TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Zil & Buton & Otomatik

için 4,311 sonuç bulundu.

Zil & Buton & Otomatik

Buton denildiğinde akıllara bir şeyleri harekete geçiren düğme sistemi gelir. İterek üzerine basıldığında yazılımların başlamasını sağlar. Kumanda devrelerinde ise devrenin kontrollü bir şekilde çalışmasını sağlayan basit geçiş mekanizmasıdır. Buton birçok alanda kullanılan bir üründür. Otomatik sistemlerin hemen hemen hepsinde sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Röle ve kontaktörlerin çalışıp durmasına yardımcı olan bir elemandır. Farklı modellerde mevcut olduğu gibi, tasarımları da farklı sınıflara ayrılır. Çalışma şekillerine göre sert plastik ya da metal olan malzemelerden üretilir. Butonların yüzeyleri insan eli anatomisine uygun olarak üretilir ve genel olarak basılacak kısım düz bir şekle sahiptir. Butonların yapıları incelendiğinde, basma aparatının yaylı ve kontak sisteme sahip olduğu görülür. Elektrik ve aydınlatma kategorisinde yer alan birçok buton çeşitleri bulunur. Bu modellerden en yaygın olanları ise otomatik modellerdir. Üretiminde her zaman kaliteli malzemeler kullanılan ürünler, kullanıcı hayatını kolaylaştırır. Teknoloji ilerledikçe zil çeşitlerinde de farklılıklar oluşur. Birçok alanda kullanılabilecek otomatik kapı açma butonu modelleri, endüstriyel ve ticari alanda geliştirilmiş ürünlerdir. Günümüzde kullanımı oldukça yaygın olan ürünler, farklı renklere de ev sahipliği yapar. Siz de kullanacağınız alana ya da sisteme göre sayfamızda mevcut olan modellerden herhangi birini tercih edebilirsiniz. El ile itme sistemine ya da otomatik sisteme sahip olan modelleri inceleyerek tercihinizi bu doğrultuda yapabilirsiniz. Böylelikle yaşamınızda kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Buton Çeşitleri

Her İhtiyaca Uygun Buton Çeşitleri

Detaylı bir inceleme yapıldığında karşınıza oldukça geniş kategoride zil çeşitleri çıkar. Ürün seçiminde bulunurken, ürünlerin özellikleri ve işlevsellikleri göz önünde bulundurulmalıdır. Ürünlerin birden çok çeşite sahip olmasında kullanıcı istek ve ihtiyaçları yer alır. Ayrıca teknolojinin birçok alanda insan hayatını kolaylaştırılması da bir diğer nedendir. Ürünler oldukça sağlam malzemelerden tasarlanır. Kurulumları zor olmamakla birlikte hayatı kolaylaştırma açısından üstün performansa sahiptirler. Zil çeşitleri arasında bulunan otomatik kapı butonu farklı görevlere sahip modellere sahiptir. Bu modellerin arasında en çok yana kayan otomatik kapı sistemleri tercih edilir. Bunun yanı sıra standart düğmeye basmalı gibi modeller de mevcuttur. El sensörü ile çalışan otomatik kapı modelleri, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Uzaktan temaslıdır ve eli değdirmeden gördüğü anda otomatik okur ve tanır. Yine aynı şekilde uzaktan kumandalı kapı zilleri da tercih edilen modeller arasındadır. Otomatik kepenk butonu, kumanda ile kullanım ve tuş ile kullanım olarak ikiye ayrılır. Zil sisteminde iki düğme mevcuttur. Sol tuş sistemi açar, sağ tuş ise sistemi kapatmaya yarar. Otomatik kepenk sisteminde açılıp kapanması için sürekli tuşa basmanız gerekir. Sistem açıldığında ya da kapandığında otomatik olarak durur. İstediğiniz zaman belli bir konumda durdurmak için tuşu serbest bırakmanız yeter. Otomatik panjur butonu ise aydınlatma düğmeleri diğer adıyla priz gibi modele sahiptir. Aşağı yukarı ayrı ayrı düğmeli olanları dışında tek düğmeden aşağı ve yukarı indirme ile kullanılan modellere sahiptir. Evinizde olmadığınız zamanlar bu sistem ile panjurlarınızı kapatabilirsiniz. Onun dışında gün içerisinde akşam ya da sabah aynı şekilde panjurlarınızı, jaluzilerinizi tek bir tıklama ile rahatlıkla açıp kapatabilirsiniz. Uzaktan kumandalı zil çeşitleri arasında klasik modellere sahip ufak kumandalar, çift ve tek kademeli kumandalar vardır. Otomobiller, garajlar ve iş dükkanları için küçük minimal boyda iki tuşlu olan modeller tercih edilir. Sayfamızdan buton örneklerine göz atabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olan ürünleri gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve rahatça kullanabilirsiniz. Buton anahtar modellerinin tamamı sayfamızda mevcuttur.

Kullanışlı ve Şık Butonlar

Kullanışlı ve Şık Butonlar

Ürün seçiminde bulunan kullanıcıların bazı detayları göz önünde bulundurması gerekir. Bu detayların başında ürünün doğru seçilmesi, ürünün özellikleri ve kullanım alanları yer alır. Üretilen her ürün farklı özelliklere sahip olup kullanıcı ihtiyaçlarına göre sınıflandırılır. Kullanıcılar ihtiyaçları doğrultusunda hareket edip kullanım alanlarını belirledikten sonra ürün tercihinde bulunabilir. Ürünlerin sağlam yapıda olmaları ve istenilen sonucu elde etmeye yönelik sisteme sahip olmaları da oldukça önemlidir. Kepenk tuşlarının kaliteli ve sorunsuz bir şekilde çalışması için kepengin olduğu alanda kapanmayı engelleyecek bir şey bulunmaması gerekir. Aksi takdirde sistem hata verir ve bozulabilir. Ürünlerin kullanımında belirtilen talimatlara uyulması yine önemli olan noktalardan biridir. Kullanım kılavuzlarına göre hareket etmek daha güvenli ve uzun ömürlü bir sisteme sahip olmanıza yardımcı olur. Onun dışında otomatik butonları ve kumandaların işletim sistemini bilmek, ne işe yaradıkları hakkında bilgi sahibi olmak da önemlidir. Buton bağlantısı farklı işlevlere sahip butonların sistemidir. Giriş yapmaya yarayan ve birçok sistem ile bağ kuran bir mekanik devredir. Değişik sayılarda bağlantı bacakları mevcuttur. Buton düğmeise sisteme komut vermeye yarayan çeşitli renklere sahip bir parçadır. Genelde acil durumlar için tasarlanan buton düğmeleri kırmızı renktedir. Buna ek olarak yeşil, sarı, mavi ve sıklıkla kullanılan siyah renkleri de üretilir. Diğer bir sistem olan zil tuşu binaların dışında dairelerin yazıldığı önemli bir üründür. Artık günümüzde teknolojinin de verdiği olanak sayesinde dokunmatik yüzey ve yüz tanıyan zil buton çeşitleri sıklıkla tercih edilen arasında yer alır. Güvenlik bakımından da üstün seviyede olan bu ürünler; plaza, site ve özel mülkiyet olan villa gibi evlerin dış kısmında kullanılır. Daire kapılarında zili çalmak için bulundurulan bas çek butonlar da bu kategoride yer alır.

Avantajlı Fiyatları ile Otomatik Butonlar

Avantajlı Fiyatları ile Otomatik Butonlar

Kaliteli ve kullanışlı yapıları ile insan hayatını kolaylaştıran ve yenilik katan butonlar, kullanıcıların gözdesi haline gelir. Buton seçiminde birçok özelliğin yanı sıra fiyat da önemli bir unsurdur. Fiyatların farklı skalalara sahip olması, ürünün özellik ve sağladığı yarara göre değişir. Buton fiyatları, her kullanıcının bütçesine kolaylıkla uyum sağlar. Orta segmentte fiyatlara sahip olmaları kullanıcıların beğenisini kazanır. İş merkezlerinde, garajlarda, bina girişlerinde ve ev içlerinde kullanılan çeşitli modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Buton devresi sistemlerinin olduğu bilgileri sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Filtreler kısmını kullanarak kullanıcı yorumlarına bakabilir bu sayede ürün seçme sürenizi daha aza indirebilirsiniz. Karanlıkta dahi görebilmenize yardımcı olan ışıklı modeller arasından ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Eğer plastik ürünlerden hoşlanmıyorsanız sayfamızda mevcut olan metal buton çeşitlerine göz atabilirsiniz. Push modelin dışında LED sensörlü switch modeli mevcuttur. LED sensöründe istediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Ortasından geçen halka da ışık yanma özelliğine sahiptir. Standart model olan push metal modeller, normal switch mantığı doğrultusunda çalışır. Anahtara basıldığında devre otomatik iletişime geçer ve anahtar yardımı ile devre kapanıp açılır. Basılmadığı takdirde anahtar devreye girmez açık durumda kalır. Bütçenize uyum sağlayan ve farklı özelliklere sahip modelleri arasından dilediğiniz ürüne uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Pin çeşitleri çeşitli sayılara sahip olan pin kilitleri belirlemek istediğiniz pin rakamına göre tercih edebilirsiniz. 4 pinli buton ve 6 pinli otomatik seçeneklerini sayfamızdaki ürün kategorileri içerisinden inceleyebilirsiniz. Kullanıcı tecrübelerinden faydalanarak doğru seçimlerde bulunabilirsiniz. Doğru ürünü seçmek, doğru ve detaylı araştırma sonucunda elde edilir. Sayfamızda yer alan kaliteli ve dinamik yapıya sahip ürünlere en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2Y (12)
3M (8)
414 (1)
Abb (25)
Ack (18)
Aeg (1)
Akelsan (38)
AKELSAN (3)
Aklight (2)
Arge (1)
Ars (23)
Atlantis (1)
AUDIO (530)
Avec (1)
Bemis (10)
Beta (1)
Bosch (1)
Cable Ako (2)
Cata (178)
Crown (1)
Cvs (1)
Dht (1)
Digitus (1)
(1928)
Dmr (1)
ED-SON (1)
El-max (2)
Emas (70)
End (1)
ESEM (3)
Falux (1)
Fetih (2)
GE (1)
GLOBAL (5)
Gwest (2)
Helios (17)
Hizmark (1)
Horoz (4)
Hualin (1)
Hyundai (2)
İTHAL (9)
KAİM (2)
Kale (7)
Karel (1)
Korçam (1)
Kumtel (11)
Legrand (23)
Lightson (2)
Makel (19)
MAS (19)
Mesan Ark (1)
Multitek (118)
MULTITEK (4)
Mutlusan (133)
Nade (37)
NADE (2)
NE-AD (3)
Netelsan (79)
NETELSAN (8)
Nexo (4)
Nural (3)
NURAL (1)
Oag (2)
Onburg (1)
Ortaç (6)
Ovivo (1)
Panther (25)
PELSAN (1)
Pelsan (1)
Philips (1)
Powerful (1)
Powerlux (2)
Pratikkart (18)
S-Link (33)
Samsung (3)
Selda (13)
SELDA (1)
Sevimsel (17)
Sgs (1)
Siemens (119)
Technomax (28)
Tower (1)
Tridonic (1)
Ugeest (5)
Vi-Ko (1)
Viko (247)
VİKO (65)
Watton (2)
Yale (7)
Yama (1)
YCL (4)
Yenişark (18)
YILDIRIM (2)
Çebi (4)
Çetsan (4)
ÇETSAN (1)
Çise (6)
ÇİSE (6)
Örgün (6)
ŞARK (5)
Şark (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(471)
ve üzeri (622)
ve üzeri (670)
ve üzeri (674)
ve üzeri (688)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL