Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Kapı Eşiği

için 9,945 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kapı Eşiği

Günlük hayatın vazgeçilmezlerinden olan arabaların şık ve estetik bir görüntüye kavuşmasında yardımcı olan kapı eşiği, farklı özellikleri ile de kullanıcıları tatmin ediyor. Araç dış aksesuar ürün grubunun önemli parçalarından olan kapı eşikleri, aracı dış etkenlere karşı koruduğu için görsel katkısı kadar sağladığı fayda ile de öne çıkıyor. Araç kapı eşiği, birbirinden farklı çeşitleri ile değişik ihtiyaçlara cevap vermeyi amaçlarken stil sahibi sürücüleri de etkiliyor.

Dayanıklı Krom Kaplama Kapı Eşiği Modelleri

Dayanıklı Krom Kaplama Kapı Eşiği Modelleri

Görüntü bakımından araçlara zenginlik katıyor olsa da araç kapı eşiği bandı, dayanıklı özellikleri ile de talep görüyor. Kaplamasında kullanılan malzeme sayesinde ürünlerde herhangi bir paslanma meydana gelmiyor. Farklı hava koşullarına karşı da dayanıklılığı yüksek olan kapı eşiğinde genellikle krom kaplama tercih ediliyor. Krom kaplama parlaklık açısından ürüne şık bir duruş sağlıyor. Araç krom kapı eşiği modellerinin dış kısımları sert darbelere karşı güçlendiriliyor. Kullanılacak olan aracın modeline göre kapı eşiği modelleri de çeşitlilik gösterebiliyor. Böylece binek araçlarından arazi araçlarına kadar her bir model için uygun seçenek kullanıcıya ulaşıyor. Ürünlerin tasarımları gibi en boy ölçüleri de değişiklik gösteriyor. Aracın bagaj kısmında kullanılabilir kapı eşiği modelleri ön kısımlar için de özel olarak tasarlanıyor. Ön ve arka kısımlar için üretilen araç kapı eşiği çeşitlerinde de ölçüler arasında fark olduğu görülüyor.

Kolay Montaj Özellikleri ile Araç Kapı Eşiği

Kolay Montaj Özellikleri ile Araç Kapı Eşiği

Kapı eşiği modelleri araca kattığı şık görüntünün yanı sıra kolay ve pratik montaj özelliği ile de farkını ortaya koyuyor. Seçilen ürünün çeşidine de bağlı olarak bazı ürünler için vidalama işlemi gerekirken son dönemlerde tasarlanan pek çok model için delme işlemi söz konusu olmuyor. Aracına herhangi bir işlem yapmak istemeyenler için düşünülen yapıştırma detayına sahip araba kapı eşiği modelleri ile delme işlemi yapmadan da verimli bir kullanım elde etme imkanı söz konusu oluyor. Krom kaplama seçeneklerinin yanı sıra dış darbelere karşı dayanıklılığı artırmak için kapı eşiği modellerinin bir kısmında ABS plastik malzeme tercih ediliyor. Dilerseniz araç markanız ile tam uyumlu seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Araçlar için birebir uyumlu modellerin üst kısımlarında araç markalarının ve logolarının kullanıldığı görülüyor. Araba kapı eşiği çıtası modelleri çift taraflı akrilik özelliğine sahip olduğu için montajı da rahatlıkla yapılabiliyor. Uzman yardımına gerek duymadan sürücüler de ürünleri rahatlıkla aracına monte edebiliyor. Tercih edilen model ne olursa olsun ürünleri monte etmeden önce zeminin toz ve kirden arındırılmasında yarar bulunuyor.

Araç Kapı Eşiği Modellerinde LED Detaylar

Araç Kapı Eşiği Modellerinde LED Detaylar

Ürün yelpazesi geniş olan araç kapı eşiği modelleri arasında LED detaylara sahip seçenekler de öne çıkıyor. Karanlıkta dahi şık görüntüsünü koruyan LEDli araç kapı eşiği çeşitleri kablosuz özelliği ile rahatlıkla monte edilebiliyor. Suya karşı yüksek dayanıklılık ile geliştirilen LED detaylı araç kapı eşiğinin montajı esnasında da delme işlemi gerekmiyor. Pil ile çalışan bir sistemi bulunan LED eşik, deforme olmadan uzun yıllar kullanılabiliyor. Araba kapı eşiği bandı da ürün grubu içerisinde bulunan alternatifler arasında bulunuyor. Araçların orijinal boyutlarına göre tasarlanan kapı eşiği bandı çeşitleri araç genelinde pek çok farklı nokta için tercih ediliyor. Oto kapı eşik çıtası, Kullanıldığı yerde aracın yapısını zedelenmelere karşı koruyor. Şık detayları ile göze de hitap eden ürünler her zevke hitap edecek çeşitlilik ile üretiliyor. Tasarımların verimlilikleri ise üretimden sonra yapılan kalite kontrol testleri ile yeniden gözden geçiriliyor. Kalitesi ispatlanan kapı eşiği modelleri her bütçeye hitap eden fiyat aralıkları ile satışa çıkıyor. Tüm oto aksesuarları için Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(649)
ve üzeri (929)
ve üzeri (1,019)
ve üzeri (1,041)
ve üzeri (1,080)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL