TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Akıllı Saat

için 5 sonuç bulundu.

Wiky Akıllı Saat

Ebeveynlerin en değerli varlıkları olan çocuklarının sağlığı ve güvenliği en büyük endişeleri arasında yer almaktadır. Bu sebepten ötürü çocuklarını en güvenli muhitlerde yaşatmayı, en güvenli okullarda yetiştirmeyi kendilerine görev bilir. Çocuklarının güvenliği ve mutluluğu için temin ettikleri ürünler içerisinde yer alan akıllı aletler içerisinde akıllı saatler sıklıkla tercih edilir. Her an çocuğunuza erişebilmek ve onların her an nerede olduğunu bilmek bilim kurgu filmlerinin parçası olmaktan çıkarak gerçek hayata Wiky Akıllı saat ile tüketicilerin beğenilerine ve kullanımına sunulur. Uzaktan erişim sağlanması için Micro SIM kart ile çalışan teknolojik saat ile aileler çocuklarına istedikleri an ulaşabilecek ve onların konumlarını takip edebilecek donanıma sahip olan saat kullanım kolaylığı ile ailelerin çocukların güvenliğinden emin olmasını amaçlamıştır. Sahip olduğu özellikler içerisinde saati takan çocukların gün içerisinde yaktığı kalori ve attığı adımların takibinin yapılması ve kullandıkları ilaç varsa bu ilaçların alınması gereken saatlerde alarm kurulabilme özelliği ile çocukların sağlığının da takibinin yapılasını amaçlar. Akıllı saatin özellikleri ebeveynler için etkileyici olmakla birlikte bu saati takacak olan çocukların da saati takmaktan keyif alması amaçlanmıştır. Birbirinden çeşitli stilde üretilen akıllı saat Wiky çocukların onları kullanmaktan keyif alması ve onları kullanması için cezbedici renklerde ve modellerde üretilmiştir. En değerli varlıklar olan çocukların hoşuna gidecek renkli saatlerin yanı sıra lisanslı taraftar modelleri de çocukların beğenisine sunulmuştur.

 Wiky Akıllı Saat Özellikleri

Wiky Akıllı Saat Özellikleri

Wiky akıllı saat özellikleri ile içinizi rahatlatacak pek çok şeyi bir arada size sunar. İstediğiniz an çocuğunuza ulaşmanızı ve onun sağlığı hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Ürettiği ürünler ile çocuğunuzun anlık olarak nerede olduğunu kolayca görüntüleyip çocuğunuzu takip edebilirsiniz. Geçmiş anlara yönelik konum takip etme özelliği sayesinde çocuğunuzun gün boyu adım attığı her noktayı tespit etme imkanına sahip olursunuz. İsterseniz çocuğunuz için güvenli alan belirleyebilirsiniz. Çocuğunuzun sizin belirlediğiniz güvenli alan dışına çıkması durumunda anlık olarak bildirim alıp çocuğunuzun nerde olduğunu kontrol edebilirsiniz. Adımsayar özelliği sayesinde çocuğunuzun gün içinde kaç adım attığını öğrenebilirsiniz. Çocuğunuzun güvenliği ve sizin rahat etmeniz için gelişmiş özelliklerle dizayn edilen ürünler aynı zamanda çocuğunuzun sağlığı dikkate alınarak da dizayn edilmiştir. Çocuğunuzun kalp atış hızını ölçebilir ve bununla beraber çocuğunuzun hareket halinde olduğu zamanları da görüntüleyerek gün içinde ne kadar aktif olduğunun bilgisine ulaşabilirsiniz. 6-12 yaş arası çocuklarınız için kullanımı uygun olan modeller yüksek teknoloji ile üretilerek sizin ve çocuğunuzun en iyi verimi almasını sağlar. Uzaktan kapatma özelliği sayesinde istediğiniz zaman çocuğunuzun cihazını kapatabilirsiniz. Çocuğunuz cihazı kolundan çıkardığı anda akıllı uyarı sistemi ile size hemen cihazın çıkarıldığına dair bildirim ulaşır. Herhangi bir GSM operatöründen alacağınız mikro sim kart ile çocuğunuzla sesli görüşme yapabilirsiniz. Çocuğunuzla görüntülü görüşebilme olanağı bulurken kısa sesli mesajlar da atabilirsiniz. 2 saatlik şarj süresi ile 24 ve 36 saat arası kesintisiz kullanım sağlayabilirsiniz. Toza ve suya dayanıklı ekran özelliği ile rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen ürünleri uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Çocuğunuzu rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanan Wiky akıllı saat kordonu yumuşak yapısı ile rahat bir kullanım sağlar. Uzun süre takılması gereken durumlarda bile çocuğunuzu yormayacak hafiflikte ve yapıda tasarlanarak konfor alanı sağlar. İhtiyaç duyduğunuz özellikleri size sunarak çocuğunuzdan uzak olduğunuz zamanlarda içinizin rahat etmesini sağlayacak Wiky saat çeşitlerine sayfamızdan göz atabilir istediğiniz özellikteki ürünü rahatlıkla seçebilirsiniz.

