Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Multimedya & Navigasyon

için 30 sonuç bulundu.

Garmin Multimedya & Navigasyon

Hayatın en büyük gerekliliklerinden ve sorunlarından biri olan ulaşım, artan nüfus ile birlikte oldukça zorlaşmaya başladı. Son yıllarda oldukça popülerleşen navigasyon, ulaşımı fazlasıyla kolaylaştırdı. Garmin navigasyon cihazı da sahip olduğu üstün özellikler ile sizlere yol arkadaşı olmak için beğeninize sunuluyor. Sizi sayfamızda yer alan Garmin navigasyon modelleri ile tanışmaya davet ediyoruz.

Garmin Navigasyon Sizlere Tercih Seçeneği Sunuyor

Garmin Navigasyon Sizlere Tercih Seçeneği Sunuyor

Navigasyon sayesinde kişilerin yol sorma ve yanlış yönlendirilmeye bağlı olarak yaşadığı sorunlar azalmıştır. Teknoloji sayesinde geliştirilen güvenilir yol ağıyla birlikte, eski usul olarak gösterilen yöntemler yüksek oranda terk edilmeye başlanmış ve teknolojiye olan güven artmıştır. Aynı rotaya çıkan farklı yolların varlığını görmek ve tercih edebilmek, bu güveni pekiştiren etkenlerden biridir. Garmin navigasyon cihazları alternatif yollar arasından size isteklerinize göre en uygun ve en güvenli yolu seçerek sorunsuz bir hizmet sağlar. Yolunuzun hâkimiyetini tamamıyla size bırakan cihaz sayesinde yolculuklar sorun olmaktan çıkıp keyifli birer etkinliğe dönüşür. Arabanızın vazgeçilmez bir parçası olmayı hedefleyenGarmin navigasyon çeşitleri incelenmek üzere sayfamızda sizleri bekliyor.

Garmin Navigasyon Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Garmin Navigasyon Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Araçların vazgeçilmez bir parçası olan navigasyon cihazından beklenen özellikler; genellikle trafik yoğunluğu, yol haritasının güncel oluşu ve canlı hizmet gibi özelliklerdir. Garmin navigasyon cihazı, aradığınız bütün bu özellikleri bünyesinde bulunduruyor. Garmin navigasyon kullanımı oldukça kolay olan tasarımıyla birlikte, kullanıcılarına sürekli olarak güncellediği Türkiye ve Avrupa haritası sunmaktadır. Ayrıca hava durumu ve canlı trafik gibi hizmetler cihaz bünyesinde yer alan diğer özelliklerdir. Her araç için spesifik olarak özellikler sunan Garmin navigasyon, kamyonlar ve motorlar için de sağladığı özel hizmetler ile göz dolduruyor. Ürün, kamyon boyutu ve ağırlığına göre özel olarak rotalar geliştiriyor. Virajlar, yol engebeleri, köprü uzunlukları ve yükseklikleri hakkında bilgi verme gibi özellikleri ile zorlu şartlarda bile kamyon sürücülerinin dostu oluyor. Garmin navigasyon motor sürücüleri için de oldukça kullanışlıdır. Cihazın sesli talimatları kask içerisinde rahatlıkla duyulabilmektedir. Güneş ışığı altında bile sorunsuz okunabilen ekranının yanı sıra, zorlu hava koşullarına da oldukça dayanıklıdır. Bunlara ek olarak Mp3 çalara sahip olmasıyla keyifli bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Garmin navigasyon fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Modeller, ürün özelliklerine göre değişmektedir. Fakat marka bünyesinde her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri yer almaktadır.

Garmin Navigasyon Arabanızın Vazgeçilmezi

Garmin Navigasyon Arabanızın Vazgeçilmezi

Kolay ve kullanışlı tasarımıyla kullanıcılarının da artısını alan Garmin navigasyon, kullanımı ve sahip olduğu özellikleri ile birlikte sizleri yarı yolda bırakmayacak ve yolculuğunuzda size iyi bir dost olacaktır. Garmin navigasyon yorumları ve değerlendirmeleri göz önüne alındığında, ürün özellikleri ve kalitesi kendini bir kez daha kanıtlıyor. Ürün, seçtiğiniz rotanın üzerinde bulunan ilginizi çekebilecek noktaları görüntüleyebilme özelliğiyle de yolculuğun sıradanlığından kurtulmanızı sağlıyor. Böylece zevkinize göre yeni yerler keşfedebilmeniz sağlanıyor. Sahip olduğu hafıza özelliğiyle daha önce gittiğiniz ve tekrar gitmek istediğiniz yerleri kayıt ediyor ve istediğiniz zaman yolu tekrar bulmanıza olanak sağlıyor. Şehir trafiğinin yoğun olduğu günlerde tahmini gecikme süresini hesaplıyor. Rotanızın en kısa güzergah olup olmadığını test ettikten sonra, size en uygun, kısa ve emniyetli yolu gösteriyor. Tüm bu özellikleri değerlendirerek, sayfamızda yer alan Garmin navigasyon modellerini ekran özelliklerine ve boyutlarına göre seçebilirsiniz. Marka, her kullanıcıya hitap etmek adına geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Siz de Garmin’in hizmetlerinden, özelliklerinden ve fiyatlarından haberdar olmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Daha fazla seçenek için Multimedya & Navigasyon kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Garmin
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

A.S.S. (495)
Alpine (69)
Audiomax (210)
Auto GP (1)
AVA (56)
Avgo (182)
AVT (24)
Bestar (2)
Blaupunkt (28)
BOD (10)
Boson (1)
Cadence (97)
Carvocal (365)
Carway (1)
cbtx (4)
Clarion (7)
Comwegen (1076)
Convex (37)
Cyberaudio (344)
Cyclone (5)
DarkWay (12)
Darwill (179)
(1036)
Edison (16)
Fly (8)
For-X (684)
Forcecar (391)
Forwell (2)
Garmin (30)
HEI (2)
HI-LINE (14)
Jameson (143)
JLD Audio (2)
Joying (17)
Jvc (1)
Kamosonic (357)
Kawai (1)
Kenwood (20)
KINGVOX (55)
Magellan (1)
Mg Audio (8)
MİXTECH (34)
Mutnex (1)
Myway (881)
Navigold (897)
Naviin (137)
Navimaster (46)
Navimate (14)
Navimedia (264)
Navimex (2519)
Navitech (27)
Navix (1183)
Navnet (3)
Navsmart (2)
Nawgo (104)
Nawsoon (1)
Necvox (493)
Next (3)
Next Base (10)
Oem (15)
Opax (3)
Panasonic (20)
Pioneer (38)
Piranha (9)
Pyle (3)
Roadstar (7)
Sony (5)
Soundmagus (10)
Sunask (4)
Sunny (3)
Tomtom (11)
Trident (2)
Xetec (10)
Zenec (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran

(19)
(7)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Navigasyon

(16)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Park Kamerası

(17)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Bluetooth Desteği

(21)
(9)
Başka bir kelime deneyin

Bağlantı Şekli

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Canlı Trafik

(10)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL