Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Oze
Ori
FO
Vhp
777
Hhs
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Çay Çeşidi

Başka bir kelime deneyin

Öğütülme Türü

Başka bir kelime deneyin

Kahve Çeşidi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Aroma

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

İçecek

için 18,089 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 25 x 100 G

  (1,073)
  1.029,90 TL SEPETTE 909,90 TL
  36.40 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tchibo Türk Kahvesi 12 x 100 G

  (204)
  30 günün en düşük fiyatı!
  499,90 TL 434,90 TL
  36.24 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Lipton Yellow Label Siyah Dökme Çay 6 x 1 KG

  (38)
  857 TL SEPETTE 797 TL
  132.83 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tchibo Barista Espresso Çekirdek Kahve 1 KG

  (114)
  818,99 TL SEPETTE 758,99 TL
  758.99 TL / KG
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Kahve Dünyası Espresso Çekirdek Kahve 1 KG

  (76)
  383,95 TL
  383.95 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Nescafe Classic Kahve Teneke 2 x 1 KG

  (78)
  1.379 TL SEPETTE 1.259 TL
  629.50 TL / Adet
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tchibo Barista Caffè Crema Çekirdek Kahve 1 KG

  (116)
  770,90 TL SEPETTE 707,43 TL
  707.43 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Karali Premium Filiz Dökme Çay 12 x 1 KG

  (4)
  1.835,46 TL SEPETTE 1.715,46 TL
  142.96 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Forx5 Coffee İron Kahve 90 G

  (10)
  580 TL SEPETTE 520 TL
  520 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tchibo Gurme Çekirdek Kahve 3 x 1 KG

  (20)
  1.149,90 TL SEPETTE 1.029,90 TL
  343.30 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Kahve Dünyası Espresso Çekirdek Kahve 3 x 1 KG

  (7)
  1.152,90 TL SEPETTE 1.032,90 TL
  344.30 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Filiz Harman Gerçek Gurur Çay 3 x 1 KG

  (39)
  269,90 TL
  89.97 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 2'li 25 x 100 G

  (9)
  1.997,90 TL SEPETTE 1.877,90 TL
  938.95 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Anisah Bolivar Espresso Kahve 1 KG

  (149)
  369,90 TL
  369.90 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Harput Dibek Dökme Dibek Kahvesi 2 KG

  (139)
  649,90 TL SEPETTE 589,90 TL
  589.90 TL / Adet
  +
 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

İçecek

Kahve günlük hayatta en çok tüketilen ve keyifle içilen içeceklerden biridir. Kahve ilk keşfedildiği günden bu yana çok farklı şekillerde öğütülüp demlenmiştir. Kahve çeşitleri pişirme yöntemine kaynama derecesine ya da demlenme şekline göre değişkenlik gösterir. Gelişen teknoloji ve değişen şartlar ile birlikte her geçen gün yeni kahve çeşitleri ve pişirme teknikleri keşfedilmektedir. Filtre kahve içerisinde bulunan kafein dolayısıyla zindelik verir uyku açıcı özelliğe sahiptir. Kahvenin lezzetli olabilmesi için tanelerinin toz haline getirilip öğütülmesi ya da iyice demlenmesi gerekmektedir. Öğütülen kahve öğütülme şekline göre farklı isimler alır ve farklı tekniklerle pişirilir. Filtre kahve orta kalınlıkta öğütülen kahve çeşididir. Genellikle kağıt bir filtre aracılığı ile demlenir. French press kullanılarak filtre edilip servise sunulabilir. Telveler ayrılarak servis edilir. Türk kahvesi ise daha ince çekilmiş ve telvesiyle ikram edilen bir kahve çeşididir. Filtre kahve en pratik şekilde kahve makinasında demlenerek pişirilir. Filtre kahve birçok farklı lezzetle birleştirilerek içilebilir. Süt tozu, karamel, çikolata, şeker bunlardan bazılarıdır. Kilitli poşetlerde üretilip satışa sunulmaktadır. Böylece saklanması ve kullanımı oldukça kolaydır. Ağzı kapalı şekilde serin ve kuru ortamlarda muhafaza edilmelidir. Filtre kahve birçok farklı şekilde pişirilerek farklı isimler ile tüketilmektedir. Filtre kahve çeşitleri şöyledir; espresso, cafe lungo, americano, capuccino, mocha, latte’dir. Filtre kahve özellikle Fransız kültüründe oldukça önemli bir yere sahiptir. Demleme yöntemi ile pişirilip iyice demlendikten sonra süzülen kahve özellikle kahvaltıların ve öğleden sonraların en çok tercih edilenleri arasındadır. Filtre kahve çeşitleri arasında Kolombiya kahvesi en çok tercih edilenlerin başında gelir. Ayrıca Brezilya kahvesi, Kenya kahvesi, Endonezya kahvesi, Etiyopya kahvesi sıklıkla tercih edilenler arasında yer almaktadır. Filtre kahve fiyatları ürün özellikleri ve paket içerisindeki miktarına göre değişkenlik gösterebilir. Bütçenize uygun fiyatları ve birçok farklı markanın ürün seçeneklerini görebilmek için kategorilerimizi ziyaret edebilir size en uygun ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 En Çok Tercih Edilen Sıcak İçecekler

En Çok Tercih Edilen Sıcak İçecekler

Kahve çekirdeği yetiştirilme bölgesine ve cinsine göre birçok farklı türe sahiptir. Ancak en yaygın kullanılan üç çeşit çekirdek kahve bulunmaktadır. Arabica, robusta ve liberice çekirdek kahve çeşitleri olarak sayılabilir. Arabica kahve çekirdeklerindeki kafein miktarı düşüktür. Baharat ve meyve esansı oldukça yoğundur. Robusta çok fazla mahsul veren ve toplanması kolay olan çekirdek çeşididir. Özellikle espresso yapımında kullanılır. Çekirdek kahve lezzetli bir hale gelebilmesi için uygun sürede ve uygun kıvamda kavrulmalıdır. El değirmeninde öğütülerek ya da tane şeklinde demlenerek içilebilir. İri taneli kahve genellikle soğuk kahvelerde kullanılır. Kalın kahveler french press ile demlenmeye uygun özelliktedir. Orta kalınlıkta öğütülen kahveler filtre kahve makinaları için uygundur. İnce öğütülmüş çekirdekler ise Türk kahvesi için uygun yapıya sahiptir. Çekirdek kahve özellikle filtre kahve içmeyi sevenlerin tercih ettiği kahve türüdür. El değirmeni ya da öğütme makinesi yardımıyla içilecek miktarda kahve öğütülerek demlenir ve her defasında ilk gün ki tazeliğinde kahve içme olanağı elde edilmiş olur. Hava almayan ambalaj içerisinde muhafaza edilmelidir. Baharat bulunan dolaplarda kendine has kokusu deforme olabilir. Kahve oldukça leziz bir içecek olmasının yanı sıra sağlık açısından da oldukça faydalıdır. Çekirdek kahve özellikle diyet yapanlar için çokça tercih edilen içeceklerin başında gelir. Düzenli kullanımı metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımı sağlar. Ayrıca içerisinde bulunan kafein kişiye zindelik verir ve odaklanmayı kolaylaştırır. Çekirdek kahve fiyatları paket boyutlarına göre farklılık gösterebilir. Çekirdek kahve 1 kg’lık paketleri fiyat avantajı sağlar. Özellikle sık tüketim yapan kişiler için oldukça uygun bir seçenektir.

 Vitamin Bakımından Yüksek İçecekler

Vitamin Bakımından Yüksek İçecekler

Adana iliyle özdeşleşen bir içecek olan şalgam ülkemize ait yöresel içeceklerden biridir. Şalgam bitkisinden elde edilen içerisine mor havuç ve tuz eklenerek mayalanmaya bırakılan ekşi bir içecek olan şalgam suyu acılı ve acısız olarak iki çeşitte hazırlanmaktadır. Mor renklidir ve her mevsim tüketilebilecek özelliktedir. Sıcak havalarda ve sıcak iklimlerde mayalanması daha kolaydır. Acılı şalgam içerisinde süs biberi eklenerek hazırlanır. Cam ve pet şişelerde üretilen bu enfes içecekler buzdolabında soğutularak içilmelidir. Balık ekmek ve kebap çeşitleri ile birlikte en çok tercih edilen içeceklerin başında gelir. Tuz oranı yüksek olduğundan kontrollü tüketilmelidir. Şalgam suyu katkı ve koruyucu madde içermez. Doğal renklidir. Organik ve kaliteli malzemeler tarlalardan fabrikalara ulaştırılıp steril koşullarda hazırlanarak el değmeden dolum yapılarak sofralarınıza ulaştırılır. Diğer mor renkli sebzeler gibi şalgam ve siyah havuçta içerisinde bol miktarda doğal antioksidan bulundururlar. Sindirimi kolaylaştırır içimi keyiflidir. Kalori oranı düşüktür. Özellikle kış aylarında sıkça tüketilen içecekler arasında sayılabilir. Şalgam suyu faydaları oldukça fazla olup özellikle soğuk havalarda karşılaşılan soğuk algınlığı ve grip gibi hastalıklar için doğal bir antibiyotik görevi görür. Vücutta bulunan toksik maddelerin kolayca atılmasını sağlar. Kemik gelişimi açısından içerdiği zengin kalsiyum ve demir ile oldukça faydalıdır. Yemeklerin yanında içilerek hazmı zor olan yiyeceklerin hazmını kolaylaştırır. Bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur. Kötü kolesterolü düşürmek için faydalıdır. Terleme ile oluşan kötü kokuların oluşumunu engeller. A, B ve C vitamini açısından zengindir. Sindirim sistemini hızlandırır. İdrar söktürücü özelliği de bulunan şalgam suyu böbrek taşlarının da düşürülmesinde yardımcı olur. Eklem ağrılarını hafifletmeye yardımcı olur.

 Her Öğün Tüketilebilen İçecek Çeşitleri

Her Öğün Tüketilebilen İçecek Çeşitleri

İçecek çok kapsamlı bir çeşitlilik barındırmaktadır. Farklı tatlarda ve seçeneklerde içecek türleri bulunmaktadır. Farklı besin kaynakları bir araya gelerek hazırlanmaktadır. Lezzet bakımından geniş tatlara sahip olan içeceklerin, birçok yararı bulunmaktadır. Her içeceğin içeriğine göre faydaları değişiklik göstermektedir. İçeceklerin içindeki besin kaynaklarının sağladığı faydalardır. İçeceğin Herkesin içeceğe ihtiyacı vardır. İçecek vücut için önemli bir yere sahiptir. Zayıflamak açısından da önemlidir. Her yaşa uygun ve faydalıdır. Özellikle ebeveynler çocukları açısından fazla kullanmaktadır. Bazı içecekler vücuda açlık hissini giderir ve bazı içecekler insanda oluşan kansızlığı önler. Yeterince içilmeyen içecekler insanda hastalığa ve erken yaşlanmaya yol açar. Etrafımızda oldukça fazla içecek çeşitleri vardır. Doğru besini seçmek insan vücudu için önemlidir. Günlük hayatımızda içtiğimiz içecekler enerji ve keyif verir. İçecek çeşitlerinden olan poşet çay içecekler arasında önemli yere sahiptir. Ülkemizde birçok çay çeşitti vardır. Poşet çay yapılması da taşınılması da oldukça kolay ve pratiktir. Boyutu küçük olduğundan dolayı kolay muhafaza edilebilir ve her yere taşınabilir. Vücudumuzda oldukça faydalı olan yeşil çay, faydaları ve tadı ile çok fazla tercih edilmektedir. İçinde olan antioksidanlar cildimizi güzelleştirmekte de faydalıdır. Çok daha büyük boyutta olan demlik poşet çaylar, kalabalık veya çoklu kişilere bir kereden kolaylıkla hazırlanabilen çay çeşitleridir. Demlik boyutunda ve çok fazla içeriği bulunmaktadır. Adet olarak bulunmakta ve içerisindeki adet birimine göre fiyat değişikliği göstermektedir. En çok tercih edilenler arasında olan demlik poşet çay 100’lü paketi içerisinde çok fazla sayıda bulunup, avantaj sağlamaktadır. Yediğimiz yemeklerin ardından içilen çaylar insana keyif katar ve bunlardan biri dökme çay olmaktadır. Dökme çayın yumuşak ve eşsiz tadı herkesi kendine hayran bırakıyor. Dökme çay diğer çay çeşitlerine göre daha az pratiktir ve diğer çay çeşitlerine göre sabahın kahvaltısında veya gecenin geç saatlerinde olsa da hayatımız da önemli yerde de bulunan çay çeşitlerindendir. Ayrıca ofislerde çalışan personeller de bu çay çeşidini sıklıkla tüketebilmektedir. Dökme çaylar birçok miktarlarda üretilmektedir. En çok tercih edilen miktarlar dökme çay 5 kg ve dökme çay 1 kg seçenekleridir. Bu tür farklı gramajlarda ve kilolarda üretimi mevcuttur. Günümüzde birçok tatta bulunan ve çeşitleri oldukça çok olan kahveler vardır. Bu kahvelerden biri olan çekirdek kahve insanlar tarafından çok sevilmektedir. Kahvesiz günü geçmeyen kendini kötü hissedenler vardır. Kahve artık insanların hayatlarının bir parçası olmaktadır. Bir kahvenin 40 yıl hatırı vardır atasözü de insanın sevdiği kişilerle içtiği kahvelerin önemini ve birlikte geçirilen zaman dilimini göz önüne almaktadır. Bu yönüyle kahve çok sevilen ve önemsenen içecek türü olmaktadır. Birçok kişinin damak zevkine uygun ve günümüzde de tüketilmektedir. Örneğin kişinin iş zamanlarında uyanık dinç kalması için kahve içilir. Kahvenin birçok alanda faydaları vardır. Yemekten sonra veya önce tüketmeyi sevenlerde vardır. Farklı miktarlarda sunulmaktadır ve en çok tercih edilen miktarı da çekirdek kahve 1 kg seçeneği olmaktadır. Birçok tatta ve miktarda çekirdek kahve çeşitleri bulunmaktadır. Günümüzde oldukça sevilen filtre kahve çeşitleri de bulunmaktadır. Herkesin damak zevkine göre çeşitleri vardır. Özelliği ise süzülerek parçacıkların yok olması ve eşsiz koku ve görünüme sahip olmasıdır. Bunun bir diğer çeşidi ise Türk kahvesidir. Türk kahvesi yapılışı kahve tozu ve suyun cezvede birleşip kaynamasıdır. Kişinin zevkine göre de şeker ilave edilir. Adana ili ile ilgili olan ve yöresel bir içecektir. Mor havuç ve tuz ile mayalanmaya bırakılır ve ekşimsi bir tat ortaya çıkmaktadır. Ve bu acılı ve acısız olarak da hazırlanmakta olan şalgam suyu olmaktadır. Acılı şalgam suyu süs biberlerinden yapılmaktadır. Bu özel içecek buzdolabında bekletilir. Şalgam suyunun, tuz oranı yüksektir ve koruyucu madde içermez. Kebap, balık ekmek ve birçok yemeklerle tercih edilir. Rengi mordur ve her mevsimde tüketilebilir.

 İçecek Fiyatları ve Kullanım Alanları

İçecek Fiyatları ve Kullanım Alanları

İçecekler çok geniş kapsamlı bir çeşitliliğe sahiptir. Damak zevkinize uygun birçok tatta içecek çeşidi bulabilirsiniz. İçecekler farklı besin kaynaklarının bir araya gelerek hazırlanmasıyla oluşmaktadır. İçerisinde çok sayıda vitamin ve mineral çeşidi bulunmaktadır. Hem lezzet yönünden hem de vücuda faydası ile çok avantajlı ürünlerdir. İçecekler soğuk sıcak olarak sınıflandırılabilir. İsteğe göre sıcak ve soğuk tercihi yapılabilir. Mevsimlere göre de tercihler değişiklik gösterebilmektedir. Sıcak aylarda serinletmesi ve ferahlatması için soğuk içecekler tercih edilirken, soğuk aylarda içi ısıtmak ve hastalık oluşumlarının önüne geçebilmek için sıcak içecekler tercih edilmektedir. Sıcak içeceklerde birçok çeşit mevcuttur. Farklı damak zevklerine uygun tatlarda sıcak içecekler vazgeçilmez konumdadır. Son yıllarda çok fazla tüketilen filtre kahve çeşidi, çok fazla sevilmektedir. Her alanda sıklıkla tüketilmektedir. İçeriğindeki kafein ile daha zihinde kalmayı sağlayan filtre kahveler, farklı tatlarda da sunulmaktadır. En çok tüketilenler arasında olduğundan filtre kahve fiyatları uygun olup, farklı miktarlarda satışa sunulmaktadır. Paket içeriğindeki miktara göre fiyatlandırmada değişiklik görülebilir. İhtiyacınıza en uygun gramajda filtre kahve çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Diğer bir kahve çeşidi olan çekirdek kahve seçeneği de oldukça sık tüketilmektedir. Çekirdek kahveler üretiminden tüketim aşamasına gelene kadar birçok uğraş ile elde edilmiştir. Çekirdek kahve birçok tatta sunulmaktadır. Her damak zevkine uygun olarak üretilmektedir. İçeriğinde farklı tatlar ekleyerek üretilmektedir. Paket halinde bulunan çekirdek kahve fiyatları bakımından uygun olup, farklı tat seçenekleri bulunmaktadır. Paket içeriğindeki miktar ve bulunduğu tada göre fiyatlandırmada değişiklik görülebilir. Farklı boyut ve miktarlarda sunulmaktadır. Yöresel bir tat olan şalgam suyu, ekşi bir tada sahip olmaktadır. Farklı tatları bulunmaktadır. Acılı veya acısız olarak da tercih edebilirsiniz. Şalgam suyuna ikili veya çoklu olarak da sahip olabilirsiniz. Şişeler içerisinde sunulan şalgam suyu acılı veya acısız olarak ayrılmaktadır. Farklı miktarlarda bulunan şalgam suyu, litre olarak hesaplanmaktadır. Miktarına ve tatlarına göre şalgam suyu fiyat olarak değişiklik göstermektedir. Tercih ettiğiniz miktara göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Bir diğer içecek türlerinden olan çaylar da çok sevilerek tüketilmektedir. Türkiye genel olarak en çok çay tüketen ülkelerden biri olmaktadır. Rize bölgesinde yetişen çayın birçok çeşidi bulunmaktadır. Kolay ve pratik olması yönüyle çok fazla tercih edilen poşet çay, son yıllarda en çok tüketilenler arasındadır. Lezzetli ve kolaylık sağlayan poşet çaylar konfor yaratmaktadır. Çok tercih edilen poşet çay fiyatları, adet olarak bulunduğundan paket içerisindeki adet miktarına göre belirlenmektedir. Farklı sayılarda olan poşet çay paketleri, içerisindeki miktara göre değişiklik göstermektedir. Her evde sıklıkla kullanılan dökme çay çeşitleri sabah kahvaltılarında veya keyif anlarında çok sıklıkla tüketilmektedir. Kaynayan suda demlenen dökme çaylar, kilo olarak sunulmaktadır. Uygun fiyatlı olup, içeriğindeki miktara göre dökme çay fiyatları değişiklik göstermektedir. İhtiyacınıza uygun içecek çeşitlerini kategorilere ayırarak bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

 İçeceklerin Özellikleri ve Faydaları

İçeceklerin Özellikleri ve Faydaları

Gün içerisinde tükettiğimiz her içeceğin birçok faydası bulunmaktadır. Her içeceğin kendine has özelliği ve besin kaynağı bulunmaktadır. İçecekler çok fazla çeşitte olup içeriğinde ise çok sayıda fayda bulunmaktadır. Her içeceğin içerisinde farklı vitamin ve mineraller bulunmaktadır. İçecekler soğuk ve sıcak olarak ayrı tüketilmektedir. Soğuk içecekler yaz aylarında serinletme ve susuzluğu giderme gibi faydaları bulunmaktadır. Sıcak içecekler ise kış aylarında ısıtma ve oluşabilecek nezle, grip gibi küçük hastalıklarının oluşumunu önlemektedir. Sıcak içeceklerden çok tercih edilen kahveler, içerisinde birçok besin kaynağı barındırmaktadır. İçerisinde bulunan kafein, gün içerisinde daha zihinde kalıp bu sayede daha geniş kapsamlı çalışma imkanı sunmaktadır. Yeteri miktarda tüketilmesi gerekmektedir. Şeker hastalıklarını önlemek veya metabolizmayı hızlandırmak gibi yararlar da bulunabilir. Diğer bir sıcak içecek çeşidi olan çaylar, farklı tatlarda üretilmektedir. Çeşit olarak oldukça zengin olan çaylar her dönemde ve her alanda sıklıkla tüketilmektedir. En çok yarar sağlayan yeşil çay çeşidi, metabolizmayı hızlandırarak dengeyi kurmayı sağlamaktadır. Yeşil çayın birçok faydası bulunmaktadır. Yöresel tat olan şalgam suyu faydaları da bulunmaktadır. Gün içerisinde oluşabilen stres ve sinir kaygılarını önlemeye yardımcı olur. Böbrek taşı düşürme, iltihaplara gibi birçok alanda fayda sağlamaktadır. Sizler de tüm içecek çeşitlerine süpermarket sayfamızdan ulaşabilirsiniz.