Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Motor Yağı

için 461 sonuç bulundu.
Viskozite seçiniz

Petrol Ofisi Motor Yağı

Motor aracınızın kalbi ise, motor yağları da o kalbi koruyan ve herhangi bir sorunla karşılaşmadan çalışmasını sağlayan en önemli unsurdur. Petrol Ofisi, dünden bugüne kadar ürettiği tüm motor yağı çeşitleriyle aracınızın motorunu bütünüyle korur. Araçlarınıza uygun formlarda üretilen Petrol Ofisi motor yağı çeşitleri, motorlu araçların çalışan parçalarının arasında kaygan bir yağ tabakası oluşturarak sürekli olarak sürtünmeye maruz kalan yüzeylerin aşınmasını engeller. Markaya ait motor yağları, içerdiği katkı maddeleri sayesinde yüksek ısılarda bile düzgün çalışma ve yüksek performans sağlar. Motor içinde yağın donma seviyesini düşürür ve düşük sıcaklıkta bile işlevlerini eksiksiz yerine getirmesini sağlar. Markanın sunduğu motor yağları aynı zamanda motorun içinde çalışmakta olan piston, subap, segman gibi önemli parçalar üzerinde yabancı madde oluşumunu önler ve motorun parçalarının daima temiz kalmasını sağlar. Motor yağınızı belirli periyotlarla düzenli olarak değiştirdiğinizde aracınızın parçaları korunur ve çok daha uzun ömürlü olur. 

Petrol Ofisi Motor Yağı Çeşitleri ve Özellikleri

Petrol Ofisi Motor Yağı Çeşitleri ve Özellikleri

Petrol Ofisi 10 40 motor yağı, benzinli, LPG'li ve dizel araçlara özel olarak üretilmiştir. Yüksek performans katıklarının, yüksek teknoloji ürünü sentetik baz yağlara eklenmesiyle üretilmiş olan bu sentetik benzinli motor yağları, motor içerisinde oluşan yüksek sıcaklıkların neden olduğu aşınmalardan motoru korur ve tortu oluşumunu minimum seviyelere çeker. 10 40 motor yağlarının oldukça geniş bir kullanım alanı bulunur. Bu yağlar; otomobil, panelvan, minibüs ve hafif ticari taşıtlarda, SUV ve Off-road'larda, binek  tipi otomobillerde, yüksek performansa sahip her türlü modern araçta ve çok noktadan yakıt püskürtme özellikli benzinli motorlarda kullanılması önerilen yağlardır. Petrol Ofisi 4 lt motor yağı ile birlikte herhangi bir katkı malzemesi kullanılması önerilmez. 10 40 motor yağları, maksimum yakıt tasarrufunun yanı sıra aracın motorunu daima temiz tutar. Daha uzun aralıklı yağ değişim periyodu sağlayarak yağın yaşlanmasını geciktirir. Yakıttan en yüksek verimin alınmasına yardım ederken motor verimini arttırır. Motor içi sürtünmeleri minimize ederek yüksek motor performansı sağlar. Daha hızlı ilk çalışma performansı ve çok daha hızlı koruma performansı sunar. Olumsuz ve ağır koşullarda bile yağın viskozitesini kontrol altında tutar ve yağ filmi yırtılmasını engeller. Petrol Ofisi LPG motor yağı çeşitleri, LPG'li araçlara özel olarak formüle edilmiş sentetik motor yağlarıdır. Yüksek teknolojili sentetik baz yağlara, yüksek performans bileşenleri eklenerek üretilen sentetik motor yağları, LPG'li motorlarda ortaya çıkan aşırı ısınmanın neden olduğu harareti engeller. Dur kalk kullanımının yoğun olduğu şehir içi trafiğin yanı sıra şehirler arası yol performansında aracınızın motorunu mükemmel bir biçimde korur. Motorunuzu temiz tutarak bakım masraflarını yüksek oranda düşürür, aracınıza maksimum düzeyde yakıt tasarrufu sağlar. Yüksek motor gücünün yanı sıra motorunuzun verimini de yükseltir. LPG motor yağları, aracınızda daha hızlı ve kolay ilk ateşleme ve daha üst düzey koruma sunar. Korozyona ve aşınmaya karşı yüksek direnç göstererek motorunuzun ömrünü uzatır. Daha seyrek yağ değişimi periyodu sağlayarak yağın yaşlanmasını geciktirir. Yüksek ısılar, ağır ve zorlu şartlarda bile viskozite kaybına karşı yüksek koruma sağlayarak yağ filmi yırtılmasının önüne geçer. Bu yağlar, LPG yakıt sistemiyle çalışan üstün performansa sahip tüm modern binek tipi araçlar için önerilen motor yağlarıdır. Bu yağ ile birlikte herhangi bir katkı malzemesi kullanmamanız tavsiye edilir. 

Yüksek Performanslı 15 40 ve 20 50 Motor Yağları

Yüksek Performanslı 15 40 ve 20 50 Motor Yağları

Petrol Ofisi 15 40 motor yağı çeşitleri, yüksek kaliteli mineral baz yağlara, yüksek performans katıkları eklenerek üretilir. Soğuk ve sıcakta birikinti ve tortu oluşumunu engeller ve motoru temiz tutar. Sıcakta etkili yağlama performansı sunar, soğukta ise ilk çalışmayı kolaylaştırır. En zorlu koşullarda bile basıncı düşmez, eksilmez ve köpürmez. Yağ değişim periyodunuz daha seyrek olur. Depozit oluşumunu düşürür, aracın motorunu temiz tutarak yanma verimini yükseltir. Geniş uygulama alanı ile filolarda ürün çeşitliliğini düşürür. Bu yağ, dur kalk tipi ticari binek araçları ve yüksek devirli eski ve yeni motorlarda kullanmaya uygundur. Petrol Ofisi 20 50 motor yağı, yüksek performanslı baz yağlara özel katık eklenerek geliştirilen motor yağı türüdür. Deterjan ve dispersan katıkları ile zenginleştirilen bu yağlar, motor temizliğini yükselterek motorun parçalarını koruma altına alır. En zorlu koşullarda bile köpürmeyen, basıncı düşmeyen ve eksilmeyen yağlardır. Soğuk hava koşullarında ilk çalışmayı kolaylaştırırken sıcak ortamda ise etkili ve verimli yağlama performansı sunar. Çok fazla yol kateden araçların bakım giderlerini minimize eder ve etkili koruma sağlar. İlk çalıştırma sırasında motorda oluşması muhtemel aşınmaların önüne geçer. Geniş uygulama alanı ile filolardaki ürün çeşitliliğini düşürür. Uzun ömürlü bir yağ olduğu için yağ değişim sıklığını azaltır, motoru temiz tutar ve yanma verimini yükseltir. Yüksek kalite ve performanslı ağır hizmet dizel motor yağıdır ve zorlu arazi şartlarında ve ağır yüklerle çalışan tüm dizel motor türlerinde, sık sık dur kalk yapan ticari bineklerde yaz kış demeden dört mevsim boyunca yüksek performans sunar. Süperşarj ve turboşarj motorlar dahil dizel motorlu tüm ticari taşıt, otobüs, kamyon, iş makinesi, ziraat makinesi, tır ve jeneratör uygulamalarında tavsiye edilen motor yağlarıdır. 20 50 motor yağları arasında LPG ile çalışan araçlara özel motor yağları da vardır ve LPG yakıt sistemi ile çalışan tüm binek tipi araçlarda kullanılır. Yoğun şehir içi trafiğinde motorunuza maksimum koruma sağlayan LPG motor yağları, yanma odası depozitlerini en alt seviyelere düşürür ve LPG'li motorlarda ortaya çıkan aşırı sıcaklığın sebep olduğu harareti keser. Hem şehir içi hem şehirlerarası kullanımlarınızda motorunuza üstün koruma sağlar. Oksidasyona karşı son derece dayanıklıdır ve yağın ömrünü uzatır. Subap aşınmalarının önüne geçer. Aracınızın motorunu temiz tutarak yakıttan tasarruf eder ve tam anlamıyla yüksek verim almanızı sağlar.

Scooter ve Motosikletleriniz İçin Mükemmel Motor Yağları

Scooter ve Motosikletleriniz İçin Mükemmel Motor Yağları

Motosiklet, scooter ve ufak boyutlu araçlarda motor yağı kullanımı çok önemlidir. Motor yağları, aracın önemli bileşenlerinin yağlanması, aşınmaların önlenmesi ve debriyajın soğutulması için gereklidir. Petrol Ofisi 2 zamanlı motor yağı, hava soğutmalı, 2 zamanlı motosikletlerin yanı sıra küçük motorlar için üretilmiş motosiklet yağıdır. Yüksek performans katıkları ile zenginleştirilen bu yağlar, mineral bazlı motosiklet yağlarıdır. İçerdiği aktif temizleme bileşenleri ile çamur ve tortu oluşumunu engeller ve motorunuzu temiz tutar. Motorun her sıcaklık seviyesinde çalışmasını sağlar. Mükemmel yağlama performansı sunarak pistonları aşınma, paslanma ve sürtünmeye karşı korur. Motoru ilk ateşlemeyi kolaylaştırır. Bakım ve yakıt maliyetlerinde tasarruf sağlar. Ürün, hava soğutmalı 2 zamanlı scooterlar, motosikletler ve diğer ufak motorlarda benzine ilave edilerek kullanılır. Karışım miktarını motor üreticisine danışarak öğrenmeniz yerinde olacaktır. Tüm Petrol Ofisi motor yağı çeşitleri, aracınızın motorunun ömrünü uzatır, yakıttan ve bakım giderlerinden yüksek oranda tasarruf sağlar ve her türlü yol koşulunda aracınızın motor gücüne güç katar. Yüksek performanslı katıklarla üretilen tüm motor yağları şimdi en ucuz fiyatlarla n11.com üzerinde beğeninize sunuluyor. Siz de bu mükemmel ürünlere n11.com'un sunduğu en uygun fiyat seçenekleri ve cazip ödeme koşullarıyla kolayca sahip olabilirsiniz. 

Arama Kriterleriniz

Petrol Ofisi
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4U (3)
Active (14)
Agrinol (19)
Alpet (20)
Amro (21)
Apetech (1)
Arsmax (1)
BP (12)
BRAVA (78)
Castrol (1188)
CCP (3)
Champion (39)
Delphi (31)
Dew (9)
(435)
Doill (42)
Elf (325)
Eneos (29)
Eni (12)
Gazprom (45)
GL Oil (1)
GM (39)
Granat (1)
Gulf (6)
Hella (11)
Ipone (8)
Licoil (39)
Liqui Moly (564)
Lubco (395)
Lubex (124)
Lubrico (44)
Lukoil (95)
MANN (2)
MANNOL (42)
Milpet (3)
Mobil (470)
Moil (18)
Mol (11)
Motocraft (3)
Motrio (28)
Motul (871)
Nova (156)
Oil1 (147)
Oilox (12)
Opar (21)
Opet (221)
Petro Time (236)
Petrol Ofisi (461)
Petronas (70)
Pomax (18)
Powerten (49)
Profi-car (6)
Rexoil (4)
Selenia (79)
Shell (336)
Snc Oil (125)
Speedol (5)
Sprint (30)
Texaco (1)
Total (144)
Tow (6)
TP (15)
Trow (2)
Uberlub (31)
Universal (69)
Valvoline (34)
Viscol (10)
Şampiyon (32)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Viskozite

(153)
(103)
(76)
(56)
(27)
(17)
(15)
(12)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Litre

(150)
(110)
(67)
(52)
(47)
(15)
(12)
(8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(137)
ve üzeri (160)
ve üzeri (161)
ve üzeri (162)
ve üzeri (162)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL