Filtreleri Temizle
Marka
Samsung

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Tcl
Qcy
Xee
Gt3
KT
Nln
Q90
Uz
Day
HK8
UZ
Xo
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Uyumlu İşletim Sistemi

Başka bir kelime deneyin

Su Geçirmezlik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Samsung Akıllı Saat

için 10 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Samsung Akıllı Saat

İçerisinde yer alan bilgisayar sistemi ile çalışma mekanizması gösteren akıllı yapıdaki saatler, giyilebilir teknoloji ürünleri arasında başı çekiyor. İleri teknoloji ile geliştirilen ve kullanıcılarının hayatlarını büyük oranda kolaylaştıran saatler, Samsung tarafından her geçen gün yeni özellikler ile donatılıyor. İşlevselliği ile dikkat çeken bu ürünler hem tasarımları hem de fonksiyonelliği ile kullanıcıları memnun bırakıyor. İhtiyaç ve beklentilere uygun olarak geliştirilmeye devam eden Samsung akıllı saat, normal kol saatleri kadar sıklıkla tercih ediliyor. Günlük hayatta kullanım için oldukça ideal olan bu ürünler birer aksesuar olarak değerlendirilebilir. Şık tasarımları sayesinde kolunuzdan ayırmak istemeyeceğiniz bu parçaları telefonunuz ile uyumlu olarak kullanabiliyorsunuz. Akıllı telefonlar ile entegre hale getirerek dijital hayatınızı kolayca yönetebilirsiniz. Konfor ve kolaylık kazandıran cihazlar, kullanıcılar tarafından günlük hayatın bir parçası haline geliyor. Zamanınızı daha kolay bir şekilde yönetebilir ve pek çok işlemi saatiniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Modern tasarımları ile kullanıcılarıyla buluşan cihazlar, her geçen gün yeni özellikler kazanmaya devam ediyor. Birbirinden farklı renk seçeneklerine sahip olan ürünler, tarzınızı dilediğiniz gibi kolunuzda taşıyabilmenize yardımcı oluyor. Avantajlı özellikleri sayesinde çeşitli dijital işlemleri cihaz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Samsung saat ile hayatınıza prestij kazandırabilir ve düzenli bir yaşam stiline sahip olabilirsiniz. Konforu ve şıklığı bir arada sunan bu ürünler sporda, yolculukta veya toplantılarınızda sizleri yalnız bırakmıyor ve partneriniz olmaya devam ediyor.

Bileğinize Uygun Tasarım: Samsung Akıllı Saat

Bileğinize Uygun Tasarım: Samsung Akıllı Saat

Kolunuzdan 7/24 boyunca çıkarmak istemeyeceğiniz bu cihazlar, bilek yapınıza uygun bir rahatlık sunuyor. Özel olarak geliştirilmiş kayışlar, cilt üzerinde herhangi bir hassasiyete yol açmadan kullanılabiliyor. Kolunuza ağırlık yapmayan bu saatler, kolunuza taktığınız ilk dakikadan itibaren kuş kadar hafif bir his uyandırıyor. Sağlıklı bir yaşamın ortağı haline gelen saatler, çeşitli görünümlerden ve konfor düzeylerinden oluşuyor. Bluetooth ve LTE seçeneklerine sahip olan cihazlarınızı, telefonlarınız ile uyumlu olarak kullanabilme seçeneğine sahipsiniz. Kişiselleştirilmiş bir çözüm sunan bu ürünler, tercihinizi doğru taraftan kullandığınızı kanıtlıyor. Giyilebilir teknolojide oldukça önemli bir yere sahip olan akıllı saat modelleri, kullanıcılarına rahatlık sunmak için üretiliyor. Basit dokunuşlar ile hayatınıza prestij kazandırabileceğiniz bu ürünler, çeşitli işlemleri kolay adımlar ile gerçekleştirebilmenize imkan tanıyor. Samsung Smart Watch, sizlere yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. İnce bir gövdeye ve hızlı kullanım için tasarlanmış olan dokunmatik çerçeveye sahiptir. Kesintisiz ekran deneyimini yaşayabilmenizi sağlayan bu ürünler, saatinizden maksimum fayda kazanmanıza yardımcı oluyor. İhtiyaç duyduğunuz bilgileri sizlere sağlayan cihaz, geniş bir ekran alanına sahiptir. Neredeyse görünmez sınırlara sahip olan cihazlar, ekranı üzerinden her şeyi görebilmenizi ve takip edebilmenizi sağlıyor. Çağrılarınızı saatiniz üzerinden kabul edebilir veya mesajlarınızı bu geniş ekran üzerinden okuyabilirsiniz. Çeşitli renk ve model seçenekleri ile karşınıza çıkan ürünler, kullanıcılarını memnun bırakmaya devam ediyor. Bu ürünlerin yardımıyla birlikte elinizi telefona götürmek zorunda kalmayacak ve saatiniz üzerinden işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Pratik bir yaşam için kullanılacak olan bu cihazlar, zamandan tasarruf edebilmenize yardımcı oluyor. Saatiniz üzerinden işlemlerinizi kolayca tamamlayabilir ve telefonunuzu kulağınıza götürmeden çağrılar gerçekleştirebilirsiniz. Pek çok avantajlı özelliğe sahip olan bu ürünler, akıllı telefonlarınız ile uyumlu olarak çalışabilme özelliği gösteriyor. Böylece telefonlarınızı daha efektif bir şekilde kullanabiliyor ve işlerinizi tam zamanında yetiştirebiliyorsunuz. Günlük hayatın koşuşturmacasında bu saatler ile birlikte pratiklik kazanabilir ve zamanınızı daha iyi bir şekilde yönetebilirsiniz. Samsung akıllı saat modelleri, inovatif yapıları ile her geçen gün yeni özellikler kazanmaya devam ediyor. Giyilebilir teknolojik ürünler arasında oldukça önemli bir yere sahip olan saatler, eşsiz deneyimi sizlerle buluşturuyor.

Samsung Akıllı Saat ile Zamana Hakimiyet

Samsung Akıllı Saat ile Zamana Hakimiyet

İleri teknoloji ile geliştirilmiş olan akıllı saatler, teknik özellikleri ile günlük yaşamınızı kolaylaştırmayı hedefler. Özellikleri ile hayatınıza pratiklik ve konfor kazandıran bu cihaz, inovatifliği ile her geçen gün kendini geliştirir. Teknoloji firmaları arasında önemli bir yere sahip olan Samsung, ürettiği akıllı yapıdan oluşan saatler ile kullanıcılarının beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılar. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, cihazlar arasından sizlere en çok uyum sağlayan modeli seçebilmenize yardımcı olur. Hem kadınlar hem de erkekler için geliştirilmiş olan saatler farklı yaş grupları tarafından kolayca kullanılabilir. Teknoloji ile aranızdaki bağı kuvvetlendirecek olan bu ürünler, kullanıcılarından olumlu dönüşler alır. Günlük hayatlarınıza renk ve heyecan kazandıran akıllı saat Samsung tarafından sürekli olarak geliştirilmeye devam eder. Ürünlerin, çocuklar için geliştirilmiş olan modelleri de bulunur. Teknolojiyi kolunuza taşıyan ürünler rahatlık hissini sizlere yakından yaşatır. Konfor sunan yapısı, kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya yardımcı olur. Tarzınıza uygun bir görünüş yaratabilmenizi sağlayan Samsung, stiliniz ve ruh halinize uygun saat kadranlarını sizlerle buluşturur. Kendinizi daha iyi bir şekilde ifade edebilmeniz amacıyla kullanacağınız bu ürünler, seçtiğiniz kombinler ile uyumluluk sağlar. Geniş renk yelpazesi içerisinden tarzınıza en çok uyum sağlayan modeli kolayca seçebilirsiniz. Çok renkli kayışlar ile kişiliğinizi kombinlerinize yansıtabilirsiniz. Android akıllı telefonlar ile çalışma özelliği gösteren Samsung saatlerinde QR kodu ile çalışma özelliği bulunur. Akıllı yapıdan oluşan bu cihazlar, üzerinde hoparlör ve mikrofon desteği bulunan saatler, telefonlarınızdan gelen çağrıları yanıtlamanıza imkan tanır. Böylece toplantılarınızda, yolculuklarınızda veya spor yaparken telefonunuzla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Akıllı saatlerde bulunan Bluetooth özelliği diğer uygulamalar ve Android cihazları ile bağlantılı olarak çalışabilme özelliği sağlar. Dijital ortamdaki yaşamınızı kolaylaştırmak ve zamanınızı kolayca yönetebilmek için saatiniz sizler için önem taşır. Kendinize özel bir saat oluşturabilmek için istediğiniz kayış modelini ve rengini seçebilirsiniz. Samsung akıllı kol saati üzerinde geniş veya dar kayışlar kullanabilir, neon renklerde modeller tercih edebilirsiniz. Böylece saatinizi kişiye özel hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda tüm giyilebilir teknoloji ürünleri için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Fonksiyonelliği ve Şıklığı Bir Arada Buluşturan Samsung Akıllı Saat

Fonksiyonelliği ve Şıklığı Bir Arada Buluşturan Samsung Akıllı Saat

Bilgisayar sistemi ile entegre edilmiş olan akıllı saatler, gelişmiş teknolojiyi sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Giyilebilir teknoloji ürünleri arasında yer alan bu cihazlar çeşitli model ve tasarımlar ile dikkatleri üzerine çekiyor. Tamamen kullanıcı beklentilerine uygun olacak şekilde geliştirilmiş ürün, işlevselliği ile kullanıcılarını memnun bırakıyor. Konforlu kayış sistemine sahip olan cihazları kolunuza taktığınızda herhangi bir ağırlık hissetmezsiniz. Cilt üzerinde herhangi bir olumsuz etki oluşturmadan gün boyu saatinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Klasik saatlerden çok daha fazlasını sunan bu ürünler, telefonlarınız ile bağlantılı olarak çalışma özelliği gösterir. Android cihazlarınızı akıllı saatleriniz ile uyumlu hale getirebilir ve telefonlarınızdaki çağrıları görebilirsiniz. Böylece sizler hareket halindeyken, telefona bakmak zorunda kalmadan konuşmalarınızı gerçekleştirebilir ve mesajlarınızı yanıtlayabilirsiniz. Samsung saat modelleri, mesajlarınızı saatin ekranı üzerinden takip edebilmenize imkan tanır. Tek dokunuşunuz ile birlikte mesajlarınızı kabul edebilir veya göz ardı edebilirsiniz. Akıllı aktarım özelliği sayesinde mesaj içeriğinin tamamını görebilirsiniz. Sesli bir şekilde kullanılabiliyor oluşu kullanıcılarına eşsiz bir deneyim yaşatıyor. İçerisinde yer alan dahili hoparlörler, kullanıcılarına ahizesiz bir şekilde konuşma gerçekleştirebilme fırsatını sunuyor. Günlük hayatınızın koşuşturmacasında saatleriniz üzerinden eşinizi, çocuklarınızı arayabilir ve işinizle alakalı toplantılara katılabilirsiniz. Böylece telefonunuzu tutmak için elinizdeki işi bırakmak zorunda kalmazsınız. Samsung sim kartlı akıllı saat, direkt olarak telefonunuz ile aynı işlemi görebiliyor. Saatin iç kısmına yerleştireceğiniz sim kart ile tüm görüşmelerinizi bu cihazlar üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınızı büyük oranda kolaylaştıracak olan ürün, aradığınız tüm teknolojiyi sizlere bir arada sunuyor. Daha rahat ve kaliteli bir yaşama sahip olabilmeniz için geliştirilmiş olan bu ürünlerde ekstra olarak kamera desteği de bulunuyor. Böylece telefonunuzun veya fotoğraf makinenizin yanınızda olmadığı durumlarda saatiniz ile birlikte çekimler yapabilir ve çektiği fotoğrafları hafızasında saklamasını sağlayabilirsiniz. Sonrasında fotoğrafları başka bir ortama aktarabilir veya Bluetooth, Wi-Fi gibi seçenekler ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Hayatınıza renk kazandıracak olan bu saat modelleri, istediğiniz gibi fotoğraf ve video çekimleri gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. Gelişmiş özellikleri ile hayatınıza daha fazla verim ve daha fazla konfor kazandırmaya devam ediyor.

Sağlıklı Yaşam için Samsung Akıllı Saat

Sağlıklı Yaşam için Samsung Akıllı Saat

Egzersizleri bileğinizden takip edebilmenize yardımcı olan akıllı saat modelleri, her bir hareketinizi kontrol altına alıyor. Böylece cihazı kolunuza takip hemen çalışmaya başlayabilir ve antrenmanlarınıza odaklanabilirsiniz. Genel sağlık ve Fitness amaçlı olarak kullanılan özellikler, daha sağlıklı bir yaşama sahip olmanızda sizlere destek oluyor. Yüzme antrenmanlarınızı otomatik olarak takibe alma özelliği ile karşınıza çıkan cihazlar yedi farklı egzersiz modelini kayıt altına alır ve otomatik olarak takip eder. Düzinelerce aktiviteyi de manuel olarak saatiniz üzerinden takip edebilme fırsatı sizleri bekliyor. Sağlığınızla alakalı yapacağınız takiplerdeki tüm veriler, saat üzerinden bir süre sonra kısmen görüntülenir. Verilerin tamamına ulaşabilmek için akıllı telefonlarınızla saatlerinizi eşleştirmeniz tavsiye edilir. Bir saatten beklediğinizden daha fazla performans sunmak amacıyla geliştirilmiş olan Samsung akıllı saat özellikleri kullanıcılarını etkilemeye devam ediyor. Teknolojinin yeni halini sizlere sunan bu cihazlar, adeta yeni bir devir başlatıyor. Hem şık tasarımları hem fonksiyonellikleri ile dikkat çeken ürünler, istediğiniz an saatiniz üzerinden müzik dinleyebilmenizi sağlıyor. Böylece spor aktivitelerinizi gerçekleştirirken ekran üzerinden istediğiniz şarkıya geçiş yapabilir veya müziğinizi durdurup başlatabilirsiniz. Avantajlı özellikleri ile bir adım öne geçen bu ürünler, keyifli dakikalar geçirebilmenizi sağlıyor. Her açıdan sağlık desteği sunan saat modelleri hem vücudunuzun hem de zihninizin sağlığına önem veriyor. Gergin hissettiğiniz durumlarda stres seviyelerinizi takip edebilmek için Stress özelliğini kullanabilir ve önerilen rehberler ile birlikte nefes egzersizlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece gergin dakikalarda kendinizi sakinleştirebilir hem bedenen hem de zihnen rahatlığı keşfedebilirsiniz. İçerisinde yer alan işletim sistemi sayesinde pek çok uygulamayı kolunuza taşıyan saat modelleri, kullanıcılarından tam not almaya devam ediyor. Sisteminde yer alan adım ölçer, gün içerisinde kaç adım attığınızı takip edebilmenize yardımcı oluyor. Böylece yürüyüşlerinizde kaç km yürüdüğünü kontrol edebilir ve gün içerisinde hareketsiz kaldığınızı düşünmenize yardımcı olarak sizleri spora teşvik edebilir. Attığınız adım sayısını görebilmenin yanı sıra, ne kadar kalori yakımında bulunduğunuzu da takip edebilmenize imkan tanır. Konforlu ve sağlıklı bir yaşamın anahtarı olarak sayılan Samsung saat akıllı yapısı ile hayatınızı kolaylaştırır.

Maksimum Performans Sunan Samsung Akıllı Saat

Maksimum Performans Sunan Samsung Akıllı Saat

Bileğinize tam olarak oturan ve kavisli yapısı ile sarıp sarmalayan cihazlar, tasarımının arka kısmında sekiz foto diyota sahiptir. Böylece sağlık durumunuzu gün içerisinde sürekli olarak takip etmenize imkan tanır. Sağlık takip özelliği içerisinde nabız takibi de bulunur. Nabzınızın kontrol altında tutulmasını sağlayan akıllı saat modelleri, normal seviyenin üstüne çıktığı veya altına düştüğü durumlarda sizlere uyarı göndermektedir. Hayatınızı kolaylaştırmak ve günlük yaşamınıza prestij kazandırmak için geliştirilmiş olan saatler, gün geçtikçe yeni özellikler kazanır. Bluetooth özelliği ile telefonlarınızla entegre hale getirebileceğiniz saatler pek çok işlemi tek dokunuşla gerçekleştirebilmenize imkan tanır. Gelişmiş teknik özellikleri, telefonunuzu elinize almadan kontrolü elinizde tutabilmeyi sağlar. Saatlerde, uyku durumunu kontrol edebilmek amacıyla gelişmiş sistemler de bulunuyor. İvmeölçer ve jiroskop gibi özellikler, sağlıklı yaşama daha rahat bir şekilde tutunabilmenizi sağlar. Sizlere motive edecek özelliklere sahip olan Samsung akıllı saat fiyatları, ürünün teknik özelliklerine ve seçtiğiniz kayış yapısına bağlı olarak değişim göstermektedir. Eşsiz bir Fitness deneyimi yaşama şansını sizlere sunan saat modelleri, doğru hamleleri yapabilmenizi sağlıyor. Form ve Fitness koçluk özelliği sayesinde gerçek zamanlı sağlık geri bildirimleri alabilir ve kendinize özel bir çalışma programı çıkarabilirsiniz. Pratik bir şekilde kullanıma sahip olan ürünler, fiyat ve performans açısından değerlendirildiğinde kullanıcılarına yüksek prestij sunar. Işık sensörü bulunan ürünler, karanlık bölgelerde ekranınızı daha iyi bir şekilde görebilmenizi sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Parlaklık ayarlamalarında bulunarak gün ışığına uygun olacak şekilde ekranınızı ayarlayabilirsiniz. Fonksiyonelliği kadar tasarımıyla da dikkat çeken saatler, adeta bir aksesuar görevi görüyor. Ürünleri isterseniz iş kombinlerinizle isterseniz sportif kombinlerinizle uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Sizlere en çok uyum sağlayan kadran rengini seçebilir ve dilerseniz sonrasında değiştirebilirsiniz. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılabilecek olan ürünler, hem sportif hem de klasik bir görünümü bir arada sunuyor. Samsung akıllı saat kordonu, değiştirilebilir ve bilek inceliğine göre ayarlanabilir bir yapıdan oluşuyor. Sizin tarzınızı ve zevkinizi yansıtacak olan renk ve kordon genişliğini seçerek şık bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz.

Gün Boyu Dayanan Pil Ömrü: Samsung Akıllı Saat

Gün Boyu Dayanan Pil Ömrü: Samsung Akıllı Saat

Günlük hayatınızda kullanımda 24 saatlik dayanabilme özelliği gösteren Samsung’un saat modelleri, gelişmiş bir pil yapısından oluşuyor. Cihazınızı aralıksız bir şekilde kullanabilme avantajını sizlere kazandıran ürünleri eve geldiğiniz gibi kolayca şarj edebilmeniz için kompakt bir manyetik kablosuz şarj cihazı geliştirilmiştir. Bu kablosuz şarj aletinde herhangi bir şarj ucuna veya kablosuna ihtiyaç duymadan saatinizin şarjını doldurabiliyor. Her yerde sizlere ayak uydurabilme özelliği gösteren akıllı cihazları gittiğiniz her yere tereddüt etmeden götürebilirsiniz. Samsung akıllı saat su geçirmez yapısı ile bir adım öne geçiyor. IP68 ve 5ATM su dayanıklılığına sahip olan cihaz, yüksek oranda tozdan koruma özelliğine sahiptir. Çeşitli koşullara karşı koyabilecek özellikten oluşan saatler, askeri sınıf dayanıklılığı ile kullanıcılarını etkiliyor. Gittiğiniz her yerde yanınızda partner olarak götürebileceğiniz cihazlar, yaklaşık olarak 50 metre su dayanıklılık derecesine sahiptir. Dalışlarda ve yüksek basınçlı su aktivitelerinde kullanım için uygun değildir. Saatiniz üzerinden daha fazlasını yapabilmeniz için Android uygulamalarından faydalanabilirsiniz. Galaxy uygulamalarını indirerek cihazınızı daha efektif şekilde kullanabilirsiniz. Zengin bir deneyim sunan bu ürünler, sizlere akıllı tavsiyelerde bulunur. Kendi uygulama yelpazenizi oluşturarak saatinizi kendi hayatınıza göre entegre edebilirsiniz. Birbirinden farklı model ve tasarımları ile dikkat çeken akıllı saatler, hayatınıza konfor ve kolaylık kazandırmak amacıyla geliştirilmeye devam ediyor. Telefonlarınız ile uyumlu olarak kullanabileceğiniz bu ürünler, çeşitli uygulamalar ile destekleniyor. Spotify gibi uygulamalar üzerinden müzik dinleyebilir ve Galaxy Fitness yönetimi ile sağlık takibinizi gerçekleştirebilirsiniz. Teknolojik bir şıklık oluşturabileceğiniz ürünler, her daim kullanabileceğiniz parçalar olarak karşınıza çıkıyor. Samsung akıllı saat pembe, kırmızı, mavi ve daha birçok rengi ile kullanıcılarının karşısına geçiyor. Size en çok uyum sağlayan rengi ve modeli sayfamız üzerinden seçebilir ve akıllı saat teknolojisinden faydalanabilirsiniz.