 Wiky Akıllı Saat Modelleri

Wiky Akıllı Saat Modelleri

Çocukların güvenliği için özel olarak üretilen ürünlerde pek çok çeşit mevcuttur. Wiky akıllı saat modelleri arasından istediğinizi seçebilir hem sizin hem de çocuğunuzun beğendiği modeli kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Teknik özellikleri ile gereksinim duyduğunuz birçok fonksiyonu sizin için bir araya getirirken, renk seçeneği ve eğlenceli tasarımı ile de çocuğunuzun beğenisini kazanıyor. Mavi, yeşil, pembe, lacivert, siyah gibi çeşitli renkler arasından çocuğunuz beğendiği rengi seçebilir. Dilerseniz çocuğunuzun taraftarı olduğu takımının renkleri ve amblemi ile dizayn edilen saatler arasından da seçim yapabilirsiniz. Geniş ürün kataloğu ile pek çok seçeneği sunan Wiky, çocuğunuzun kullandığı akıllı saat modelini severek kullanabilmesi için özel bir çaba harcayarak ürünlerini bu doğrultuda geliştiriyor. Örneğin, bazı modellerde bulunan matematik oyunu ile çocuğunuz hem öğrenirken hem de eğlenebilir. Renkli ekran özelliği bulunan ürünlerde çocuğunuz saatine baktığında sevdiği ikonları ekran resmi olarak görebilir. Wiky akıllı saat kameralı modelleri ile çocuğunuzla görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Çocuğunuz kullandığı ürünün fener özelliğinden yararlanarak eğlenceli vakit geçirir. Dilerseniz çocuğunuz uykudayken de uyku dilimlerini belirleyen özellikteki modeller sayesinde çocuğunuzun sahip olduğu uyku süresini, derin uykuda ve hafif uykuda olduğu zamanları izleyebilirsiniz. Kalp ritmini ölçen modellerle çocuğunuzun günlük kalp atış hızını görüntüleyebilir, kan basıncını ölçebilirsiniz. Çocuğunuzun okul saatleri veya özel eğitim saatleri gibi rahatsız edilmemesi gereken zamanlar arasında rahatsız edilmemesi için sessize alma ya da titreşime alma özelliği ile bu süreler boyunca çocuğunuzun saati taktığını unutmasını sağlayan modeller siz ailelerin beğenilerine sunulur. Dokunmatik ekran özelliği ile kullandıkça malzeme yorulmasına maruz kalması önlenen ürün aynı zamanda rahat bir kullanım sağlar. Dokunmatik ekranı sayesinde afacan çocukların tuşlarını düşürmesini ya da bir yere çarptığında tuşlarına zarar vermesi önlenmiş olur. Kameralı modelleri ile görüntülü arama yapılmasının yanı sıra fotoğraf çekme özelliği olan ürün çeşitleri çektiği fotoğrafları içerisinde barındırdığı albüm uygulaması sayesinde tekrar gözden geçirilmesini sağlar. Rehber uygulaması olan modellerinde arama yapılabilecek kişileri kaydeder ve arkadaşlar uygulaması ile çocuğunuz arkadaşlarına sesli mesaj ve görüntülü arama yapabilecektir.

 Wiky Akıllı Saat Kurulumu

Wiky Akıllı Saat Kurulumu

Wiky akıllı saat kurulumu sunduğu kolaylıkla da kullanıcı memnuniyeti sağlıyor. Cihazınızı kurarken ilk olarak özelliklerini kullanmanız için herhangi bir operatör servis sağlayıcısından SIM Kart temin edilmesi gerekir. Fakat güvenlik önlemlerinden ötürü SIM kartı ayarları ürünün içerisinde yer almamaktadır. Bu sebepten dolayı kurulum yaparken SIM kartın ilk önce ayrı bir cihaza takılması ve SIM kilidinin açılması gerekmektedir. Pin kodunu kaldırdıktan sonra saatinizin şarjının tamamen bitmesini beklemeniz gereklidir. Şarjı bitmiş ürüne sim kartı takarak saatinizi şarja takabilirsiniz. Pin kodunu kaldırmadan kartı cihaza takarsanız ekranda hata uyarısı çıkacaktır. Cihaza kartı taktıktan sonra ürünü kontrol edeceğiniz telefona uygulamayı indirmelisiniz. Cihazı açtıktan sonra ülke ve konum ayarını yaparak yerinizi belirleyebilirsiniz. Saati takip edecek ebeveynlerden birinin cep telefonu numarasını kaydetmesi ile kurulum aşaması ilerleme kaydeder. Cihazın arka kısmında yazılan id numarası ile ruhsat belirlenmiş olur. Saate verilecek isim belirlenir ve parola oluşturularak kaydet tuşuna basıldıktan sonra kurulum tamamlanmış olur. İlk kurulumun tamamlanmasının ardından SIM kartın aktive edilmesi gerekmektedir. Telefon operatörünün prosedürleri uyarınca 5 ile 24 saat içerisinde aktive olan SIM kartın aktivasyonunun ardından cihaz kullanıma hazır hale gelir. Ana sayfaya ulaşılarak cihazın günlük kullanım ayarları hazırlanmaya başlanır. SOS / aile alanı ile acil durumda aranacak belirlediğiniz numaralar girilir. Cihazın takibini yapacak olan telefon numarası takip numarası alanına girilir. Takip aralığı sekmesi ile çocuğunuzun dışına çıkmak istemediğiniz alan belirlenir. 24 ila 36 saat kullanım süresine sahip cihazın şarj süresi 1.5-2 saattir ve cihaz sadece bilgisayardan ya da powerbank aracılığı ile cihazla beraber verilen USB kablo kullanılarak şarj edilebilir. Cihazı elektrik prizi ile şarj etmeniz cihazın pil ömrünü kısaltabilir. Wiky akıllı saat çeşitlerini tümünde kurlumu çok kolay bir şekilde tamamlamanız mümkündür. Cihazı kurarken izleyeceğiniz her adımı tek tek açık ve net bir şekilde anlatan kullanım kılavuzu ile hem kolay bir kurulum gerçekleştirirken aynı zamanda tüm adımları hızlı bir şekilde izleme kolaylığı ile çok vakit harcamadan sonuca ulaşmış olursunuz.

 Wiky Watch Akıllı Saat İle Çocuğunuzla Konuşabilirsiniz

Wiky Watch Akıllı Saat İle Çocuğunuzla Konuşabilirsiniz

Wiky Watch akıllı saat çeşitleri ile çocuğunuzla istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Cihazın çalıştırılabilmesi için gerekli olan Nano SIM kart sayesinde uydu sistemine bağlanır ve böylece istenilen anda sizin ve çocuğunuz arasında iletişim ağı oluşturulması sağlanır. Nano SIM kart kullanarak erişebileceğiniz konuşma özelliği sayesinde çocuğunuz ile sürekli iletişim halinde kalabilirsiniz. SIM kart sayesinde pek çok farklı seçeneği de bir arada kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun hızlı ve sessiz bir şekilde iletişim kurmak için yazılı mesajlaşabilirsiniz. Ya da çocuğunuza sakinleştirici sesiniz ile dilerseniz sesli mesaj gönderebilir ve kendisinden sesli mesajlar alarak çocuğunuzun sesini duyabilirsiniz. Çocuğunuz bas konuş tuşunu basılı tutarak size çok kolay bir şekilde sesli mesaj gönderebilir. Bu özelliğini telsiz görüşmesi gibi oyun haline getirerek çocuğunuz ile eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Çocuğunuz akıllı saati ile sadece sizin belirlediğiniz numaralar ile iletişim kurabilir. Rehber belirleme özelliği sayesinde çocuğunuzun sadece istediğiniz kişilerle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz. Sizin belirlediğiniz numaralar dışında herhangi bir numara aramasına kapalı olma özelliği ile çocuğunuzun istenmeyen spam aramalarından sakınmasını sağlayabilirsiniz. Farklı modeller arasında değişkenlik gösteren kişi sayısı ile rehbere 10, 15, 20 kişilik numara ekleyebilir ya da dilerseniz sınırsız numara ekleyebileceğiniz rehber kapasitesine sahip olan ürünleri de tercih edebilirsiniz. Tüm cihazların en temel özelliği olan SOS tuşuna basılı tutulması ile çocuğunuz olası bir acil durumda size kolaylıkla ulaşarak bulunduğu durumda sizi bilgilendirebilir. Bu özellik aktif edildiğinde, kurulum sırasında sizin belirlediğiniz üç kişiyi aynı anda arar ve cihazı kurarken belirttiğiniz ana numaraya bulunduğu konumu mesaj olarak atar. Modellerin arasında kameraya sahip olan ürünleri ile çocuğunuz ile istenilen her an görüntülü konuşma imkanı bulabilirsiniz. Tamamen hayatınızı kolaylaştırmak için dizayn edilen ürünlerde hem siz hem de çocuğunuz kendini güvende hisseder. Size kolay ulaşmanım rahatlığı ile çocuğunuz gün içinde yaptığı aktivitelerden keyif alır. Cihaz için alacağınız sim kartın dakika, mesaj ve internet paketlerini istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Wiky akıllı saat sim kart takma özelliği ile çocuğunuz ihtiyaç duyduğu an size kolaylıkla ulaşabilir.

 Wiky Akıllı Saat Uygulaması

Wiky Akıllı Saat Uygulaması

Andorid ve iOS işletim sistemine uyumlu olarak hazırlanan ve akıllı mobil telefon türlerinin tümünde sorunsuz çalışan Wiky akıllı saat uygulaması iTunes veya Google App Store aracılığı ile telefonunuza istediğiniz an indirebilirsiniz. Cihazın kurulumu için gerekli olan uygulamayı indirdikten sonra ana ekrandaki yeni kayıt bölümüne tıklayarak işlemlere başlayıp kaydınızı oluşturabilirsiniz. Kolay ve anlaşılır olarak tasarlanan uygulamada saatimi bul ekranı bulunur. Bu ekran sayesinden cihazın kaybolması durumunda tek tuşla cihazı bulmak için sesli uyarı sistemini çalıştırabilirsiniz. Cihaz, üzerindeki herhangi bir tuşa basana kadar cihazın zili çalmaya devam eder. Wiky Watch cihazlarınızı iki ayrı telefondan aynı kullanıcı adı ve parola ile takip edebilirsiniz. Uygulama ana ekranında tüm özellikler kolayca seçebileceğiniz bir şekilde yer alır. Uygulama üzerinden çocuğunuzu istediğiniz gibi takip edebilir yine uygulama üzerinden çocuğunuza yazılı ya da sesli mesaj atabilir değişen modelleri ile görüntülü görüşebilir ya da fotoğraf paylaşabilirsiniz. Dilerseniz uygulamada bulunan ödüller bölümünden çocuğunuza verdiğiniz görevler tamamlandığında ödül göndererek çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz. Çocuğunuz için uygulama üzerinden alarm kurabilirsiniz. Wiky akıllı saat ayarları ile istediğiniz özellikleri kolaylıkla belirleyip uygulamaya koyabilirsiniz. Ayarlar bölümünden SOS alanına girmek istediğiniz numaraları ekleyebilirsiniz. Böylelikle acil bir durumda çağrı gidecek numaraları belirlemiş olursunuz. Takip aralığını oluşturarak çocuğunuzun bulunduğu konum ile ilgili GPS üzerinden ne kadar süre ile bildirim alacağınızı belirleyebilirsiniz. Çocuğunuza gelen aramaları belli zaman dilimine göre engelleyebilirsiniz. Örneğin çocuğunuz sınavda, etüt odasında ya da benzeri bir yerde olunca çocuğunuza arama çağrısının gitmesine engel olabilir bu sayede çocuğunuzun dikkatinin dağılmasını engellemiş olursunuz. Ayarlar menüsünden dil ve saat ayarını kolaylıkla yapabilir cihazın koldan çıkması durumunda bildirim almanızı sağlayabilirsiniz. Uygulama üzerindeki menü ile cihazı dilerseniz uzaktan kapatabilirsiniz. Sahip olduğunuz cihaz modelinde kullanmak istediğiniz özelliklerin tümünü ayarlar bölümünden hızlı ve basit bir şekilde belirleyebilir istediğiniz zaman değişlik yapabilirsiniz. Pek çok model ve özellikte üretilen cihazlar kurulum ve uygulama açısından farklılık gösterebilir. Ancak Wiky modellerin tümünde izlenecek adımlar ve uygulama kullanımı anlaşılır bir şekilde tasarlanmıştır.

 Wiky Akıllı Saat Fiyatları

Wiky Akıllı Saat Fiyatları

Çocuğunuzun sizden uzak olduğu zamanlarda içinizin rahat etmesi ve onun güvende olduğunu hissetmeniz ve bilmeniz için özel olarak tasarlanan akıllı ürünler pek çok özellikte ve modelde çeşitlilik gösterir. Çocuğunuzla görüntülü görüşme yapabileceğiniz, fotoğraf paylaşabileceğiniz, SMS mesajı ile iletişim kurabileceğiniz veya sesli görüşme yapabilmenizin yanı sıra çocuğunuzun saati ile oyun oynayabileceği, çocuğunuzun konumunu ve sağlığını takip edeceğiniz gibi farklı teknik özellikleri bulunan Wiky akıllı saat fiyatları modeller arasında özelliklerin değişeceğinden ötürü değişiklik gösterir. Öncelikle satın almak istediğiniz cihazda hangi özellikler bulunmasını istediğinize karar vermeniz gerekir zira birbirinden farklı modeller çeşitli özellikler barındırmaktadır. Ürününüzü hangi amaçla satın almak istediğinizi belirleyip modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Örneğin, çocuğunuzla görüntülü görüşme yapmak isterseniz kameralı modelleri inceleyebilirsiniz. Birçok teknik özelliği bir araya getiren marka geniş ürün yelpazesi ile birlikte geniş fiyat aralığını da kullanıcılarına sunar. İhtiyacınızı karşılayacak özellikteki ürünleri kolayca seçebilirken bütçe dostu fiyatları sayesinde de temel özelliklere sahip olan ürünleri bütçenizi sarsmadan temin edebilir kolayca satın alabilirsiniz. Çocuğunuz ile gün içinde iletişime geçmek isteyip bir yandan çocuğunuza telefon alma konusunda endişeniz bulunuyorsa Wiky akıllı kol saati modelleri ile pratik bir çözüme kavuşmuş olursunuz. Hem telefonun istemediğiniz etkilerinden çocuğunuzu korurken hem de çocuğunuzun konumunu istediğiniz an takip edebilir çocuğunuzla rahatlıkla iletişime geçerek ihtiyaç duyduğunuz telefon özelliklerine akıllı saat ile sahip olabilirsiniz. Öncelikle satın almak istediğiniz üründe aradığınız teknik özellikleri belirleyebilirsiniz. İstediğiniz özelliklere sahip cihazlar arasında renk ve model gibi tasarım karşılaştırmalarını yaparak size en çok hitap eden ürünü bulabilirsiniz. Her türlü beklentinize ve ihtiyacınıza cevap verecek nitelikte ürünleri özenle üreten firma, aradığınız tüm teknik özellikleri bir arada sunacağı modelleri de sizin ve çocuğunuzun güvenliği için imal ediyor. Geniş fiyat aralığı sunduğu birbirinden farklı renk ve modeldeki ürünleri ile kolay bir deneyim yaşamanıza yardımcı oluyor. Sizler de dilerseniz Wiky saat fiyat karşılaştırmasını sayfamızdan yapabilir, istediğinizi ürünler ile ilgili detaylı bilgileri inceleyip seçiminizi tamamlayabilirsiniz. Tüm giyilebilir teknoloji ürünleri de sayfamızda yerini almaktadır.

Arama Kriterleriniz

Wiky
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeron (1)
Alcatech (1)
Alcatel (4)
Amazfit (74)
Angel (1)
Angel Eye (2)
Apple (89)
Appscomm (9)
Armada (1)
Asus (13)
Ateştech (12)
Aukey (6)
B-Fit (4)
BeeMedic (1)
Bilicra (8)
Bix (2)
Blitzwolf (2)
Blueinter (1)
Bood (3)
Buffer (11)
Case (6)
Case 4U (4)
Cbtx (2)
Codegen (5)
Cogito (1)
Colmi (6)
Concord (2)
Coxang (2)
Dark (13)
Day (1)
Dial'x (1)
Dijikid (4)
Dijiking (6)
(38)
Elephone (3)
Enesave (7)
Eos (18)
Eseed (1)
Everest (4)
Ezcool (7)
Ferro (1)
Fitbit (11)
Flykids (5)
Fossil (1)
Garmin (31)
Gilida (2)
Gomax (4)
Hangarex (2)
Haylou (61)
Hestex (1)
Hobimtek (3)
Honor (30)
Huawei (161)
Imex (4)
Imextech (11)
Imilab (1)
Inter (22)
Ixtech (4)
jakcom (1)
Kids (7)
Kingboss (65)
Kospet (1)
KT (2)
Leifer (2)
Lemfo (38)
Lenovo (16)
LG (2)
Lige (2)
Lokmat (1)
Lumi (1)
M3 (1)
Magellan (2)
Mastek (3)
Melanda (1)
Mi-Tech (1)
Mibro (1)
Mobitell (3)
Mopal (2)
Mykronoz (6)
Nabi (4)
NLN (7)
Nokia (2)
O'clock (3)
Odisu (1)
Olix (20)
Ollivan (11)
One Watch (3)
Onkatech (29)
Oppo (20)
Owwotech (4)
Oxi-Gen (10)
Papillon (4)
Petrix (2)
Piaks (2)
Piranha (18)
Platoon (2)
Polar (1)
Polosmart (7)
Polygold (31)
Prozone (2)
Pufwin (2)
Q90 (4)
Qmax (1)
Quadro (3)
Quark (5)
Razer (2)
Realme (16)
Reeder (1)
Repex (1)
Robor (30)
Roder (2)
Roix (25)
Roller (1)
Romix (3)
Rosstech (3)
Rowen (4)
Roxxo (1)
RWatch (2)
Samsung (70)
Sbs (1)
Senbono (3)
Sentar (14)
Smart (1)
Smart Way (1)
Smartbell (23)
Smartest (21)
Smartwatch (119)
SmartWatch (23)
Sobiwatch (2)
Sograce (3)
Spovan (51)
Sunix (5)
Sword (5)
T&G (1)
Teknofonik (22)
Thorqtech (7)
Thortech (8)
Ticwatch (16)
Tomtom (1)
Torima (1)
Trendtech (3)
Tsmart (5)
Twox (12)
Vector (4)
Veryfit (2)
Vestel (13)
Victor (2)
Vtech (3)
Walberg (4)
Watch (7)
Welar (3)
Wi Watch (1)
Wiki (5)
Wiky (5)
Wmax (2)
Wonlex (2)
Woon (2)
X-Gear (4)
Xiaomi (149)
Yhm (2)
Zcwatch (2)
Zeblaze (46)
Zmsmart (15)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL