Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

45
Bee
D&A
MOM
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Aroma

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Hediyelik Şeker & Çikolata

için 3,517 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • REKLAM
  ÜCRETSİZ KARGO

  Gürbüzler Yaprak Cezerye 1 KG

  (120)
  100,00 TL 75,00 TL
  75.00 TL / KG
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Gürbüzler Dilim Cezerye 1 KG

  (33)
  100,00 TL 75,00 TL
  75.00 TL / KG
  +
 • Gürbüzler Tozlu Cevizli Sucuk 1 KG

  (35)
  80,00 TL 60,00 TL
  60.00 TL / KG
  +
 • Gürbüzler Güllü Lokum 1 KG

  (9)
  70,00 TL 50,00 TL
  50.00 TL / KG
  +
 • Pikola Köme Sucuk 1 KG

  (16)
  69,00 TL
  69.00 TL / KG
  +
 • Ballı Cevizli Sucuk Köme 1 KG

  (18)
  74,90 TL
  74.90 TL / KG
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Birsalkım PESTİL Tatlısı 1 KG

  (5)
  129,00 TL
  129.00 TL / KG
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Nizippazari Antep Fıstık Ezmesi Lokumu 500 G

  (29)
  199,90 TL SEPETTE 184,90 TL
  0.37 TL / G
  +
 • REKLAM
  ÜCRETSİZ KARGO

  Gürbüzler Antep Fıstıklı Fitil Lokum 1 KG

  (11)
  225,00 TL SEPETTE 160,00 TL
  160.00 TL / KG
  +
 • Pestil Dünyası Pestil 1 KG

  (7)
  59,90 TL
  59.90 TL / KG
  +
 • Özkur Mega Paşa Lokum 700 G

  (2)
  35,00 TL
  0.05 TL / G
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Selinay Special Sarma Kakao Aromalı Lokum 5 KG

  (2)
  311,00 TL SEPETTE 218,00 TL
  43.60 TL / KG
  +

Hediyelik Şeker ve Çikolata

Hediyelik şeker ve çikolatalar en uygun hediyeler arasındadır. Kültürümüzde oldukça yaygın bir görüş olarak benimsenen misafirliğe eli boş gidilmez anlayışı nedeniyle hediyelik çikolata bu noktada kurtarıcı rolünü üstlenmektedir. Uzun süre görüşmediğimiz bir dost ziyareti sırasında hem ağızları tatlandıracak hem de hoş gözükecek bir armağan niteliği taşır hediyelik çikolata. Samimi ziyaretlerde olsun ya da resmi ziyaretlerde olsun her türlü ziyarette rahatlıkla kullanılabilir. Tabi bu tarz hediyelerin de çeşitleri mevcuttur. Çeşitli çikolatalar ya da çeşitli şekerleme çeşitleri pek çok seçenek ile karşınıza çıkar. Ziyaretinize ya da dostluğunuza en uygun şekerleme ya da çikolata çeşidini seçebilirsiniz ve hem karşınızdaki kişiyi hem de kendinizi kolaylıkla mutlu edebilirsiniz.

 Çeşitli Hediyelik Çikolata ve Şekerlemeler

Çeşitli Hediyelik Çikolata ve Şekerlemeler

Hediyelik çikolatalar ve şekerlemeler çeşit olarak oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Şekerleme ve çikolatalar içerik açısından farklılık gösterebilirler. Bu nedenle seçmek için önünüzde çok fazla seçenek olur bu da kendinize en uygun çikolata ya da şekerlemeyi bulmanızı bir hayli kolaylaştıracaktır. Çikolata paketleri pratik hediyelerde en ön sıralarda yer alır. Çikolata kendi başına pek çok açıdan tercih edilen bir üründür. Partilere ya da herhangi bir ziyarete giderken hediyelik çikolata çeşitleri arasından seçim yapılabilir. Pek çok boyut ve çikolata çeşidine sahip olan bu paketler gittiğiniz yere çikolata mutluluğu götürmenizi sağlayacaktır. Hediyelik çikolata markaları da oldukça fazladır ve bu da kişiye oldukça geniş bir seçim alanı yaratır. Çeşitli markalardan oluşan paketler arasında kendinize ya da hediye edeceğiniz kişiye en uygun paketi seçebilirsiniz. Çeşitlilik açısından bu denli geniş bir yelpazeye sahip olan hediyelik çikolatalar fiyat açısından da geniş bir aralığa sahiptir. Hediyelik çikolata fiyatları sahip olduğu geniş aralık ile sizin için en uygun seçeneği ortaya koymaktadır. Hediyelik şeker de oldukça yaygın bir hediyedir. Pratik bir hediye niteliği taşıyan şekerlemeler çok hoş bir armağan olarak arkadaşlara ya da aile üyelerine sunulabilir niteliktedir. Kutlamalarda ya da özel günlerde hemen yerini alır. Hediyelik şekerler de pek çok farklı çeşide ve türe sahiptir. Yaygın tüketime sahip olan kestane şekeri de bunlardan birisidir. Hediyelik kestane şekeri oldukça tatlı ve düşünceli bir armağandır. Lezzetli tadı ve eşsiz görüntüsü ile kestane şekeri pek çok kişinin hoşuna gidecek türden bir hediyedir. Hediyelik badem şekeri de en az kestane kadar hoş ve tatlı bir hediyelik türüdür. Kolay ve uğraş gerektirmeyen bir tüketim şekline sahip olan badem şekeri pek çok kişi tarafından sevilen bir şekerlemedir. Çocuklardan tutun da yetişkinlere kadar yerini ve kıymetini hiç kaybetmeyecek bir tatlıdır badem şekeri. Sağlığa da oldukça olumlu etkisi olan bademin şeker ile birleşmesi sonucu ortaya kendine has bir tat ve görüntü çıkmaktadır.

 Hediyelik Şeker ve Çikolata Seçimi

Hediyelik Şeker ve Çikolata Seçimi

Özel günlerin vazgeçilmezi olan hediyelik şeker ve çikolatalar doğum günleri, bayramlar ve aynı zamanda kutlamaların olduğu günlerde sevdiklerinize rahatlıkla sunabileceğiniz türden bir armağan ve hatıra niteliği taşımaktadır. Kendinize ya da içinde bulunduğunuz durumun temasına uygun olan hediyelik çikolata ya da şekere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hediyelik çikolata ve şeker seçimi yaparken en önemli nokta ne için tercih edildiğidir. Tercih edilme amacı seçim esnasında belirleyicidir ve göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin aileye yeni katılan bir üyenin mutluluğunu geniş aile, arkadaşlar ve akrabalar ile paylaşmak için hediyelik bebek şekeri çok güzel bir fırsattır. Tanıdığınız ve sevdiğiniz insanlarda dünyaya yeni gelmiş bebeğinizden bir hatıra bırakmak oldukça nazik bir davranış olacaktır. Pek çok farklı çeşit içinden kendinize ve bebeğinize uygun hediyelik bebek şekerine ulaşmanız mümkün. Bebeğinizin ismine özel hazırlatabileceğiniz bir çikolata paketi çok tatlı bir anı niteliği taşıyacaktır. Aynı zamanda bebeğiniz için yaptıracağınız hediyelik bebek çikolatasının dış tasarımını ve rengini belirleyebilir ve böylece tam size ve bebeğinize uygun bir ürün ortaya koyabilirsiniz. Yakınlarınızın ve arkadaşlarınızın bu hatıra sayesinde sizi daima hatırlamalarını ve güzel bir anı oluşturmalarını sağlayabilirsiniz. Kız isteme geleneğinin vazgeçilmezi olan çikolataların lezzetli ve hoş bir dış görünüme sahip olması önemli bir noktadır. Hediyelik madlen çikolata bu tarz etkinlikler için oldukça yaygın tercih edilen uygun çikolatalardır. Eşsiz ve lezzetli tadının şık bir dış görünüm ile birleşmesi sonucu ortaya harika bir hediyelik çikolata çıkacaktır. Bir diğer durum da nikahlarda geçerlidir. Hediyelik nikah şekeri nikah sahipleri tarafından nikahta onları yalnız bırakmayan dostları için oldukça sık kullanılan bir şekerleme türüdür. Kişiler hayatlarında oldukça büyük ve önemli bir yere sahip olan bu günden tanıdıkları için bir hatıra olarak şekerlemeleri tercih etmektedir. Tüm bunlara ek olarak bir de bayramlarda yaygın olan şeker kültürümüz vardır. Bayramda birbirini ziyarete giden kişilere mutlaka şeker ikramı yapılmaktadır. Hediyelik bayram şekeri de kültürümüzde uzun yıllardır yer alır ve önemli bir yere sahiptir.

 Lezzetli Hediyelikler

Lezzetli Hediyelikler

Pek çok farklı çeşide sahip olan hediyelik şeker ve çikolatalar pek çok farklı lezzete de sahiptir. Hediyelik akide şekeri, badem şekeri ya da küçük hediyelik çikolata her biri oldukça lezzetli hediyeliklerdir. Hediyelik çikolatalar arasından hediyelik madlen çikolata sık tercih edilen bir üründür. Çünkü madlen çikolata bilindiği üzere şık ve kaliteli kutularda sunulur ve şık ortamların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Sadece dış görünüm ve tasarımı ile öne çıkmayan madlen çikolatalar oldukça lezzetli bir tada da sahiptir. Sütlü ya da bitter olmak üzere çeşitleri mevcuttur. Farklı gramajlara ve kutu çeşitlerine sahip olan madlen çikolatalar yumuşak bir çikolata dolgusu tadını madeleine adı verilen kurabiyelere borçludur. Bu lezzetin yanı sıra tercih edilebilecek bir başka lezzet ise lokumdur. Türk kültüründe oldukça büyük bir yere sahip olan lokum pek çok farklı çeşide de sahiptir. Bu çeşitler arasında gül lokumu, antep fıstıklı lokum ya da cevizli lokumlara ulaşabilirsiniz. Geleneksel bir armağan haline gelen lokum pek çok kişiyi memnun edecektir. Sevdiğiniz kişiye sunacağınız bir hediyelik elma şekeri çok hoş bir armağan niteliği taşıyacaktır. Oldukça tatlı bir görünüme sahip olan elma şekeri ser dış katmanı altındaki hoş ve sevilen bir meyve olan elmanın birleşimi ile oluşan leziz bir şekerleme niteliği taşımaktadır. Tüm bunlara ek olarak tercih edilebilecek bir başka şekerleme türü ise drajelerdir. Oldukça tatlı bir görünüme sahip olan küçük drajeler de pek çok farklı kuruyemiş ile çikolatanın birleşiminden ortaya çıkmaktadır. Bazen badem bazen fındık bazen ise portakal, çilek ya da elma gibi meyve parçalarının çikolata ile kaplanmasından oluşurlar. Kolay bir tüketim şekline sahip olan drajeler misafirlikte ya da farklı pek çok durumda rahatlıkla atıştırılabilecek yiyeceklerdendir. Tüm bu şekerlemeler arasında tadını en çok beğendiğiniz ve size en uygun olan şekerleme ya da çikolatayı seçip keyfini çıkarabilirsiniz.