Kategoriler

Kampanyalar

Marka

Yachticon (165)
Starbrite (96)
Saylon (78)
Teknomarin (66)
Clin Azur (57)
Hempel (48)
Moravia (41)
Sor Marine (37)
Seajet (36)
Sikaflex (31)
Sailor (29)
Demarin (24)
Divortex (23)
Atlantech (22)
Sealux (22)
3M (21)
Cosmos (17)
Ayt Chem (16)
İduna (16)
Bostik (15)
Best (13)
Bluestar (12)
Jotun (12)
Netfer (10)
Separ (9)
Shurhold (9)
Teak (9)
Hempadur (8)
Ma-Fra (8)
Polisan (8)
Epifanes (7)
Galveniz (7)
Mors (7)
Hempatex (6)
Nasiol (6)
Seaflo (6)
Stoppani (6)
Akba (5)
E.W.C (5)
Easterner (5)
Mirka (5)
Davis (4)
Farecla (4)
Marintek (4)
Osculati (4)
Protec (4)
Purpox (4)
Suzuki (4)
Arcfill (3)
Gotamar (3)
Magideal (3)
Myy Marin (3)
Perfeclan (3)
Qypf (3)
Saban (3)
Sun-Fix (3)
Terlans (3)
Teroson (3)
Yanmar (3)
Abs (2)
Art Resin (2)
Bestway (2)
Bfy (2)
Cabe (2)
Hobiflex (2)
Seahawk (2)
Wichard (2)
Xps (2)
Yamaha (2)
Acr (1)
Akfix (1)
Amana (1)
Ankraj (1)
Anl (1)
Audew (1)
Autosol (1)
Boat Wash (1)
Boatline (1)
Boston (1)
Collano (1)
Creek (1)
Demacoat (1)
Dimmer (1)
Dr Sails (1)
Dsycar (1)
Egc (1)
Fiber (1)
Gelcoat (1)
Karspor (1)
KiwiGip (1)
Loctite (1)
Magicezy (1)
Marinport (1)
Meguiars (1)
Onefeng (1)
Onwa (1)
Polikor (1)
Polivaks (1)
Proloc (1)
Propone (1)
Rucanor (1)
Rv (1)
S.A.Mart (1)
Scalica (1)
Scoprega (1)
Sika (1)
Silpar (1)
Svbony (1)
Tmc (1)
Tohatsu (1)
Ultraflex (1)
Viky (1)
Waveblade (1)
Würth (1)
X-Treme (1)
(822)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (145)
4 yıldız ve üzeri (177)
3 yıldız ve üzeri (182)
2 yıldız ve üzeri (185)
1 yıldız ve üzeri (192)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Tekne Bakım Ürünleri

için 2,060 sonuç bulundu.

Tekne Bakım Ürünleri

Tekneler hobi alanında ya da mesleki anlamda kullanım sağlayabileceğiniz araçlardır. Bu araçların bakımının doğru bir şekilde yapılması kullanım sırasında herhangi bir olumsuzluk oluşturmaması açısından son derece önemlidir. Tekne bakım ürünleri de bu doğrultuda birbirinden farklı alanda kullanım sağlayabileceğiniz eşyalar arasında yerini almaktadır. Tekne bakımı kategorisi adı altında renkleri ve çeşitleriyle oldukça tercih gösterilen tekne boyası normal boyalardan daha farklı özelliklere sahiptir. Tekne bakımları genel anlamda kış ya da sonbahar aylarında yapılmaktadır. Tekneler sürekli olarak tuzlu suyun içerisinde bulunduklarından tekne boyaları da bu özellikler dikkate alınarak oluşturulmaktadır. Epoksi, vinil, alkid, poliüretan tekne boyası çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu boyalar tekne yüzeyi ile örtüşmektedir. Tüm boya çeşitleri farklı özelliklere sahiptir. Bazı boyalar kendiliğinden parlarken bazı boyalar ise verniklerle desteklenmektedir. Boyalar, tercih edeceğiniz çeşitlere göre dayanıklılık konusunda şekillenmektedir. Teknelerin boya ve bakım işlemlerinde önemli olan en önemli husus bu eylemin gerçekleştirileceği zamandır. Tekne boyası ya da bakımı uygun mevsimlerde gerçekleştirilmelidir. Yağmurlu havalarda boya işlemlerini yapmanız tavsiye edilmez. Boya işlemlerinizi yaparken tüm malzemelerin önceden hazırlanması boya süresinin daha verimli bir şekilde tamamlanmasına destek olmaktadır. Boyaların tekne yüzeyini aşındırmaması için uygun fırça ya da püskürtücülerin kaliteli malzemelerden tercih edilmesi beklenir. Parlak bir görünüme kavuşması beklenen tekneler için boyanın ardından vernikleme işleminin tamamlanması gerekir. Tekne verniği genellikle ahşapların doğal görünümünü desteklemek açısından tercih edilmektedir. Tekneniz tulu suya, aşırı rüzgara ya da güneş ışınlarına maruz kalabilir. Bu nedenle teknenin dışında var olan boya ya da tekne cilası zarar görebilir. Tekne cilasının zarar görmesi teknenin ana maddesini olumsuz anlamda etkileyecektir.

Tekne Bakım Malzemeleri

Tekne Bakım Malzemeleri

Tekne ürünleri kullanım sağlanacak alana göre çeşitlendirilmiştir. Tekneler deniz üzerinde keyifli yolculuk yapabileceğiniz araçlardır. Arıza veren tekneler yeteri bakım ve onarımdan geçmemiş tadilatları tamamlanmamış araçlar arasında yer alır. Çeşitli meslek gruplarının da işleri tekneler vasıtası ile halledilmektedir. Bu anlamda balıkçılarında teknelere ve tekne bakımı için tekne ürünlerine ihtiyacı vardır. Teknelerin verimli ve kullanışlı hale getirilebilmesi açısından ürünlerin doğru bir şekilde tedarik edilmesi son derece önemlidir. Nitelikli, kaliteli ve dayanıklı tekne bakım malzemeleri ile ihtiyaç duyduğunuz anda gerekli tamirat işlemlerinizi halledebilirsiniz. Tekne bakım malzemeleri her alanda farklı işlevselliğe sahip olmasından dolayı geniş ürün yelpazesini ortaya çıkarmaktadır. Kalite ve fiyat dengesini başarılı bir şekilde, ihtiyacınızı karşılamaya yönelik sizlere sunacak ürünler sayfamızda yer almaktadır. Acil durum zamanlarında teknenizin bakımı için kullanabileceğiniz ürünler farklı marka tercihleri ile herkesin işlemini kolaylaştırmaya yönelik aletler sunmaktadır. Ekstra dayanıklılığa sahip ideal kullanım imkanı oluşturacak tekne bakım malzemeleri tercihlerinize göre değişim gösterebilir. Ekstra avantajlara sahip olan tekne bakım ürünleri sayesinde gerekli olan sistemi kurabilirsiniz. Kullananların deneyimleyip memnun kalacakları bu ürünler, hayatı kolaylaştırmak açısından geniş fırsatlar sunmaya yardımcı olur. Tekne ve yat malzemeleri arasında yer alan tekne şanzıman yağı aşınmaya karşı teknenizin dayanıklı olmasını destekler. Tekne içerisinde sudan kaynaklanan kirlenme ve köpüğe karşı tam koruma sağlamaya olanak tanır. Bu gibi tüm bot ve tekne bakım ürünleri teknenizin ihtiyaç duyduğu konforun sağlanmasında son derece gerekli ekipmanlar arasında yer almaktadır. Teknenizin şanzımanının düzgün çalıştırılmasında şanzıman yağı aktif bir rol alır. Yağın ötesinde aynı zamanda şanzımanın desteklenmesinde gerekli olan imkanı sizlere sunmaya yardımcı olur. Bu tür bakımların eksiksiz bir şekilde tamamlanması teknenin kesintisiz kullanımını desteklemekte yardımcıdır.

 Kesintisiz Sürüş Keyfi ile Üst Düzey Tekne Malzemeleri

Kesintisiz Sürüş Keyfi ile Üst Düzey Tekne Malzemeleri

Tekne ürünleri deniz tutkunları için son derece önemli bir kategoriyi ifade eder. Pek çok deniz alanında kullanılan ürünler tekne ürünleri arasında yer almaktadır. Güvenli ve hasarsız bir deniz yolculuğu için tekne ürünleri ve tekne bakımı oldukça önem taşımaktadır. İlk yardım setlerinden, can simitlerine ya da tekne boyalarına ve tekne içerisinde kullanım sağlayabileceğiniz her ürün bu kategori altında yer almaktadır. Tekneleri kullanmadan önce tekne ürünlerinin ve varsa yedeklerinin kontrol edilmesi önemli bir esastır. Teknik tekne ürünleri ya da bulundurulması görsel anlamda etki sağlayacak ürünler de dahil olmak üzere her türlü çeşit sizler için üretilmektedir. Uzun soluklu ve konfor sağlayacak yolculuklar için bakımların yanı sıra ürünlerin kalitesi de son derece önemlidir. Kesintisiz bir yolculuk deneyimlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan ürünler sizlerle buluşmaktadır. Can güvenliği esas alınarak üretilen bu modeller son derece titizlikle ve belirli hassasiyet ile piyasaya sunulmaktadır. Tekne bakım jeli bu anlamda teknelerin doğru bir şekilde temizlenmesi açısından son derece incelikle sizlere sunulur. Türlü küflerin teknelerden çıkarılması açısından tekne bakım jelinin kullanılması önerilmektedir. Teknenizin temizlenmesi ve bakımı açısından tekne jelleri profesyonel ürünler arasında yer alır. Tekneler için geliştirilmiş özel ürünler arasında yer almaktadır. Nem, rüzgar ya da deniz suyu nedeni ile tekne üzerinde oluşan bakımsız görünümün ortadan kaldırılmasını destekler. Tekne temizlenmesinin yanı sıra teken içerisindeki tekne malzemelerinin de temizlenmesinde aktif rol oynamaktadır. Ürünün kullanımı oldukça basittir. Ürün süngerle eşit şekilde yayılarak kullanılır ve biraz geçtikten sonra alana yedirilerek ürün temizlenir. İster ovularak isterseniz de yüzeye yayılarak etki sağlanması beklenilmelidir. Ardından bol su ile durulanmalıdır.

 Tekne Bakım Ürünleri ve Fiyatları

Tekne Bakım Ürünleri ve Fiyatları

Tekne bakım önerileri yapılırken bakım ürünlerinin doğru yerde kullanılması son derece önemlidir. Tekne bakımı son derece hassas konularda biridir. Her tekne sahibi bireyin bakım ve onarım zamanlarını iyi tespit etmesi ve senede en az bir defa gerekli tadilat işlemlerini halletmesi gerekmektedir. Teknelere gereken bakımın yapılmasının ardından tekneniz daha uzun ömürlü ve dayanıklı olacaktır. Tekne bakımı için önerilen zaman dilimi ocak ve nisan ayları arasında olmaktadır. Daha aktif kullanılan teknelerin ya da yarış teknelerinin yılda en az iki defa bakıma ihtiyacı vardır. Ama teknenin modeli ne olursa olsun yılda en az bir defa bakımının yapılmasında fayda vardır. Tuzlu suda duran teknelerin özellikle tatlı ve saf su ile yıkanması gerekmektedir. Uzun süre tuzlu su içerisinde kalan ahşap tekne bakımı daha farklı olmaktadır. Tekne bakım fiyatları tekne malzemelerinin çeşitliliğine göre farklı derecelendirilmektedir. Özellikle tekne severlerin harcamaktan çekinmediği bakım ürünleri sizlere ekstra fırsatlarla sayfamızda sunulmaktadır. Ekonomik seçeneklerle sizlere sunulan bu ürünler bütçe dostu olmaya gayret göstermektedir. Kalite arttıkça ürünlerin de fiyatı buna bağlı olarak değişim göstermektedir. Ürünlerin miktarı, boyutu, kullanım sağlayacağı alan ya da tedarik edilme düzeyi değişim gösterdikçe ürünlerin fiyatı da buna bağlı olarak değişmektedir. Ekonomik düzeyde tekne ihtiyacınızın karşılanması için doğru adrestesiniz. Alanında en iyilerin ve en kaliteli ürün gruplarının yer aldığı tekne malzemelerinin kullanımı uzun soluklu olmaktadır. Tekne malzemeleri üretiminde kullanılan materyallerin farklılaşması sonrasında fiyat değişimi gözlemlenecektir. Her bütçeye uygun olarak üretilen tekne bakımı ürünleri, teknenizin bakımında kullanılan ürünlerin miktarına ve ürünlerin işlevine göre fiyatları da değişim göstermektedir.