeplerden dolayı oluşan kirleri gidermeye yönelik gelişmektedir. Oto motor temizleyici modelini hangi parçanın temizleneceği sorusu da belirlemektedir. Uygulamalarda kullanılacak ürün ile aracın performansı, sürüş kalitesi ve çalışma kapasitesi optimize edilmektedir. Bu sebeple otomobil sahipleri bakım sorumluluklarını hassasiyet göstererek gerçekleştirmektedirler. Sayfamızda araç sahiplerinin bakım ve onarım ihtiyaçlarına hizmet edecek birçok etkili ürün satışa sunulmaktadır. Ürün modelleri içerikleri ve kullanım alanları ile birbirlerinden farklılaşarak otomobil sahiplerine kullanım kolaylığı sağlamaktadırlar. Temizleme ürün çeşitlerinden faydalanarak aracına yatırım yapan kullanıcıların sahip oldukları farklı avantajlar da bulunmaktadır. Motor temizleyici tavsiye edilen şekilde kullanıldığı durumda bu avantajları güçlendirmektedir. Araç performansını düşüren kir ve yağ kalıntılarından kurtulmayı sağlayan farklı özelliklerde modeller her bütçeye uygun şekilde satışa sunulmaktadır. Bakım ihtiyacı belirlendikten sonra ürün seçerken bilgi sahibi olmak, oto temizleyici özelliklerine hakim olmak ve istenilen sonucun ne olduğunu belirlemek önem arz etmektedir. Ürün seçildikten sonra gerçekleştirilen satın alımlar sırasında markaların dönemsel olarak yapmakta oldukları kampanya zamanlarında hesaplı satın alımlar yapılabilmektedir. Ürün seçimi kadar ürünlerin satın alma sonrası kullanımı konusu ise diğer önemli noktalardandır. Her ürün modelinin hitap ettiği parça farklı olabileceği gibi kullanım uygulamaları da farklı olabilmektedir. Bu sebep ile kullanım sırasında yapılacak hataları önlemek için detaylı bilgi toplanmalıdır. Böylelikle doğru ürün seçimi doğru kullanım ile birleşerek hedeflenen sonucun alınmasını sağlamaktadır. Performansa ve güvenliğe önem veren birden fazla marka kişisel ve profesyonel kullanımlar için çeşitli ürünleri sayfamızda satışa sunmaktadırlar.

 Oto Motor Temizleyici Neden Kullanılmalıdır?

Oto Motor Temizleyici Neden Kullanılmalıdır?

Arabaların dış tasarımında meydana gelen bozulmalar ve kirlenmeler ilk bakışta hemen dikkat çekmektedir. Bu gibi sorunlar oto yıkama uygulamaları ile basit bir şekilde anında çözüme kavuşturulmaktadır. Araçların dışında meydana gelen kirlenmeler gibi kaputun altında da kirlenmeler görülmektedir. Fakat dışı gibi hemen fark edilmemektedir. Kaputun altında arabanın performansını sağlayan bölümler ve motor bulunmaktadır. Motor aracın en hassas ve en önemli parçasıdır. Dolayısı ile aracın motorunun ve motoru etkileyen tüm parçaların temiz olması gereklidir. Motor içi temizleyici , motor dışı temizleyici ve bağlı parçalar için farklı temizleyici modelleri kullanılmaktadır. Oto motor temizleme sırasında kullanılan ürünler ile aracın boğulması önlenir, tam performansa yatırım yapılır ve olası sorunların önceden fark edilmesi sağlanır. Araç bakımında kullanılan ürünler bunların dışında daha birçok kullanım sebebi ve avantajı sunmaktadır. Aracın motoru aktif iken kapalı kaputun altında yüksek ısıya, yağ buharına ve fan durumuna bağlı olarak birikintiler oluşmaktadır. Kir, yağ ve pas olarak görülen bu birikintiler zamanla yakıt kullanımı gibi önemli performans detaylarını etkileyebilmektedir. Motor içi temizleyici ve motor temizleme spreyi kullanımı ile otomobil sahibi yakıt tasarrufu sağlayabilmektedir. Ürün niteliğine göre yanma odalarının yakıtı başarılı kullanabilmesinin önü açılmış olur. Böylelikle yakıt sisteminde oluşabilecek korozyon önlenerek verimlilik arttırılmaktadır. Bunun sonucu olarak ise daha iyi yanma performansı sağlanmaktadır. Temizleme ürünlerinin sağladığı avantajlardan birisi de ateşleme dinamolarında yakıt ve yağdan kaynaklı meydana gelen bozulmaların giderilmesidir. Karbon birikiminin önüne geçilmektedir. Ürün kullanımları ile aynı zamanda karbüratör verimliliği arttırılmaktadır. Dizel araçlarda katalizör katkısı sağlamaktadır. Boğaz kelebeğinde oluşabilecek sorunların önüne geçebilmektedir. Kompresyon ve yağ kaçaklarına karşı tedbir alınmasını kolaylaştırmaktadır. Valf ve emme manifoldu verimliliğine olumlu katkı yapmaktadır. Temizlik yapılırken 'motor temizleme spreyi' kullanımı farklı koşullara bağlı artılara sunmaktadır. Spreyler motorun yağ ve pislikten arınmasını sağlamaktadırlar. Kullanım artıları ise ayrıntılı parçalara ve ulaşılması zor derinlikte olan parçalara nüfuz edebilmeleridir. Sadece motora değil diğer elektronik devrelerin olduğu alanlara da uygulanabilmektedir. Temizliğin ayrıntılı yapılmasını mümkün kılan motor temizleme spreyi aracın tam performans göstermesini sağlamaktadır. Temizleyici ürün modelleri kullanılarak düzenli yapılacak olan araç motor bakım ve temizleme işlemleri aracın piyasa değerine pozitif olarak yansımaktadır. Motor temizleyici uygulamalarda temizleyici ürün kullanımı bu nedenler ve avantajlarla oldukça önemli bir tercih olmaktadır. Doğru ürün ile doğru kullanım araç sahiplerini performans açısından memnun etmektedir. Sayfamızdan lastik zinciri çeşitlerini de temin edebilirsiniz.

 Oto Motor Temizleyici Çeşitleri

Oto Motor Temizleyici Çeşitleri

Temizleyici ürün modelleri ile otomobillerden maksimum verim almak mümkün olmaktadır. Kullanılacak doğru ürünlerle yapılacak olan motor bakım uygulamaları araç sahiplerine performans üstünlüğü sağlamaktadır. Arabaların motor bakımları için güven veren birçok marka çeşitli motor temizleyici ürünlerini satışa sunmaktadır. Satışa sunulan ürünlerin sahip oldukları özellikler ile kullanım amaçları arasında sıkı bir ilişki vardır. Her model çeşidi farklı bakım ihtiyacına seslenmektedir. Motor temizleyici çeşitleri genel olarak iki kullanıma göre çeşitlenmektedir. Motor içi ve motor etrafına yönelik hijyen sağlayan ürünler kullanım amaçlarında ön plana çıkmaktadır. Motor içi bakım sağlayan bakım ürünleri güvenilir ve hızlı bir şekilde kullanım rahatlığı sağlamaktadırlar. Contolar ile uyumlu içeriklerde üretilmektedirler. Egzoz emisyonunun optimize edilmesinde önem arz etmektedirler. Motor içi temizleyici yağ değişim işlemi öncesinde motorun hidrolik sisteminin ve diferansiyelinin hijyenik hale getirilmesi amacı ile kullanılmaktadır. Temizleme işlemi sonrasında değişimi yapılacak olan yağın içerik yapısına uygun şekilde üretilmektedirler. Bu ürünler ile motorun zarar görmesinin önüne geçmek kolaylaşmaktadır. Katalizör ve turbo fark etmeden kullanılabilen ve yakıt tasarrufunu dengeleyen motor onarıcı ürünleri de motor ömrünü uzatmaktadır. Motor onarıcı ürün modelleri ile kompresyonu ve gücü maksimum seviyeye çıkarmak mümkün olmaktadır. Motor içi bakımı ürün çeşitlerinden sonra motor alanını hijyenik hale getirmek için farklı modeller görülmektedir. Motor temizleme spreyi modelleri bunlardan biridir. Sprey ürünü güçlü esansa sahiptir ve motora zarar vermeyen şekilde üretilmektedir. İçeriğinde dezenfektan esansları bulunur ve çevre dostu ürünlerdir. Derinlikli temizliklerde ve ayrıntılı parçaların detaylı temizliğinde kullanım pratikliği sağlamaktadırlar. Motor üzerinde ve çevresinde biriken yağ, katran, vb. kirlerin uzun bir süre kalıcı temizliğinde kullanılan ürünlerdir. Motor aksamlarına zarar vermeyen şekilde kullanılmakta olan spreylerin susuz modelleri de üretilmektedir. Profesyonel ve kişisel kullanımlar için uygun oto motor temizleme modelleri sayfamızda satışa sunulmaktadır. Kauçuk ve plastik fark etmeksizin rahatça kullanılan bu modeller pratiklikleri ile kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Değişik amaçlarla araba temizliğinde kullanılabilen farklı ürünler de bulunmaktadır. Koruma cilası ile motora estetik ve fonksiyonel faydalar sağlanabilmektedir. Doğru kullanım ile güç ünitelerinin performansları korunmaktadır. Turbo uyumlu yakıt sistemi ve enjektör temizleme ürünleri, boğaz kelebeği temizleme ürünleri, fren ve balata temizleyicileri ve motor zincir temizleme ürünleri araç bakımı için üretilen diğer ürünler arasında yer almaktadırlar. Sayfamızda her ihtiyaca ve bütçeye uygun motorlar için geliştirilen kaliteli temizleyici ürünler satışa sunulmaktadır. Ek olarak antifriz ürünleri de sayfamızdan temin edilebilmektedir.

 Aracınıza İyi Bakım: Oto Motor Temizleyici Nasıl Kullanılır?

Aracınıza İyi Bakım: Oto Motor Temizleyici Nasıl Kullanılır?

Otomobil sahiplerinin sonu memnuniyet ile biten bazı sorumlulukları bulunmaktadır. Oto motor temizleme içeren bakım sorumluluğu bu memnuniyet durumlarına hizmet etmektedir. Oto motor temizleme uygulamalarında izlenecek temizleme işleminin yol haritası belirli faktörlere bağlı olarak değişim göstermektedir. Değişime sebep olan ilk faktör kullanım alanı ile ilgili olarak öne çıkmaktadır. Uygulamanın yapılacağı bölge neresi ise izlenecek yol buraya uygun olarak geliştirilmektedir. Motor temizleyici modelinin motor içi veya çevresi için kullanılma durumu uygulama haritalarına yol gösterici olarak etki etmektedir. Motor içi temizleyici yöntemler kullanılacak durumlarda uygulama aşamaları çevresi için izlenecek aşamalardan farklılık göstermektedir. Bakım öncesinde araç motorunun soğuk olması gerekmektedir. Sıcak motora işlem yapmak aracın sağlığı açısından olumsuz etkiler yaratmaktadır. Aracın içinde olduğu mevcut durum detaylı bir şekilde incelenmelidir. Basınçlı su ile motoru buluşturmak oldukça sakıncalı olmaktadır. Bu sebeple tüm oto motor temizleme işlemlerinde basınçlı sudan kaçınmaya dikkat edilmesi uzmanlar tarafından önerilmektedir. Yağ değişimi öncesinde ise gerekli kısımların detaylı olarak temizlenmesi gerektiğine dikkat çekilmektedir. Motor ömrünü uzatmak için ayrıntılı işlem yapma bilgisine sahip olunması oldukça gerekli görülmektedir. Aracın dizel, LPG, benzinli, vb. olma durumları da uygulama haritalarına etki etmektedir. Motor çevresi için kullanılacak olan motor temizleme spreyi uygulanırken yine motorun soğuk olmasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Genel olarak amatör kullanımlara uygun olan ürünler olarak tanıtılsalar dahi kullanım için bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Kullanım öncesinde elektronik kısımlar korunmaya alınmalı, gerekli ise akü kabloları çıkarılmalı ve topraklanmış uç da çıkarılmalıdır. Hava filtresi ve beyin izole edilmelidir. Bölmede bulunan ecu alanları mevcut ise kapatılması önerilmektedir. Bu işlem sırasında araca ateş alabilen herhangi bir madde ile yaklaşılması ise kesinlikle önerilmemektedir. Uygulama esnasında püskürtme, silme ve fırçalama yöntemleri kullanılabilmektedir. Spreyin tercih edildiği işlemlerde tel fırça yardımı ile derinde olan parçaları temizlemek mümkün olabilmektedir. Temizlik esnasında basınçlı su ve deterjan görevi gören herhangi bir madde kullanılması önerilmemektedir. Kullanım sonrasında kuru ve sert olmayan bir bez yardımı ile kirler silinerek motor üzerinden alınabilmektedir. Sprey kullanımı sonrasında motorun dış yüzeyinde yer edinen kirler uzaklaştırılmış olmaktadır. Dikkatli ve doğru olarak gerçekleştirilecek işlem aşamaları ile uzun ömürlü bir motora sahip olmak mümkün hale gelmektedir. Sayfamızda kaliteli ve güvenilir markalar aracılığı ile satışa sunulan birçok ürün modeli arasından sepet tercihi yaparak bakım haritası oluşturmak oldukça kolaydır.

/
 Seçenekler Arasından En Doğru Oto Motor Temizleyicisi

Seçenekler Arasından En Doğru Oto Motor Temizleyici

Otomobil bakımının temellerinden biri olan motor temizliğinde tercih edilebilecek oldukça çeşitli ürün modeli bulunmaktadır. Arabalara düzenli olarak yapılması gerekli olan hijyen uygulamalarında farklı özellikte modellere ihtiyaç duyulması bazı sebeplere bağlıdır. Ürün satın alınmadan önce seçim aşamasında belli başlı kriterlere dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu kriterlerden birincisi aracın kullandığı yakıt ile ilgilidir. Motor temizleyici modeli arabanın benzinli ya da dizel özellikte olmasına göre belirlenmelidir. Her ürün her yakıt türünde kullanılmaya uygun olmayabilir. İkinci kriter motor temizleyici modelinin ne amaçla kullanılacağı ile şekillenmektedir. Amaçlar arasında temizlik, koruma, onarım gibi kıstaslar bulunmaktadır. Temizlik amacı ve onarma amacına yönelik kullanılacak ürün çeşitleri farklı özellikte ürünler olarak belirlenmektedir. Seçim aşamasında dikkat edilmesi gerekli olan üçüncü kriter problem ile ilgilidir. Yakıt sarfiyatında problem olunca ya da boğulma olunca kullanılacak ürünün cinsi farklılık taşımaktadır. Araçtan yatak sesi gelmesi ve titreme olması durumunda probleme uygun nitelikte ürünler tercih edilmelidir. Motor temizleyici tavsiye eden her kaynağa problemi göz ardı ederek güvenilmemelidir. Hijyenin motor kısmına yönelik hassas bir işlem olduğu bu durumda unutulmamalıdır. Oto motor temizleme ürünü seçerken bir diğer kriter de ürünün kullanılacağı motor bölgesine göre alım işlemini gerçekleştirmektir. Bazı modeller motor içi bazı modeller ise motor dışı bakım ve onarım yapan özellikte satışa sunulmaktadır. Ürünün nerede kullanılması gerektiğini bilerek doğru ürünü satın almak kolaylaşmaktadır. Motor temizleme spreyi motor içi hijyeni sağlamak için uygun bir model değildir. İç hijyen için değişik özellikte üretilen motor içi temizleme ürünleri tercih edilmelidir. Yağ değişimi sırasında da bu ürünler tercih edilmelidir. Bu noktada ise çeşitli modeller hakkında bilgi sahibi olmanın seçim aşamasında oldukça etkili olduğu görülmektedir. Otomobil için kullanılacak olan içeriğin hangi yüzeyler için kullanıma uygun olduğu da bilinmesi gerekenler arasında yer almaktadır. Bazı ürünler plastik ve kauçuk yapıda olan bölgelere uygun olmayabilmektedir. Aşınmalar ve bozulmalar karşısında önlem almak motor sağlığı açısından önemli bir durumdur. Bu sebep ile doğru ürünü seçmek araç sağlığı açısından oldukça kritik bir gerekliliktir. Son olarak kullanılacak ürünün seçim aşamasında işlemi yapacak kişinin yetkinlik seviyesi önem arz etmektedir. Motor temizleme spreyi gibi çeşitler amatör seviyede kullanımlara uygun olarak üretilmektedir. Katalitik sistem temizleyici gibi bazı ürünler ise yalnızca profesyonel kişilerin kullanmalarına uygun ürünlerdir. Profesyonellik ve amatörlük seviyeleri seçim aşamasında dikkate alınmalıdır.

 Oto Motor Temizleyici Fiyatları

Oto Motor Temizleyici Fiyatları

Sahip olduğu motor modeli fark etmeksizin her aracın motor bölümünün düzenli olarak bakıma alınması gerekmektedir. Özellikle otomobillerde ve diğer motorlu taşıtlarda düzenli bakım performansın verimli olmasına katkıda bulunmaktadır. Performansa yapılacak katkı gelecekte kullanıcılara olumlu olarak yansıyacaktır. Bu katkının yanı sıra oto motor temizleme uygulamaları ile motor ömrünün uzatılması amaçlanmaktadır. Sayfamızda bakım işlemine uygun özellikte geliştirilen yüzlerce kaliteli ve güvenilir ürün alıcıların beğenisine sunulmaktadır. İhtiyaç kıstaslarına uygun olarak seçimi yapılacak ürün modellerinin fiyatları kendi içinde değişim göstermektedir. Motor temizleyici modellerinin fiyat değişimleri ilk olarak ürünlerin sahip olduğu özellikler ile ilgilidir. Ürünün türü, esans içeriği, kullanım amacı gibi faktörler ürünlerin fiyat aralıklarını direkt olarak etkilemektedir. Kullanım bölgesi motor çevresi olan ürünler, kullanım bölgesi direkt motor olan ürünler ve farklı bölgelere hitap eden ürünler fiyat aralığı olarak da değişim gösterirler. Motor içi temizleyici modelleri ve motor dışı temizleme modelleri en sık satın alınan ürünler arasında bulunmaktadır. Ürünlerin profesyonel kullanımlara ve kişisel kullanımlara yönelik olduğu durumlar da fiyat etiketlerini etkileyebilmektedir. Bu alanda üretim yapan markaların pazarda geliştirdikleri tavır, pazarlama süreçleri, ürün kalitesi, malzeme kalitesi, kullanıcıların marka algısı, ürünlerin etkililik ve prestij açısından gelişmiş olması gibi markaya bağlı unsurlarla etiket aralığında farklılıklar ortaya çıkabilmektedir. Uzun yıllardır pazarda ihtiyaçlara yönelik üretim yapan ve beğenilen köklü markalar kadar yeni markalar da güvenilir araç bakım ürünleri geliştirmektedirler. İç ve dış bakımın yanı sıra farklı ihtiyaçlara hitap eden bakım ürünleri de sayfamızda ek olarak satışa sunulmaktadır. Motor zincir temizleme ürünleri, motor onarıcı ürünler, koruma cilaları, pas sökücüler, valf temizleyicileri, fren ve balata temizleyiciler, yakıt ve enjektör sistemi temizleyicileri, boğaz kelebeği temizleme ürünleri gibi modeller bu çeşitler arasında bulunmaktadırlar. Araç sahiplerinin ihtiyaç duyabilecekleri her ürün çeşidinin sorun çözücü şekilde sunulmasına özen gösterilmektedir. Her ürün çeşidinin sahip olduğu özelliklere bağlı olarak fiyat etiketi etkilenmektedir. Hızlı ve güvenilir motor bakımı için kullanıcılara her bütçeye uygun şekilde yüzlerce ürün alternatifi sunulmaktadır. Hangi parçanın temizleneceğini ve kullanılacak olan kaliteli motor temizleyici ürünü doğru şekilde belirleyen alıcılar için geriye bir tek şey kalmaktadır. Bu son aşama ise sepete ekledikleri doğru modeli satın alma aşamasıdır. Satın alım sırasında markaların belirli dönemlerde yapmakta oldukları indirim ve fırsat kampanyalarından faydalanma fırsatı ise sayfamızda sunulan ayrıcalıklar arasında yer almaktadır.