Muz Silecek

Oto silecekleri arasında muz silecek modelleri bulunmaktadır. Muz silecekler, adından da anlaşılacağı gibi muz görünümündedir ve aracın camlarını temizleme konusunda oldukça başarılı performans gösterirler. Otomobil kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen silecek modeli, Bosch muz silecektir. Bosch banana silecek, kanca tip haricindeki tüm araçlarda kullanım için uygundur. Çengel tip araca sahipseniz, yine Bosch markası tarafından üretilen, çengel tiplerle uyumlu olan muz silecek modelini satın alabilirsiniz. Aracınızın marka ve modeline göre silecek ebatlarını seçmeniz gerekmektedir. Bosch banana silecek, aracınızın camında kusursuz temizlik ve mükemmel netlik sağlar. Böylece uzun yolculuklarınızın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Özellikle sonbahar ve kış mevsiminde yağmurların fazla olduğu zamanlarda, silecekleri kaliteli olmayan bir araçta seyahat etmek oldukça zor olur.

Yağmurlu günlerde, yağmur suyundan kaynaklanan görüş bulanıklığı yaşanabilir ve bu da dikkat dağınıklığına neden olur. Yolu net göremeyen otomobil kullanıcısının olası kaza riskleri artar. Bosch muz silecekleri üstün temizleme etkisiyle net ve pürüzsüz bir cama kavuşmanızı sağlar. Ayrıca ultra sessiz çalışma prensibi sayesinde, gıcırdamaların önüne geçer ve sizi gıcırtı sesiyle rahatsız etmez. Sileceklerinizin gıcırdamasını engellemek için cam suyu çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Kullanacağınız cam suyunun içerisinde gıcırtı engelleyici özellik varsa, sileceklerin gıcırdamasını engelleyebilirsiniz. Gıcırtı yapan silecekler oldukça sinir bozucu ve dikkat dağıtıcı olduğu için tüm konsantrenizi yola vermenizi engeller.

Bosch banana silecekleri, yüksek kaliteli kauçuk malzemeden üretilmiştir. Bu sayede aracınızın camında çizikler oluşturmaz ve etkili bir şekilde yağmur suyunu sıyırır. Muz silecekler, tozlanan camlarınızın her noktasını tam kavrayarak kolayca temizleyebilir. Araç silecekleri sadece yağmurlu günlerde değil, kuru hava şartlarında da kullanım için uygun olmalıdır. Tozlanan camlarınıza silecek suyundan fışkırtarak silecekler yardımıyla kolayca temizleyebilirsiniz. Diğer sileceklere oranla daha uzun ömürlüdür ve uzun süre güvenle kullanım için uygundur. Montajı basit olduğu için otomobil kullanıcıları ekstra destek almadan kolayca silecek montaj işlemini gerçekleştirebilirler. Muz sileceklere takım olarak sahip olabilirsiniz. İkili paket olarak satılan muz silecek fiyatları, özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir.

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Muz Silecek

için 44,535 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(4)
(3)
AutoCet (23)
(4)
Automix (16)
(2)
BOD (366)
Bosch (7418)
Carspeed (216)
Carub (486)
(4)
Dreamcar (28)
(1)
Inwells (8763)
Maxtel (2846)
Modacar (96)
(2)
(2)
R.B.V (480)
RBW (5756)
Silbak (615)
Silecek (12232)
SWF (15)
Tai-Yi (316)
(5)
(5)
(4)
(1)
Valeo (31)
Vette (1493)
YEO (1039)
Z Tech (12)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Uzunluk

(19482)
(257)
(235)
(165)
(83)
(83)
(69)
(58)
(34)
(32)
(29)
(27)
(15)
(13)
(6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(3,638)
ve üzeri (5,004)
ve üzeri (5,322)
ve üzeri (5,407)
ve üzeri (5,554)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL