Deniz Motorları

Deniz motorunu çalıştırabilmek için öncelikle motora ihtiyaç vardır. Deniz motoru çeşitleri arasında, içten yanmalı ve elektrikli olanları bulunmaktadır. İçten takılan deniz motorları; tekne içine sabit olarak yerleştirilir ve devindirici mili tekne içinden geçirilerek pervaneye bağlanır. Dıştan takmalı deniz motorlarında ise sökülüp takılabilir motor, tekne içine ya da teknenin kıç tarafına kelepçelerle bağlanır. Devindirici mili ve pervanesi motorun üzerinde bulunur. Sığ sularda, deniz motorundaki motor ile birlikte; çark, uçak pervanesi ve su püskürtücü hava pompası gibi donanımlardan yararlanılır. Yüksek hızda gitmek isteyen motorlarda hızı arttırmak için jet motorları ve hidrofil düzenekleri de kullanılır.

İçten takmalı deniz motorlarını ve dıştan takmalı deniz motorlarını incelemek ve özellikleri hakkında bilgi almak için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. Dıştan takmalı motorların üzerinde: çalıştırma kolu, jikle, hareket ikaz lambası, marş düğmesi, ileri/geri kolu, uzaktan kumanda kolu, gaz kontrolü ve direksiyon kolu, stop kordonu, işkence kolu, kalkmayı önleme kilidi, akü bağlantı kablosu, kablo tesisatı, trim ayar çubuğu, su çırpmasını önleyici katmanlar yer almaktadır. Deniz motorlarının monte edilmesi ve kullanılması son derece kolay ve pratiktir. Ayrıca internette yer alan bilgilerden ve kullanım kılavuzundan yararlanarak daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Deniz motorları genelde küçük boyutludur ve kısa mesafeli ulaşımlar için kullanılırlar. Deniz motorlarının çalışabilmesi için de bir motora ihtiyaç vardır. Deniz motoru çeşitlerini inceleyerek ihtiyacınız olanı kolayca satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Deniz motorunu uzun ömürlü olarak kullanmak için de düzeli olarak gerekli bakımlarını yapmanızda yarar olacaktır. Deniz motorlarının fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Honda deniz motorları, Parsun deniz motorları ve Yamaha deniz motorları, en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Honda deniz motorunun üzerinde acil durma düğmesi bulunduğu için zor anlarınızda anında duruş yapabilirsiniz. Aşırı ısınma ikazı, yağ basıncı ikazı, yakıt sistemi su seviyesi ikazı, devir sabitleyicisi, ek yakıt filtresi, 25 litre yakıt hortumu ile oldukça kullanışlı olan deniz motorları arasında yer almaktadır. Deniz motoru yerine daha pratik kullanım imkanı sunan şişme botlardan satın almak istiyorsanız, bot ve tekne kategorisinde yer alan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Deniz Motorları

için 384 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2)
Abalone (18)
(1)
(3)
(58)
Grand (13)
(5)
(1)
(1)
(3)
(2)
Mercury (59)
Neta (16)
(5)
(3)
(4)
(1)
(1)
Tohatsu (28)
Yamaha (51)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(11)
ve üzeri (14)
ve üzeri (14)
ve üzeri (14)
ve üzeri (14)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL