Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Krom Aksesuar

için 69,387 sonuç bulundu.

Krom Aksesuar

Dayanıklılığı ve parlaklığı ile bilinen krom maddesi, otomobil dünyasında da kullanılır. Oto krom aksesuar ürünlerinde yer alan krom, araçlarda şık, modern bir görünüm sağlarken aynı zamanda farklı bir tarz da oluşturur. Şık görünüşünün yanı sıra araba krom aksesuar ürünleri dayanıklı olduklarından hem uzun yıllar kullanılabilir hem de araca bazı dayanıklılıklar sağlar. Her otomobile uygun şekillerde üretilen araç krom aksesuar modelleri aynı zamanda aracın birçok bölgesine göre de üretilir. Bu ürünlerle araçlar daha farklı bir görünüme sahip olur.

Araç Krom Aksesuar ile Aracınıza Farklılık Katın

Araç Krom Aksesuar ile Aracınıza Farklılık Katın

Oto krom aksesuar, araçların modellerine ve bölgelerine göre üretilen ürünlerdir. Bu ürünler ile araçlar modern bir görünüme kavuşur. Aynı zamanda krom aksesuarların yapıştırıldığı bölgeler daha dayanıklı hâle gelir. Üretilen aksesuarlar krom materyalinden üretildiği için aksesuarların dayanıklılığı da fazladır. Yüksek ısıdan ve nemden etkilenmeyen bu ürünler, diğer birçok probleme karşı da oldukça dayanıklıdır. Kapı kolları, bagaj bölgesi, camlar, sürgülü kapılar ve daha birçok bölge için üretilen tuning krom aksesuar modellerinin birçoğu montaja hazır olduklarından kolaylıkla araca monte edilebilir.

Krom Aksesuar Modelleri ile Tanışın

Krom Aksesuar Modelleri ile Tanışın

Sis farı çevresi, kapı kolları, camlar, egzoz bölgesi, tampon, aynalar, ön panjurlar, bagaj, sürgülü kapılar gibi birçok bölge için oto aksesuar modeli bulunur. Bu modeller araçların markalarına göre değişiklik gösterir. Araç içi krom aksesuar modeller arasında ise iç kapı eşiği gibi ürünler bulunur. Krom şerit aksesuar ürünleri, cam çıtası, far üzeri çıtaları, cam altı çıtaları gibi ürünlerdir. Tüm ürünler, araçların tarzını üst seviyelere çıkarırken aynı zamanda dayanıklılığına artırır. Üretilen ürünler, krom kaplamaya sahip olduklarından sudan, nemden ve aşırı ısıdan veya soğuktan etkilenmezler. Bu sayede uzun yıllar boyunca bozulmadan kullanılabilirler. Aynı zamanda aksesuarlar, montaja hazır haldedirler. Böylelikle kolayca kullanılabilirler. Krom kaplama aksesuarlar tek tek satıldığı gibi aynı zamanda set hâlinde de satılır. Set hâlinde satılan aksesuarlarda, birçok parça bir arada bulunur.

Kolay ve Hızlı Montaj İmkanı

Krom Oto Aksesuarlarında Kolay ve Hızlı Montaj İmkanı

Araba krom aksesuar ürünleri montaja hazır hâlde gelir ancak ürünlerin montaj aşaması oldukça hassastır. Montaja başlamadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli konu montajın yapılacağı mekanın tozsuz ve kuru olmasıdır. Montaj sırasında ortam sıcaklığının ortalama 18 derecelerde olması beklenir. Montaja başlamadan önce montaj tatbikatı da yapılması gerekir. Bu tatbikat montaja başladıktan sonra yanlış bir hamle yapılmaması için gereklidir. Tatbikat, çift taraflı bantlar sökülmeden yapılmalıdır. Tatbikattan sonra oto krom aksesuarın yapıştırılacağı yer pamuklu bir bezle silinmelidir. Yüzey temizlendikten sonra bölgenin tozlanmadan korunması gerekir. Daha sonra aksesuarın yapıştırılacağı bölgeye primer uygulanır ve bir süre beklenir. Bu sırada oto krom aksesuarın yüzeyinde bulunan çift taraflı bantın koruyucusu sökülür. Oval ve kapalı yüzeylerden başlanarak dikkatli bir şekilde aksesuar yapıştırılır. Yapıştırma işleminin ardından yumuşak, pamuklu bir bez yardımıyla veya parmak uçlarıyla bölgeye baskı uygulanmalıdır. Bu sayede ürün araca daha iyi tutunacaktır. Bir süre baskı uyguladıktan sonra ise saç kurutma makinesi gibi bir aletle bölgeye ısı uygulanmalıdır. Montaj işlemi bittikten sonra 2 gün süreyle montajın yapıldığı bölgeye tazyikli suyun temas etmemesi gerekir. Bu sayede aksesuarın dayanıklılık süresi artırılmış olur. Montaj işleminin ardından oto krom aksesuar hazır hâle gelir. Uzun yıllar dayanıklı kalan aksesuarlar aynı zamanda aracın bölgelerinin de dayanıklılığını artırır. Araca ise modern bir görünüm verir. Siz de aracınıza uygun oto krom aksesuar modellerine göz atabilir ve dilediğiniz bölge için aksesuarları inceleyerek satın alabilirsiniz. Tüm oto aksesuarları için Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(6,106)
ve üzeri (8,783)
ve üzeri (9,621)
ve üzeri (9,891)
ve üzeri (10,278)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL