Tekne Bakım Ürünleri

Teknenizin temizliğini ve bakımını yapmak için özel olarak üretilen ürünleri kullanabilirsiniz. Böylece teknenizin yüzeyine zarar vermeden kolayca temizleyebilir ve teknenizi yeni gibi uzun süre kullanabilirsiniz. Büyük bir özenle dekore ettiğiniz yatınızın koltuklarının güneşten solmasını ya da lekeli görünmesini istemezsiniz değil mi? Nasiol markası tarafından üretilen tekne ve yat spreyi, ağır deniz koşulları için ekstra güçlendirilmiş yapıya sahiptir. Bu tekne ve yat bakım spreyi ile tekstil & deri yüzeyleri güneş ışınlarının soldurucu etkisinden koruyabilir; su ve sıvı lekeleri kolayca temizleyebilirsiniz. Teknenizde veya yatınızda yosun görmek istemiyorsanız, yine aynı marka tarafından üretilen yosun tutmayı engelleyen spreyi kullanabilirsiniz.

Tekne bakım spreyleri arasında deniz suyu kaydırıcı ve boya koruyucu spreyler de bulunmaktadır. Kategorimizde yer alan ürünlerimizi inceleyerek ihtiyacınız olanı kolayca satın alabilir, temiz ve bakımlı bir tekne ile yolunuza devam edebilirsiniz. Teknenizi temizlemek için ihtiyacınız olacak olan ürünlerin başında kova ve hortum gelmektedir. Tekne kovasının çok yer kaplamaması ve pratik bir şekilde saklanabilme imkanı sunması katlanabilir olanları geliştirilmiştir. Katlanabilir tekne kovalarını işiniz bitince katlayarak, bir sonraki kullanıma kadar saklayabilirsiniz. Katlanır kova, su geçirmez polyester kumaştan üretildiği için kolayca katlanabilir yapıdadır. Fermuarlı çantası ile birlikte kolayca taşınabilir ve muhafaza edilebilir. Marin hortum; teknelerde, marinalarda ve her türlü açık hava koşullarında kullanıma ideal olarak tasarlanmıştır. Tuzlu suda ve tatlı suda kullanılabilir. Çevre dostu materyallerden üretildiği için birçok kişi tarafından sevilmektedir. Üretiminde Kurşun, Ba ve Cd kullanılmamıştır.

Tekne temizliğini gerçekleştirmek için kullanılan kova ve hortumun yanında bir de fırçaya ihtiyaç duyulmaktadır. Tekne temizliğini gerçekleştirmek için Atlantech Marin markası tarafından üretilen fırça çeşitlerini tercih edebilirsiniz.Tekne bakım malzemelerinin fiyatları, ürünlerin markalarına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olanları kolayca satın alabilirsiniz. Kelepçeleri, halat boynuzlarını, pirinç süslemeleri, motor parçalarını ve üzerinde ulaşılması zor ve dar alanları kolayca parlatmak isterseniz, Mothers Marin markası tarafından üretilen mini parlatma aletini tercih edebilirsiniz. 25 cm uzatma aparatı ile ulaşılması en güç ve karışık alanları bile kolayca parlatabilir. Uzman aparatının uzman endüstriyel yapısı ve entegre kılıfı eşsiz bir kontrol ve hakimiyet sağlayarak işinizi kolaylaştırır. Tekne ve tekne bakımı ile ilgili gerekli olan ürünleri tekne ve yat malzemeleri kategorisinde kolayca bulabilirsiniz.

Tekne Bakım Ürünleri

için 977 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (36)
(1)
(1)
(1)
(1)
Divortex (17)
(562)
(1)
(5)
(2)
Netvision (17)
(1)
(3)
(1)
(2)
Sikaflex (41)
Starbrite (68)
(1)
Teknomarin (115)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(60)
ve üzeri (69)
ve üzeri (75)
ve üzeri (77)
ve üzeri (80)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL