Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Diafonlar

için 1,569 sonuç bulundu.
Marka seçiniz
 • 309,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  289,00 TL

  SNELEKTRONİK
  %100
 • 4.107,00 TL 4.050,32 TL

  Sepette Ek İndirim

  3.990,32 TL

  % 1
  neotechmarket
  %100
 • 2.480,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  2.420,00 TL

  SNELEKTRONİK
  %100
 • 356,82 TL

  Sepette Ek İndirim

  336,82 TL

  ZeybekMarket
  %100
 • 2.124,00 TL 1.429,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.369,90 TL

  % 33
  4monline
  %96
 • 1.320,07 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.260,07 TL

  ledoda
  %92
 • 401,35 TL

  Sepette Ek İndirim

  361,35 TL

  ElektrikVadisi
  %100
 • 149,90 TL
  ikonteknoloji
  %95
 • 210,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  190,00 TL

  ARTEGO
  %98
 • 150,00 TL
  ikonteknoloji
  %95
 • 193,60 TL

  Sepette Ek İndirim

  173,60 TL

  ÇağatayElektrik
  %100
 • 2.602,80 TL

  Sepette Ek İndirim

  2.542,80 TL

  ledoda
  %92
 • 230,68 TL

  Sepette Ek İndirim

  210,68 TL

  ledoda
  %92
 • 500,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  460,00 TL

  OTEKNO
  %95
 • 235,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  215,00 TL

  ARTEGO
  %98
 • 390,82 TL

  Sepette Ek İndirim

  350,82 TL

  ElektrikÜrünleri
  %100
 • 499,53 TL 299,72 TL

  Sepette Ek İndirim

  279,72 TL

  % 40
  ElektrikPazarım1
  %99
 • 470,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  430,00 TL

  Yenienerjielektrik
  %100
 • 780,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  720,00 TL

  OTEKNO
  %95
 • 945,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  885,00 TL

  teknolojiexpress
  %97

Diafonlar

Evinizi ve iş yerinizi hırsızlıktan veya herhangi bir zarardan korumak için diafon kullanabilirsiniz. Mevcut güvenlik sisteminize diafon dahil ederek ailenizin ve iş yerinizin daha güvende kalmasına destek olabilirsiniz. İnterkom bir tür bağımsız iletişim aracıdır. Bir evde, apartman binasında ya da bir iş binasında kullanılabilir. Bu iki yönlü iletişim cihazı, sesli iletişimleri iletir ve alır. Başka bir deyişle, mikrofona konuşan birinin, binanın başka bir bölümündeki insanlar tarafından bir hoparlör aracılığıyla duyulmasını sağlar. Bazı interkom sistemleri ayrıca video teknolojisine sahiptir ve konuştuğunuz kişiyi görmenize izin verir. Bir zamanlar interkom sistemi oldukça basit bir güvenlik aracı olarak görülüyordu. Son yıllarda ise daha da popüler olmaya başladı. Ayrıca, herkesin benzersiz ihtiyaçlarına ve tercihlerine uyacak geniş bir stil yelpazesi mevcuttur. Diafon sistemlerinin ev ve iş yerleri için en önemli faydalarından biri içeridekilerin ziyaretçileri görüntülemesini kolaylaştırmasıdır. Binaya girmeden önce birisiyle konuşmanız ya da bir video ekranında kim olduğunu görmeniz önemli değil. Her iki durumda da bir interkom sistemi, kapının dışında bulunan kişilerin evinize veya iş yerinize girmesine izin verdiğinizden emin olmanıza yardımcı olur. Diafon sistemi ziyaretçi taramasını ve genel iletişimi de daha kolay hale getirir. Binada bir interkom varken kapıyı açmak için kalkmanız ya da istemediğiniz kişilerin ofisinize girmesine izin vermeniz gerekmez. Tek yapmanız gereken, orada kimin olduğunu görmek ve onları içeri almak veya uygun yere yönlendirmek için bir ya da iki düğmeye basmak. Çocuklarına daha kolay göz kulak olmak isteyenler için diafonlar büyük bir yatırımdır. Hem evin farklı bir yerindeyken çocukları izlemesi gerekenler hem de tamamen ev dışındayken çocuklarını kontrol etmek isteyenler için dikkate alınmaya değerdir. Satın aldığınız diafon türüne bağlı olarak, yanlarında olmadığınızda bile her şeyin yolunda olmasını sağlamak için çocuklarınızla video ve ses yoluyla kolayca iletişim kurabilirsiniz. Birçok dahili telefon, evinizde veya ofisinizde bulunabilecek mevcut güvenlik ekipmanıyla kolayca entegre olur. Bir interkomun avantajlarından yararlanmak için tamamen yeni bir sistem satın almanıza gerek yok. Güvenlik sistemi sağlayıcınız, mevcut sistemle çalışan ve yeteneklerini geliştiren bir seçenek bulmanıza yardımcı olabilir. Bu, paradan tasarruf etmenize yardımcı olur ve sizi tüm kurulumunuzu elden geçirmek zorunda kalmaktan kurtarır.

Diafonlar Modelleri

Diafonlar Modelleri

Bir interkom sisteminin varlığı, özellikle diğer güvenlik ekipmanlarıyla birlikte kullanıldığında, tehlikeli insanları evinize ya da ofis binanıza girmeye çalışırken caydırıcı olabilir. Hırsızlar, eylem sırasında kendilerini yakalayabilecek cihazlarınız olduğunu görürlerse, sizi, ailenizi veya iş arkadaşlarınızı mağdur etmeye daha az meyilli olacaklardır. Tek başına bu fayda, birçok insanın dahili diafon alması için yeterli bir nedendir. Evlerini güvende tutarken ve aile üyeleri veya ziyaretçilerle iletişim kurarken rahat kalmak isteyenler için diafon modelleri etkili araçlardır. Örneğin, kalkmakta ve kapıya girmekte zorlanan yaşlı bir birey için de diafonlar oldukça avantajlıdır. Bir dahili telefon, bekleyenlerle konuşmalarına ve onları içeri almalarına ya da ayağa kalkmadan kapıya yürümelerine ve kendilerini yormalarına gerek kalmadan ziyaretçileri görmelerine olanak tanır. Meşgul insanlar da dahili telefonlardan yararlanabilir. Bir projenin ortasındaysanız ve kapıya ulaşmak için işinizin başından ayrılmak istemiyorsanız, orada kimin olduğunu görmek ve ne istediklerini ya da neye ihtiyaç duyduklarını öğrenmek için interkomu kullanabilirsiniz. Diafon kullanımı evinizin yeniden satış değerini artırabilir. Çünkü insanlar güvenli yerlerde yaşamak ister. Şu anda evinizin güvenliğini artıran araçlara yatırım yaparsanız, mülkünüzü satmak istediğinizde muhtemelen daha avantajlı duruma geçebilirsiniz. Tüm ofisinize hızlı ve kolay bir şekilde duyurular yapmak için dahili telefon kullanabilirsiniz. Bu aynı zamanda ev kullanımı için de faydalıdır. Tüm eve dağılmış aile üyeleriniz varsa, interkomu kullanarak onlara yemeğin hazır olduğunu, gitme zamanının geldiğini vb. durumları bildirebilirsiniz. Özellikle görüntülü diafon yardımıyla herkesin masalarından veya ofislerinden çıkıp konferans odasına gitmesini bekleyerek zaman kaybetmeden hızlı iş toplantıları yapabilirsiniz. Mümkün olan en verimli şekilde konuşmanız ve sorular sormanız ya da geri bildirim almanız gereken kişilere ulaşmak için interkomu kullanabilirsiniz. AUDIO diafonlar birbirinden farklı seçenekleri ile sayfamızda sizleri bekliyor.

İşlevsel Diafon Modelleri

İşlevsel Diafon Modelleri

Birçok farklı türde dahili diafon vardır. Kablolu diafonlar, tipik olarak inşaat sırasında evinize veya binanıza kabloyla bağlanır. İsteğe göre, var olan bir yapıya sonradan da eklenebilir. Kablosuz diafon iletişim için radyo frekansları, Wi-Fi veya 4G veri bağlantısı gerektirir. Bu fiziksel bağlantılı çeşitleri kullanmak ve kurmak daha kolaydır. Pratik diafon iletişim için radyo sinyalleri üretmek amacıyla evinizin veya binanızın mevcut elektrik sistemini kullanır. Mobil diafon cihazı cep telefonunuzdaki bir uygulama aracılığıyla sistemi kontrol etmenize olanak tanır. Böylece evde veya hareket halindeyken insanları her zaman görebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Kameralı diafon ses dışında görüntü elde etmenize izin veren bir cihazdır. Görüntülü diafon fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Sesli diafon yalnızca ses özelliği sunan bir sistem içerir. Eviniz veya işiniz için bir interkom sistemi edinmek zorlu bir süreç olabilir. Diafon markaları farklı özellikte ve farklı ihtiyaçlar için çeşitli ürünler sunar. Tüm farklı markalar ve özellikler arasında, benzersiz güvenlik ihtiyaçlarınız için hangisinin doğru olduğunu belirlemelisiniz. Mülkünüz için doğru diafonu belirlemenin ilk adımı, kablolu veya kablosuz sistemlerden hangisine ihtiyacınız olduğunu tespit etmektir. İnterkom dünyasında, kablosuz bir sistemden daha basit bir şey yoktur. Binanız boyunca kablo döşemeniz gerekmediğinden, çoğu kablosuz interkom sistemi neredeyse tak ve çalıştır özelliklidir. Bunları basitçe duvara monte edip, pilleri takıp ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Çoğu durumda, sorunların giderilmesi de oldukça kolaydır. Yıpranmış veya bağlantısı kesilmiş kabloları bulmak için uğraşmak zorunda kalmazsınız. Sisteminiz çalışmıyorsa, bakım için ihtiyacınız olan her şey ünitelerin kendisinde bulunur. Kablosuz sistemler kurulum süresini önemli ölçüde azaltır ve kurulum müdahaleci olmadığından, alçıpanın yeniden değiştirilmesi veya tavanlarınızın onarımı konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Daha kısa ve daha basit kurulum, sizin için daha düşük bir fatura anlamına gelir. Kablolu bir sistemle, tesisatçıların mülkünüzün belirli yerlerine kablo döşemesi yapmaları gerekir. Güvenlik ihtiyacı zaman içinde değişebilir. Birkaç yıl içinde, büyüyen ailenize veya işinize ayak uydurmak için daha fazla interkom sistemi kurmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Bir kablosuz interkom sistemi, ölçeklenebilirlik söz konusu olduğunda bariz bir seçimdir. Bir kablosuz interkom sistemi edinmek için sisteminizle entegre olabilecek birimleri bulmanız, bunları duvara monte etmeniz ve pilleri takmanız gerekir.

Görüntülü Diafon Çeşitleri

Görüntülü Diafon Çeşitleri

Farklı interkom türleri arasında seçim yaparken, iletişim kurduğunuz kişileri görmek isteyip istemediğinizi veya yalnızca sesle rahat olup olmadığınızı da düşünmelisiniz. Birçok kişi, video özellikli interkom çeşitlerinin sağladığı ek güvenliğinden memnundur. Genel olarak, interkom sisteminizin kullanımı ve mevcut güvenlik ekipmanınızla entegre edilmesi oldukça kolaydır. Bir interkom sistemi, herhangi bir bina için mükemmel bir ektir. Diğer odalardaki insanlarla hızlı bir şekilde iletişim kurmanıza, genel duyurular yapmanıza ve hatta binanızın tamamında müzik çalmanıza olanak tanır. Ayrıca, mülkünüze erişim izni vermeden önce ziyaretçilerle konuşmanıza ve onları görmenize olanak tanıyan güçlü bir güvenlik ekipmanıdır. Görüntülü interkom sistemleri çok popülerdir. Özellikle görüntülü modeller dünyadaki en popüler interkom sistemi olarak hızla yerini alıyorlar. Tıpkı sesli sistemlerde olduğu gibi görüntülü diafon modellerinde de tek tip bir ürün yoktur. Mevcut pek çok seçenek ve özellik sayesinde, ihtiyaçlarınıza en uygun sistemi belirlemek kolaydır. Binanız için mükemmel çözümü belirlemenin ilk adımı, sistemin ne yapması gerektiğini düşünmektir. Ziyaretçileri doğrulamak, erişim kontrol önlemleri sağlamak, bir ziyaretçi günlüğü tutmak, güvenlik görüntülerini saklamak, uzaktan erişim elde etmek gibi özellikler, görüntülü diafonlarda mümkündür. Örneğin, güvenlik görüntülerini saklamak herhangi bir ev veya iş yeri için önemlidir. Halihazırda kurulu bir CCTV güvenlik sisteminiz varsa, aynı şeyi yapmak için muhtemelen görüntülü interkom sistemine ihtiyacınız olmayacaktır. Üst düzey görüntülü interkom sistemleri, PTZ özellikleriyle donatılmış olarak gelebilir. Bu kameralar, belirli şeyleri görmek için çevreyi inceleyebilir. Örneğin, görüntüleme alanının en ucundaki objeden ya da kişiden tam olarak emin değilseniz, kamerayı kaydırabilir ve orada tam olarak ne olduğunu görmek için yakınlaştırabilirsiniz. PTZ özellikleri, halihazırda kurulu bir CCTV sisteminiz yoksa faydalıdır. Bu, görüntülü interkom sisteminizin mülkünüz için bağımsız bir CCTV ve interkom çözümü olarak hareket etmesini sağlayacaktır. Depolar gibi daha büyük mülkler için ve hatta evinizin ön bahçesini ve girişini kapatan daha geniş görüntüleme alanlarını kapatmanıza olanak tanır. Görüntülü interkom sistemi seçerken her zaman depolama kapasitesini göz önünde bulundurmalısınız. Yalnızca ses sistemiyle, hiçbir şey kaydedilmediğinden depolama kapasitesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bununla birlikte, görüntülü interkom sistemleri video kayıtlarını ve hareketsiz resimleri kaydeder. Ev ve işletme sahipleri, farklı nedenlerle farklı miktarlarda çekim kaydetmeyi tercih eder. İşletmeler, olası durumlar için en azından üç aylık görüntüyü saklamak isteyebilir. Ev sahipleri, görüntüleri kaydetme konusunda endişeli olmayabilir ve yalnızca belirli bir zaman dilimi için kayıtlı görüntüye ihtiyaç duyabilir. Ne kadar çok video kaydetmek isterseniz, o kadar fazla depolama alanına ihtiyacınız olacak. Sistem kurulumunuz, depolama gereksinimlerinde de rol oynayacaktır. Bazı görüntülü interkom sistemleri, CCTV güvenlik sistemi gibi sürekli kayıt yapar. Diğerleri yalnızca hareketle tetiklendiklerinde kayıt yapabilir. Sisteminiz sürekli olarak kayıt yapıyorsa, bu miktarda videoyu işlemek için çok daha fazla depolamaya ihtiyacınız olacaktır. Çoğu sürekli video sistemi tercihlere ve çözünürlüğe bağlı olarak kamera başına yaklaşık 60 ile 240 GB’a ihtiyaç duyacaktır.

IP Diafon Çeşitleri

IP Diafon Çeşitleri

IP diafonlar, ses ve görüntülerin ethernet üzerinden aktarılmasıyla çalışır. Esasen bu, interkom sisteminin bir işletmenin mevcut internet ve BT altyapısı üzerinden çalıştığı anlamına gelir. Sesli iletişim ve görüntüler dijital sinyallere dönüştürülür ve IP ağı üzerinden gönderilir. Bu güvenlik sistemleri, IP interkomun mevcut altyapıya kolay entegrasyonunu sağladığından, halihazırda BT ağlarına ve yapılandırılmış kablolamaya sahip şirketler için özellikle avantajlıdır. Mevcut BT kaynakları, herhangi bir ek ağa ihtiyaç duyulmadan kullanılabilir. Birçok işletme için bu, maliyet avantajlarına sahiptir ve kolay ölçeklenebilirlik sağlayarak işletmenin ağa daha fazla cihaz eklemesine olanak tanır. Farklı IP interkom sistemleri mevcuttur. Sesli interkom cihazlar, binaya biri geldiği zaman sesli iletişim kurulmasına izin verir. Görüntülü interkom, kapıda kimin olduğunu görüntülemenize olanak tanır. Güvenli bir görsel-işitsel erişim kontrol biçimi arıyorsanız, bu ürünler beklentilerinize en iyi şekilde yanıt verir. IP diafonlar birden çok avantajı beraberinde getirir. IP interkom sistemleri, bir bina içindeki çeşitli kullanıcılar tarafından yönetilebilir. Örneğin, geleneksel olarak, bir ziyaretçi iş yerinize geldiğinde ve ön kapı zilinden aradığında, bir resepsiyon ekibi tarafından yanıtlanır. Bir IP interkom sistemi birden çok kullanıcı tarafından kullanılabilir. Bu, tedarikçilere, ziyaretçilere ve daha fazlasına güvenli ve emniyetli erişim sağlamak isteyen küçük bir işletme için iyi bir çözümdür. Aynı şey evler için de geçerlidir. IP tabanlı görüntülü diafon sistemleri, içeri girmeden önce kimin ön kapıda olduğunu görmenizi sağlar. Bu da yüksek derecede güvenlik sunar. Eski analog sistemlerle karşılaştırıldığında, IP tabanlı interkomların kurulumu çok daha kolaydır. IP interkom sistemleri, ziyaretçi verilerini izlemek ve günlüğe kaydetmek için kurulabilir. Binada kimin olduğunu bilirseniz, güvenlik tehditlerini buna göre ve etkili bir şekilde yönetebilirsiniz. Daha eski analog sistemler, sistem kesintisinden ve zayıf ses-video kalitesinden zarar görebilir. Çoğu yalnızca siyah beyaz video sunduğundan, eski görüntülü interkom sistemleri özellikle düşük performanslıdır. IP interkom sistemleri mevcut IP altyapısına bağlı olduğundan, görüntü ve ses kalitesi sorun olmamaktadır.

Diafon Fiyatları

Diafon Fiyatları

Diafon montajı başta evler olmak üzere her türlü yapı için uygundur. Diafon fiyatları her bütçeye hitap eder. Bu yüzden iş yeriniz ya da eviniz için bir diafon edinerek, güvenlik tedbirlerini artırabilirsiniz. Binalarına erişimi güvenli bir şekilde yönetmek isteyen herkes için diafon sistemleri harika bir seçenektir. Örneğin, şantiye güvenliği söz konusu olduğunda, CCTV, erişim kontrolü ve alarmlar gibi bir dizi seçenek mevcuttur. İnşaat olan bölgeler, site ziyaretçilerine, tedarikçilere, personellere ve daha fazlasına erişim sağlamak için dahili telefon sistemlerini kullanır. Daha büyük şantiyelerde diafon sistemleri, erişimin yalnızca yetkili personelle sınırlı olduğu sitenin korumalı alanlarına erişimi yönetmek için kullanılabilir. Güvenlik, birçok okul için önemli bir faktördür. Kaliteli bir görüntülü interkom sistemi, konukları ve ziyaretçileri okula kabul etmekten sorumlu olanların bunu güvenli ve emniyetli bir şekilde yapmasına olanak tanır. Spor salonu giriş sistemleri söz konusu olduğunda, interkom doğru bir seçimdir. Bir spor salonu için erişim kontrolü düşünüldüğünde, birçok firma, üyelerin binaya erişim sağlayabilmeleri için geçiş kartları gibi anahtarsız kapı giriş sistemlerini kullanır. İşletmeniz hakkında güçlü bir ilk izlenim yaratmak istiyorsanız, bir IP interkom tercih edebilirsiniz. Ziyaretçiler bir toplantıya gelmek, kapıyı çalmak veya ziyaret ettikleri kişiyi aramak yerine sadece zile basarlar ve güvenli bir profesyonel yolla erişim sağlanır. Diafon sistemlerine ek olarak, CCTV gözetimi, izinsiz giriş alarmları ve diğer erişim dışı kontrol biçimleri dahil olmak üzere bir dizi ofis güvenlik sistemi vardır. Otopark operatörleri, müşterilerin kontrol merkeziyle iletişim kurmasını sağlamak için interkom sistemlerini kullanabilir. Örneğin, bir müşteri biletini kaybettiyse, interkom sistemi, operatörü arayarak manuel ödeme talep etmesine izin verir. Müşterilerin çıkış bariyerine ulaştıkları, yalnızca ödemeyi unuttuklarını fark ettikleri durumlar vardır. Ayrılmak isteyen insanlardan oluşan bir otoparkın tamamını bekletmek yerine, çıkış bariyerindeki interkom aracılığıyla arama yapabilir ve uzaktan ödeme gerçekleştirebilirler. Siz de eviniz ya da iş yeriniz için doğru diafonu bulmak istiyorsanız, elektrik ve aydınlatma sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

AUDIO (560)
MAS (11)
Nade (27)
Pratikkart (12)
Kumtel (10)
Multitek (125)
Netelsan (26)
Akelsan (22)
2Y (4)
Samsung (4)
Abb (3)
Aeg (2)
Horoz (2)
Hyundai (2)
Nural (2)
Ack (1)
Bosch (1)
Cata (1)
DLX (1)
Eleks (1)
Emas (1)
GE (1)
Karel (1)
Legrand (1)
MULTITEK (1)
Mutlusan (1)
Ortaç (1)
Örgün (1)
(723)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(110)
ve üzeri (131)
ve üzeri (135)
ve üzeri (137)
ve üzeri (139)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL