Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Muz Silecek

için 68,554 sonuç bulundu.

Muz Silecek

Yağışlı havalarda değişen yol koşulları ve görüş mesafesinin azalması sonucunda sürüş zorlaşır. Sadece yağan yağmur değil, aynı zamanda önde seyreden aracın lastiklerinden havalanan su zerrecikleri, bir toz bulutu gibi ön cama yapışmaya başlar. Yolu ve çevreyi görmek daha da güçleşir. Bu durumlarda sürüş güvenliğini tehlikeye atmamak için araç ekipmanlarının doğru şekilde çalışması son derece önemlidir. Araç sileceklerinin zaman içinde yıpranmasıyla ön camdaki lekelerin artması kaçınılmaz hâle gelir. Yaz aylarında uzun süre kullanılmayan silecekler zamanla kauçuk özelliğini kaybeder ve tam da ihtiyaç duyulan sonbahar ve kış aylarında atlama yapmaya, camda iz bırakmaya ve gürültülü çalışmaya başlar. Bu yüzden yaz sonunda araç sileceklerinin değiştirilmesi önemlidir. Muz silecek süpürgesi de denen bu ürünler arasında, kendi otomobilinizin ölçüsüne uygun bir model seçebilir ve muz silecek markaları hakkında bilgi sahibi olarak güvenli sürüş için ekonomik çözümler bulabilirsiniz.

Neden Muz Silecek Alınmalı?

Neden Muz Silecek Alınmalı?

Araç camının kusursuz bir şekilde temizlenmesi için kaliteli muz silecek kullanımı önemlidir. Çünkü, gelişen teknolojiyle birlikte araçlarda sıklıkla kullanılmaya başlanan yağmur sensörleriyle uyumlu bu ürünler, standart ürünlere göre çok daha sessiz çalışır. Günümüzde pek çok otomobil markası fabrika çıkışlı olarak, orijinal muz cam sileceği ile satışa sunuluyor. Bunun başlıca sebepleri ise uzun kullanım ömrü, cam yüzey ile kusursuz uyum ve atlama yapmadan görüş alanını temizlemesi olarak öne çıkıyor. Kaliteli malzemesi sayesinde çalışma esnasında iz bırakmıyor. Cama oturan kavisli yapısı yağmur sensörlerinin bulunduğu bölgeyi de tamamen temizleyebildiğinden, sistemin gereksiz yere hızlı çalışmasını engelliyor. Otomobil markalarına ve modellerine göre farklı yapılar gösteren muz cam sileceği, kolayca değiştirilebilir ve pratik kullanım özellikleri taşıyor. Satın almadan önce aracınızın marka, model ve üretim yılına uygun ölçülerde üretilmiş olan sileceği bulmanız hâlinde, alacağınız muz silecek takımı arabanıza tam olarak uyuyor.

Muz Silecek Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Muz Silecek Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Aracınızın ön ve arka cam sileceklerinin kusursuz bir şekilde çalışması ve camları pırıl pırıl yapması için çok sayıda muz araba sileceği bulabilirsiniz. Sileceğinizi alırken her şeyden önce, malzeme kalitesinin araştırılması ve güvenilen markaların tercih edilmesi gerekir. Aracınızın sileceklerinizin camla temas eden yüzeyini ölçüp hangi ürünün aracınıza uygun olduğunu öğrenebilirsiniz. Bütün modeller, muz silecek kolu ile beraber satılır. Pratik kullanım için tasarlanmış muz sileceğinizi, aracınızdaki bu kollarının ucuna kolayca ve çabucak takabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki muz silecek lastiği fiyatları aracınızın markasına, modeline ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Böylece, aracınıza ve bütçenize uygun pek çok seçenek arasından tercih yapabilirsiniz. Muz silecek fiyatı standart olanlara oranla çok farklı olmasa da fiyatın da göz önünde bulundurulması gerekir.

Muz Silecek ile Daha Rahat Bir Sürüş Deneyimi

Muz Silecek ile Daha Rahat Bir Sürüş Deneyimi

Uzmanlar tarafından muz silecek tavsiye edilen bir ekipmandır. Muz silecek lastiği malzemesinin sunduğu avantajla soğuk ve karlı havalarda sertleşmez. En zorlu kış koşullarında bile sessizce çalışırken camınızı iz bırakmadan, atlama yapmadan temizler. Esnek yapısıyla ise cam yüzeyine tam olarak oturur ve silinecek yüzey tam olarak temizlenir. Yazın cama yapışmaz ve elastik özelliğini de asla kaybetmez Yüksek elastik özelliğinden ötürü, yıl boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Banana silecek fiyatları oldukça geniş bir aralığa yayıldığından, muz silecek lastiği fiyatları arasından bütçenize en uygun olanı seçmeniz önemlidir. Muz silecek aracınız için vazgeçilmez sürüş desteklerindendir. Yağmurlu ve karlı havalarda en büyük yardımcınız olacak bu aksesuarı hemen satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm otomobil yedek parçaları için Yedek Parça kategorisini inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Audi (3)
AutoCet (4)
Autokit (56)
Automix (1)
BOD (332)
Bosch (19876)
Carspeed (362)
Carub (1131)
Dlaa (6)
Dreamcar (33)
Eurocraft (23)
GLR (23)
İl Piu (3)
Inwells (8918)
Maxtel (3136)
Modacar (18)
Mycar (1)
Numerouno (1)
R.B.V (588)
RBW (11197)
Silbak (3384)
Silbi (92)
Silecek (11541)
SWF (546)
Tai-Yi (3473)
Tiger (10)
Typer (26)
Valeo (236)
Vette (1409)
YEO (1524)
Z Tech (345)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Uzunluk

(21950)
(331)
(307)
(170)
(170)
(158)
(119)
(108)
(108)
(101)
(43)
(42)
(20)
(18)
(9)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(6,309)
ve üzeri (8,615)
ve üzeri (9,152)
ve üzeri (9,291)
ve üzeri (9,589)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL