Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Tekne Bakım Ürünleri

için 1,835 sonuç bulundu.

Tekne Bakım Ürünleri

Tekne bakım ürünleri ile teknenizin temizliğini ve bakımını yapabilir böylece teknenizi daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Kategorimizde de bulabileceğiniz tekne bakım malzemelerinden bazıları; tekne cilası, pas sökücü, çatlak tamir ürünleri, reçine ve macun gibi ürünlerdir.

Tekne Bakımı İçin Gerekli Olan Ürünler

Tekne Bakımı İçin Gerekli Olan Ürünler

Tekne bakımı için gerekli olan tüm ürünleri kategorimizden kolayca bulabilirsiniz. Bu ürünlerden biri olan reçine, tekne bakımında ahşap ve elyaf sarma yani laminasyon işlemleri için kullanılmaktadır. Yine bir diğer tekne bakım ürünü olan tamir macunu, fiberglas ve emaye yüzeylerdeki kırık, çatlak, delik ve çizikleri onarmaya yaramaktadır. Kırık ve çizik yerlere macun sürülür ve daha sonra 20 dakika kuruması beklenir. Ayrıca derz dolgu ürünleri de tekne bakımı için kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra; ahşap ve fiber teknelerinizde dökümden veya elyaf sarma-laminasyon işleminden sonra kullanılan soyma kumaşları da sayfamızdan bulabilirsiniz. Bu kumaşlar; zımparalı bir yüzey elde edip zımpara işçiliğinden kazanç sağlamaya yarayan kumaşlardır. Ayrıca teknenizi onarmak ve yenilemek için gerekli olan su geçirmez boya çeşitleri de kategorimizde sizleri bekliyor.

Tekne Bakım Masrafları

Tekne Bakım Masrafları

Tekne bakım masrafları, tekne bakımında kullanacağınız ürün sayısına ve ürünlerin maliyetine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Rutin tekne bakımı için kullandığınız ürünleri çoklu paketlerde satın alarak daha uyguna mal edebilirsiniz. Bunun yanı sıra alacağınız bakım ürünlerini kategorimizden fiyat sıralaması yaparak görüntüleyebilir ve bütçenize uygun bakım ürünlerini kolayca inceleyebilirsiniz. Tekne bakım malzemeleri genel olarak uygun bir fiyat skalasında sizlere sunulmaktadır. Ancak teknenin bakımını aksatmamak, küçük onarımları büyümesine izin vermeden zamanında yapmak uzun ömürlü kullanım ve bir sonraki bakımı erteleme anlamında son derece önemlidir. Bu yüzden teknenizin bakımı için ihtiyacınız olan ürünleri hemen şimdi kolayca sipariş edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz buraya tıklayarak tekne veya yatınız için gerekli tüm malzemeleri inceleyebilirsiniz.

Tekne Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Tekne Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Teknenize her ne kadar çok iyi baktığınızı düşünseniz de zaman içinde teknede bazı bakım gereklilikleri olabilir. Eğer tekne bakım sürelerinizi azaltmak ve teknenizi daha uzun ömürlü kullanmak istiyorsanız öncelikle sudan her çıktığında tekne içini ve gövdesini titizce incelemelisiniz. Çatlak, çizik, kırık, boya kalkma gibi küçük onarım ihtiyaçları gördüğünüzde tekne bakım ürünleri ile hemen müdahale etmelisiniz. Eğer tekneniz fiberglas tekne ise; teknenize yapışan deniz hayvanı ve yağı, çevreye zarar vermeyecek deterjan kullanarak temizleyiniz. Bu deterjan çeşitlerini sayfamızdan bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra; tekneye bağlı tüm donanımların çatlak, kırık ya da sızıntı yapıp yapmadığını kontrol etmelisiniz. Tekneden her çıkışınızda kirli su birikintilerini temizlemeye özen gösteriniz. Ayrıca halat ve tel bağlantılarını da temizleyiniz. Tüm bu temizlikleri rutin olarak yaptığınızda teknenizin bakıma olan gereksinimini önemli ölçüde azaltmış olacaksınız.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (28)
Bravo (2)
BRTR (6)
Collano (2)
Divortex (28)
(1442)
Honda (1)
İduna (6)
Jabsco (2)
Lalizas (1)
Marintek (4)
Nasiol (6)
Neta (1)
Plastimo (2)
Sailflo (7)
Saylon (13)
Scalica (1)
Sea Pro (2)
SEALUX (3)
SeaStar (13)
Shurhold (1)
Sikaflex (19)
Sor Marine (11)
Sormarine (8)
Starbrite (50)
Suzuki (3)
Swimfit (4)
Teknomarin (126)
TMC (4)
Tril (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(165)
ve üzeri (204)
ve üzeri (220)
ve üzeri (221)
ve üzeri (226)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL