Motor Temizleyici

için 1,047 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Motor Temizleyici

Motorunuzu daha uzun süreli ve daha kaliteli şekilde kullanabilmek için temizliğini düzenli olarak yapmanızda yarar olacaktır. Motor temizliği için kullanabileceğiniz ürünler arasında, motor temizleme spreyi ve motor koruyucu ürünleri yer almaktadır. Motor temizleyici ve koruyucu ürünler, motor için özel olarak üretildiği için aynı zamanda motor bakımını da gerçekleştirir. Motor temizleme ürünleri ile temizlenen motorlarda yakıta bağlı vurma sesleri azalır. Würth, Sonax ve ModaCar gibi markalar tarafından motor temizleme spreyleri üretilmektedir. Motorun korozyona karşı korunmasını sağlamak için motor temizleme ürünleri kullanmak oldukça yararlıdır. Motor temizleme ürünlerinin fiyatları; özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Otomobil kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen, Sonax motor temizleyicisidir.

Würth motor temizleyicisi, motorda temiz bir yanma sağlar ve asitli suyu nötralize eder. Common-Rail ve enjeksiyonlu sistem teknolojisine sahip bütün dizel motorlar için uygundur. Yakıt sistemini korozyondan korur, yakıta bağlı vurma seslerini azaltır. Depodan yanma odasına kadar temizler ve korumaya yardımcı olur. Setan sayısını iyileştirir ve enjeksiyon pompasını temizler. STP motor temizleyici sprey, Amerika'da üretilen ve dünyanın en eski otomotiv bakım markasıdır. Otomobil kullanıcılarının, motor bakımı için en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Motorun içinde oluşmuş yağı ve kiri gidererek, motor parçalarını hızlı bir şekilde temizler. Yağ, gres, tortu, katran, petrol gibi zorlu lekeleri birkaç dakika içerisinde çöze ve etkili bir temizlik sağlar. Elektronik devrelere zarar vermeden, devamlı sıcağa maruz kalmış metalleri ve elektronik yüzeyleri koruma altına alır. Ulaşılması en zor bölgelerde bile verimli bir temizlik sağlar. Kauçuk, plastik ve boyalı yüzeylere zarar vermez.

STP motor iç blok temizleyicisi, tubolu veya turbosuz; benzinli veya dizel motorların temizliğinde kullanım için uygundur. Sadece yağ filtresi değişimi ile motordaki zararlı partikülleri yok etmeniz mümkün değildir. STP motor temizleyicisi, motorun aşınmaya elverişli yüzeylerini korumak ve tüm motor sisteminde etkili yağ sirkülasyonu sağlamak için geliştirilmiştir. Motorun derinlemesine temizlenmesini sağlar, yağ sızıntılarını önler, motoru korur, zararlı asitleri nötralize eder, yağ basıncını yeniden düzenler, korozyonu ve aşınmayı önler. STP motor iç blok temizleyicisi sayesinde, çok kısa sürede motoru ve motor parçalarını temizlemiş olursunuz. Motor temizleme işlemini gerçekleştirmek için öncelikle motoru, belli bir sıcaklığa ulaştırana kadar çalıştırmak gerekir. Daha sonra motor durdurulur ve motor temizleyicisi içine dökülür. 15 dakika boyunca motor rölantinde çalışır. Son olarak da yağ boşaltılır ve yerine yeni motor yağı dökülür.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka Uyumu

(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(121)
ve üzeri (187)
ve üzeri (203)
ve üzeri (208)
ve üzeri (212)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL