TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ağaç

için 1.761 sonuç bulundu.

Ağaç

Doğanın bize çiçeklerle birlikte en güzel armağanlarından olan ağaçlar, sadece hoş görünümleriyle değil sağladıkları oksijen ve bazen meyvelerle hayatımızı daha yaşanılır hale getiriliyor. Ama ağaçları sadece park ve bahçelerde görmek zorunda değilsiniz. Ağaç fidanları ile onları evlerinize, teraslarınıza veya balkonlarınıza konuk edebilirsiniz. Doğru ve düzenli bir bakımla bu misafirlik, oldukça uzun süren bir ev arkadaşlığına dönüşebilir.

Ağaç Fidanı Çeşitleri Nelerdir?

Ağaç Fidanı Çeşitleri Nelerdir?

Ne kadar ağaç çeşidi varsa o kadar ağaç fidanı çeşidi düşünebilirsiniz. Ama elbette bütün ağaçların ihtiyaçları farklıdır ve hazırlayacağınız şartların yetiştirmek isteyeceğiniz ağaçla uyumlu olması gerekir. Yine de evde yetiştirebileceğiniz fidan çeşitlerinin sayısı hiç de az değil. Saksılı olarak satılan ağaç fidanlarını taşıyıp istediğiniz yere koymanız da gayet kolay. Evinizde Çeşme veya Sakız Adası’nın esintilerini hissetmek isterseniz sakız ağacı fidanı, Ege Denizi’ne kıyısı olan bütün kültürlerde yeri olan zeytin fidanı, bahar aylarında eflatun rengiyle büyüleyen leylak fidanı, süs elması, süs armudu ve başka meyve türlerinin de dahil olduğu meyve fidanları, limon servi, Lübnan sediri ve yaprak dökmeyen başka ağaçların fidanları, Japon süs kiraz ağacı, mimoza ağacı, erguvan fidanı, oya ağacı, manolya ağacı, lale ağacı, fener ağacı, mimoza ağacı, ıhlamur fidanı ve daha birçok ağaç fidanını web sitemizde bulabilirsiniz.

Ağaç Fidanı Nasıl Yetiştirilir?

Ağaç Fidanı Nasıl Yetiştirilir?

Ağaç fidanları “genç ağaçlar” oldukları için bakımlarında ekstra dikkat gerekir. Özellikle şehir hayatında bakım hususlarına ekstra eğilmekte fayda var. Öncelikle, fidanınızı doğru mevsimde almaya çalışın ve hassas bir türse soğuk havalarda iç mekana alarak veya naylona sararak koruma altına alın. Ağaç fidanı yetiştirirken su miktarını da iyi ayarlamak gerekir. Ağaç fidanlarının sağlıklı olması ve hastalıklardan korunması için düzenli olarak sulanması şart. Örneğin, limon servi gibi bir ağacı günde bir kere sulayabilirsiniz. Yine aynı ağaç için toprak ve saksı değişimini ilk yılın sonunda yapabilirsiniz ama her ağacın ihtiyaçlarının farklı olabileceğini unutmayın. Ayrıca, ağaçlarınızın direkt güneş ışığı isteyip istemediğini de bilmelisiniz. Direkt güneş ışığı almaması gereken ağaçları gölgede tutun. Ama birçok ağaç havadar bir ortama hayır demez. O yüzden onları mümkün olduğunca ferah bir yere alın. Havadan kasıt rüzgar ve cereyan olmayabilir. Ağacınızın ihtiyaçlarını iyi irdeleyin.

Ağaç Fiyatları Ne Kadar?

Ağaç Fiyatları Ne Kadar?

Ağaç fiyatları ağacın cinsinin yanı sıra kaç yıllık ve kaç santim uzunluğunda olduğuna göre de değişir. Bakıp büyütebileceğinizi düşünüyorsanız küçük fidanları tercih edebilirsiniz ama bir an önce yetişmiş bir ağaç sahibi olmak isterseniz daha büyük fidanları tercih edebilirsiniz. Meyvefidancım, Dekor, İsonem ve diğer mağazalar tarafından satışa sunulan ağaç fidanlarından hemen sipariş verebilirsiniz. Daha fazla bahçe ürünü için Bahçe & Çiçek kategorimizi incelemeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1001fidan (745)
Accud (1)
Anadolu (1)
BMB (2)
Bufer (1)
Dekor (19)
(325)
Efba (8)
Fidanci (6)
Fidanova (2)
Fideland (19)
Gmt (6)
Konseptde (3)
SCHLAGE (1)
SERFİRAZ (1)
Sezgin (6)
Teka (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Gönderime Göre Çiçek

(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(93)
ve üzeri (132)
ve üzeri (151)
ve üzeri (157)
ve üzeri (173)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL