TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

TV & Data Prizleri

için 1,128 sonuç bulundu.

TV & Data Prizleri

Hemen hemen tüm evlerde bulunan elektrik, aydınlatma ve tesisat malzemelerinin yokluğu ancak taşınma ya da tadilat gibi kaos içeren dönemlerde gerçek biçimde hissediliyor. Televizyonun uydu ile bağlantısını sağlayan tv prizi de tam olarak bu ürünlerden bir tanesi. Bir evde, ofiste ya da herhangi bir mekânda varlığı çoğu zaman fark edilmese ya da değer görmese bile tv priz bağlantısı yokluğu size zor anlar yaşatabilir. Özellikle eski tip televizyonlarda ve kablolu yayının geçerli olduğu mekanlarda bu sorun daha çok yaşanacaktır. Prizi dekorasyona uygun seçememek ise yaşam alanınızda uyumsuz bir birlikteliği de beraberinde getirebilir. Evinizde her şey modern olarak dekore edilmiş olsa da prizleriniz klasik tip bir görüntü verebilir. Siz de arıza ya da taşınma gibi sebeplerle tv anten prizi arayışı içerisindeyseniz; teknik özellikler, modeller, markalar ve fiyatlar da dahil olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz tüm detay bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tv Prizi Her Evin İhtiyacı

Tv Prizi Her Evin İhtiyacı

Bir mekanın dekorasyonu sırasında bazı ihtiyaçlar kolayca görmezden gelinebilse de, bazılarının ilk sıralarda halledilmesi gerekiyor. Siz de televizyonunuzun atıl bir biçimde bir kenarda kalmaması için tv priz çeşitleri arasından ihtiyacınıza göre hemen sipariş edebilirsiniz. Televizyonunuzun yeni nesil olması ya da dizi ve film izlemek için online platform kullanma durumu da data prizi ihtiyacınızı sonsuza kadar ortadan kaldırmıyor. Led tv priz arayışında olan kullanıcılar da mevcut. Yeni teknolojiler hayatı kolay ve kullanışlı hale getirmekle birlikte bir arıza halinde her zaman tv uydu prizi kullanmaya yeniden ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu nedenle iç dekorasyon sırasında bir mekanı tüm gereklilikleri ile, gerektiği şekilde donatmakta fayda var. Telefon, televizyon ve internet gibi birden çok data girişini aynı anda planlamak ise size hem zaman hem de para kazandıracak pratik bir yöntem olarak tavsiye edilebilir.

Tv Prizi Seçiminde Kalite Farkı

Tv Prizi Seçiminde Kalite Farkı

Uzun süre kullanımı devam eden ev eşyalarında tv prizi fiyatı ilk öncelik olarak karşılaştırılmamalı. Ne de olsa yapacağınız alışverişi belki de bir daha tekrar etmeye ihtiyaç bile duymayacaksınız. Önemli olan aldığınız ürünün uzun bir süre, kaliteli bir biçimde size hizmet vermeye devam etmesi. Sık sık sorun yaratan ve televizyonda sorun varmışçasına servis çağırmayı gerekli kılan bir ürün, başta görünen fiyat avantajını da yerine getirmeyecektir. Satın alma sırasında ihtiyacınızı tam olarak belirlemeniz de sizin için en uygun markayı ve ürünü bulmanıza yardımcı olur. Tek tek prizler satın alıp bunları sürekli yenilemektense; birden çok data girişini bir arada bulunduran prizler daha cazip gelebilir. Bu sayede tek bir ürün ile uzun yıllar dilediğiniz hizmeti alabilirken bir yandan da bütçenizi de göz önünde bulundurmuş olursunuz.

Tv Prizi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Tv Prizi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Data priz bağlantısı çok sık yenilenen bir bağlantı türü olmadığından ve çoğu kez bir mekanda zaten hazır bulunduğundan data prizi nedir sorusunun bile bilinmediği olabiliyor. Bu da data prizi fiyat dışında hangi özellikleri aramanız gerektiği konusunda kafanızı karıştırabilir. Genişlik, yükseklik, derinlik ya da ağırlık gibi bilgilere bu ürünlerle ilgili ulaşabilirsiniz. Tv akım korumalı priz gibi güvenliği ve dayanıklılığı ön planda tutan seçimler yapmak önemli. Tv prizi sonlu seçerken gri, siyah ya da beyaz gibi duvar dekorasyonunuzun rengine uygun seçimler yapabiliyorsunuz. Aksi durumda prizlerinizin evdeki diğer prizlere ya da duvarlara uymama ve çirkin görünme riski mevcut. Yalın, modern ve minimalist tasarımı olan ürünlerin daha çok revaçta olduğu söylenebilir. Prizlerde ayrıca ihtiyacınıza göre tekli ya da çoklu seçim yapabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (1)
Alfa (2)
Artline (13)
Bufer (1)
BÜROTİK (1)
Demirbağ (4)
(219)
Dmr (1)
Elbi (21)
Gewiss (2)
Hes (2)
İTHAL (1)
Legrand (64)
LEGRAND (3)
Makel (109)
Mono (40)
Mutlusan (76)
NE-AD (22)
Nilson (15)
Ovivo (18)
Panasonic (3)
Philips (1)
Powerful (1)
Siemens (6)
Tem (3)
Vi-Ko (2)
Viko (319)
Yumatu (1)
Çet-San (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(168)
ve üzeri (182)
ve üzeri (183)
ve üzeri (183)
ve üzeri (185)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL