TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kestane Şekeri

için 264 sonuç bulundu.

Kestane Şekeri

Şeker, kimi zaman günlük bir ihtiyaç, kimi zaman kan şekeriniz düştüğünde ani bir ihtiyaç, kimi zaman da bayramlarda çocuklara ve misafirlere dağıtmak için bir ihtiyaç haline gelebiliyor. Bunların yanı sıra akrabalarınızın yanına giderken götürmeye veya uzaktaki akrabalarınıza hediye gönderirken ilk akla gelen ürünlerin başında gelir. Şeker ve şekerlemelerin birçok çeşidi bulunuyor. Kestane şekeri bu çeşitlerin arasında en güzellerinden olmayı başarıyor.

Lezzetli Kestane Şekeri

Lezzetli Kestane Şekeri

Günümüzde birçok çeşit şekerleme ve şeker ihtiva eden tatlı atıştırmalıklar üretilmektedir. Gözümüze çarpar çarpmaz almak istediğimiz bu çekici yiyeceklerin en önemli özellikleri yer yemez kan şekerinizi yükseltmesi ve açlık, kan şekerinin düşmesi gibi istenmeyen durumları anında kesmesidir. Bu tarz ürünlerin en korkutucu tarafları genellikle içerdikleri aşırı kalorilerdir. Ancak kestane şekeri besin içeriğine baktığınızda, kestane şekeri kalori miktarı piyasadaki bir çok ürünün yarı değerinde olduğunu göreceksiniz. İçerdiği yüksek mineral ve vitamin oranlarıyla da bir çok faydasının olduğunu görebileceiğiniz bu şekerlemede yağ oranı da çok düşük ve diyet lifi bakımından zengindir. Kültürümüzün bi parçası haline gelmiş kestane şekeri ve çeşitleri uzun yıllardır strese ve yorgunluğa karşı kullanılan bir lezzettir. Antioksidan özellikleri de bulunan kestane şekeri bağışıklık sistemini güçlendirerek kansere karşı koruyucu rol oynar. En zengin potasyum içeriğine sahip olan gıdalardan biri olmasıyla bilinir ve potasyum eksikliği tedavisinde önemli etkiye sahiptir. Kas ve dolaşım sistemlerini uyararak vücudun su dengesini düzenlemeye yardımcı olur. İyi bir tok tutucu olan bu şekerleme, acıkma hissinizi geciktirdiğinden bir çok diyet programında da yerini bulur. Siz de bu lezzetten faydalanmak isterseniz sayfamızdan çeşit çeşit kestane şekeri sipariş edebilirsiniz.

Kestane Şekeri Çeşitleri ve Fiyatları

Kestane Şekeri Çeşitleri ve Fiyatları

Şekerli şerbet ve kestane ile üretilen kestane şekeri leziz ve güzel bir tatlıdır. Şeker içermesi kestanenin faydalarını etkilemez. Saymakla bitmeyen kestane şekeri faydaları, şekerin lezzetinden de taviz vermeyerek hem faydalı hem de leziz olmayı başaran eşsiz bir üründür. Farklı yapım stilleri ve kullanılan ek malzemeler ile dilediğiniz şekilde seçim yapmanızı sağlayan kestane şekeri çeşitleri, her damak tadına hitap eder. Çikolatalı kestane şekeri, bu çeşitlerin çok tercih edilenlerinden biridir. Bunun yanı sıra kırık, cevizli, hindistan cevizli, fındık kremalı çeşitleriyle geniş bir seçim alanı sunar. Farklı ihtivaları, paket gramajı ve kestanenin kendi büyüklüğüne göre değişiklik gösteren kestane şekeri fiyat seçenekleriyle de her bütçeye uygun olmasıyla dikkat çeker. Bütçe ve damak ayırt etmeksizin her ihtiyaca ve isteğe uygun olarak bulabileceğiniz kestane şekeri satın almak istiyosanız, sayfamızdan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

 Kestane Şekeri Bir Kültür Lezzeti

Kestane Şekeri Bir Kültür Lezzeti

Tüketilmesi çok sevilen kestane, şekerleme haline getirildikten sonra bu şekilde enfes bir lezzet yakalanınca kültürümüzde özel bir yer tutmuştur. Hem sağlık bakımından faydaları hem de tadıyla geçmişi eskilere dayanan bu tatlı, iyi saklama ve depolama koşulları sağlandığında bir yıldan fazla dayanabilmektedir. Kestane şekerleri özel makineler aracılığıyla şekerle ve ya çikolatayla kaplanarak üretilirler. Bu işlemler esnasında kırılan ve tek parça olmaktan çıkan kestane şekerleri ise piyasada kırık kestane şekeri olarak satışa sunulmakta. Kültürümüzde önemli yer tutan bayram zamanlarında da hem kapıya gelen çocuklara hem de misafirlerinize rahatlıkla ikram edebileceğiniz kestane şekeri, sunduğu lezzetle misafirlerinizin aklına kazınacak. Sadece bayramlarda ve ya size gelen misafirlere değil, her hangi bir sebepten görüşemediğiniz uzaktaki sevdiklerinize de gönderebileceğiniz hediyelik kestane şekeri, bu bağlamda özel ve güzel bir hediye olacaktır. Çok sevilen, çok tüketilen ve kendine has bir lezzet olan kestane şekerlerinden siz de bütçenize ve damak tadınıza uygun şekilde özgür bir yelpazede seçip sayfamızdan satın alabilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz Hediyelik Şeker & Çikolata kategorimiz üzerinden tüm şeker ve çikolata çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(45)
(20)
(17)
(12)
(9)
(9)
(7)
(7)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

2'li Set (25)
3'lü Set (14)
4'lü Set (6)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(40)
ve üzeri (53)
ve üzeri (55)
ve üzeri (57)
ve üzeri (60)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL