TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ekran

için 60,751 sonuç bulundu.

Ekran

Akıllı telefonların özellikle son yıllar içerisinde gelişmesi ile birlikte ekran bir cep telefonunun en önemli özelliklerinden biri haline geldi demek yanlış olmaz. Akıllı cep telefonu kullanıcıları için mükemmel bir telefon deneyimi yaşatan en önemli unsurlardan biri olan telefon ekranları, her marka ve modele uygun seçenekleri ile cep telefonu yedek parçalar kategorisinde beğeninize sunuluyor.

Cep Telefonu Ekran Çeşitleri

Cep Telefonu Ekran Çeşitleri

Cep telefonlarının kullanıldığı sıklık göz önünde bulundurulduğunda ekran çözünürlüğü kaliteli bir akıllı telefon deneyimini etkileyen unsurların başında geliyor. Net, parlak ve canlı bir ekran görüntüsü sayesinde cep telefonu üzerinden tüketilen içerikler çok daha keyifli bir hale gelebiliyor. Ekran görüntüleri ne kadar iyiyse telefonla geçirilen vakit de o kadar zevkli, anlamlı ve keyifli bir hal alıyor demek mümkün. Bu bağlamda farklı kullanıcı deneyimleri oluşturmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için öncü cep telefonu markaları farklı türlerde ekran çeşitleri ile karşımıza çıkıyor. LCD, Super LCD, AMOLED ve Super AMOLED cep telefonu ekran teknolojilerinde geliştirilen en popüler ekran türlerden birkaçı.

Her Marka ve Modele Uygun Ekranlar

Her Marka ve Modele Uygun Ekranlar

Telefonunuza ekran koruyucu takmadığınız ve telefonunuzu gün içerisinde kullanırken muazzam bir şekilde muhafaza etmediğiniz sürece ekran çizilmesi ve hasar görmesi çok büyük bir olasılık. Bu nedenle de maalesef pek de istenmeyen durumlar gerçekleşerek telefon ekranının kırılması gibi durumlarla karşılaşma riskiniz doğabiliyor. Bu gibi durumlarda çoğunlukla tek seçeneğiniz telefon ekranınızı değiştirmek oluyor. Bu kategoride cep telefonu modeliniz her ne olursa olsun ona uygun bir ekran bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. iPhone 6 ekran değişimi ya da iPhone 5 ekran çeşitleri için doğru adreste olduğunuz kesin. Apple ekran modellerinin yanı sıra kategorimizde aynı zamanda Note 3 ekran çeşitleri başta olmak üzere Samsung ürünlerinin ekranlarına da kolaylıkla ulaşabilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ekran değişimi gerçekleştirirken profesyonel videolardan yardım alıp kendiniz gerçekleştirebileceğiniz gibi cep telefonu yedek servis lokasyonlarını ziyaret edip ekranınızın değişimini sağlayabilirsiniz.

Telefon Ekran Fiyatları

Telefon Ekran Fiyatları

Kategorimizde bulunan cep telefonu ekran fiyatları telefon modeline ve markasına göre değişiklik gösterebilmektedir. İhtiyacınız doğrultusunda ekran fiyatı ile ilgili detaylı bilgi almak için kategori özelinde gezinmeniz yeterli. Dokunmatik ekran telefonlar çoğunlukla olası ekran kırılmalarına karşı değiştirilebilir şekilde tasarlandığı için telefonunuza uygun bir orijinal yedek parça ile ekran kırılması sorununa çözüm bulmanız mümkün oluyor. Telefonun ekranı çatladığında ise dokunmatik panel dışında kalan ekran kasasındaki plastik cam yüzeyi değiştirerek de sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. iPhone, Android telefonlar, Nokia cihazlar ve aklınıza gelebilecek her türlü cep telefonu modeli için en uygun ekran çeşitleri ve ekran fiyatları bu kategoride sizi bekliyor. Telefonunuza özel diğer orijinal yedek parçalar için Cep Telefonu Yedek Parça kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(3,785)
ve üzeri (5,424)
ve üzeri (6,143)
ve üzeri (6,362)
ve üzeri (6,788)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL