TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Setler

için 83 sonuç bulundu.

Setler

Elektrik, hayatı kolaylaştıran ve kalite katan önemli buluşlardan biridir. Elektrik ve aydınlatma alanında tüm yapı, iletişim, tamir ve kurulum işlemlerini kolaylaştırmak için tasarlanan çeşitli ürünler, hayatınıza pratiklik katar. Çoğu ihtiyacınızı karşılayacak olan setler, bu ürünler bir araya getirilerek oluşturulur. Oldukça geniş kapsamlı olan, hobi ya da gereklilik olarak elektronik hayata atılan kişiler için hazırlanan elektrik başlangıç seti, çeşitli modelleri ve farklı seçenekleriyle son derece pratiklik sağlar. Tercih edeceğiniz modele göre değişiklik gösterebilecek setlerin içeriğinde, çeşitli kablolardan kontrol kalemlerine, tornavida gibi temel aletlerden sensörlere kadar pek çok malzeme bulunur. Farklı işlevlerde tornavidaların bir arada bulunduğu elektrik tornavida seti, pratik ve hızlı kullanıma sahip çeşitleriyle sizlere tüm kurulum işlemlerinizde avantaj sağlar. Klasik modellerin yanı sıra mıknatıslı uçları bulunan bazı setler, fazlasıyla ergonomik bir tasarıma sahiptir. Bir tornavida sapı ve farklı şekillerde mıknatıslı ucu bulunan ürünler, tüm elektrik sorunlarınızı pratik bir şekilde çözmeye yardımcı olur. Hastane, restoran gibi alanlarda çalışanlar arasındaki iletişimi sağlayan ve iş hayatına pratiklik katan çağrı sistemleri de sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. 5’li çağrı sistemi seti gibi ihtiyaca göre tercih edebileceğiniz modelleri bulunur. Çağrı sistemlerinin isteğe göre çoğaltılabilir butonları bulunması, özellikle iş yerinizde sizlere kolaylık sağlar. Bu çağrı sistemi seti sayesinde, müşterilerin ve çalışanların birbiri arasındaki iletişimi kolaylaştırabilir ve verdiğiniz hizmette memnuniyeti arttırabilirsiniz.

Işıltılı Evler için Elektrik ve Aydınlatma Setleri

Işıltılı Evler için Elektrik ve Aydınlatma Setleri

İş yerinizde çalışma ortamınızı rahatlatacak ve pratiklik sağlayacak pek çok ürün bulunur. Kablosuz çağrı sistemi seti bunlardan biridir. Pek çok farklı alanda kullanıma müsait olan çağrı sistemlerini, ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz. Yenilikçi özellikleri ve kablosuz tasarımı sayesinde işyerinizde kullanabileceğiniz gibi, evinizde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Yaşamınızın büyük bir kısmını kapsayan evinizin kaliteli bir aydınlatma sistemine sahip olması, hayatınızın kalitesini de etkiler. Evinizde doğru ve kaliteli aydınlatma setleri kullanmak oldukça önemlidir. Salon aydınlatma setleri, genellikle 3 parçadan oluşarak salonunuzun her köşesine prestijli bir aydınlık sağlar. Çeşitli renk, desen ve tasarımlarıyla aydınlatma işlevi gördüğü gibi, salon tarzını tamamlayan önemli aksesuarlardan biridir. Salon için tasarlanan aydınlatma setleri, büyük çoğunlukla sarkıt ve lambaderden oluşur. İsteğinize göre bu parçalar tek başına da tercih edilebilir. Ampulleri açıkta ya da etrafı kumaşla çevrili, klasik avize görünümünde, tekli sarkıtlar halinde bulunan ya da modern tasarımlarla zenginleştirilen pek çok farklı tarzda aydınlatma seti bulunur. Aydınlatma setlerinin ampul ve aydınlatma gücü kadar, üretiminde kullanılan materyallerin kalitesi de oldukça önemlidir. Ampulün etrafını çevreleyen ve tasarımı oluşturan metal malzemenin, tasarımda bulunan kumaşların ya da lambader ayaklarının kaliteli malzemeden üretilmiş olması sizlere kullanım avantajı sağlar. Evinizin ana hatlarından bir diğeri olan yatak odasının aydınlatma sistemi de kaliteli bir uyku geçirmeniz ve devamında zamanınızı değerlendirmeniz için fazlasıyla önem arz eder. Yatak odası aydınlatma setleri bu konuda sizlere büyük avantaj sağlar. Bu setler de genellikle bir tavan sarkıtı ve iki abajurdan oluşur. Bir ya da birden fazla ampullü çeşitleri bulunan setler, son derece başarılı aydınlatma araçlarıdır. Yatak odanızın tarzına göre seçim yapabileceğiniz pek çok çeşitte ve renkte, taşlı ya da sade, otantik veya modern tarzda aydınlatma setleri beğeninize sunulur. Eviniz ve işyeriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm elektronik ürünleri, hayatınıza kolaylık katmak adına rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Çeşitli aydınlatma modelleri ve 6’lı çağrı sistemi seti gibi pratik ürünleri tercih ederek, hem kendinize hem de çalışanlarınıza prestij sağlayabilirsiniz.

Elektrik ve Aydınlatma Setleri ile Kaliteli Bir Yaşam

Elektrik ve Aydınlatma Setleri ile Kaliteli Bir Yaşam

Evinizde ve hayatınızın her alanında elektronik bağlantılar ve uzantılar bulunur. Elektriği ve çeşitli verileri iletmek için de kablolar kullanılır. Bazı durumlarda kabloların bir girişe ya da birbirlerine doğrudan bağlanmaları mümkün olmayabilir. Kablo pabuçları, bu gibi sorunlara çözüm olması amacıyla üretilir. İhtiyacınıza göre çatal, yuvarlak ya da sıkmalı tip kablo pabuçları bulunur. Elektrik pabuç seti çeşitleri, farklı elektrik pabuçlarını bir arada bulundurur ve ihtiyaç duyacağınız an kolayca ulaşmanızı sağlar. Böylelikle zahmet çekmeden tüm tamirat ve tesisat işlemlerinizi kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Algılama işlevi, elektronik ve robotik sistemli projelerin önemli bir kısmını oluşturan bölümlerden biridir. Sensörler, projelerinizin ve günlük hayatta kullanılan çoğu materyallerin algılayıcısı görevindedir. Algılama konusunda bir gereklilik olan sensörler, modeline göre ölçüm yapma işlevine de sahiptir. Mesleki ya da hobisel projelerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok sensör tipi vardır. Çeşitli sensörlerin bir arada bulunduğu sensör seti, bu konuda sizlere avantaj sağlayan bir üründür. Alev algılama, nabız, led, sıcaklık ve titreşim sensörü gibi pek çok farklı sensör modelini bünyesinde barındıran setler mevcuttur. Bunlar gibi çeşitli sensörler bulunan setler sayesinde, kolaylıkla öğrenim sağlayabilir ya da kendinizi ve projelerinizi geliştirebilirsiniz. Ev içinde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü aleti içeren elektrik takım seti, elinizin altında bulunduğu takdirde hayatınıza kolaylık sağlayacak bir üründür. Falçata, pense, elektrik bandı ve kontrol kalemi gibi günlük hayatta ihtiyaç duyabileceğiniz ürünleri bir arada bulundurarak yaşantınızda avantaj sağlar. 2’li çağrı sistemi seti gibi ürünler, günlük yaşantınızda etrafınızla iletişim kurmanızı kolaylaştırır. Bakkal, market gibi kurumlarla senkronize edilebilen çağrı sistemleri sayesinde, evinizden çıkmanıza gerek kalmadan ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Tüm elektrik seti ve çağrı sistemi ürünlerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Elektrik ve Aydınlatma Setleri Hayatınızı Kolaylaştırır

Elektrik ve Aydınlatma Setleri Hayatınızı Kolaylaştırır

Hayatınızın her alanını kolaylaştıran ve pratiklik sağlayan aydınlatma setleri, balkon ve bahçelerinizde kullanmak için de, özel işlevli olarak üretilir. Solar aydınlatma setleri, güneş enerjisiyle çalışan ve son derece bütçe dostu olan ürünlerdendir. Bahçenize veya balkonunuza uygun şekilde döşendiği takdirde, gün içinde maruz kaldığı güneş ışığını bataryalarına depolar ve gece olduğunda ortamı aydınlatır. Herhangi bir elektrik enerjisi tüketmemesinden dolayı son derece kullanışlı ve bütçe dostu bir üründür. Aynı zamanda doğal yaşama katkı sağlayan bir sistemdir. Çeşitli modelleri ve tasarımları olmasından dolayı bahçe dekorasyonunuza da kolaylıkla uyum sağlar. Aydınlatma setleri arasında sıklıkla tercih edilen ve yaşantınızı kolaylaştıran ürünlerden biridir. Setler arasında her alanda kullanıma en uygun ürünler bulunması sizlere seçenek özgürlüğü sağlar. Çağrı setleri de bu ortamlarda tercih edilen ürünler arasındadır. Balkon ya da bahçenize monteleyeceğiniz çağrı sistemleri sayesinde evin içinde bulunan kişilerle rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. 4’lü çağrı sistemi seti bu konuda son derece kullanışlı bir üründür. Çoklu çağrı cihazı, rahatlıkla evin farklı bölgelerine yerleştirilebilir. Güçlü sinyal kapsamı sayesinde uzak noktalara bile kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Evinizde, iş yerinizde veya günlük yaşantınızda her türlü soruna karşı yardım sağlayacak pratik ürünler olan elektrik el aletleri seti gibi ürünleri de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Led sensör, evinizde, iş yerinizde, bina içlerinde ya da bahçelerde kullanıma uygun olan, anahtar gerektirmeyen kullanışlı bir üründür. Zaman ayarlı modelleri enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Geniş algılama sensörleri rahat ve pratik bir kullanım imkanı sunar. Kolay kurulum ve montajı sebebiyle gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve kullanabilirsiniz. Elektrik ve aydınlatma setleriyle tüm işlerinizi ve hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Detaylı bilgi için sayfamızdan tüm ürünleri inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Cata (3)
(65)
Multitek (4)
Technomax (1)
Yale (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(14)
ve üzeri (16)
ve üzeri (16)
ve üzeri (16)
ve üzeri (16)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL