TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bot & Tekne

için 1,393 sonuç bulundu.

Bot & Tekne

Bu kategorimizde başta Zodyak bot, Polyester tekne ve şişme bot olmak üzere bot ve tekne çeşitlerine dair her türlü malzemeyi bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Tekne ve yat malzemeleri arayışında olan deniz tutkunları doğru adresteler.

Şişme Bot Özellikleri

Şişme Bot Özellikleri

Şişme botlar denizde ve göllerde gezi amaçlı kullanılan ürünler arasında başta gelir. Bu tür botların özellikle denizde ve gölde sıklıkla tercih edilmesinin sebebi her şeyden önce kolay kurulumlarıdır. İçi hava doldurularak pratik bir şekilde kullanıma hazır hale gelen bu ürünler sayesinde arkadaşlarınızla birlikte serin sularda gezintiye çıkabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Katlanabilen ızgara tabanlı şişme bot ise en sevilen ve en çok tercih edilen bir diğer bot çeşididir. Genel olarak şişme botlarının belirli bir sevide taşıma kapasitesi olduğu için satın alacağınız ürünün ne kadar ağırlık taşıyabileceğini ve sizin kaç kişi olarak kullanacağınızı göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Şişme bot fiyatları kapasite, üretilen materyal ve marka gibi farklı ürün özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Şişme Bot ve Tekne Modelleri

Şişme Bot ve Tekne Modelleri

Polyester, amatör amaçla tekne hobisi ile uğraşan deniz tutkunları için ideal tekne materyali olarak karşımıza çıkmaktadır. Dayanıklı ve hafif yapısı sayesinde polyester tekne modelleri başlangıç seviyesinde rafting ve doğa gezisi gibi sporlar için ideal tekne modelleri olarak bilinir. Tabii ki bu amaçla kullanılan tekne çeşitleri bununla sınırlı değildir. Diğer bir yandan özellikle balıkçılar ve avcılar tarafından tercih edilen bot türü yemleme botu olarak bilinir. Hafif olması ve kısa sürede kurulumunun gerçekleştirilmesi, bu tekne özelinde taşıma kolaylığı ve pratiklik sunmaktadır; bu özellikler de doğal olarak avcı ve balıkçılar için en cazip özellikler arasındadır. Bu tür botların üretiminde kullanılan malzemeler Almanya-Belçika-Fransa temelli PVC materyaldir. Aynı zamanda ızgara tabanlı olan bu şişme bot modeli radyasyon, tuzlu su, benzin ve yağlara karşı dayanıklıdır.

Şişme Bot Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şişme Bot Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şişme bot kullanırken her şeyden önce güvenliğinizi sağlamak için can yeleği giymeniz şarttır. Şişme botların içi hava dolu olduğu için herhangi bir sebeple patlayabilir ve siz de suda mahsur kalabilirsiniz. Boğulma gibi tehlikeli durumlara karşı önlem almak için şişme botlara binerken mutlaka üzerinize şişme bot can yeleği giymeli ve işin uzmanları tarafından verilen diğer güvenlik önlemlerini almayı ihmal etmemelisiniz. Balık avına ve avcılığa merakınız varsa hemen bir adet şişme bot ve balıkçılık malzemelerinden edinerek balık tutmaya başlayabilirsiniz. Tabii malzemeleri edindikten sonra bu hobi ile uzun zamandır uğraşan tecrübeli biri ile sohbet etmenizde de fayda olacaktır. Şişme bot fiyatları, Zodyak bot fiyatları ve diğer tekne fiyatları için kategorimizi incelemeniz yeterli. Diğer malzemeler için Tekne & Yat Malzemeleri kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (1)
AAA (4)
Abalone (1)
Adeco (1)
Admiralty (2)
Aquafun (7)
Bestway (91)
Bravo (46)
BRAVO (1)
Collano (1)
Coralsea (7)
Dalgıç (2)
Discovery (37)
(736)
Eval (6)
Freesun (7)
GOLDSEA (31)
Hammar (4)
Highfield (11)
Hobie (8)
Kolibri (83)
Lalizas (29)
Liggo (1)
Marinport (18)
Marintek (2)
Mesica (20)
NouvaRade (2)
Nuova Rade (11)
Plastimo (7)
Point65 (3)
Remixon (20)
SDM (13)
Sea Master (11)
SEALUX (159)
SeaStar (2)
Starbrite (2)
Tfa (2)
TMC (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(122)
ve üzeri (146)
ve üzeri (153)
ve üzeri (154)
ve üzeri (157)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL