Filtreleri Temizle
Marka
Nike

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

Kullanıcı

Başka bir kelime deneyin

Numara

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Spor Giyim & Ayakkabı

için 6,404 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Nike Spor Giyim ve Ayakkabı

Spor giyimi ve spor ayakkabıları günümüzde yalnızca spor yaparken değil, günlük yaşam içerisinde de sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Günlük hayatın koşturması içerisinde rahatlıklarıyla ön plana çıkan aynı zamanda estetik tasarımları ile de oldukça tercih edilmektedir. Kadın erkek fark etmeksizin gün içerisinde rahatlıkla kullanılabilen, konforu ile size eşsiz rahatlık yaşatan ve tarzınıza hem şık hem de sportif bir esinti getiren Nike spor giyim ürünleri ayakkabıdan kıyafete pek çok ürün sunmaktadır. Nike spor giyim alanında sunmuş olduğu ürünler ile dünya çapında adından bahsettirmekte ve alanındaki öncü isimlerden birisi haline gelmektedir. Taytlardan şortlara, atletten tişörte pek çok giyim ürünü ve farklı sporlara yönelik ayakkabı modelleri ürünler arasında yer almaktadır.

Nike Spor Giyim ile Hem Rahatlık Hem Şıklık

Nike Spor Giyim ile Hem Rahatlık Hem Şıklık

Nike spor kıyafeti modelleri arasında bulunan ve özellikle futbol gibi hareketli sporlarda çokça kullanılan ürünlerden birisi de şortlardır. Kadın ve erkek olmak üzere pek çok modele sahip olan şortlar özel kumaşlarda üretilmekte ve hareket etmenizi kolaylaştıran esnek bir yapı sağlamaktadır. Vücudu saran modellerde gereken esneklik seviyesi kıyafetlerde özenle ayarlanmakta ve vücudunuzu sararken aynı zamanda gereken hareket alanını da sağlamaktadır. Yalnızca esnek yapıları ile değil kumaş özellikleri ile de beğenileri toplayan spor giyim ve ayakkabı modelleri, özel teknolojilerle donatılmış kumaş tiplerinden üretilmektedir. Dri-fit teknolojisi ile üretilen ve kendi adını taşıyan Nike-Dry kumaşlar ter ve suya karşı oldukça büyük direnç göstermekte ve hızlı bir şekilde kurumaktadır. Nike spor kıyafetleri sayesinde hareket ettiğiniz esnada terlemenize rağmen hızlı bir şekilde teriniz emilmekte ve hem sağlıklı hem de konforlu bir spor deneyimi sağlamaktadır. Nike spor elbiseleri her türlü kullanım alanına uyum sağlamak için üretilmeleri sebebiyle dikişleri daha da güçlendirilmekte ve özellikle sağlam iç dikişlerle tamamlanmaktadır. Şortlarda, üst giyimde veya taytlarda yer alan file yapılar sayesinde vücudunuzun nefes alması sağlanmaktadır. Bu sayede spor yaptığınız süre boyunca daha rahat hareket etmeniz sağlanırken aynı zamanda cildiniz de gereken tazeliğe ve nefese kavuşmaktadır. Spor kıyafetlerinizi vücudunuza uygun şekilde ayarlayabilmeniz için özel olarak elastik bel bantları bulunmaktadır. Kıyafetlerde kullanılan aşağı doğru daralan tasarım sayesinde daha fit ve modern bir görünüm yakalamanız sağlanmaktadır. Fermuarlı modellerde ise kıyafetleriniz kolayca giyip çıkarabilirsiniz. Genellikle yakalarda kullanılan seyrek dikişler rahatsız olmanızı önlemekte ve yumuşak bir his yaşamanızı sağlamaktadır. Çeşitli spor kulüplerinin formaları da marka tarafından üretilmekte ve yüksek kalitedeki baskıları, canlı renkleri, rahat yapıları ile taraftarları oldukça memnun etmektedir. Modellerde tercih edilen sıfır yaka veya alçak yaka tarzı daha rahat hareket etmenizi sağlarken V yakalı modellerde ise teninizin daha fazla nefes alabilmesi sağlanmaktadır. Yumuşak ve tüylü iç kısma sahip olan ürünler sayesinde soğuk havalardan korunmanız sağlanmaktadır. İç veya dış cepleri ile eşyalarınızı koyabileceğiniz, kaliteli kumaşlardan elde edilen rahat modeller, çeşitli renk ve desenlerdeki zevkinize uygun seçenekler marka tarafından sizlere sunulmaktadır.

Nike Ayakkabı ile Konforlu Adımlar

Nike Ayakkabı ile Konforlu Adımlar

Nike ayakkabı çeşitleri de tıpkı giyim alanında olduğu gibi oldukça geniş ürün skalasına sahip olmakla beraber farklı teknolojilere sahip ayakkabı modelleri ve farklı spor tiplerine uygun seçenekler ürünler arasında bulunmaktadır. Ayak sağlığınız ve rahat hareket edebilmeniz için doğru ayakkabıyı tercih etmeniz oldukça önemlidir. Nike ayakkabı modelleri içerisinde yer alan bazı teknolojiler ve parçacıklar sayesinde ayaklarınızın hava alması sağlanmaktadır. Bu sayede hem ayaklarınız uzun süreli kullanımlarda dahi nefessiz kalmamakta hem de ayakkabı içerisinde koku oluşumu gerçekleşmemektedir. Ayaklarınızın hava almasını sağlayan özel kumaşlar ve parçacıklar sayesinde uzun süreli havasızlıktan kaynaklanan travmaların da önüne geçilmektedir. Diğer bir yandan ayakkabılar üretilirken kullanıldığı malzemeler sayesinde hafif bir yapı kazandırılmaktadır. Hem tabanlarda hem de kumaşlarda hafif malzemelerin tercih edildiği modeller hareket ettiğiniz esnada size özgür bir hareket imkanı ve rahatça yürüyebilme özgürlüğü sağlamaktadır. Bu sayede gereksiz yük hissetmeniz önlenmektedir. Ergonomik ve ortopedik tabanlara sahip modeller sayesinde ayaklarınızda ayakkabıya bağlı oluşan ağrıların engellenmesi sağlanmaktadır. Taban kısımlarında kullanılan özel köpük yapı sayesinde ayağınız desteklenmekte ve ek olarak yastıklama yapılmaktadır. Köpük tabanlar ve yastıklama sistemleri yürüme esnasındaki basıncı azaltarak tüm tabana eşit olarak yaymaktadır. Bu sayede harcadığını kuvvet de azalmaktadır. Dış kısımlarda kullanılan sert kauçuklu modeller ise hareketiniz esnasında yol tutuşu sağlayıp sürtünmeyi arttırarak daha dengeli şekilde hareket edebilmenizi sağlarken spor faaliyetlerinize de katkı sağlamaktadır. Nemli ve ıslak zeminlerde yüzeye tutunmanız sağlanmakta ve düşmelerin önüne geçilmektedir. Nike ayakkabı seçeneklerinin sağladıkları konforun yanı sıra dayanıklı yapılara sahip olmaları da dikkatleri çekmektedir. Kullanıldıkları zeminlere karşı aşınmalara ve yıpranmalara son derece dayanıklı yapılara sahip olarak üretilen ayakkabı modelleri aynı zamanda sağlam dikişleri ve kumaş yapıları ile de sağlam modeller ortaya koymaktadır. Nike ayakkabıların dayanıklı yapısı aynı zamanda çok daha uzun ömürlü kullanımlara sahip olmalarını da sağlamakta, diğer bir yandan ayaklarınızı da daha güvenli şekilde dış etkilerden korumaktadır.

Nike Ayakkabı Geniş Ürün Skalası

Nike Ayakkabı Geniş Ürün Skalası

Nike ayakkabı orijinal modelleri ile de beğenilen ve tercih edilen seçenekler ortaya koymaktadır. Yüksek tabanlı, alçak tabanlı, krampon modelli pek çok ürün modeller arasında yer almakla beraber kullanılan renkler ve baskı kalitesinin yüksek olması da daha canlı ve estetik modellerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Gerek pastel ve yumuşak renkleri gerekse canlı ve parlak fosforlu renkleri ile pek çok kişinin beğenisine uygun farklı tarzlara hitap eden seçenekler bulunmaktadır. Klasik haline gelen ve pek çok tarzla kombinlenebilen Nike ayakkabı beyaz, siyah, lacivert gibi modası geçmeyen renkler de birçok modelde bulunmaktadır. Kontrast renklerin bir araya getirildiği modeller de enerjinizi yükseltecek hareketli alternatifleri kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Nike şeffaf ayakkabı gibi orijinal ve modayı takip eden ürünler de farklı model seçenekleri arasındaki yerlerini almaktadır. Spor ayakkabılar arasında genellikle ipli, bağcıklı modeller yaygın olmakla beraber marka tarafından bantlı, fermuarlı hatta direkt olarak ayağınıza geçirebileceğiniz seçenekler de bulunmaktadır. Bunların yanı sıra futbol maçlarında kullanabileceğiniz ve maçların vazgeçilmezi haline gelen Nike ayakkabı halı saha krampon modelleri de hem farklı renkleri hem de değişik desenleri ile ürünler arasında yer almaktadır. Yüksek tabanlara sahip hava kabarcık tabanlı modeller ise hem kadın hem de erkek modellerde oldukça rağbet gören seçenekler arasında bulunmaktadır. Hem estetik görünümleri hem kolayca tarzınıza uyum sağlamaları hem de konforlu yapıları ile tercih edilen bu modeller aynı zamanda ayağınız için ideal bir kavrayış sağlamaktadır. Şıklığının yanı sıra performansınızı da geliştiren bu modellerde her adımınızda harcadığınız enerji tekrar size dönerek daha uzun süreli hareket imkanı sağlarken daha az yorulmanızı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra tabanda yer alan kabartmalar ve girinti çıkıntılar sayesinde yer tutuşunuz daha sağlam hale gelmektedir. Ayaklarınızı optimum şekilde sarmaları sayesinde potluk meydana getirmeden ideal şekilde kavramaktadır. Kullanılan nefes alabilir kumaşları ile de kötü kokuları ve teri teninizden uzaklaştıran bu modeller hem modern hem de kullanışlı seçenekler haline gelmektedir. Nike ayakkabı fiyatları modellere göre değişiklik gösterebilmektedir.