Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Leke Çıkarıcı

için 460 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Leke Çıkarıcı

Hijyen sağlamaya yönelik işlemler farklı yöntemler kullanılarak yapılır. Kişisel temizlik ve genel temizlik uygulamaları farklı yöntemler ile yapılan hijyen sağlama işlemleridir. Gün içerisinde giyilen ve kullanımı sonrasında kirlenebilen kıyafetlerin temizlenmesi kişisel temizlik uygulamaları arasında yer alır. Kıyafetler çeşitli şekillerde lekelenebilir veya kirlenebilirler. Lekelenme durumlarında hijyen sağlamaya yönelik üretilen leke çıkarıcı temizlik malzemelerine ihtiyaç duyulur. Leke çıkarıcı temizlik malzemeleri oldukça çeşitli ürün formları ile geliştirilerek alıcıların problemlerini çözmek için satışa sunulurlar. Kimyasal bileşenlere sahip olan temizlik ürünleri arasında doğal sabun bazlı ürünlerin satışı da gerçekleştirilmektedir. Böylelikle kimyasallara karşı alerjik reaksiyon gösterebilen alıcılar için farklı ürün alternatifleri de sunulmuş olur. Kıyafetler, kullanım öncesinde de temizlenmesi gereken kişisel eşyalar arasında yer alırlar. Leke çıkarıcılar ile kıyafetlerin üzerinde kullanım öncesinde gelişmiş olan lekelerin çıkarılması işlemi rahatlıkla gerçekleştirilebilir. Yetişkinlerin kullanımlarına uygun ürünlerin yanı sıra bebek leke çıkarıcı çeşitleri de satışa sunulmaktadır. Bebeklerin cilt yapılarının yetişkinlere nazaran daha hassas bir yapıda olması farklı ürün çeşitlerinin gelişmesini sağlamıştır. Bebek leke çıkarıcı ürünleri kimyasal bileşenleri yapısı ile diğer ürünlere göre farklı bir yapıda üretilirler. Kişisel temizlik uygulamalarına ek olarak ortak kullanım alanlarında bulunan nesnelerin detaylı temizlikleri sırasında kullanılmaya uygun nitelikte ürünler de mevcuttur. Bu ürünler farklı ürünlerin spesifik temizlik uygulamaları sırasında maksimum etkiyi sağlamaya yönelik olarak geliştirilirler. Halılar için farklı ürünler kullanılabiliyorken koltuk leke çıkarıcı ürünlerin kullanım alanları da spesifik olarak şekillendirilebilmektedir. Leke çıkarıcılar arasında bulunan çeşitlerin farklı özelliklere bağlı bir şekilde üretilmeleri sonucunda yüzlerce ürün alıcıların beğenisine sunulmaktadır. En inatçı kirlere ve lekelere karşı kalıcı çözümlere sahip olmak farklı özelliklere sahip olarak satışa sunulan deterjan ve temizlik ürünleri ile mümkündür.

Leke Çıkarıcı Çeşitleri

Leke Çıkarıcı Çeşitleri

Hijyen uygulamaları sırasında sıkça kullanılan leke çıkarıcılar farklı modeller şeklinde üretilirler. Çözüm odaklı üretilen her modelin sahip olduğu ürün özellikleri değişiklik gösterebilmektedir. Leke çıkarıcıların ürün formları sıvı, toz, sprey, jel, vb. şekillerde belirlenir. Sıvı şeklinde üretilen ürünler farklı ürün miktarları ile satışa sunulurlar. Leke çıkarıcı deterjan olarak çeşitlendirilen sıvı ürünlerin hitap ettikleri temizleme malzemeleri ise ürünlerin kendi aralarında farklılaşmalarını sağlamaktadır. Bazı ürün modelleri beyaz çamaşırlar için uygun iken bazı leke çıkarıcı deterjan modelleri renkli çamaşırlar için uygundur. Modellerin kendi araların bu şekilde ayrılmalarının yanı sıra her iki kıyafet türünde kullanılmak üzere geliştirilen temizlik ürünleri de bulunur. Çok amaçlı işlev gören hijyen malzemeleri ile hızlı bir şekilde lekelerden ve kirlerden kurtulmak mümkündür. Lekelerin çıkarılması sırasında lekenin bulunduğu alanlara yönelik geliştirilen ürünler tercih edilmelidir. Halı leke çıkarıcı ürünler ile temizlenecek ise halının ana materyal türüne uygun kimyasal yapıda olan malzemelerin tercih edilmesi gerekir. Spreyler bu alanda sıkça kullanılan ürünler arasında yer alırlar. Halılar bulundukları alan itibari ile kirlenmelere ve lekelenmelere açık eşyalardır. Bu sebep ile halı leke çıkarıcı ürünlerin temizlik malzemeleri arasından eksik edilmemesi gerekir. Nesnelere ek olarak kıyafetlerde de leke çıkarıcıların sprey formları sıkça kullanılır. Kirlenen kıyafetlerin çamaşır makinesinde yıkama işlemleri gerçekleştirilmeden önce yıkama öncesi uygulamalarda kullanılabilen spreyler ile hijyenlerinin sağlanabilmesi mümkündür. Hızlı etki eden spreyler farklı ürün miktarları ile satışa sunulmaktadırlar. Jel çeşitleri de spreyler gibi yıkama öncesinde ya da sırasında kıyafetler üzerinde aktif olarak kullanılabilen hijyen ürünleri arasında yer alır. Amway leke çıkarıcı sayfamızda, lekelerin aktif ve hızlı bir şekilde çıkarılması işlemleri için yardımcı nitelikte üretilen farklı ürün modellerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Leke Çıkarıcı Kullanım Alanları

Leke Çıkarıcı Kullanım Alanları

Temizlik ürünleri kullanımları açısından birçok alana hitap ederler. Ürünlerin sahip oldukları özellikleri bakımından ayrışması sayesinde farklı alanlara yönelik kullanımları söz konusu olabilmektedir. Kişisel kıyafetlerin ya da eşyaların üzerinde bulunan lekelerin giderilmesi en sık tercih edilen kullanım amaçları arasında yer alır. Kişisel kullanımlar sırasında tercih edilebilecek olan ürünlerin formülleri ve formları değişiklik göstermektedir. Lekelerin zorluklarına bağlı olarak sıvı, toz, jel, sprey, mendil, vb. tarzda satışa sunulan ürünler arasından seçim yapılabilir. Çamaşır makinelerinde gerçekleştirilecek olan hijyen uygulamalarına uyumlu ürünlerin tercihleri sırasında ise detaylı bilgi sahibi olmalıdır. Çünkü bazı modeller beyazlar için leke çıkarıcı olarak üretilirken bazı modeller renkli kumaşlar üzerinde kullanımlara uygun nitelikte üretilirler. Beyazlar için leke çıkarıcı seçimleri sırasında çamaşır beyazlatıcı formlarında olan toz ve tablet çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Kumaş beyazlatıcılar da lekelenmelere karşı satışa sunulan ürün modelleri arasında yer alır. Bu açıdan beyazlara yönelik yapılacak işlem ne ise kullanım alanına uygun nitelikte olan ürünlerin detaylı olarak incelenmeleri gerekmektedir. Temizlik uygulamaları sırasında kullanılabilecek bir diğer malzeme ise deterjan güçlendirici çeşitleridir. Güçlendirici işlevi olan malzemeler ile daha hızlı ve etkili bir hijyen uygulaması gerçekleştirmek mümkündür. Leke çıkarıcı krem çeşitleri farklı işlemler için uygun ürünlerdir. Kişisel kıyafetler ve eşyalar üzerinde kullanılmaya uygundurlar. Renk koruyucu mendiller ve leke çıkarma mendilleri de leke çıkarıcı krem çeşitleri gibi bireysel uygulamalara yönelik ürünlerdir. Herhangi bir kirlenme anında kullanıcılara hızlı hijyen seçenekleri sunarlar. Bu özellikleri açısından kullanım avantajı sağlayan ürünlerdir. Leke çıkarıcılar ev tipi kullanımlarının dışında farklı alanlarda da kullanılabilirler. Endüstriyel tipte kullanımlara yönelik ürünler ve kuru temizleme işlemleri sırasında kullanımlara yönelik ürünler de sayfamızda mevcuttur.

Leke Çıkarıcı Fiyatları

Leke Çıkarıcı Fiyatları

Zorluk derecesi değişkenlik gösteren lekelerin çıkarılması için kullanılan ürünler lekelerin seviyelerine bağlı olarak çeşitli özellikler taşırlar. Lekeleri çıkarmaya yarayan deterjan modelleri arasında satışa sunulan temizlik malzemeleri farklı fiyat aralıklarında bulunurlar. Ürünlerin etiketlerinin değişim göstermesi sahip oldukları çeşitli özellikler ile ilgilidir. Fiyat aralıklarını etkileyen özelliklerden ilki ürün miktarıdır. Leke çıkarıcı deterjan toz şeklinde ise kilogram miktarlarına bağlı olarak etiket fiyatları değişim göstermektedir. Ürünlerin kilogramları ya da litreleri arttıkça fiyat aralıklarında da değişimler meydana gelir. Temizlik malzemeleri alanında lekelerin arındırılması işlemleri için farklı formlarda ürünler satışa sunulur. Sprey, jel, krem, toz, sıvı benzeri yapılarda tercih edilebilecek olan ürünlerin farklı fiyat aralıklarında etiketlendikleri görülür. Leke çıkarıcı mendil çeşitleri ile sprey çeşitleri arasında ürün bazlı fiyatlandırma değişiklikleri olması mümkündür. Bunun sebebi ise her ürün formunun kimyasal yapısının ve üretim sonrası aldıkları formun farklı olmasıdır. Mendil şeklinde geliştirilen pratik ürünler farklı fiyatlara sahip olacak bir şekilde satışa sunulurlar. Modellerin temizlik setleri halinde çoklu olarak satışa sunulabilmeleri etiket fiyatları üzerinde etkili olan özelliklerden birisidir. Bazı setlerinin içeriğinde 2 adet ürün bulunur iken bazı ürün setlerinin içeriğinde 10 adet ürün bulunabilmektedir. Dolayısı ile paket içeriğine dahil olan ürün adeti fiyat aralıkları üzerinde etkili olabilmektedir. Leke çıkarıcı ürünler arasında ürün bazlı etiket farklılaşmasına sebep olan bir diğer özellik ise ürünlerin sahip oldukları ekstra unsurlar ile ilgilidir. Leke çıkarıcıların bazıları klasik tarzda üretilir iken bazı ürünler ise işlevsel olarak değişiklik sağlayabilen aksesuar detayları ile satışa sunulurlar. Model formlarının bazılarında bulunan fırça aparatları bu aksesuarlardan bir tanesidir. Fırçalı modeller veya kalem şeklinde formata sahip modeller farklı fiyat aralıkları içerisinde satışa sunulurlar.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Amway (8)
Domestos (20)
Domol (9)
Highgenic (36)
Diversey (18)
Maratem (17)
Mr. Wipes (14)
Nilco (12)
Homm (11)
Nilem (9)
Blue Bird (8)
Poxy (8)
Farmasi (7)
Vanish (7)
Heitmann (6)
Porçöz (6)
Sonett (6)
Fortex (5)
Neta (5)
Dose (4)
Iduna (4)
Almawin (3)
Bruno (3)
Frosch (3)
Klar (3)
Moda Line (3)
Narin (3)
Propak (3)
Stox (3)
Uzay (3)
3D Lotus (2)
Antigerm (2)
Balins (2)
Clax (2)
Dylon (2)
Entem (2)
Essilife (2)
Henchell (2)
Huncalife (2)
K2r (2)
Ludwik (2)
Naturdays (2)
Prosel (2)
Silva (2)
Simplicol (2)
Sodasan (2)
Vatan (2)
Akbel (1)
Ariel (1)
Asprin (1)
Bexxo (1)
Biofer (1)
Biomio (1)
Bulut (1)
COD-EX (1)
Deniz (1)
Ecosope (1)
Feat (1)
Gemix (1)
Köpük (1)
Lofçalı (1)
Mikrotem (1)
Nano (1)
Neo Life (1)
Prolux (1)
Prowill (1)
Pulimak (1)
Saip (1)
Soypax (1)
Teknojet (1)
Tide (1)
Turbopax (1)
Valley (1)
Weiman (1)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(68)
(42)
(42)
(42)
(41)
(26)
(16)
(14)
(13)
(13)
(11)
(10)
(10)
(10)
(8)
(7)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

2'li Set (61)
3'lü Set (12)
4'lü Set (8)
6'lı Set (7)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(65)
ve üzeri (82)
ve üzeri (87)
ve üzeri (90)
ve üzeri (92)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL