Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

M.P
Bpm
Boa
DGN
Dc
Gap
EA7
Lig
Ryt
Twn
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Numara

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Ayakkabı Modeli

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Detayı

Başka bir kelime deneyin

Ayakkabı Burun Tipi

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Erkek Sneaker

için 30,429 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Adidas Hp7544 Runfalcon 3.0 Erkek Sneaker

  (55)
  30 günün en düşük fiyatı!
  2.024,10 TL SEPETTE 1.386,75 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Erkek Sneaker

Ayakkabılar, kullanıcıların giyim stilini tamamlayan parçaların başında yer almaktadır. Bu ürünler farklı kategoriler çerçevesinde sunulmaktadır. Bu çeşitlerden biri de sneakerlardır. Kullanıcılar tarafından en sık kullanılan ayakkabı modelleri de spor ayakkabılar olarak karşınıza çıkmaktadır. Geçmişte sneakerlar yalnızca spor yapma amacıyla kullanılmaktayken zamanla rahatlığı ile kullanıcıların ilgisini çekmeye başarmıştır. Estetik görüntüsü arka planda kalan bu ürünlerin esas gayesi konforu ve rahatlığı sağlamaktır. Bu doğrultuda ayak sağlığını koruyarak kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Burada sneakerların da kategorilere ayrılması söz konudur. Bu çerçevede kadın ve erkek sneaker modelleri karşınıza çıkmaktadır. Ayrıca ürünler unisex modelleri ile de kullanıma sunulmaktadır. Yoğun bir ilgi gören bu ürünler farklı markalar tarafından arz edilmektedir. Hummel erkek sneaker modelleri kullanıcıların farklı ihtiyaçları doğrultusunda üretilmektedir. Benzer şekilde Nike ve Adidas benzeri markaların da çok çeşitli erkek sneaker modelleri mevcuttur. Dev isimlerin yanı sıra pek çok farklı spor giyim markası da bulunmaktadır. Tüm markalar kendilerine has sneakerlar tasarlamaktadır. Dolayısıyla kullanıcıların seçim yapabileceği geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bu doğrultuda kullanıcılar şık ve işlevsel seçenekleri bulabilmektedir. Ayrıca ürünler farklı özellikler çerçevesinde dizayn edilmektedir. Cırt cırtlı, bağcıklı, kışlık, yazlık ve yüksek taban benzeri birçok farklı erkek sneaker modellerinin bulunması mümkündür. Modanın bir parçası olsa dahi bu ürünlerin ana vazifesi ayağın çevresel etkenlerden korunmasını sağlamaktır. Bu nedenle erkek sneaker modellerinin rahatlığı önem arz eden konudur. Siz sneaker çeşitleri arasından seçim yapabilir, tüm ürünleri inceleyebilmek için erkek ayakkabı sayfamıza göz atabilirsiniz.

Erkek Sneaker Modellerinde Kullanılan Materyaller

Erkek Sneaker Modellerinde Kullanılan Materyaller

Sneakerların rahatlık ve konfor sağlaması oldukça önemlidir. Rahatlık ise üretimde kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda ayakkabının dayanıklılığı ve kullanım ömrü üzerinde de bu materyallerin etkisi bulunmaktadır. Dolayısıyla hangi materyallerden erkek sneaker modellerinin üretildiği önem arz etmektedir. Ayakkabıların üretimi esnasında süet, deri, nubuk ve waterproof gibi birçok kumaş çeşidinden yararlanılmaktadır. Taban malzemesinden hareketle üst bölümün materyalinin belirlenmesi söz konusudur. Konfor ve rahatlık bakımından kullanıcıların iç taban özelliklerine bakmasında da yarar vardır. Ortopedik tabana sahip olan ürünler daha fazla konfor sağlamaktadır. Ayağa uyum gösteren bu tabanlar yumuşak olmaları ile ön plana çıkar. Dış taban ise bir sneakerin özelliklerinde belirleyici bir konudur. Air taban, erkek sneaker spor ayakkabılarda sıklıkla kullanılan materyallerden biridir. Üst seviye esnek olması ile dikkat çeken bu ürün kullanıcılara maksimum dayanıklılığı da vadetmektedir. Oldukça esnek bir yapıya sahip olan bu ayakkabılardan genel olarak antrenman ve koşu esnasında yararlanılmaktadır. Bilhassa air taban voleybol ve basketbol ayakkabılarında sıklıkla kullanılmaktadır. Bir diğer kullanılan malzeme ise poliüretandır. Bu malzeme kaygan olmaması sebebi ile tercih edilmektedir. Spor esnasında erkek sneaker spor ayakkabıların kayması önemli sorunlara neden olabilmektedir. Dolayısıyla sakatlıkların yaşanmaması adında, kaygan olmayan poliüretan tabanlardan yararlanılması söz konusudur. Kışlık erkek sneaker modellerinde kullanılan materyallerin başında ise kauçuk taban yer almaktadır. Yüksek dirençli olan bu ürünler dayanıklılıkları ile dikkat çekmektedir. Kauçuk malzemelerin geri dönüştürülmesiyle üretilmektedir. Bu nedenle de tabanlarının oldukça güçlü olması söz konusudur. Su geçirmez özelliği ile de kış mevsiminde rahat kullanım sunar. Dolayısıyla genel olarak kışlık modellerde kauçuk tabanlardan yararlanılmaktadır. Aynı zamanda bu ürünlerin deforme olması ve aşınması daha zordur. Bu nedenle daha uzun ömürlü olarak kullanılabilmesi mümkündür. Yazlık erkek sneaker modellerinde ise sıklıkla EVA tabanlardan yararlanılmaktadır. EVA, daha düşük dirençli bir taban malzemesi olarak karşınıza çıkmaktadır. Dolayısıyla kış aylarından ziyade yaz aylarına daha uygun olmaktadır. Erkek sneaker günlük ayakkabı ve yazlık ayakkabı modelleri için ideal bir kullanım sunmaktadır. Bu ürünler oldukça hafiftir. Çünkü süngerimsi ve hafif yoğun bir yapıya sahiptir.

Erkek Sneaker Modelleri Nelerdir?

Erkek Sneaker Modelleri Nelerdir?

Erkek sneaker modelleri farklı tasarım ve çeşitli renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Erkek kullanıcıların beklentilerinden hareketle ayakkabıların üretilmesi söz konusudur. Bu doğrultuda da farklı desen ve renkte ürünler ortaya çıkmaktadır. Beyaz, siyah ve gri benzeri sade renklerin yanı sıra kırmızı ve mavi gibi canlı renkten modeller de bulunmaktadır. Kullanıcılar bu noktada kendi talep ve beğenileri çerçevesinde bir seçim yapabilir. Siyahın şıklığını isteyen kullanıcılar tarafından erkek sneaker siyah modelleri daha çok tercih edilmektedir. Ayrıca sadelik isteyenler için erkek sneaker beyaz modeller ideal bir kullanım sağlayabilmektedir. En sık tercih edilen renkler siyah ve beyaz olarak karşınıza çıkmaktadır. Çünkü bu renkler her kıyafete uyum sağlayabilmektedir. En az kiri belli eden modeller ise gri erkek sneaker ayakkabılardır. Dolayısıyla bu ürünlerin temizlenebilmesi de daha kolay olmaktadır. Kullanışlı ve pratik seçenekleri ile kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Sadelikten uzak olan renk seçenekleri ise görünümleri ile dikkat çekebilmektedir. Kullanıcılar bu canlı renkler sayesinde iddialı bir görünüm elde edebilmektedir. Renklerin yanı sıra erkek sneaker ayakkabı modelleri dış materyalleri doğrultusunda da çeşitlere ayrılmaktadır. En fazla tercih edilen modellerin başında ise erkek sneaker deri ürünler gelir. Bu ürünler gerek sağlamlığı gerekse de dayanıklı olması nedeni ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Aynı zamanda deri malzemesi görünüm olarak da şıktır. Dolayısıyla daha geniş bir kullanım alanı sunmaktadır. Ancak diğer ürünlere kıyasla derinin bakımı daha zor yapılmaktadır. Daha fazla uğraş isteyen erkek sneaker deri ayakkabıların temizliğinde deri bakım kitinden yararlanılmasında yarar vardır. Böylece ürünün daha uzun süreli kullanılması mümkün hale gelmektedir. Bir diğer model ise süet dokulu erkek sneaker spor ayakkabılardır. Bu ürünler daha çok günlük kullanımlarda tercih edilmektedir. Aynı zamanda farklı tasarımları beğenen kullanıcılara da hitap edebilmektedir. Özellikle casual ve klasik giyimler ile kullanılmaktadır. Bu şekilde kullanıcılar şıklıklarını tamamlamaktadır. Bakım için bu ürünlerin boyanması gerekli değildir. Dolayısıyla basit bir şekilde, bez kullanılarak temizlenebilmektedir. Keten erkek sneaker modelleri ise yaz aylarına uygun olarak dizayn edilmektedir. Benzer şekilde bez sneaker modelleri de sıcak mevsimlerde kullanılmaktadır. Bu ürünler, daha eğlenceli tasarımlara da sahip olabilmektedir. Çeşitli tasarımları ve renk seçenekleri ile bez modeller de kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Aynı zamanda her yaştan kullanıcıya uygundur.

