Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Kapı Çıtası

için 2,621 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kapı Çıtası

Otomobillerde uzun süreli ve kalıcı bir koruma sağlama amacı ile tasarlanan kapı çıtası eziklerin yanı sıra pasa karşı da güçlü bir koruma sağlıyor. Aracın orijinal özelliklerine herhangi bir zarar vermeden uygulanabilen modeller yüksek kaliteye sahip çelik ile üretiliyor. Araba kapı eşik çıtası, kapı üzerinde bulunan hassas boyaları koruma amacı ile tercih edilirken şık görüntüsü ile araçların dekorasyonuna da olumlu açıdan katkı sağlıyor.

Alüminyum Kapı Eşiği Çıtası ve Özellikleri

Alüminyum Kapı Eşiği Çıtası ve Özellikleri

Her yönü ile en iyi performansı sağlayabilecek biçimde tasarlanan araç kapı çıtası, uzun süre dayanıklılığını korumakla birlikte herhangi bir bakıma da ihtiyaç duymuyor. Alüminyum ile tasarlanan ve güçlendirilen kapı çıtası modellerine aynı zamanda krom ile kaplanarak da parlak bir görünüm kazandırılıyor. Estetik duruşu da koruyan modeller özellikle cam kenarlarında kullanılarak cam ve çerçeveleri olası çizilmeye karşı koruyor. Araç üzerinde hangi bölüme uygulanacak ise tam entegre olabilecek bir biçimde üretilen modellerde kalıp sistemi kullanılıyor. Böylece ürünün araca uyum sorunu da ortadan kaldırılmış oluyor. ABS krom kaplama ürünler kapı eşiklerinde de kullanılarak yıpranmayla birlikte kaymayı da engelliyor. Araba alüminyum kapı eşiği çıtası, çizilmelere açık alanlar için koruyucu bir özelliğe sahip olsa da mevcut olan hasarı veya çizilmeleri kapatmak için de rahatlıkla tercih edilebiliyor. Ek bir bakıma ihtiyacı olmamakla birlikte bu ürünler aracın yıkanması esnasında temizleniyor.

Araç ile Uyumlu Kapı Koruma Çıtası

Araç ile Uyumlu Kapı Koruma Çıtası

Araç modellerine ve markasına göre uyumlu tasarlandığı için sürücüler ürünü satın alırken araç üzerinde herhangi bir ölçüm yapmak durumunda kalmıyor. Araba kapı koruma çıtası, krom kaplamanın estetik duruşu sayesinde farklı renklere sahip araçlarda da gösterişli duruşunu koruyor. 3M yapıştırıcılar ile kolaylıkla herkes tarafından monte edilebilirken ürünlerin bir kısmının yapışkanlı olması montajı daha da pratik bir hale getiriyor. Oto kapı çıtası, verimli ve uzun süreli bir kullanım için gerekli teknik donanım ile üretiliyor. Ürünlerde alt dolgulu ABS plastik çıta bulunuyor. ABS plastik çıta hem ürünün araca uygulanmasını kolaylaştırıyor hem de daha güvenilir bir kullanım avantajı sağlıyor. Tasarımlar genellikle aracın her bir kenarı için 4 parçadan oluşmakla birlikte araba kapı koruma çıtasına ihtiyaç duyulan bölme için de ayrı ayrı satın alınarak kullanılabiliyor. Montaj yapılırken ürünün, kapının açılıp kapanmasını engellemeyecek biçimde uygulanması verimliliği artırıyor. Üründen istenen verimi elde etmek için montaj esnasında ortam sıcaklığının da derecesi önem kazanıyor. Uygulamaya ait tüm detaylar ürünlerin kullanma talimatlarında yer alıyor.

Her Bütçeye Uygun Fiyatları ile Kapı Çıtası

Her Bütçeye Uygun Fiyatları ile Kapı Çıtası

Her bir araç için özel olarak tasarlanan araç kapı koruma çıtası modelleri, montaj sonrasında araçta göze çarpan bir değişik sağlıyor. Parlatılmış krom ve paslanmaz çelik malzemeden üretilen koruma çıtası, sade tasarımların yanı sıra desenli modelleri ile de aracını kişiselleştirmek isteyenlere hitap ediyor. Işıklı tasarımların da dikkat çektiği çeşitlere yer verilen ürün grubunda araba kapı çıtası fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Fiyat farkını ise tercih edilen ürün sayısı, aracın marka ya da modeli gibi sebeplerin yanı sıra ürünün tasarımında kullanılan malzemenin türü belirleyici oluyor. Temin edeceğiniz ürünler ile aracınızı çizilmelere karşı korumakla birlikte araçta daha önceden var olan çizikleri de kapatabiliyorsunuz. Alt ve üst set olarak tasarlanan modeller ise kapı çerçevesini tam tur kapatabiliyor. Kapı çıtası yapıştırılırken ortamın sıcak olması ürünün yapışma kalitesini artırıyor. Çıtanın uygulanacağı zeminin ise kir ya da toz barındırmaması da verimlilik bakımından önem taşıyor. Tüm oto aksesuarları için Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(315)
ve üzeri (429)
ve üzeri (457)
ve üzeri (467)
ve üzeri (487)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL