Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Pil Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kapasite

Başka bir kelime deneyin

Model

27A
675
A76
189
10
192
186
25A
13
23A
11A
312
Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Pil Türü

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Özel Pil

için 2,135 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Özel Pil

Günümüzde pek çok alanda sıklıkla tercih edilen ve geniş kullanım sağlayan özel pil modelleri, genellikle televizyon ses sistemleri ve işitme cihazlarında kullanım sağlıyor. Kullanım alanına ve türüne bağlı olarak değişiklik gösterirken bunun yanı sıra işlevsel özellikleri ile dikkat çekiyor. Şarjlı pil modelleri, pil tipi, türü kapasitesi, ürün tipi ve markasına bağlı olarak farklı ürünler yansıtıyor. Elektrik enerjisinin doğru ve etkili kullanımı sağlamak ve aynı zamanda enerjiden tasarruf etmek amacıyla piller arasında seçim yapılıyor. Kullanım alanları ve kullanım türüne bağlı olarak pil modelleri çeşitli işlevsel özellikler sergiliyor. Özel pil modellerinin birbirinden farklı kapasite özelliği bulunuyor. Bu kapasite özelliği sayesinde tercih edilen cihazın daha uzun ömürlü olmasına karşın zamana etki ediyor. Lityum pilmodelleri, elektrik enerjisini kullanarak bu enerjiyi dönüştürüyor. Dönüştürme aşamasının ardından kullanım sağlanacak olan cihaz üzerinde performans yansıtıyor. Piller arasında değişiklik meydana gelerek farklı özellikleri sayesinde potansiyeli de değişiyor. Özel piller tek kullanımlık pil ve şarj edilebilir pillerin genel itibari ile kapasite, güç düzeyi tipi ve tür özellikleri arasında farklılık ortaya çıkıyor. Özel piller elektrikten aldıkları enerjiyi çevirerek enerji üretimi oluşturuyor. Belirli cihazlar üzerinde birbirinden farklı etkileri ile kullanıcılar tarafından çeken ürün modelleri, üreticileri tarafından özenle hazırlanarak piyasaya sunuluyor. Özel kapasite gücü ve büyüklüğü ile uzun süreli kullanım imkanı oluştururken bunun yanı sıra kimyasal tepkime ile elektriğin ortaya çıkışı sağlanıyor.

Özel Pil Modelleri

Özel Pil Modelleri

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte özel teknik sistemlerin gelişimi artırılıyor ve bu sayede piller üzerindeki etki de genişliyor. Lityum iyon pil kullanımı ile birlikte kimyasal tepkime oluşarak belirli pil türlerinin tekrar kullanımı oluşturuluyor. Cep telefonları bilgisayarlar, otomobiller gibi belirli alanlarda kullanım sağlıyor. Özel piller piyasaya sunulan ürün seçeneklerine bakılarak farklı kimyasal özellikleri ile dikkat çekiyor. Yuvarlak pil kullanım şekli ve türü kullanılacak alana bağlı olarak değişiklik gösterirken içeriğinde kullanılan enerji türü de farklılık gösteriyor. Özel piller, boy, ağırlık, kapasite ve buna benzer belirli nitelikler ile kullanıcılar tarafından ihtiyaca uygun bir şekilde tercih ediliyor. Kalem pil, saat pili, otomobil pili, telefon pili ve bilgisayar pili gibi pek çok teknolojik alanda kullanım imkanı oluşturuyor. Türü ve diğer potansiyel özelliklere bakılarak belirli güç düzeyi ile hizmet sağlıyor. Yassı pilmodelleri, kullanım alanlarına bağlı olarak günlük alanlarda sıklıkla tercih ediliyor. Uzun ömürlü ve verimliliği yüksek ürünlerin kalitesi ile sunulduğu dikkat çekiyor. Bu ürünlerin genel itibari ile daha fazla enerji sunması sayesinde üst düzey kalite oluşturuluyor. Uzun süreli kullanım sonucu özel pil modelleri, kimyasal tepkime sonucunda dönüştürülerek tekrar kullanım ağlamaya hazır hale geliyor. Özel pil modellerinde bulunan çinko, karbon ve alkalin materyalleri enerji üretiminde kolaylık sağlarken bunun yanı sıra boyutlarıyla da değişiklik gösteriyor.

 Özel Pil Özellikleri

Özel Pil Özellikleri

Kalem pil, saat pili ve diğer pil türleri ile güç farklı ortaya konuluyor. Güç tüketimi sağlanırken belirli ürün modellerinde daha az enerji harcanıyor. Çinko karbon pil modelleri, hesap makinesi, uzaktan kumanda ve saat gibi cihazlar olup piller belirli bir yapı, ölçü ve kapasite ile hizmet oluşturuyor. Gereekli ihtiyacın karşılanmasını sağlayan ürünler, yüksek akım gerektirerek cihazlara güç yüklemesi yapıyor. Bu özel pillerin amacı bu yüksek akımı dönüştürerek hem enerji tasarrufu sağlamak hem de gereken gücü yansıtmaktadır. Gerekli olan gücü yansıtarak üst düzey potansiyel sağlanıyor. Günden güne değişen teknoloji ile birlikte özel piller pek çok cihazda kullanma gerektiriyor. Pil türlerinde ömür açısından bakıldığında her pilin ömrü farklılık gösteriyor olup türüne göre değişiyor. Mini pil modelleri, kullanıldığı cihaza bağlı olarak güç düzeyini ayarlıyor. Kullanılan güç düzeyi cihazın ihtiyacı kadar olan enerjiyi oluşturuyor ve belirli bir düzeyde enerji gönderiyor. Enerji seviyesine bağlı olarak piller hafif, güçlü ve yüksek oranda performans oluşturuyor. Piller arasında değişiklik meydana gelerek farklı özellikleri sayesinde potansiyeli de değişiyor. Kullanım alanlarına bağlı olarak gücü yükselen özel pil modelleri, kullanım sırasında dikkatli olunması öneriliyor. Son zamanlarda yeni ürünler ve belirli oyuncaklarda da sıklıkla tercih edilen piller, yüksek değerler ile güç üretiyor. Yuvarlak pil çeşitleri metal gövde ve boyutları ile farklı nitelikler yansıtıyor. Özel piller tek kullanımlık pil ve şarj edilebilir pil ürünlerinin genel itibari ile kapasite, güç düzeyi tipi ve tür özellikleri arasında farklılık ortaya çıkıyor. Özel piller elektrikten aldıkları enerjiyi çevirerek enerji üretimi oluşturuyor. Bu nitelikleri ile genel olarak uzun süreli kullanım sağlayacak şekilde tasarlanıyor.

 Özel Pil Fiyatları

Özel Pil Fiyatları

Uzun süreli kullanım oluşturan özel pil modelleri geniş ürün seçenekleri ile kullanıcı tercihine bırakılıyor. Kullanıcıların ihtiyaçları ve beklentilerine seçim yapılan pil modelleri, ortalam bir yıl kadar kullanım süresi sunuyor. Kapasite ve türüne bağlı olarak değişiklik gösteren pil güç düzeyleri değişiklik gösteriyor. Güç düzeyine kapasitesine bağlı olarak kullanım süresi farkediyor olup cihazlara uygunluğu ile tercih ediliyor. Son teknoloji ile birlikte özel piller, ürün tasarımları gözler önüne seriliyor. Piyasaya sunulan yeni ürünler ve diğer pil modelleri, günden güne farklı cihazlar üzerinde güç sergiliyor. Yarım kalem pil modelleri, kaliteli yapısı, materyalleri, türü ve teknik özellikleri ile yüksek oranda performans sunuyor. Birbirinden farklı özellikleri ile kullanım alanlarında pek çok kullanıcının dikkatini çekmeyi başarıyor. Özle pil modelleri, dış tasarımı ve boyutları ile kullanıcı tercihine bırakılıyor.Pillerin farklı performansı ile cep telefonu, bilgisayar, kumanda gibi pek çok alanda potansiyel oluşturuluyor. Piller üzerinde kullanılan özel teknik sistemler ile üreticilerinin büyük bir özen göstererek hazırladığı pillerin , kaliteli ve dayanıklı yapısı gözler önüne seriliyor. Yerli pil dış tasarımları sayesinde birbirlerinden ayrılan ürün modelelri, güçlü ve dinamik yapısı sayesinde birbirinden farklı mekanizmaya sahip olan cihazlar üzerinde kullanım sağlıyor. genellikle cihazla uyumlu olup insan cildine zarar vermeyen malzemelerden hazırlanıyor. Özel piller standart boyutlar ile ölçü sunarak kullanımı sağlanacak cihaz üzerinde kullanıcısına rahatlık sağlanıyor. Dış tasarımı, boyu, ağırlık ve genişliği ile hızlı ve dinamik yapısı sergiliyor. Özel piller, sert ve dayanıklı malzemesi sayesinde potansiyelini gözler önüne seriyor. Birbirinden farklı cihaz üzerinde yüksek potansiyel oluşturan bu ürün modellerine kullanıcıları tarafından büyük ilgi duyuluyor.