Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Mobil, Motor Yağı

için 839 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Mobil Motor Yağı

Üstün özellikleri ile Mobil motor yağı, özellikle motor sporlarında yarışan ekipler tarafından tercih ediliyor. Bunun en önemli nedeni ise yağın dayanıklı olmasıdır. Mobil sentetik yağlarının en önemli özelliğinin, motorun performansını koruması olduğu belirtiliyor. Araç kullanıcıları, Mobil motor yağlarını kullandıklarında motorun daha uzun ömürlü olduğunu söylüyor. Zorlu Mobil motor yağları, gerek otomobil teknisyenleri, gerekse otomotiv üreticileri tarafından da tavsiye ediliyor.

Mobil Motor Yağı İle Sorunsuz Yolculuk Yapabilirsiniz

Mobil Motor Yağı İle Sorunsuz Yolculuk Yapabilirsiniz

Motoru koruma özelliği bulunan Mobil motor yağlarını kullananlar, ‘’Mobil motor yağı nasıl?’’ sorusuna karşılık en doğru bilgileri veriyor. Kullanıcılar, yağın koruyucu özelliğinin öne çıktığını söylüyor. Bilindiği gibi motor yağları, araçların motor aksamlarının aşınmamasını önleyen önemli bir üründür ve Mobil’in motor yağı ile uzun yolculuklar çok daha rahat yapılıyor. Bu nedenle kullanıcılar, duydukları memnuniyeti her fırsatta dile getiriyor. Aracın yağ değişimi sırasında Mobil motor yağının tercih edilmesi, motorun ömrünü de uzatıyor. Her türlü araçta kullanılabilen bu ürünlerle en zorlu yollarda motor performansı etkilenmiyor. Dolayısıyla motorun çabuk yıpranması da önleniyor. Otomobillerde, minibüslerde, kamyonlarda ve otobüslerle traktörlerde kullanılan bu yağlar sunduğu performansla araç sahipleri tarafından özellikle kullanılıyor. Mobil motor yağları, farklı özelliklerde üretiliyor ve bu özellikler, motor yağının kutusunun üzerinde belirtiliyor. Örneğin Mobil motor yağı 10 40, kış aylarında 40, yaz aylarında ise 10 numara yağ özelliğini gösteriyor. Kış aylarında yağın akışkanlığı düşerken, yaz aylarında daha ince bir hal alıyor. 10 40 ile yaz ve kış aylarında aynı yağ kullanılıyor.

Mobil Motor Yağı Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Mobil Motor Yağı Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Mobil motor yağlarının fiyatları, özelliklerine göre değişiyor. Mobil motor yağları tüm araçlarda kullanılabilirken, Mobil motor yağı fiyatları da standart değildir. Ancak fiyatların benzerlerinden farlı olduğu da düşünülmemelidir. Örneğin 10w60 Mobil motor yağı fiyatı ile 5 40 Mobil motor yağlarının fiyatı birbirinden farklıdır. Bu yağların kullanım amaçları aynı olsa da, kimisi daha güçlü motorlar, kimi de gücü daha düşük olan motorlar için geliştiriliyor. Ancak hepsinin ortak özelliği, motorun korunması ve performansının korunmasıdır. Mobil motor yağlarının arasında yer alan 10 60 Mobil motor yağı , gelişmiş tam sentetik yağdır. 150 bin kilometreyi aşan eski araçların özel gereksinimleri için formüle edilen bu yağ, yüksek akışkanlık gerektiren motor sporlarında da kullanılıyor. Elbette eski araçlar için de bu yağ tavsiye ediliyor. Ultra yüksek performans sağlayan 10 60 Mobil motor yağı fiyatı, diğer yağlardan bir miktar daha fazladır. Bunun nedeni, yağın çok daha özel formüle edilmesidir. Bu yağ, motordaki tortuları temizlerken eski motorlarda ekstra koruma sağlıyor.

Mobil Motor Yağı Ayrıcalıklarını Keşfedin

Mobil Motor Yağı Ayrıcalıklarını Keşfedin

Mobil motor yağlarında özel olarak formüle edilen bir başka ürün, 5 30 Mobil motor yağı olarak adlandırılıyor. Bu motor yağı, gelişmiş tam sentetik motor yağıdır. Motor temizleme gücüne sahip olan bu yağ, aşınmaya karşı üstün koruma sağlıyor. Bu yağ, dizel ve benzinli araçlarda egzoz emisyon sistemlerinin kullanım ömrünü artırıyor. Mobil motor yağları arasında yer alan 5 40 Mobil motor yağı da Premium tam sentetik binek araç motor yağı olarak nitelendiriliyor. Farklı yaşlara ve modellere ait olan araç motorları için uzun motor ömrü sağlayan bu ürün, üstün yüksek ısı koruması sağlıyor. Ayrıca motorun soğuk çalıştırma performansını olumlu etkiliyor. Bu ürün, motor temizliğine katkı sağlayıp aşınmayı karşı koruma oluştururken, motorda tortu olmasını önlüyor. Motor yağı seçenekleri arasında önemli bir yeri bulunan Mobil motor yağı fiyat listesi için sayfamıza göz atabilirsiniz. Sayfamızda Mobil’in tüm motor yağ çeşitlerini bulabilir, içlerinden aracınız için en uygun olan yağı seçebilirsiniz. Ayrıca yağlarla ilgili tüm detaylara kolayca ulaşabilirsiniz. Motor Yağı kategorisi üzerinden seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Mobil
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Active (15)
Agrinol (1)
Alpet (49)
Amro (8)
BP (33)
BRAVA (6)
Carlube (5)
Castrol (1164)
Cermanoil (5)
Champion (5)
Cyclo (8)
Delphi (1)
Dew (4)
Doill (52)
Elf (625)
Eneos (65)
Eni (21)
Eurocraft (1)
Fluds (26)
Gazprom (26)
GL Oil (4)
GM (59)
Gulf (3)
Hella (22)
Ipone (56)
Licoil (21)
Liqui Moly (469)
Lubco (188)
Lubex (411)
Lubrico (59)
Lukoil (114)
MANN (1)
MANNOL (25)
Mayer (5)
Milpet (16)
Mobil (839)
Moil (81)
Mol (6)
Motocraft (16)
Motorex (1)
Motrio (18)
Motul (940)
Numerouno (1)
Oil1 (31)
Oilox (8)
Opar (3)
Opet (128)
Petro Time (277)
Petrol Ofisi (633)
Petronas (61)
Pomax (28)
Powerten (17)
Profi-car (4)
Ravenol (15)
Rexoil (11)
Sea Horse (1)
Selenia (99)
Shell (451)
Snc Oil (6)
Speedol (40)
Sprint (14)
Texaco (14)
Texol (8)
Total (486)
Tow (6)
Trow (2)
Uberlub (51)
Universal (129)
Valvoline (71)
Şampiyon (179)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Viskozite

(319)
(209)
(57)
(52)
(44)
(38)
(37)
(33)
(19)
(16)
(11)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Litre

(415)
(116)
(108)
(104)
(90)
(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(176)
ve üzeri (284)
ve üzeri (308)
ve üzeri (309)
ve üzeri (314)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL