Wiky, Akıllı Saat

için 22 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Wiky Akıllı Saat

Wiky akıllı saatler çocukların ya da Alzheimer hastalarının güvenliğini sağlamak amacıyla üretiliyor. Çocuğunuza ya da Alzheimer, ALS gibi özel sorunları olan yakınlarınıza ulaşma konusundaki tüm endişelerinizi sona erdirerek, daha huzurlu olmanızı sağlamayı amaçlar. Çocuklar ister okulda ister parkta olsun; yanınızda olmadıkları her durumda anlık olarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Çocuklar için akıllı saat dendiğinde akla ilk gelen markalardan olan Wiky akıllı saatler farklı modelleriyle her bütçeye uygun seçeneği sunmasıyla beraber farklı renk seçenekleriyle de farklı zevklere hitap ediyor.

 Hayattaki Yardımcınız Wiky Akıllı Saat Modelleri

Hayattaki Yardımcınız Wiky Akıllı Saat Modelleri

Wiky akıllı saatler ailelerin çocuklarıyla, engelli ya da bazı hastalıklara sahip bireyleriyle ilgili hassasiyetleri doğrultusunda geliştirilmiştir. Bunun yanında ailelerin, çocukların erken yaşlarda teknoloji kullanımıyla ilgili hassasiyeti de ortadadır. Çocuklarına her an ulaşmak, nerede olduğunu bilmek isteyen ailelere bu anlamda da çözüm olabilir. Wiky Watch tam olarak bu konuya değinip çocuklarının bulundukları yeri bilme konusuna önem veren ailelerin rahat bir nefes almasını sağlıyor. Akıllı saatlerle akıllı telefon teknolojilerini birleştiren Wiky Watch, herhangi bir operatöre ait internet paketi olan mikro SIM kart ile çalışabiliyor. Wiky Watch 1 modeli; mavi, yeşil ve pembe renk seçenekleriyle her zevke uygundur. Dokunmatik olarak tasarlanan model; acil durumlarda, önceden oluşturabileceğiniz SOS listesindeki kişileri sırayla otomatik olarak uyararak yine bu 3 kişiye konumu SMS yoluyla gönderir. Wiky Watch özellikleri arasında biri de karşılıklı olarak sesli mesaj göndermenin mümkün olmasıdır. SOS listesi haricinde rehberine 10 kişi kaydedilebilir. Çocuğunuz rehberdeki kişiler haricinde kimseyle Wiky akıllı saat aracılığıyla iletişim kuramayacağı için önemli durumlarda ulaşabileceği kişileri de siz belirlemiş olursunuz. Çocuğunuz ya da hastanız için “Elektronik Çit” oluşturabilir ve onların bu alanın dışına çıkmamasını sağlayabilirsiniz. Örneğin parkta çocuğunuzu sürekli takip etmek yerine bankta oturup kitabınızı okuyabilirsiniz. 300 metrekarelik bir alan oluşturduğunuzda çocuğunuz bu alanın dışına çıktığı anda uyarı alırsınız. Aynı şekilde farklı odalardayken bile merak edilip endişelenilen Alzheimer hastalarının takibi oldukça kolaylaşır. Kolda sabit olduğundan yanına almadan evden çıkamayacağı gibi, çıkartmaya çalıştığında da SOS listesindeki yakınlarına bildirim gitmesi sayesinde kaybolma durumunda en son hangi bölgede olduğu bilgisini alabilmek oldukça faydalı olacaktır. Wiky akıllı saat pembe, mavi, siyah ve lacivert seçenekleriyle kullanıcıların beğenilerine sunulmuştur. Wiky Watch 2 ile konum gönderme, konuşma ve SMS gönderip alabilme özelliğine ek olarak, karşılıklı olarak sesi mesaj gönderimi de yapabilirsiniz ve bu sesi mesajlar hafızada saklanabilir. Sessize alma ve titreşim özellikleri de Wiky akıllı çocuk saati olarak da anılan bu model ile gelmiştir. Acil durumlarda çocuğunuz SOS tuşuna basarak daha önce belirlenen kişilere konum gönderirken sesli mesaj da gönderebilir. Rehber kapasitesi Wiky Watch 2’de 15 kişidir. Dokunmatik LED ekranı sayesinde daha rahat kullanım sağlamasının yanında bu modelde adımsayar özelliği de eklenmiştir.

 Wiky Akıllı Saatlerin Teknolojik Özellikleri

Wiky Akıllı Saatlerin Teknolojik Özellikleri

Wiky akıllı saatler 4 ile 12 yaş arası çocuklar için uygun olarak geliştirilmiştir. Modeline göre değişen çift yönlü olarak konuşma özelliğine sahiptir. Yaklaşık 1,5 saat şarj ederek 4 güne kadar kullanım süresi sağlar. Herhangi bir telefon operatöründen alabileceğiniz mikro SIM kartla çalıştırılabilir. Sadece belirlenen numaralarla iletişim kurulabilir. Harita üzerinden çocuğunuzun konumunu anlık olarak takip edebileceğiniz gibi saati uzaktan kapatma özelliğiyle istediniz zaman telefonunuzdaki uygulamadan saati kapatabilirsiniz. CE ve TSE standartlarına uygun yüksek kalitede üretilmiştir ve çocuğunuzun sağlığına zarar verecek boya maddesi içermez. Adımsayar ve kalp atış düzeni takip edebilme özelliği sayesinde çocuğunuzun sağlığı için ne kadar hareket ettiğini takip edebilir, kalp atışlarındaki değişiklikleri anlık olarak görebilirsiniz. Hem IOS hem de Android uyumlu olan Wiky akıllı çocuk saati, çocuğu için meraklanan tüm anne babalar ya da hasta yakınları için uygun işletim sistemlerinden kullanılabilir. Wiky akıllı saat pembe, mavi, yeşil, siyah modelleriyle çocuğunuzun zevkine uyarken gayet sade ve basit bir yapıya sahiptir. Çocuğunuz okula gidene kadar serviste uzun zaman geçiriyor olabilir ya da artık bir arkadaşında kalmak isteyebilecek kadar büyümüş olabilir. Ya da başka bir yetişkin çocuğunuzu alıp bir etkinliğe götürmek isteyebilir. Korkularınız nedeniyle tanıdık da olsa her şeye “hayır” diyen, bu nedenle çocuğunuzun sosyalleşmesine engel olan bir anne olmak istemiyorsanız anlık konum takibi tam size göre bir özellik. Eğer evi yakında olan bir arkadaşında kalacaksa “güvenli çit” özelliğiyle 500 metreye kadar oluşturabileceğiniz bir alan sayesinde farklı bir yere gitme ihtimali gerçekleşirse sesli ve titreşimli uyarı alacağınızı bildiğiniz için rahatça uyuyabilirsiniz. USB girişiyle bilgisayardan şarj edebileceğiniz gibi harici şarj aletiyle de kısa sürede şarj edebilirsiniz. Sim kart alırken operatör firmadan yüksek internet paketi almanıza da gerek yok. 1 GB internet aylık kullanım için fazlasıyla yeterli olacaktır. Wiky akıllı saat fiyatları modellerin sunduğu özelliklere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Öncelikle kullanım amacınıza uygun tercihi yaparak size en uygun olan modeli sayfalarımızdan bakarak ve karşılaştırarak cazip fırsatlarla satın alabilirsiniz.

 Çocukların da Seveceği Wiky Akıllı Saat Fiyatları

Çocukların da Seveceği Wiky Akıllı Saat Fiyatları

Wiky Watch serisinde yer alan, iki renk seçeneğiyle (mavi ve pembe) tasarlanan ürünler ile çocuğunuzun nerede olduğunu anlık olarak görebilir, gün içinde geçtiği tüm noktaları da tek bir dokunuşla öğrenebilirsiniz. 3 kişilik SOS listesine karşılıklı olarak sesli mesaj gönderimi yapabilme özelliği de yine bu modelde mevcuttur. Ayak iziyle geçmiş rota takibi yapabilme ve güvenli rehber oluşturma gibi özellikleriyle çocuğunuzun güvende olduğuna emin olabilirsiniz. Wiky Watch 3 Plus’ta tüm bunlara ek olarak acil durumlarda SOS tuşuna 6 saniye basılı tutarak da listedeki kişiler otomatik olarak uyarılabilme özelliği ve kamera da eklenmiştir. Wiky Watch S serisi mavi, pembe ve siyah renklerde seçenekler sunmaktadır. Wiky Watch S akıllı çocuk saatinin “Çocuğum nerede?” özelliğiyle çocuğunuzun bulunduğu konumu anlık olarak takip edebilir, aynı zamanda gün içinde geçtiği noktalara da tek bir dokunuşla ulaşabilirsiniz. Ayrıca çocuğunuz için güvenli alan oluşturabilme ve bu alanın dışına çıktığında uyarı alabilme imkânı da vardır. Çocuğunuz sadece sizin belirleyebileceğiniz kişilerle iletişim kurabilir, acil durumlarda SOS tuşuna 3 saniye basılı tutarak SOS listesine otomatik olarak sırayla arayabilir. Konum gönderme ve sesli mesaj göndermeye ek olarak konuşma özelliği de sunar. Wiky Watch S modelinde rehber kapasitesi de 20 kişiye ulaşmıştır. Wiky Watch S ile gelen diğer yenilikler de gelişmiş alarm fonksiyonu ve adımsayarla beraber kalp atış düzenini de takip edebilme özelliğidir. Wiky akıllı saat modelleri aynı zamanda küçük taraftarları da mutlu eder. Tuttuğu takımın renklerini ve amblemini taşıyan taraftar modelleriyle de çocuğunuzun güvenliğini sağlarken aynı zamanda onu mutlu edebilir ve saati ile bir bağ kurmasında yardımcı olabilirsiniz. Wiky akıllı saat alırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri çocuğunuzun zevkine uygun renklerde olmasıdır. Çünkü saatini severek taşıması, kullanmayı istemesi gerekir. Çocuğunuz için telefon rehber kapasitesi daha düşük olan modelleri tercih edebilir; engelli ya da Alzheimer hastası yakınlarınız içinse rehber kapasitesi fazla olan ürünlere yönelebilirsiniz. ALS hastası ya da ellerini kullanmakta zorlanan hastalar için dokunmatik kullanımlı olanları tercih edebilirsiniz. Yaşlılarda sesli bildirim özelliği önemli bir ayrıntı olsa da okula, sinemaya ve tiyatroya giden çocuklarınız için ses kapatma özelliği olan ürünler çok daha kullanışlıdır. Sayfamızda Wiky watch fiyatlarını inceleyip, hangisine sahip olmak istediğinize karar vermek için kullanıcı yorumlarını inceleyebilir, karşılaştırma yapabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Wiky
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Alcatel (15)
Apple (46)
Appscomm (9)
Asus (7)
Aukey (8)
Casio (1)
Codegen (2)
Concord (5)
Dark (11)
(1721)
Ezcool (1)
Fitbit (31)
Fossil (12)
Garmin (183)
HiQ (2)
Honor (17)
Huawei (102)
Kid Cell (1)
Kingboss (26)
Lenovo (1)
LG (3)
Mayatek (1)
MF PRODUCT (12)
Misfit (1)
PaLeOn (1)
Quadro (4)
Razer (1)
Roix (25)
Samsung (169)
Securus (14)
Sony (1)
Sword (1)
Techsmart (13)
Vector (12)
Wiky (22)
Xiaomi (163)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL