Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Bagaj Çıtası

için 5,855 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bagaj Çıtası

Araçlara takılan bazı aksesuarlar sadece görsel amaçlıyken bazıları görselliğin yanında bir de işlev kazandırır. Bagaj çıtası, bagaj üstü çıta gibi aksesuarlar aracınızın görünümünü güzelleştiren ince detayları oluştururlar. Farklı renk ve boyutlarda araç modeline uygun olarak üretilen aksesuarlar ile aracınızın görüntüsü farklılaşır. Modifiye için oldukça yaygın olan olarak kullanılan bu ürünler genellikle çift taraflı bant ile kolayca araca yapıştırılır. Sürüş özelliklerini etkilemez.

Bagaj Çıtası Nedir?

Bagaj Çıtası Nedir?

Bagaj çıtası, her tür aracın bagaj kapağının tampon ile birleştiği noktaya takılan bir aksesuardır. Arka bagaj çıtası küçük olmasına rağmen aracın görünümünde büyük bir fark yaratır. Aracın marka ve modeline uygun olarak üretilir. Böylece bagaj kapağında yer alan kavis, girinti ve çıkıntılara tam olarak oturur. Farklı modelleri bulunan araç bagaj çıtası farklı materyal ve renkte üretilir. Araçların diğer dış aksesuarlarına uygun olması için genellikle piano black ve kromaj kaplama modelleri tercih edilir. Krom bagaj çıtası paslanmaz malzemeden üretilir. Böylece krom yüzey oksitlenmez, uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Araçlarının farklı görünümüyle fark yaratmak isteyen otomobil tutkunlarının tercihidir. Montajı son derece kolaydır. Önceden temizlenmiş araç yüzeyine çift taraflı bant ile yapıştırılır. İşlem tamamlandıktan sonra saç kurutma makinesi ile hafifçe ısıtılarak her iki yüzeye de sağlam bir şekilde tutunması sağlanır. Böylece montaj tamamlanmış olur. Bagaj çıtası fiyatı araç modeli, malzemesi ve boyutuna göre farklılık gösterir.

Bagaj Üstü Çıtası ile Fark Yaratın

Bagaj Üstü Çıtası ile Fark Yaratın

Aracın bagaj kapağının üstüne takılan bu aksesuar ile aracınıza daha agresif bir görüntü katabilirsiniz. Anatomik spoiler olarak da bilinen bagaj üstü çıta aracının görünümünde fark yaratmayı sevenlerin vazgeçilmez aksesuarıdır. Karbon fiber görünümlü, siyah, ya da krom renk seçeneklerinin yanı sıra aracın orijinal renginde olan modelleri de bulunur. Araç marka ve modeline uygun olarak üretilen modellerde kesme işlemi gerekmez. Bagaj kapağı tasarım farklılıklarına tam olarak uyum sağlayarak görsel bir bütünlük sağlar. Araca montajı çift taraflı bant ile yapılır. Uygulama yapılacak alan temizlendikten sonra, iyice kurulanır. Çift taraflı bant ile yapıştırılır ve saç kurutma makinesi ile ısıtılır ve montaj tamamlanmış olur. Böylece aracınız bir bakışta fark edilir bir görünüme kavuşur. Spoiler gibi yükseklik yaratmadığı için arka görüşü engellemez. Rüzgâr direnci ve sesi gibi istenmeyen bir etki yaratmaz.

Port Bagaj Çıtası ile Geniş Bagaj

Port Bagaj Çıtası ile Geniş Bagaj

Port bagaj çıtası araç tavanında bulunan yağmur olukları üzerindeki özel alana monte edilen işlevsel bir aksesuardır. Uzun yolculukların vazgeçilmez aksesuarı olan port bagajın araç üzerine güvenle taşınmasını sağlar. Bagaj ihtiyacı olmadığı zaman kolayca çıkartılabileceği gibi araç üzerinde bırakılarak spor bir görünüm de elde edilebilir. Tavan bagaj çıtası montajı son derece kolaydır. Genellikle yağmur olukları üzerinde yer alan kapakların açılması ile elde edilen özel montaj alanına dik bir şekilde oturtulur. Hafifçe baskı uygulanarak çıta yuvaya yerleşir. Üründe bulunan klips aşağı doğru indirilerek montaj tamamlanır. Port bagaj çıtası tavan çıtasından farklı olarak aracın enine doğru olarak monte edilir. Böylece port bagaj aracın tavanına değmez ve dengeli bir şekilde araç üzerinde taşınır. Kayak takımları, sörf tahtası gibi büyük spor malzemelerinin taşınmasında sıklıkla kullanılan bu aksesuar, uzun tatillere çıkarken ek taşıma alanı yaratır. Böylece gittiğiniz yere dilediğiniz tüm eşyalarınızı rahat ve güvenli bir şekilde taşırsınız. Araç tavanında en fazla kaç kilo taşınabileceğini araç kullanma kılavuzundan kontrol ettikten sonra yükleme yapılması sürüş güvenliği açısından önemlidir. Port bagaj çıtası seçerken aerodinamik tasarıma sahip olan modellerin seçilmesi, sürüş esnasında rüzgâr sesi oluşumunu azaltır. Böylece konforunuz etkilenmeden seyahat edebilirsiniz. Tüm oto aksesuarları için Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(633)
ve üzeri (886)
ve üzeri (951)
ve üzeri (977)
ve üzeri (1,012)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL