Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Amper

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

NGK
ABB
Ngk
FAE
Cey
Gm
Aft
BSG
GVA
MGA
Bmw
SGR
ABA
WAI
Aem
SNR
Fam
Mta
GUA
INA
MTA
KLF
Drk
Ylz
Dwa
Eng
VDO
ART
Sgr
YLZ
OEK
Mfk
Fae
AEM
TKN
TRW
BMS
AKD
GKL
Ina
ERA
MY
Rbw
Elo
Vw
Mga
YTT
HMC
3D
Hmc
Kgn
Pmx
Aba
Kia
ELO
ENG
Zen
Oem
GMB
Gva
Klf
RBW
SKF
Tkn
Yeo
GM
WPI
Aes
Bsg
Ema
Jms
Poe
TAS
MTJ
INC
SUS
Bga
Pm
Akd
MAZ
ORS
SPJ
Bmo
Gps
Pnd
CME
EMA
Gpr
DWA
TLG
Tks
Ulo
ufk
Art
GEN
Gua
Başka bir kelime deneyin

Volt

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Sensör Tipi

Başka bir kelime deneyin

Akü Iadesi

Başka bir kelime deneyin

Gerilim (Volt)

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Ürün Çeşidi

Başka bir kelime deneyin

Tesisat Bağlantısı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Oto Elektrik

için 138,603 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Bosch C7 12/24V Akü Şarj Cihazı

  (514)
  3.665,50 TL SEPETTE 3.445,57 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Fd Power 12v 60ah Akü

  (15)
  1.306,40 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Varta 12v 60 Ah D24 Akü

  (25)
  1.894 TL SEPETTE 1.819 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Varta D24 12V 60 Ah Blue Dynamic Akü

  (2,204)
  1.899,80 TL SEPETTE 1.824,80 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  İnci Akü 12V 72 Ah Amper 700A EN

  (352)
  2.396,60 TL SEPETTE 2.321,60 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  İnci 12V 60 Ah Amper 540 EN

  (296)
  1.882,22 TL SEPETTE 1.807,22 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • REKLAM
  ÜCRETSİZ KARGO

  Varta D24 12V 60 Ah Blue Dynamic Akü

  (2,204)
  1.909,18 TL SEPETTE 1.834,18 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  İnci Akü 12 V 60 Ah Amper 540 A(En)

  (455)
  1.892,44 TL SEPETTE 1.817,44 TL
  +

Oto Elektrik Malzemeleri

Otomobil, kullanıcıların günlük yaşamlarını kolaylaştıran araçların en başında gelir. Araç tüm olarak bakıldığında bir bütün ele alınabilir. Parçalar, birbirlerine belirli elektrik sistemi üzerinden birbirine bağlantılı. Bu elektrik sisteminin doğru parçalar ile güvenliği sağlayacak şekilde üretilmesi de oldukça önemli. Bu aksesuarların tam ve güvenli şekilde oluşturulmuş olması, otomobilin performansını doğru orantılı etkiler. Elektrik elektronik ürünlerden oluşan aksesuar parçaları, otomobil için büyük önem taşır. Elektrik elektronik aksesuar takımları, otomobilin iç ve dış ortamının dengesini sağlayacak temel parçaları olarak kabul edilebilir. Bu parçaların düzgün çalışıyor olması, otomobilin performansını etkiler ve fiziksel anlamda oldukça önemli. Oto elektrik aksamı düzgün çalıştığı takdirde, kullanıcıların güvenliği de sağlanmış olur. Bu aksesuarlar, aracın genel yapısını düzenler ve kontrol eder. Bu farklı parçalar, akü, far, sinyal ışıkları, gösterge paneli gibi farklı işlevleri yerine getiriyor. Oto elektrik malzemeleri üzerine inceleme yapmak için sayfa üzerindeki ürünlere göz atabilirsiniz.

Oto Elektrik Aksesuar Çeşitleri

Oto Elektrik Aksesuar Çeşitleri

Günlük yaşamın sürekliliği için, otomobil temel bir araç. Otomobillerin elektronik ürünleri arasında, oto kamera, korna, oto teyp, park sensörü, camın hareketini sağlayan kurulum ve alarm bulunur. Oto kamera sistemi, otomobil kullanıcıları için oldukça önemli bir aksesuar takımı olarak kabul edilir. Kullanıcıların güvenliğini sağlamak adına, olmazsa olmaz otomobil aksesuarları arasında yer alır. Kamera çeşitleri arasında metal gövdeye sahip olanlar, ön-arka aynalı olanlar bulunur. LCD göstergesi ve 4.3 inç ekran boyutu ile dijital alanda çıtayı çok yükseğe çıkarır. Korna sistemi kendi içinde farklılık gösterir. Kafes, üçlü, altılı nikelaj gibi türleri mevcut. Ses efekti açısından değişiklik bulunabilir. Müzik sistemi açısından, AUX kablolu ve MP4 çalar özelliği olan ve piyasada dijital göstergeli olarak yer alan oto teypler, kullanıcılar tarafından yüksek oranda tercih edilir. İşlevsel olan park sensörü, wireless özelliği ile otomotiv alanında oldukça dikkat çeker. Cam kaldırma modülü de otomotiv aksesuarları içerisinde sık kullanılır. Otomatik termikli üretimleriyle, farklı modelleri bulunur. Araç içinde, temiz hava giriş çıkışını sağlamak, sıcaklık dengesini korumak açısından oldukça önemli. Bunların dışında oto elektrik aksesuar bağlantıları için kablo gibi aparatlar parçalar da yer alır. Bu parçaların da kaliteli materyalden üretilmiş olması kullanıcılar açısından önem taşır. Oto elektrik aksesuarlarının eksiksiz bir şekilde bulunuyor olması, otomobilin performansını olumlu yönde etkiler. Elektronik ürünlerden oluşan aksesuar takımları otomobilin iç düzenini ve dış düzenini dengede tutmak açısından oldukça önemli. Tüm üretimlerde en başta tutulan durum, güvenlik olarak kabul edilir. Bu doğrultuda bir üretim aşaması izlenir. Motorlu araçların performansları için fiziksel yıpranma durumu göz önünde bulundurularak aksesuar seçimi yapılmalı. Oto elektrik yedek parça çeşitlerini ürün sayfası üzerinden incelenebilir.

 Oto Elektrik Aksesuar Özellikleri

Oto Elektrik Aksesuar Özellikleri

Araçların elektrik malzeme ve aksesuarlarından bahsederken, aslında tüm yapısı üzerinde durmak gerekir. Bu elektrik malzemeleri akü, aktarım kabloları, sigorta üzerine çok farklı parçalardan oluşur. Araçta pek çok parça gücünü aküden alır. Akü bu nedenle çok önemli sayılır. Her araca uygun parça ayrı ayrı bulunur. Güç üretimi için bazı gerekli parçalara ihtiyaç duyulur. Bu parçaların en başında, araçların motor bölümünde yer alan akü gelir. Akü, buji gibi güç aksamları aracın çalışmasına yardımcı olur. Enerji akü tarafından sağlanır, motoru harekete geçiren bujiler ile araç çalışır. Aracı güvenli ve sorunsuz bir şekilde kullanmak için bu parçaların sık sık kontrol edilmesi gerekir. Bu parçalar her araç için voltaj değeri ve büyüklük açısından farklılık gösterebilir. Soketler ve oto elektrik kablosu aküden gelen enerjiyi ilgili yerlere taşır. Aküden gelen enerjinin, farlara, kornaya, cam düğmelerine ve pek çok parçaya iletimini sağlanır. Oto elektrik akü özellikleri açısından bu nedenle oldukça önemli görülebilir. Oto soket çeşitleri bağlantı açısından önemli olduğu için, doğru şekilde çalışması gerekir. Bu parçalar, enerjinin doğru bir şekilde aktarımına yardımcı olur. Sigorta gibi parçalar ise enerjinin parçalara iletimi sırasında kontrol görevini yerine getiriyor. Bu sigorta ve röle aküden ateşleme motoruna ve farlara giden enerjinin gereken seviyede iletimini gerçekleştirir. Tüm bu teknik ekipman için ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Oto Elektrik Aksesuarı Seçiminde Püf Noktaları

Oto Elektrik Aksesuarı Seçiminde Püf Noktaları

Oto elektrik tesisatı otomobillerin bakımları zamanında yapıldığı durumlarda bile, aksaklıklar oluşturabiliyor. Bu arızaların oluşmaması için daha dikkatli ürün tercihleri yapılabilir. Sorun çıkmaması için en dikkat edilmesi gereken aksesuar, oto kamera olabilir. Oto kamera sistemleri, otomobil kullanıcıları için en dikkatli seçilmesi gereken aksesuarlar arasında. Bunun dışında ölçüm cihazları da oldukça önemli olarak görülüyor. Her zaman araçta oto elektrik ölçüm cihazı olması kullanımı konforlu bir hale getiriyor. Aküler, otomobil uzun süre kullanılmadığı takdirde bitebilir. Bu durumda araca, başka bir güç kaynağından enerji sağlamak için oto elektrik tesisat kablosu gerekebilir. Kullanıcılar akü kaynaklı sorunları çözerken, bu büyük kolaylık sağlayan ve yer kaplamayan gereçlerden faydalanabilir. Kontrol kalemi vb. gereçlerin de her otomobilde bulunması gerekir. Oto elektrik düğmeleri , park sensörleri, alarmlar, araç içi aydınlatmaları da gerekli elektrik aksamları arasında görülebilir. Doğru çalışmaları için kontrollerin yapılması gerekir. Bu parçaların değişimi ve kontrolü kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Elektrikli kontrol parçaları arasında en çok değişiklik yapılan radyo ve teyp olarak kabul edilir. Korna çeşitleri ve parçaları da kullanıcıların kişisel olarak en çok değişiklik yaptıkları aksesuarlar arasında yer alır. Bu parçalarının düzenli şekilde çalışması, denetimi için bazı gereçlerle kontrolü şart. Küçük arıza tespit cihazları, bluetoot destekli çalışarak, araçların arızalı noktalarını kolayca tespit edebiliyor. Bu cihazlar bilgisayara ya da telefona bağlanarak, arıza olduğu takdirde ilgili arızayı kullanıcıya bildiriyor. Böylelikle arızalı parça tespit ediliyor, doğrudan o parçanın tamir işlemi gerçekleştirilebiliyor. Bu cihazın kullanıcılar için en önemli ve faydalı yönü fazla, gerekmeyen malzeme kullanımının önüne geçmesi, zaman kaybını önlemesi olarak kabul edilebilir. Araçların çalışması için gerekli olan oto elektrik parçaları ürün sayfası üzerinden detaylı bir şekilde incelenebilir. Kullanıcılar detaylı incelemeyi yaptıktan sonra, kaliteli malzeme ile üretilmiş ürünler doğrultusunda seçim yapabilir. Otomobil ile güvenli bir yolculuk yapabilmek için, oto elektrik aksamının düzgün çalışması oldukça önemli. Bu yüzden oto elektrik aksesuar seçiminde, hassas ve detaylı bir inceleme yapmak faydalı olur. Sizin de oto elektrik aksesuarı ihtiyacı için detaylı araştırma yapabilirsiniz.