Filtreleri Temizle
Marka
Liqui Moly

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Litre

Başka bir kelime deneyin

Viskozite

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Liqui Moly Motor Yağı

için 213 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Liqui Moly Motor Yağı

Araçların motor aksamındaki parçaların, birbirlerine temas ettiklerinde zarar görmemelerini sağlayan motor yağları, aracın ömrünü uzatır ve aşınmayı en alt düzeye indirir. Belli aralıklarla kontrol edilmesi ve değiştirilmesi gereken motor yağları, araçların kullandığı yakıta ya da motor mekanizmasına göre farklı teknolojiler ile üretilir. Yakıt tüketimini azaltan, motor parçalarını soğutarak deforme olmasını engelleyen, tozları ve kirleri yağ filtresine taşıyarak motor parçalarını temizleyen ve verimliliği en üst noktaya çıkaran Liqui Moly motor yağı, araç sahiplerinin tercih ettiği en popüler motor yağlarından biridir. Alman markası olan Liqui Moly, motor yağı ve katkıları üretir. Farklı araç markalarının gereksinimlerini karşılayan özel motor yağlarının yanı sıra her aracın kullanabileceği motor yağları ile, aracınızın üstün performans göstermesini ve parçalarının daha uzun süre dayanmasını sağlar. İnce ve akışkan motor yağları, araçların yürüyen aksamının zarar görmesini engeller ve bu tip yağlar parçalarda kirlere neden olmaz. Liqui Moly motor yağı kullananlar, araçlarının motor aksamındaki parçaların daha verimli, sessiz ve aşınmadan çalıştığını görebilirler. Ayrıca bakım ve onarım esnasında araçlarının motor aksamına baktıklarında parçaların tertemiz olduğunu, herhangi bir toz ya da kirin parçalara yapışmadığını fark ederler. Bunların dışında Liqui Moly motor yağı çeşitleri, egzoz emisyon değerlerini ve yakıt tüketimini de düşürerek çevrenizin ve bütçenizin zarar görmesini önler.

Liqui Moly Motor Yağı Çeşitleri

Liqui Moly Motor Yağı Çeşitleri

Liqui Moly motor yağı çeşitleri arasında birbirinden farklı pek çok seçenek vardır. Aracınızın yüksek performans göstermesi için özel olarak formüle edilen Liqui Moly motor yağı; farklı markalardaki araçların kendine has gereksinimlerini karşılamak üzere üretilir. Benzin, dizel, FSI, Common Rail ve LPG’li tüm araçlar için üretilen Liqui Moly motor yağlarının dışında yarış araçlarına özgü Liqui Moly motor yağı çeşitleri de vardır. Liqui Moly sentetik motor yağları, ileri teknoloji ile üretilir ve katık karışımı ile güçlendirilir. 3. nesil sentez teknolojisi ile üretilen yüksek kaliteli Liqui Moly motor yağı, düşük viskozitelidir. Bu özellikleri ile Liqui Moly motor yağları, motorunuzu çok iyi bir şekilde temizler. Yağ tüketiminin azalması motor yağının kalitesi ile yakından ilgilidir. Liqui Moly motor yağı yorumları, kullanıcıların yağ tüketiminin azaldığını ortaya koyar. Benzinli ve LPG’li araçlarla da kullanılan Liqui Moly motor yağı, dizel filtresinin ömrünü de uzatır. 2 senede 50 bin kilometre yapan araç sürücüleri, Liqui Moly motor yağını 2 sene boyunca kullanabilir, bu sayede bütçelerine katkı sağlayabilir. Liqui Moly motor yağı çeşitleri, motor aksamındaki parçaların yumuşak ve sessiz çalışmasını sağlar. Bu yönüyle parçalar sürtünmeye ve aşınmaya bağlı olarak arızalanmaz ve daha uzun süre dayanır. Elbette bu da motor ömrünü uzatır. Araç sahiplerinin en çok karşılaştığı problemlerden biri de sıcaklıkların düşük olduğu kış aylarında yağlanmanın gecikmesidir. Liqui Moly motor yağı, düşük sıcaklıklarda bile hızlı yağlanma sağlar. Yağlanmanın güvenilir seviyede olmasına destek olan Liqui Moly motor yağları, motordaki parçaların fazla ya da az yağlanmasını önler. Liqui Moly motor yağı yorum sayfalarında kullanıcılar, yakıt tüketimlerinin azaldığını, araçlarının egzoz emisyon düzeylerinin düştüğünü ifade ederler. Bileşimindeki doğal ürünler sayesinde Liqui Moly motor yağı çevreye zarar vermez. Molygen özel katkısı ve geleneksel olmayan baz yağlar ile üretilen Liqui Moly motor yağları, tüm araç teknolojilerinde güvenle kullanılabilir.çocuğunuzun büyüme döneminde en büyük destekçisi olur. Daha pek çok farklı mobilya modelinin bulunduğu Vilinze mobilya koleksiyonu, kalite ve şıklığın değişmeyen adresi olarak kabul edilir.

Liqui Moly Motor Yağı Kullanımı

Liqui Moly Motor Yağı Kullanımı

Aracınızın motor aksamındaki parçaların ve dolayısıyla motorunun daha uzun süre dayanması için doğru motor yağını seçmek son derece önemlidir. Elbette sadece doğru motor yağını seçmek yeterli olmaz, bunu aracın özelliklerine göre kullanmak da gerekir. Liqui Moly, araç markalarının çalışma prensiplerine uygun teknolojiler ile motor yağları üretir. Farklı markalar için o markanın özellikleri dikkate alınarak üretilen Liqui Moly Motor yağı, aracınızın en üst düzeyde performans göstermesini sağlar. Motor yağları, belli sürelerde değiştirilmelidir. Geçen zamana ve aracın kullanım şekline göre motor yağları eksilebilir. Belli süreler içerisinde doğal olarak motor yağlarının kalitesinde de azalma olur. Liqui Moly motor yağı çeşitleri, uzun dayanıklılık süresine sahiptir. 2 sene boyunca kullanabileceğiniz Liqui Moly motor yağı, 50 bin kilometreye kadar özelliğini kaybetmez. Bu süre boyunca bütçeniz de sarsılmaz. Ancak yüksek performans istiyorsanız Liqui Moly motor yağını değiştirdikten sonra 2 sene boyunca 50 bin kilometreyi geçmeden motor yağını değiştirmeniz gerekir. Aracınıza ekleyeceğiniz Liqui Moly motor yağını, yüksek performans, yakıt tasarrufu ve parça dayanıklılığı için istiyorsanız düzenli periyotlar ile değiştirmelisiniz. Liqui Moly motor yağı çeşitleri içerisinde en doğru yağı seçtiğinizde yüksek performans ve dayanıklılık elde edersiniz. Motor yağını zamanında değiştirmeniz durumunda aracınızda kum, kir ve toz oluşumu azalır. Bu da motor aksamının ömrünü uzatır. Liqui Moly motor yağı kullananların, araçları servise götürülmeye daha az ihtiyaç duyar. Liqui Moly sentetik motor yağlarının içerisinde bulunan katıklar, motor aksamındaki parçaların çalışma performansına olumlu etkilerde bulunur. Parçalar; işlevlerini daha iyi yapar, sistemin daha verimli çalışmasına destek olur ve daha fazla dayanıklılık kazanır. Liqui Moly motor yağı, çoklu supap, turbo ve ara soğutuculu motorların sistem özelliklerine göre özel olarak üretilir.

Liqui Moly Motor Yağı Fiyatları

Liqui Moly Motor Yağı Fiyatları

Liqui Moly motor yağı fiyatları farklı etkenlere göre belirlenir. Liqui Moly motor yağı fiyatlarının belirlenmesini sağlayan en önemli etken yağın üretim teknolojisi ve içerisindeki katıklardır. Katkı oranına ve sayısına göre Liqui Moly motor yağı çeşitlerinin fiyatları farklılaşır. Liqui Moly motor yağı çeşitlerinin fiyatlarında etkili olan bir başka husus da motor yağının araç markalarının ve modellerinin gereksinimlerine özel teknolojiler ile üretilmesidir. Liqui Moly motor yağları farklı miktarlarda üretilir. 1, 4 ve 5 litrelik bidonlarda satışa sunulan Liqui Moly motor yağlarının fiyatları, birbirinden farklıdır. Liqui Moly motor yağı ürün portföyü içinde 1 litrelik plastik şişelerde satılan şanzıman yağları da vardır. Vites güvenliğini sağlayan Liqui Moly şanzıman yağı, güvenlik ve emniyetinize çok yönlü destek verir. Sayfamızdaki Liqui Moly motor yağı alternatiflerini inceleyebilir, ürünleri farklı seçeneklere göre filtreleyebilir, aracınızın marka, model ve motor tipine en uygun Liqui Moly motor yağını tercih edebilirsiniz. Liqui Moly motor yağı çeşitleri, aracınızın uzun kullanımlarda üst düzeyde performans göstermesine yardımcı olur. Mineral yağlara göre daha iyi kullanım özelliklerine sahip olan Liqui Moly sentetik motor yağı çeşitleri, mükemmel yağlanma sağlamasının yanı sıra motorda artık bırakmaz. Liqui Moly motor yağını zamanında değiştirmeniz ekstra fayda sağlar. Tavsiye edilen zamanda değiştirilen Liqui Moly Motor Yağı, aracınızı daha uzun ömürlü bir şekilde kullanmanızı sağlar. Liqui Moly motor yağlarının içerisinde aracınızın motor aksamındaki parçaların ihtiyaç duyacağı katkı maddeleri vardır. Liqui Moly motor yağı fiyatları üzerinde etkili olan katkı maddeleri sayesinde sadece aracın parçaları yağlanmaz, aynı zamanda motor parçalarının ihtiyaç duyduğu katkılar da motora sunulmuş olur. Liqui Moly motor yağı çeşitleri, sürtünmeyi azalttığı gibi parçaların korozyona (paslanmaya) karşı da dayanıklı olmasına yardımcı olur.