İhtiyaca Göre Çeşitlenen Erkek Sneaker Modelleri

İhtiyaca Göre Çeşitlenen Erkek Sneaker Modelleri

Erkek sneaker spor ayakkabı modellerinin üretiminde çeşitli özellikler dikkate alınmaktadır. Kısa bilekli ve lastik tabanlı benzeri özellikler bu ayakkabıları farklı modellere ayırmaktadır. Erkek sneaker modelleri daha çok günlük ayakkabılar olarak kullanılmaktadır. Bu doğrultuda ön planda rahatlık tutulmuştur. Erkek sneaker günlük ayakkabı modellerinden genel olarak çok hareketin gerekli olmadığı alanlarda yararlanılmaktadır. Bu ürünlerin özel bir gaye doğrultusunda kullanılması söz konusu değildir. Keyfi şekilde gezmeler için günlük ayakkabıların kullanılması oldukça idealdir. Yaygın olarak kullanılan modellerden biri de erkek outdoor sneaker ayakkabılardır. Bu ürünler ayakların soğuktan korunması amacı ile özel olarak dizayn edilmektedir. Dolayısıyla tamamen dış çevre şartları doğrultusunda üretilmektedir. Bu sebeple dayanıklılıkları da oldukça fazladır. Aynı zamanda su geçirmeyen modelleri de kullanıcılar tarafından sık sık kullanılmaktadır. Hem fonksiyonel olması hem de tasarımı ile öne çıkan bu ürünler özellikle kış ayları için uygundur. Genel olarak outdoor modeller erkek kışlık sneaker ihtiyacını gidermektedir. Sneakerların yaz aylarında da kullanılabilmesi bakımından nefes alabilir yapıda olması gerekmektedir. Çünkü yaz aylarında kullanıcılar daha fazla terleme sorunu ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu terlemenin en aza indirilebilmesi adına yazlık erkek sneaker modelleri ideal bir kullanım sağlamaktadır. Bu ürünlerin üst kısımları ince yapıdadır. Bu özelliği doğrultusunda da ayakların daha ferah hissedilebilmesi mümkün hale getirilmektedir. Böylece daha konforlu bir kullanım sunması söz konusudur. Yüksek taban erkek sneaker modeller de bir diğer çeşit olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu modeller de yaz aylarına uygun şekilde tasarlanmaktadır. Aynı zamanda gerek özel günlerde gerekse de günlük kullanımda idealdir. Bu modellerin özellikleri gereğince tabanları daha kalın ve yüksektir. Dolayısıyla kombinlere daha kolay uyum sağlayabilmektedir. Kundura benzeri modellerin bir nevi alternatifi niteliğinde olan bu ürünler, genellikle klasik giysilerin altında tercih edilmektedir. Ayrıca bazı spor dalları için özel olarak seçilebilecek çeşitleri de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sportif kullanımlara da uyum sağlaması söz konusudur. Bunun yanı sıra erkek sneaker spor ayakkabı modelleri genel olarak kısadır. Ancak bilekli şekilde dizayn edilen modeller de bulunmaktadır. Bu ürünler boğazlı sneakerlar olarak da adlandırılabilmektedir. Kullanıcılar bilek bölgesini kaplayacak şekilde olan bu modellerden genellikle kış aylarında yararlanmaktadırlar. Erkek sneaker bot modelleri soğuk günlerde kullanıcıların ayaklarını korumaktadır. Kullanıcıların rahatlığı doğrultusunda seçebilecekleri bir diğer alternatif de bağcıklı ve bağcıksız erkek sneaker ayakkabı modelleridir. Ayakkabı bağlamak hem emek hem de zaman açısından bir dezavantaj oluşturabilmektedir. Ancak bağcıksız modellerde böyle bir sorun bulunmamaktadır. Dolayısıyla kullanıcılar tarafından konu rahatlık olunca bağcıksız erkek sneaker spor ayakkabı modelleri kullanılmaktadır.

Erkek Sneaker Ayakkabı Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Erkek Sneaker Ayakkabı Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tüm ürünlerde olduğu gibi ayakkabılarında belli bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Bu kullanım ömrü üzerinde ise pek çok konu etkili olmaktadır. Bunlardan ilki, ürünün doğru şekilde kullanılmasıdır. Kullanım ömrünün bu doğrultuda uzatılabilmesi mümkünüdür. Aynı zamanda kullanıcı talep ettiği verimi de tam manası ile alabilmektedir. Öncelikle erkek sneaker modellerine karşı nazik olunması gerekmektedir. Kullanımı esnasında sert hareketlerden kaçınılmalıdır. En önemli ise doğru ve temiz şekilde kullanılmasına özen gösterilmesidir. En fazla yanlış ise ürünlerin temizlenmesi esnasında yapılmaktadır. Ayakkabıların kullanım talimatı doğrultusunda bir temizleme işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kullanıcılar tarafından sıklıkla sneakerlar çamaşır makinesinde yıkanır. Ancak bu durum oldukça hatalıdır. Çünkü her model çamaşır makinesinde yıkanmaya uygun olmamaktadır. Uygun olmamasına rağmen yıkanması durumunda ise kullanım ömrünün azalması söz konusudur. Bu nedenle ilk olarak kullanıcıların satın aldıkları erkek sneaker spor ayakkabıların kullanım talimatlarını okumasında yarar vardır. Bu çerçevede bir temizleme işlemi yaparak ürünün kullanım ömrünü uzatabilmesi mümkündür. Makine yerine elle yapılan her temizlik de doğru olmayabilmektedir. Temizlik işlemi sırasında doğru malzemelerin kullanılması oldukça önemlidir. Çünkü kimyasal malzemelerin ürün üzerinde pek çok hasara neden olması muhtemel bir durumdur. Dolayısıyla ayakkabılara özel olarak üretilen bakım ürünlerinden yararlanılmasında fayda vardır. Kullanıcıların ürünü hangi mevsimde kullanacağı da önemli olan bir diğer konudur. Mevsimler doğrultusunda kışlık ve yazlık erkek sneaker modellerin tercih edilmesi gerekmektedir. Aksi durumda terleme ya da üşüme sorunu ile karşı karşıya kalınabilmektedir. Kış mevsimi için ürünün su geçirmez özellikte olmasına özen gösterilmelidir. Bu doğrultuda erkek sneaker modelinin üretilmesinde kullanım materyal tercihinde bulunulması daha doğru olacaktır. Süet ve nubuk yapıdaki ürünler suya karşı dayanıklı değildir. Dolayısıyla ideal bir kullanım sunması imkansızdır. Bu ürünler kar ya da yoğun yağmurda deforme olabilmektedir. Dolayısıyla karlı ve yağmurlu havalarda kışlık modellerin kullanılmasında yarar vardır. Eğer sneaker ıslanmış ise oda sıcaklığına kurumaya bırakılmalıdır. Bu şekilde kendi kendine kurumasının sağlanması oldukça önemlidir. Çünkü dış etmenler ile kurutulması durumunda ürünün yapısında bozulmalar meydana gelebilmektedir. Bu nedenle kurutma makinesi ve ısıtıcı benzeri aletlerin kullanılmaması gerekmektedir. Sıcağa maruz kalan ürünler deforme olmakta ve kullanım ömrü kısalmaktadır. Yaz aylarında ise ter etmenin göz önünde bulundurulmasında fayda vardır. Terleme sorunundan dolayı erkek sneakerlar bazen ıslanmakta ya da nemlenmektedir. Ortalama olarak 24 saat bu ıslaklığın geçmesi adına yeterli gelmektedir. Bu süre içerisinde ayakkabısız kalmamak adına ikinci bir erkek sneakerın bulunmasında yarar vardır. Aynı zamanda bu durum ürünün ömrü açısından da önem arz etmektedir. Ürünün 2 gün aralıklar ile giyilmesi tavsiye edilmektedir.

Erkek Sneaker Ayakkabı Fiyatları

Erkek Sneaker Ayakkabı Fiyatları

Erkek sneaker ayakkabı fiyatları üzerinde birçok faktör etkili olmaktadır. İlk olarak üretimde kullanılan malzeme, fiyatı değiştirmektedir. Malzemenin kalitesi doğrultusunda fiyat farkı ortaya çıkmaktadır. Ürünün sağlığı bakımından kullanılan malzemenin kalitesi oldukça önemlidir. Bu doğrultuda da değişik fiyatlardan ürünler satışa sunulmaktadır. Fiyat üzerinde etki yaratan bir diğer etmen ise erkek sneakerın markasıdır. Dünyaca ünlü markaların erkek sneaker fiyatları diğer markalara kıyasla daha farklı olmaktadır. Ayrıca her dönem üretici firmalar tarafından farklı modellerde ürünler arz edilmektedir. Bu durumda da yeni sezon ürünler ile eski sezon ürünler arasında fiyat farklılıkları yaşanabilmektedir. Fiyatın yanı sıra kullanıcıların erkek sneaker satın alırken dikkat etmesi gereken bazı konular bulunmaktadır. Öncelikle kullanıcıların kendi ihtiyaçlarını belirlemesi gerekmektedir. Bu doğrultuda kullanım amacına karar verilmesinde yarar vardır. Böylece ürününün materyalinin ve taban tipi benzeri özelliklerinin doğru olarak seçilmesi mümkün olmaktadır. Ürünler açık ya da kapalı alan kullanımına göre değişmektedir. Ayrıca bu alanlara ek olarak mevsimsel özelliklerini göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Böylece hem fonksiyonel hem de rahat şekilde erkek sneaker spor ayakkabıların kullanılabilmesi mümkün olmaktadır. Aynı zamanda bu çerçevede ayakkabının kumaş türüne de bakılmasında yarar vardır. Günümüzde bilhassa nefes alabilen yapıdaki ürünler daha fazla tercih edilmektedir. Taban bölümü kullanıcının rahatı bakımından oldukça önemlidir. Bu nedenle ürünün satın alınması esnasında taban modellerine bakılmalıdır. Bu çerçevede kalın, düz veya gizli dolgu benzeri taban çeşitleri mevcuttur. Ayrıca ortopedik yapıdaki tabanlar kullanıcıların konforu için ideal olabilmektedir. Kullanıcıların özellikle ayak sağlığı bakımından bu duruma önem vermesi gerekmektedir. Genel olarak sneakerların topuk bölümünde problem yaşayan kişilerin ürün seçimi esnasında daha dikkatli olmasında yarar vardır. Bunun yanı sıra ürünün bantlı ya da bağcıklı olması da kullanıcıların kendi isteklerine bağlıdır. Daha rahat bir kullanım açısından önemli olan bu konu aynı zamanda ürünün daha uzun ömürlü olması bakımından da önemlidir. Bantlı olan modellerin daha kolay giyilebilmesi mümkündür. Ancak kullanıcılar giyme ve çıkarma işlemi sırasında bağcıklı olan modellerde zorlanabilmektedir. Bu durumda her seferde bağcıkların bağlanması ve açılması gerekli hale gelmektedir. Aksi durumda bağlı durumdaki erkek sneakerın giyilmesi ürüne zarar verebilmektedir. Fakat ayağın tam olarak kavranması için de bağcıklı modeller daha kullanışlı olabilmektedir. Dolayısıyla bu noktada kullanıcı tercihleri oldukça önemlidir. Siz de taleplerinize ve stiline en uygun olan erkek sneaker modellerini inceleyerek hemen sepetinize atabilirsiniz.