TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Akıllı Saat

için 31 sonuç bulundu.

Akıllı teknolojiler tüm dünyada insan hayatını kolaylaştırmak ve basitleştirmek amacıyla her geçen gün daha gelişmiş ve daha etkileyici boyutlara ulaşırken insanoğlunun yüzyıllardır kullandığı araç ve gereçler de bu akıllandırma hareketinden nasibini alıyor. Zaman yönetimi bu noktada artık yalnızca basit kol ve duvar saatleriyle değil akıllı saatlerle sağlanmaya başlıyor. Bu noktada Amerikan merkezli saat üreticisi Garmin akıllı saat üretiminde sektörün öncüleri arasına girmiş durumdadır. Bir kol saatinin gerçekleştirmesi gereken en temel görev zamanı göstermek dışında sizi zamanı daha etkili kullanmaya yönlendiren Garmin akıllı saatlerin hem spor tarzlarla hem de klasik görünümlerle uyumlu tasarımları sayesinde prestiji yaşamanın zamanı geliyor. Garmin akıllı saat Türkiye açılımını yeni yapan bir ürün olarak her geçen gün daha fazla kullanıcıyla buluşmayı bekliyor.

Garmin Akıllı Saat ile Zamanın Nasıl Geçtiğini Bilin

Garmin Akıllı Saat ile Zamanın Nasıl Geçtiğini Bilin

Saatin kaç olduğunu göstermek dışında pek çok donanıma sahip olan Garmin akıllı saatler kolunuza taktığınız anda sizi zamanın ötesine taşımayı hedefliyor. Gerekli ayarlamaları yapıldıktan sonra kolunuzda durduğu sürece sizi geliştirmeye ve zamanınızı daha aktif kullanmaya çalışan Garmin akıllı saat modelleri hem gece hem de gündüz vücut verilerinizi takip ederek sizi olası sağlık sorunlarından erkenden haberdar ediyor, erken önlem alarak uzun yıllar sağlıkla yaşamanıza yardımcı oluyor. PulseOx sensörlü Garmin akıllı saatler hem gece hem de gündüz kan oksijen basıncınızı gözlemleyerek sizi vücudunuzun oksijen oranı hakkında bilgilendirir. Aynı özellik saatinizin uyku sırasında derin ve hafif uyku geçişlerini kaydederek size ayrıntılı uyku analizleri veriyor. Gece uykunuz hakkında aldığınız ayrıntılı döküm sizi daha sağlıklı bir yaşama itebileceği gibi kimi uyku sorunlarınızın farkına varmanızı da sağlayabilir. Kullanıcıya verimli zaman yönetimi imkanı veren Gramin akıllı saatler özellikle fazla kilo sorunu olanlar veya senelerdir düzenli spor alışkanlığını erteleyerek istediği vücut ölçülerine kavuşamayanlar için güçlü bir motivasyon olabiliyor. Zira kimi Garmin akıllı saatlerde bulunan donanımlar size spor yapmayı, sakinleşmeyi hatırlatarak size ihtiyacınız olan egzersiz takvimini sağlayabiliyor. Örneğin kimi Garmin akıllı saat çeşitleri BodyBattery özelliğiyle vücudunuzun gün içindeki enerji seviyesine ve bu seviyedeki değişimlere bağlı olarak size egzersiz ve dinlenme için ideal programları oluştururken aynı saatte bulunan animasyonlu egzersiz programları size zamanınızı en verimli şekilde kullanmanız için ihtiyaç duyduğunuz planlamayı veriyor. Zinde kalıp kalmadığınızı belirlemeniz için stres takibi uygulaması gün içinde değişen duygu durumlarını kalp atışlarınızdan ve hareketlerinizden yola çıkarak seziyor ve sizi teskin etmek için uyarılarda bulunabiliyor. Gün boyunca ne kadar sıkı çalıştığınızı, egzersizleriniz sırasında ne kadar kalori yaktığınızı size bildiren kimi akıllı saat modelleriyle Garmin size zamanınızı ve bedeninizi kontrol ederek daha verimli vakit geçirmenizi sağlamasının yanı sıra nabzınızı bileğinizden ölçerek gün içinde özellikle dinlenme saatlerinde yaşanan olağandışı değişimleri size bildiriyor. Zamanınızı nasıl değerlendirdiğinizi vücudunuzdan aldığı verilerle size sunarak sizi daha huzurlu ve sağlıklı bir zaman yönetimine yönlendiren Garmin akıllı saat fiyat itibariyle farklı ürünler arasında çeşitliliklere sahip.

Garmin Akıllı Saat ile İhtiyacınız Olan Her Şey Yanınızda

Garmin Akıllı Saat ile İhtiyacınız Olan Her Şey Yanınızda

Spor saat tasarımlarıyla olduğu kadar klasik akıllı saat görüntüsüyle de dikkat çeken Garmin ürettiği saatlerle hareketli yaşamında kontrolü elinde tutmaya çalışan modern insanın bir saatte ihtiyaç duyabileceği her şeyi düşünüyor. Garmin akıllı saat yorumları markanın ürünlerine kattığı orijinal donanımların işlevselliğine işaret eder nitelikte oluyor. Garmin akıllı saatler her geçen gün değişen insan ihtiyaçlarına hızla adapte olarak büyüyor ve gelişiyor. Ne yaparsa yapsın profesyonel veya sosyal yaşamdan uzak kalamayacak kadar sorumluluk sahibi kullanıcılar için geliştirilen Garmin akıllı saatlerin yeni modelleri akıllı telefonlarla senkronize olarak telefonunuz yanınızda değilken veya telefonunuz uzaktayken size gelen aramaları, mailleri, mesajları ve diğer bildirimleri hızlıca kontrol etmenizi ve olası tehlikelere karşı gereken önlemleri vakitlice almanızı sağlıyor. Bazı Garmin akıllı saatler Android işletim sistemine sahip telefonlarla senkronize edildiğinde kullanıcının maillere ve mesajlara saat üzerinden yanıt verme şansı oluyor. Farklı müzik uygulamalarına ulaşmanızı ve sahip olduğunuz müzik hesaplarındaki oynatma listelerini indirerek internet erişiminiz olmadığı zamanlarda ve yerlerde müzik ihtiyacınızı gidermenizi sağlayan Garmin akıllı saatler kablosuz kulaklıklarla bağlantı kurarak size kesintisiz bir dinleme deneyimi sunuyor. Sağlığınızı denetlediği kadar güvenliğinizi de önemseyen Garmin akıllı saatlerin kullanıcı için en kullanışlı özelliklerinden biri de GPS oluyor. GPS sistemine sahip Garmin akıllı saatler telefonlarla senkronize edildiği takdirde kullanıcının dış aktiviteleri sırasında konumunu dahili olay tespiti ile otomatik olarak veya kullanıcı isteğiyle manuel olarak irtibat kişilerine iletiyor. Günlük aktivitelerinizi takip etmesiyle size yardımcı olan Garmin akıllı saatlerinize kredi kartlarınızı kaydederek, akıllı saatinizle temassız ödeme işlemleri yapabilir; acil durumlarda ihtiyaç duyduğunuz alışverişlerinizi saatiz sayesinde kolayca ödeyebilirsiniz. Dış dünyayla bağlantınızı koparmaksızın tüm aktivitelerinizi yapmanız için sizi motive eden aynı zamanda sağlığınız ve güvenliğiniz için otomatik önlemler alabilen Garmin akıllı saatinizin dilediğiniz özelliğini devre dışı bırakarak saatinizi özelleştirebileceğiniz gibi saatinizi markaya ait Connect IQ mağazasından edineceğiniz ekran uygulamalarıyla daha kişisel kılabilirsiniz. Her modelinde farklı bir donanımı bulabileceğiniz Garmin akıllı saat fiyatları almak istediğiniz ürünün özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Saatinizde olmasını istediğiniz özellikleri belirleyerek ve Garmin akıllı saatlerin farklı modellerini inceleyerek ihtiyacınızı en güçlü şekilde karşılayan ürünü tercih edebilirsiniz.

Garmin Akıllı Saat ile Tarzınızı Gösterin

Garmin Akıllı Saat ile Tarzınızı Gösterin

Saatinizden beklentilerinizi ve hatta daha fazlasını size sunan Garmin akıllı saatler çok fonksiyonlulukları ve üstün donanımlarıyla hayatınızın her alanında ipleri elinizde tutmanızı sağlıyor. Kalbinizi, stres seviyenizi, vücut hareketlerinizi takip etmesinin yanı sıra kimi modelleriyle hızınızı ve yaktığınız kaloriyi de ölçen Garmin akıllı saat bayan kullanıcılar için farklı; erkek kullanıcılar için farklı tasarımlar sunabildiği gibi cinsiyetsiz saatleriyle sınırların ötesine geçmeyi başarıyor. Akıllı saatlerin spor tasarımlara sahip olması gerektiği önyargısını silmeniz için geliştirilen klasik metal saat görünümlerine eklediği gizli dokunmatik ekranlarla gelenekselin ince şıklığını modernin yüksek işleviyle bir araya getiren Garmin özgün tasarımlarıyla özelleştirdiği akıllı saatlerinde gümüş, pembe altın, altın ve bakır tonlarının yanı sıra mat siyah gibi asi renkler eyer verebiliyor. Klasik dijital saat görünümlü ekranlar özellikle genç kullanıcılar için ideal bir seçim olurken Garmin spor tarzı benimseyen kullanıcılarına daha ince ve hafif sentetik tasarımlarla hitap ediyor. Hem klasik tasarımlar hem de sportif tasarımlar Garmin saatlerinin özgünlüğü ve üstün teknolojisiyle yüksek kullanışlılık sunarken her iki model de günlük kullanıma uygundur. Saatinizi tarzınızla uyumlu kılmak için yalnızca dış görünüş değil içerik de etkili oluyor. Garmin akıllı saatler çoğunlukla kişinin yaptığı veya yapmak istediği aktiviteleri içeren uygulamalarla özelleştiriliyor. Markaya ait özel uygulamalarla golften yüzmeye; yogadan koşuya pek çok farklı spor aktivitesini takip etmeniz kolaylaşıyor. Kadın kullanıcılar için büyük bir kolaylık olan Menstrüel Döngü Takip uygulaması kullanıcının bu dönem boyunca ruh ve beden haline uygun egzersizlerle kendisini zinde tutmasına yardımcı oluyor. Garmin akıllı saatlerin boyutları ve ağırlığı seçtiğiniz ürünün yapıldığı maddeye ve tasarımına bağlı olarak değişiyor. Şarj edilerek kullanılan Garmin akıllı saatlerin ömrü tüm fonksiyonları çalışır halde kullanıldığında beş güne kadar; sadece saat özelliği kullanıldığında ise iki haftaya kadardır. Hangi Garmin akıllı saatin nasıl özellikleri olduğunu merak edenler için kullanıcılar tarafından yapılan Garmin akıllı saat inceleme yazıları ve videoları faydalı oluyor. Tarzınız nasıl olursa olsun size uygun bir Garmin akıllı saatin olduğunu bilerek saat alışverişinize başlamak için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Garmin
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeron (1)
Alcatech (1)
Alcatel (4)
Amazfit (74)
Angel (1)
Angel Eye (2)
Apple (89)
Appscomm (9)
Armada (1)
Asus (13)
Ateştech (12)
Aukey (6)
B-Fit (4)
BeeMedic (1)
Bilicra (8)
Bix (2)
Blitzwolf (2)
Blueinter (1)
Bood (3)
Buffer (11)
Case (6)
Case 4U (4)
Cbtx (2)
Codegen (5)
Cogito (1)
Colmi (6)
Concord (2)
Coxang (2)
Dark (13)
Day (1)
Dial'x (1)
Dijikid (4)
Dijiking (6)
(38)
Elephone (3)
Enesave (7)
Eos (18)
Eseed (1)
Everest (4)
Ezcool (7)
Ferro (1)
Fitbit (11)
Flykids (5)
Fossil (1)
Garmin (31)
Gilida (2)
Gomax (4)
Hangarex (2)
Haylou (61)
Hestex (1)
Hobimtek (3)
Honor (30)
Huawei (161)
Imex (4)
Imextech (12)
Imilab (1)
Inter (22)
Ixtech (4)
jakcom (1)
Kids (7)
Kingboss (65)
Kospet (1)
KT (2)
Leifer (2)
Lemfo (38)
Lenovo (16)
LG (2)
Lige (2)
Lokmat (1)
Lumi (1)
M3 (1)
Magellan (2)
Mastek (3)
Melanda (1)
Mi-Tech (1)
Mibro (1)
Mobitell (3)
Mopal (2)
Mykronoz (6)
Nabi (4)
NLN (7)
Nokia (2)
O'clock (3)
Odisu (1)
Olix (20)
Ollivan (11)
One Watch (3)
Onkatech (29)
Oppo (20)
Owwotech (4)
Oxi-Gen (10)
Papillon (4)
Petrix (2)
Piaks (2)
Piranha (18)
Platoon (2)
Polar (1)
Polosmart (7)
Polygold (31)
Prozone (2)
Pufwin (2)
Q90 (4)
Qmax (1)
Quadro (3)
Quark (5)
Razer (2)
Realme (16)
Reeder (1)
Repex (1)
Robor (30)
Roder (2)
Roix (25)
Roller (1)
Romix (3)
Rosstech (3)
Rowen (4)
Roxxo (1)
RWatch (2)
Samsung (70)
Sbs (1)
Senbono (3)
Sentar (14)
Smart (1)
Smart Way (1)
Smartbell (23)
Smartest (21)
Smartwatch (119)
SmartWatch (23)
Sobiwatch (2)
Sograce (3)
Spovan (51)
Sunix (5)
Sword (5)
T&G (1)
Teknofonik (22)
Thorqtech (7)
Thortech (8)
Ticwatch (16)
Tomtom (1)
Torima (1)
Trendtech (3)
Tsmart (5)
Twox (12)
Vector (4)
Veryfit (2)
Vestel (13)
Victor (2)
Vtech (3)
Walberg (4)
Watch (7)
Welar (3)
Wi Watch (1)
Wiki (5)
Wiky (5)
Wmax (2)
Wonlex (2)
Woon (2)
X-Gear (4)
Xiaomi (149)
Yhm (2)
Zcwatch (2)
Zeblaze (46)
Zmsmart (15)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Uyumlu İşletim Sistemi

(29)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL