TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Deniz Motorları

için 335 sonuç bulundu.

Deniz Motorları

Deniz motoru; içten yanmalı motor ya da elektrik motoruyla hareket eden teknelerin ortak ismidir. Deniz motorlarını çalıştırabilmek içinse öncelikle motora gereksinim vardır. Deniz motorları bu motorların tekneye yerleştirilme biçimlerine göre ikiye ayrılırlar. Motorun tekne içine sabitlendiği motor çeşitlerine içten motorlu deniz motoru denir. Sökülüp takılabilir motorun tekne içindeki bir oyuğa veya teknenin kıç tarafına cıvata ya da kelepçelerle bağlandığı deniz motorları ise dıştan takma motoru olarak bilinir. Deniz motorunuz için gerekli olan motor çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Deniz Motoru Marka & Modelleri

Deniz Motoru Marka & Modelleri

Deniz motorları farklı markalar tarafından çeşitli modellerde piyasaya sunulmaktadır. Honda deniz motoru modellerinden olan BF6 deniz motoru; dört silindirli, dört zamanlı kolay taşınabilir, dıştan takmalı bir deniz motoru modelidir. 127 cc’lik blok ve 27 kg civarında olan bu motoru ayrıca düşük titreşim seviyesi ile kendi kategorisi içinde ideal bir durumda. Bir başka marka olan Tohatsa deniz motoru MFS20 modeli; çift silindirli, 351 cc dört zamanlu son derece dayanıklı bir motor olma özelliklerine sahip bulunuyor. Saatte yalnızca 6,2 litrelik tüketimi bulunan bu motor ayrıca vites başlangıç koruması, devir sınırlayıcı gibi fonksiyonel özelliklere sahip bulunuyor.

Deniz Motoru Çeşitleri

Deniz Motoru Çeşitleri

Deniz motorlarının ikiye ayrılmasında motorlarının yerleştirilme biçiminin etkili olduğundan bahsetmiştik. Kategorimizde her iki deniz motoru çeşidi için de uygun deniz motorları bulunmaktadır. İçten takmalı deniz motoru ve dıştan takmalı deniz motoru modellerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Dıştan takmalı motorların üzerinde; çalıştırma kolu, jikle, hareket ikaz lambası, marş düğmesi, ileri/geri kolu, trim ayar çubuğu, akü bağlantı kablosu, stop kordonu, su çırpmasını önleyici katmanlar gibi bölümler bulunmaktadır. İçten takmalı motorlar; tekne içine sabit olarak yerleştirilir ve devindirici milli tekne içinden geçirilerek pervaneye bağlanır. Hangi motor çeşidini alırsanı alın; eğer uzun ömürlü kullanabilmek istiyorsanız; düzenli olarak bakımını yaptırmanız gerektiğini hatırlatalım.

Deniz Motorları Fiyatları

Deniz Motorları Fiyatları

Deniz motorları fiyatları; ürünün markasına, modeline ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Kategorimizin geniş ürün yelpazesinde pek çok bütçeye uygun deniz motoru sıralanmaktadır. En çok tercih edilen deniz motorlarından bazıları; Honda deniz motorları, Yamaha deniz motorları ve Tohatsa, Mercury gibi markaların deniz motorlarıdır. Bunların yanı sıra; Abalone, Haswing, Mercury, Yamaha gibi markaların deniz motorlarını da kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Deniz motoru yerine daha pratik bir kullanım imkanı sunan şişme botları da sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm şişme bot seçeneklerini görmek için buraya tıklayın!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (1)
AAA (1)
Discovery (15)
(209)
Eval (8)
Haswing (1)
Hobie (2)
Honda (6)
Lalizas (8)
MARINER (1)
Mercury (13)
Nuova Rade (12)
Remixon (2)
Suzuki (7)
Tohatsu (14)
Yamaha (21)
Zinga (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(27)
ve üzeri (36)
ve üzeri (40)
ve üzeri (40)
ve üzeri (40)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL