Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Kapı Kolu

için 10,246 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kapı Kolu

Otomobil günümüzde lüksten öte ihtiyaç duyulan araçlar arasında yerini alıyor. Güvenilir ve tam randıman alınan bir performans açısından otomobilin iç ve dış aksamının tam anlamı ile kusursuz olması gerekiyor. İç aksamın yanı sıra dış aksam olarak da kategorize edilen ve gün içerisinde de belki de en sık kullanılan parçalar arasında yer alan araba kapı kolu, araç içerisinde farklı noktalarda konumlandırılıyor.

Kullanım Alanları ile Araba Kapı Kolu Modelleri

Kullanım Alanları ile Araba Kapı Kolu Modelleri

Toplu taşıma araçları etkisini her geçen gün artırıyor olsa da özel araçlara olan rağbet yoğunluğunu kaybetmiyor. Sürücüler ise araçların konforunu güçlendirmek için gelişen teknolojiden yararlanırken aksamlarına da büyük önem veriyor. Araçların kapısını açıp kapamak için kullanılan ve otomobillerin olmazsa olmazları içerisinde yer alan kapı kolu çeşitleri tıpkı araç modelleri gibi farklılık gösteriyor. Her ne kadar araç için küçük bir donanım ekipmanı olarak görülse de işlev bakımından hayati özellikleri barındırıyor. Otomobil kapı kolu modellerinde oluşan küçük kusurlar dikkate alınarak kısa süre içerisinde yenilenirse büyük sorunların da oluşması engelleniyor. Araba iç kapı kolu tasarımları genellikle farklı markalar ile uyumluluk gösterse de araç modeline en uygun ürünün incelenmesinde yarar bulunuyor. Araç kapı kolu tasarımları araç içindeki güvenliği sağlamanın yanı sıra dekorasyonu da tamamlıyor. Ürün grubu içerisinde hem iç kısma hem de dış kısma rahatlıkla entegre olan modelleri de görme imkanı bulunuyor.

Farklı Materyal ve Tasarımları ile Kapı Kolu

Farklı Materyal ve Tasarımları ile Kapı Kolu

Tasarımlar gibi materyal özellikleri de oto kapı kolu çeşitlerini birbirinden ayırıyor. Kapı kolu tasarımları incelenirken her araç için kendi markasına ve modeline uygun seçeneklerin tercih edilmesi uzun süre kullanım açısından önem arz ediyor. Estetik görüntüsünün yanı sıra ölçüler, fonksiyon ve kullanılan materyallerin de gözetilmesi gerekiyor. Kapı kolu seçimi yapılırken ürünün tutukluk yapmaması ve uzun süre sorunsuz kullanılabilir olması önem taşıyor. En sık kullanılan parçalarından oto iç kapı kolu modellerinin el yapısına uygunluğunu da kontrol etmek gerekiyor. Ergonomik yapısını ve işlevselliğini kısa sürede yitirme eğilimi olmayan tasarımlar genellikle kaliteli materyaller ile üretiliyor. Araç dekorasyonunda da önemli bir yere sahip olan kapı kolu modelleri ekipman özelliği taşımalarının yanı sıra aksesuar olarak da kabul görüyor. Her biri ayrı malzeme ve özen ile tasarlanan modeller sürücüler için kullanımı kolaylaştırdığı gibi güvenliği de sağlıyor. Estetik çizgileri ile dış kapı kolları da araç ile bütünlüğü oluşturuyor. Çelik materyaller ile üretilen modelleri ise şık ve parlak görüntüsü ile dikkat çekiyor.

Dayanıklılığı Yüksek Kapı Kolu Fiyatları

Dayanıklılığı Yüksek Kapı Kolu Fiyatları

İç ve dış kapı kolları gibi bagaj kapısında da zaman zaman problemler meydana gelebiliyor. Bagaj kapılarında oluşan sorunları ortadan kaldırabilmek için de araç bagajlarına uygun özel tasarım modeller ürün yelpazesini zenginleştiriyor. Araç krom kapı kolu, dayanıklı ve paslanmaz özellikleri ise genellikle kullanıcıların beklentisine cevap veriyor. Geniş ürün gamı, fiyatların da çeşitlilik göstermesini beraberinde getiriyor. Oto kapı kolu kaplama alternatifleri de fiyatlar bakımından belirleyici oluyor. Araç kapı kolu modelleri, münferit olarak satışa sunulduğu gibi tüm kapı kollarının birbiri ile uyum içerisinde olmasını isteyenler için set biçiminde de temin edilebiliyor. Set halindeki ürünler ile tek parça halinde kullanıcı ile buluşturulan ürünler arasında da fiyatta değişmeler olduğu görülebiliyor. Araç kapı kolu krom kaplama ya da paslanmaz çelik kaplama özelliğine sahip olabiliyor. Kullanım açısından elverişli tasarımlar uzun süre sürücülere eşlik etmesi bakımından da kalitesini ortaya koyuyor. Tüm oto aksesuarları için Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(771)
ve üzeri (1,066)
ve üzeri (1,168)
ve üzeri (1,192)
ve üzeri (1,224)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL