Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Uyumlu Marka

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Diğer

için 104,054 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Diğer Cep Telefonu Yedek Parçaları

Cep telefonu günlük hayatın vazgeçilmez parçası halindedir. Hemen hemen her işi halledebildiğiniz bu teknolojik araç sadece iletişim değil, bilgi ve sosyalleşme aracıdır. Her ne kadar dayanıklı materyaller kullanılarak üretilseler de cep telefonlarında arızalar ve bozulmalar meydana gelebiliyor. Bozuk parçaları tamir etmek, değiştirmek ya da onarmak için cep telefonu parçaları kullanmanız gerekir. Bu işlemleri genellikle uzman kişilerin yapması önerilir. Hassas ve küçük parçaların birleşmesiyle meydana gelen sistemler üzerinde yapılan işlemlerin dikkatli yapılması gerekir. Tüm tamir malzemelerinin bir arada bulunduğu cep telefonu tamir seti bulmanız mümkündür. Bu set aracılığı ile telefon tamir işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Farklı ürünlerin bulunduğu ekipmanlar arasından ihtiyacınıza uygun olanı belirleyebilirsiniz. Şarj aleti, ekran koruyucular, kamera lens kitleri gibi aksesuar seçeneklerini de mevcuttur. Telefonların marka ve modellerine uygun olarak üretilen orijinal yedek parça ürünlerine sayfamızdan kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Ayrıca, Alcatel diğer yedek parça ürünlerine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 Cep Telefonu Yedek Parçaları Nelerdir?

Cep Telefonu Yedek Parçaları Nelerdir?

Cep telefonları karmaşık birçok yapının bir araya gelmesiyle oluşur. Kamera, batarya, ekran, hoparlör gibi farklı amaçlar için farklı parçalar kullanılır. Zamanla bu parçalar bozulabilir ya da düşme gibi durumlarda kırılabilir. Böyle durumlarda yedek parçalar kullanarak telefon tamiri yapmanız mümkündür. Özenli bir işlem isteyen cep telefonu tamir ve onarımları doğru parçalar kullanılarak yapılmalıdır. Her telefonun yedek parçası farklıdır. Farklı donanımlar ve malzemeler kullanılarak üretildiği için parçalar da değişiktir. Telefonunuzla uyumlu cep telefonu yedek parça malzemelerini bulabilirsiniz. Hasarlı kısmı onarmak, yeni bir telefon satın almaktan daha avantajlıdır. Yeni bir telefon almaktan daha uygun olan tamir, sık tercih edilir. Telefonun hasarlı kısmına uygun parçaları bulmanız mümkündür. Telefonun kamerasında çizilmeler ve kırılmalar gibi hasarlar oluştuğu durumlarda cep telefonu lensi değişimi yapılması gerekir. Telefon modeline göre farklı lensler üretilir. Bu lensleri alarak değişim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dokunmatik ekranlı telefonların en büyük problemlerinden biri de ekran hasarlarıdır. Ekranlar oldukça hassastır, düşme gibi durumlarda kırılabilir. Camının ve çerçevesinin hasar gördüğü zamanlar cep telefonu ekran yapıştırıcısı ile dikkatli bir şekilde yapıştırılarak sabitlenmesi gereklidir. Bu işlemleri telefon tamircileri ve teknik servislerin yapması önerilir. Yanlış bir işlem telefonda daha büyük hasarlara yol açabilir. Profesyonel bir ekipman ile telefon tamiri yapmanız gereklidir. Çeşitli parçaları içeren tamir setleri telefon tamirinde sizlere oldukça fayda sağlayacaktır. İğne, cımbız, bıçak. Tornavida, yapıştırıcı, yedek kablo gibi detaylı malzemeler bulunan setleri satın alarak cep telefonu ve tablet tamirini kolayca yapabilirsiniz. Telefonun ses çıkışında bir problem var ise cep telefonu hoparlörü tamiri için gerekli malzemeleri sayfamızdan temin edebilirsiniz.

 Cep Telefonu Şarj, Batarya ve Diğer Parçaları

Cep Telefonu Şarj, Batarya ve Diğer Parçaları

Telefonun çalışması için gerekli enerjiyi cep telefonu bataryaları sağlar. Telefon bataryaları, telefonların çalışması için gerekli parçalardır. Bataryası bozulan ya da hasar gören cihazlar çalışmaz. Yanlış şarj aleti kullanımı ya da uzun süreli kullanım bataryaların ömrünü kısaltabilir. Bu gibi durumlarda telefonun voltajına ve modeline uygun bir cep telefonu bataryası ile değişim yapmanız gereklidir. Yenilenen batarya ile telefonun şarj sorunlarını çözebilirsiniz. Telefonun şarj girişine soket denir. Bu bölge hasar görebilir. Telefonun şarj almasını engelleyen ya da temassızlık gibi durumlarda sorun soket kısmında olabilir. Şarj girişine uygun bir cep telefonu şarj soketi ile değişim yaparak problemi çözebilirsiniz. Batarya ve şarj sorununun birden çok nedeni olabilir. Telefonu şarj etmek için kullanılan cep telefonu şarj aleti de zamanla bozulabilir ya da kırılabilir. Telefona uygun şarj aleti alarak bu sorunu çözmeniz mümkündür. Ayrıca farklı uzunluklarda cep telefonu şarj kablosu da bulmanız mümkündür. Farklı uçları ve girişleri bulunan kabloları telefonunuzun soket girişine uygun olanını seçebilirsiniz. Sayfamızda cep telefonu batarya, şarj aleti ve daha pek çok yedek parça seçeneği bulabilirsiniz. Cep telefonlarında ses iletmeyi, kaydetmeyi ve konuşmayı sağlayan kısım ahize olarak adlandırılır. Ses iletimini sağlayan bu parça sayesinde telefonla konuşurken karşı tarafa ses iletimi olur. Suya karşı hassas olan ahizelerde de zaman zaman sorunlar olabilir. Bu sorunlar uzman kişiler tarafından çözülmeli. Cep telefonu yedek parça ürünleri arasında bulabileceğiniz cep telefonu ahizesi satın alarak parça değişim işlemini yaptırabilirsiniz. Birleştirme, değiştirme ve onarım işlemlerini cep telefonu tamir seti ile yapmanız mümkündür. Farklı setlerin içerikleri de değişiklik göstermektedir. Bu setlerde genellikle farklı boyutlarda tornavidalar, açma aparatları, yapıştırıcılar ve diğer yardımcı malzemeler bulunur. Çeşitli boyutlardaki tornavidalar telefonlardaki farklı bölgelerin tamirinde kullanılır.

 Kullanışlı Cep Telefonu Aksesuarları

Kullanışlı Cep Telefonu Aksesuarları

Teknolojinin gelişmesi ve ilerlemesi cep telefonlarını da olumlu yönden etkiler. Donanımı ve özellikleri gittikçe gelişen telefonlar günlük hayatta en sık kullanılan araçlar haline geldi. Telefon bakımı, tamiri ve yedek parçalarına duyulan ihtiyaç da giderek arttı. Neredeyse telefonlar kadar gerekli olan cep telefonu aksesuar seçenekleri vardır. Telefon kılıfları, ekran koruyucular gibi telefonları dış hasarlardan koruyan ekipmanlar bulabilirsiniz. Görsel olarak da oldukça göze hitap etmeleri ile sık tercih edilirler. Farklı amaçlara hizmet eden farklı aksesuarlar bulmanız mümkündür. Telefonun ekran boyutları kısıtlıdır. Ekranın daha büyük görünmesini istediğiniz zamanlarda cep telefonu ekran büyüteci kullanabilirsiniz. Bu ürün özel büyüteçli sistemi sayesinde ekranınızın daha geniş görünmesini sağlayacaktır. Büyüteç kısmının arkasındaki aparata telefonunuzu yerleştirmeniz yeterlidir. Ekranınızı tablet ekranı boyutuna getiren bu ürünle film ve videoları daha geniş bir şekilde izlemenin tadını çıkarabilirsiniz. Tüm cep telefonu modelleri ile uyumlu olan bu ürünü kolaylıkla kullanabilirsiniz. Cep telefonlarının yaygın olarak kullanıldığı bir özelliği de kamerası ile fotoğraf çekmektir. Gelişen teknoloji ile artan netlik kalitesi neredeyse fotoğraf makinesi performansında çekimler yapmaya olanak sağlar. Çeşitli aparatlar kullanarak farklı stillerde çekimler yapabilirsiniz. Bu aparatlardan biri de cep telefonu lens kiti seçenekleridir. Yakın çekimler, uzak çekimler ve balık gözü gibi farklı çekim şekilleri için çeşitli lensleri barındıran setler telefon kamerasında kullanım için üretilmiştir. Tüm telefonlara uyumlu olan lens setleri aparatları sayesinde kolayca takılıp çıkartılabilir. Cep telefonlarının ses çıkışları da hoparlörleri ile sağlanır. Ses kalitesi telefondan telefona değişiklik gösterir. Hoparlör kısmı hasar gören telefonlarda parça değişimi ile sorunu çözmek mümkündür. Cep telefon modelleri arasında değişiklik gösteren cep telefonu hoparlörü seçenekleri arasından telefon ile uyumlu olan parça ile değişim yapılabilir. Sayfamızda her telefon markasına ait yedek parça, set ve aksesuarlarını bulabilirsiniz.