Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Krom Aksesuar

için 58,074 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Oto Krom Aksesuar

Kullanım alanları doğrultusunda birçok otomobil aksesuarı yer alır. Bu kategorideki ürünler, araç kullanımını güvenilir hale getirmektedir. Araçların modelleri ve büyüklükleri doğrultusunda birçok aksesuar çeşidi bulunabilir. Aynı zamanda bu aksesuarların sahip olduğu, çeşitli materyal grupları yer alır. Bu doğrultuda araç kullanımlarınızı konforlu hale getirebilirsiniz. Günlük hayatta oldukça tercih edilen kişisel otomobiller için krom aksesuar çeşitleri bulunur. Bu doğrultuda ürünlerin materyalleri oluşur. Otomobillere estetik değer kazandırmak için de aksesuar unsurları yer alır. Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda çok sayıda aksesuar çeşidi oluşur. Kullanım sırasında fonksiyonel özelliğe sahip olması sayesinde pratik bir kullanım sergiler. Otomobil aksesuarlarının krom materyalinden meydana gelmesi birçok özelliği beraberinde getir. Otomobillere uyum sağlayan krom materyali, tüm alanlarda kullanılabilir özelliktedir. Aynı zamanda ürünlerin sahip olduğu krom materyali kaliteli bir kullanım sergiler. Kullanım esnasında kolay hasara uğramayan ürünler, uzun ömürlü bir kullanım oluşturur. Ürünleri tercih etme noktasında renk ve materyal çeşidi yer alır. Söz konusu krom materyaline sahip aksesuarlar, sahip olduğu özellikler sayesinde otomobillere farklılık katar. Birkaç aksesuar çeşidi ile otomobilin görünümü değişebilir. Aynı zamanda otomobile uyum sağlayacak farklı renk kombinasyonları uygulanabilir. Ürünlerin üzerindeki farklı doku otomobilin görünümünü etkileyebilir. Oto krom aksesuar çeşitlerinin arabanın iç ve dış bölümlerinde kullanabilirsiniz. Pratik bir kullanım sağlayarak aracı konforlu bir şekilde kullanmaya yardımcı olur. Standart boyutu ile yer alan aksesuar çeşitleri de bulunur. Standart boyuta sahip olması dolayısıyla her araç tipine uyum sağlar. Ürünler çoğunlukla standart boyutları ile yer alır. Araçlar için kullanılan kitler, krom materyalinden üretilir. Kitlerin içerisinde araç içi kullanımlarınızı pratik hale getiren ürünler bulunur. Bu doğrultuda kullanım alanınızı yönlendirebilirsiniz. Araç için gerekli olan aksesuarlar olabildiği gibi estetik görünüm sunan aksesuarlarda yer alır.

Oto Krom Aksesuar Çeşitleri

Oto Krom Aksesuar Çeşitleri

Otomobil kullanımlarını kullanışlı hale getiren krom araba aksesuarları yer alır. Bu aksesuarların çeşitleri değişiklik gösterebilir. Aksesuarlar normal, krom tipli ve muhtelif görünümlü aksesuarlar olarak kategorilere ayrılır. Kulanım sırasında pratiklik sağlaması yönünden birçok çeşidi bulunur. Normal kullanımlar sonucu oluşan otomobil aksesuarlar yer alır. Bu kategorideki ürünler genel olarak otomobilin iç görünümüne göre değişiklik gösterebilir. Bazı aksesuarlar kullanım sırasında kolaylık sağlamayı vadeder. Araç içi navigasyon, kaydırmaz pet, USB telefon şarjı, DVD oynatıcı ve koltuk ısıtıcı gibi ürünlerden oluşmaktadır. Araç içi navigasyon aksesuarı, otomobillerde yol tarifi almayı kolaylaştırır. Gidilmek istenen rotayı en kısa ve çeşitli yol aralıkları ile kullanıcılara sunar. Aynı zamanda geniş ekran görünümü sayesinde haritalama tekniği kullanılır. Söz konusu navigasyonlar, kullanıcı kontrollü olarak çalışır. Yol tarifi alınmak istediği takdirde navigasyonun ekranından aratma yapılabilir. Direksiyon panelinin yanında konumlanması dolayısıyla sürüş esnasında dikkat dağıtmaz. Ürünlerin içerisindeki birçok unsur kolay bir kullanım aralığı teşkil eder. Kaydırmaz pet ürünü ise fonksiyonel kullanımı sayesinde farklı alanlarda kullanılabilir özelliktedir. Ürünün yapısı gereği kolay bir şekilde kullanabilme imkanı taşır. USB telefon şarjı, kolay bir şekilde takılabilen bölmesi sayesinde telefonu şarj etmeye yardımcı olur. Söz konusu usb şarjlarının bir de fazla göz bölmesi bulunabilir. Bu doğrultuda aynı anda birden fazla telefonları şarj edebilirsiniz. Aynı zamanda bu şarj aletleri ile telefon üzerinden müzik açılabilir. Açılacak olan müziği telefonunuz üzerinden yönlendirebilirsiniz. Kullanım kolaylığı sağlamasından dolayı pratik bir şekilde uygulanabilir. Telefon tutacakları ile telefonunuzun sabit kalması sağlanır. Telefon üzerinden alınması gereken yol tarifi sürücü tarafından izlenebilmektedir. Bu sayede kullanım pratikliği sağlar. Krom boru aksesuar kategorisindeki ürünler gibi bu üründe aynı materyalden üretilmektedir.

Oto Krom Aksesuarı Kullanım Alanları

Oto Krom Aksesuarı Kullanım Alanları

Krom olarak üretilen aksesuarlar kullanıcıların beğenisine sunulur. Bu ürünler kolay bir şekilde aracın ön ve arka panelinde kullanılabilir. Oto krom harfler araç iç ve dış bölmelerinde kullanabilmek için üretilir. Bu doğrultuda otomobil çeşitleri artmaktadır. Söz konusu araba aksesuarların fiyat aralıkları değişiklik gösterebilir. Kolay kullanılabilmesinin yanı sıra iç ve dış yüzeylerde tüm etkenlere karşı dayanıklıdır. Bu doğrultuda ürünlerin kullanım ömürleri artmış olur. Yumuşak hammaddeye sahip olan krom aksesuarları kolay bir şekilde form alır. Böylelikle alanın şekline ve tipine göre uygulamalar yapılır. Ürünlerin montaj işlemleri farklı kriterler çerçevesinde değişiklik göstermektedir. Akrilik yapıştırıcı veya çift taraflı bant ile söz konusu ürünleri monte edebilirsiniz. Araçlarda yer alan muhtelif aksesuarlar ise belirli kategori dallarına ayrılır. Bu doğrultuda ürünlerin tespit yapılması ve kullanılması kolaylaşır. Muhtelif aksesuarlar, araçta bulunması zorunlu olan ekipmanlardır. Başlıca muhtelif ürünler şu şekildedir; el feneri, reflektör, ilk yardım çantası, kriko, bijon anahtarı, yangın tüpü ve benzeri malzemelerden oluşmaktadır. Kullanım sırasında herhangi bir acil durum ve kaza gibi etkenleri gerçekleşmiş olması gerekmektedir. Bu doğrultuda kullanım alanları çeşitlilik gösterir. Aracın iç ve dış bölümlerinde kullanılabilen krom tipli aksesuarlar bulunmaktadır. Bu doğrultuda oto krom çıta çeşitleri, kullanım kolaylığı sağlayarak ürünün geçirimli bir şekilde kullanılmasına yardımcı olur. Aracın ömrünü uzatarak uygulama kolaylığı sağlar. Ürün kategorisi krom kapı fitilleri, krom dikiz aynaları, krom çıtalar, krom bagaj altlığı, krom plakalık, krom yan basamak, krom antenler ve benzeri ürünlerden meydana gelmektedir. Söz konusu ürünleri aracın estetik ve fonksiyonel ihtiyaçları doğrultusunda çeşitlendirmek mümkündür. Aynı zamanda aracın aşınması ve kırılmasını önleyerek kapsamlı bir koruma sağlar.

Oto Krom Aksesuar ve Çıta Türleri

Oto Krom Aksesuar ve Çıta Türleri

Kullanıcı ihtiyaçları ve gereksinimleri sayesinde araç içi aksesuarlar artmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile beraber aksesuarlarda çeşitlenmektedir. Krom aksesuar modifiye seçenekleri olarak yer alır. Bu doğrultuda ürünlerin kullanımları ve çeşitleri değişiklik gösterebilir. Otomobillerin belirli iç ve dış bölmelerine takılan krom çıtalar bulunmaktadır. Kullanım sırasında birkaç adımlı uygulama kriterleri yer alır. Bu şekilde yapıldığı takdirde çıtalar sağlam bir şekilde araca yapışır. Çıtalar dış etkenlere dayanıklı materyallerden üretilir. Bu da aşınma gibi hasar durumlarının önüne geçmeyi kolaylaştırır. Krom aksesuar montajı kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bu doğrultuda belirlenen kriterler yer alır. En iyi montaj ve uygulama sağlanması için alanın temiz ve kuru olması gerekir. Bu sayede uygulanacak olan alana gerekli yapıştırma işlemleri uygulanabilir. Kolay bir şekilde yapışması için alanın iyi bir şekilde temizlenmesi gerekir. Aynı zamanda ortamın sıcaklığının yüksek olması gerekir. Bu doğrultuda sıcak olan alanlarda montaj işlemleri hızlı ve pratik bir şekilde yapılabilir. Soğuk hava koşulları söz konusu olduğu takdirde ise ortam zemininin ısınması sağlanmalıdır. Bu tarzdaki ısınma faaliyetleri, farklı yöntemler aracılığı ile yapılabilir. Çıta çalışması yapılacak olan yüzey için gerekli ölçülendirmelerin yapılmış olması gerekir. Bu doğrultuda alanın ölçü birimleri tespit edilebilir. Ortamın sahip olduğu sıcaklık miktarı ve yüzeyin genişliği krom çıtaların tipini belirlemektedir. Hatalı uygulama yapılmasını önlemek için özenli bir şekilde ölçüm işlemlerinin giderilmiş olması gerekir. Hatalı bir şekilde yapıştırılan çıtalar, zor bir şekilde çıkmaktadır. Bu durumların önüne geçmek için çıta boyutları, birçok ölçü ve kriter doğrultusunda üretilir. Krom çıtaların sahip olduğu yapışkan folyo kaldırıldıktan sonra uygulama yüzeyi tespit edilebilir özelliktedir. Bu doğrultuda gerekli olan işlemler kolay bir şekilde yapılır.