Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Park Kamerası

Başka bir kelime deneyin

Navigasyon

Başka bir kelime deneyin

Bluetooth Desteği

Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Bağlantı Şekli

Oem
OEM
Başka bir kelime deneyin

Dahili TV

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Multimedya Sistemleri

için 28,776 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Multimedya Sistemleri

Birçok teknoloji ile donatılmış olan sayfamızdaki multimedya sistemleri sizlere oldukça keyifli ve konforlu sürüş deneyimleri yaşatacaktır. Bu sistemler seyahatleriniz esnasında sizlere pek çok kolaylık sunabilmektedir. Araçlarınızda neredeyse hiç yer kaplamayan yapılarıyla bu cihazlar, sürüş esnasında birbirinden farklı pek çok uygulamaya kolaylıkla erişmenizde etkili fayda gösteren sistemler olmaktadır. Bu cihazlar ile çeşitli uygulamalara kolaylıkla erişmeniz ayrıca direksiyon başındayken dikkatinizin dağılmasını da engellemektedir. Dolayısıyla güvenliğinizi de üst düzeye taşıyor olduğunu söylemek mümkündür. Geniş bir ürün skalası ile hizmetinize sunulan bu ürün çeşitlerini pek çok farklı tasarımda elde edebileceksiniz. Araç multimedya sistemleri sizlere eşsiz bir rahatlık getirecek olup, multimedya ve navigasyon ürünlerinden çok memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Multimedya Ses Sistemi Ürünleri İle Üstün Kalitede Ses Deneyimi

Multimedya Ses Sistemi Ürünleri İle Üstün Kalitede Ses Deneyimi

Genel itibariyle beğeninize sunulan ürün çeşitleri geniş boyutlu tasarımlar olmakta olup, dokunmatik ekran yapıları ile de sürüş esnasında maksimum faydayı sizlere kazandırmaktadır. Bu ürünler sayesinde sürüş faaliyetlerinizden eşsiz bir keyif de alacaksınız. Üründe yer alan bütün ayarları ve işlemleri geniş ekranı üzerinden zahmetsizce görebilecek ve yapmak istediğiniz işleminizi kolaylıkla yapabileceksiniz. Geliştirilmiş ekran yapıları sayesinde bu ürünlerde görmenize engel teşkil edecek parlama gibi olumsuz durumların da önüne geçilmiştir. Sürüş deneyiminiz esnasında bu sayede hiç görüntü kaybı da yaşamıyor olacaksınız. Bu cihazların ekranı ile ayrıca gerçeğe yakın derecede canlı görüntüler elde edebileceksiniz. Sahip olduğu güçlü hafızası sayesinde aynı zamanda çeşitli fotoğraf ve müzik dosyaları gibi verileri kolaylıkla görüntüleyebilmekte ve oynatabilmektedir. Bu cihazlarda ayrıca çeşitli özelleştirme opsiyonlarını da bulabileceksiniz. Bu özelleştirme seçeneği ile ses kalitesi üzerinde zevkinize göre ayarlama yapabileceksiniz. Multimedya ses sistemi sizlere kusursuz çalışma performansı ile büyük avantajlar kazandıracaktır. Bu sistemlerde müzikleri oldukça yüksek ses düzeyinde dinleyebilmenizi sağlayan dahili amplifikasyon teknolojisi de bulunmaktadır. Dilediğiniz gibi yapacağınız ayarlamalar ile araç içerisinde en eğlenceli yolculuklarınızı deneyimleyeceğinizden emin olabilirsiniz. Özellikle arkadaşlarınız ile seyahatleriniz bu ürünler sayesinde doyumsuz bir hal alacaktır. Ses özellikleri ile ilgili olarak ayrıca denebilir ki, bu tasarımlar en yüksek ses düzeyinde dahi parazit oluşturmayacak kalitede olmaktadır. Bu sistemlerde mükemmel bir şekilde çalışan ses işleme özelliği yer almaktadır. Bu sayede sesi sonuna kadar açsanız bile müziği ayrıntılı ve net bir şekilde duymaya devam edebileceksiniz. Bu sistemler sizlere arzu ettiğiniz şekilde bas ayarı yapabilme imkânını da sunmaktadır. Dinlemek istediğiniz müziğin çeşidine göre dilediğiniz şekilde ses kalitesi ayarı yapabileceksiniz. Sayfamızda yer alan ürün çeşitleri arasından her araca uygun tasarımda ürün modelini bulabilmek mümkündür. Her biri de benzer nitelikleri ile kusursuz bir faaliyet gösterebilecek tasarımlardır. Sistemsel özellikleri kadar dikkat çeken dış yapıları da yüksek kaliteli materyallerden imal edilmiş olup, ekranları üzerinde oto multimedya ekran koruyucu film de bulunmaktadır. Parlama önleyici görevi de sunabilen bu film kolay çizilmelere karşı etkili bir tedbirdir. Ayrıca çıkarmak istediğinizde de hiçbir leke bırakmayan yapıları bulunmaktadır.

Oto Multimedya Sistemleri Konforlu Sürüş Deneyimi

Oto Multimedya Sistemleri Konforlu Sürüş Deneyimi

Bu sistemler içerisinde ayrıca navigasyon uygulaması da yer almakta olup, bu sayede yollarda en pratik bir şekilde ilerleyebileceksiniz. Kusursuz çalışan özelliği sayesinde donmamakta ve sizi asla yanıltmamakta olacak olan bu tasarımlar, parlama yapmayan ekranı sayesinde kolaylıkla görüş elde etmenizi de sağlayacaktır. Bu sayede üzerinde ilerlemekte olduğunuz rotasyonu asla kaybetmeyeceksinizdir. Bu ürünler sayesinde ellerinizi direksiyondan hiç çekmeden gerçek zamanlı bir yol tarifi alabileceksiniz. Bu sistemler araç içerisinde sizin en büyük yardımcınız konumunda olacaktır. Daha fazlasından söz etmek gerekirse, ayrıca telefon görüşmelerinizi bu ürünler aracılığıyla sağlayabilecek olup, hatta mesajlarınıza dahi bu ürünler üzerinden cevap verebileceksiniz. Oto multimedya sistemleri sizlere bu sayılanlardan çok daha fazlasını da kazandırmaktadır. Bu ürünlerde ayrıca park kameraları da yer almakta olup, bu sayede park konularında bu ürün modellerinden güvenle yardım da alabileceksiniz. Bu sistemlerin park kameralarını kullanmanız suretiyle en küçük sürtünmelerin dahi önüne geçebileceksiniz. Oldukça hassas bir yapıda çalışma özelliği sergilemeleri ile bu ürünler hayatınızı daha pratik bir hale getirecektir. Sizlere rahatlıkla sesli kontrol ve ses seviyesi ayarlama imkânları sunan bu tasarımlar, eşsiz fonksiyonları ile her araçta bulunması gereken kaliteli ürün çeşitleri olmaktadır. Sürüş faaliyetiniz esnasında bu sistemler rahatsız edici gelen ses seviyelerini hemen kısabilmenizi sağlamakta olup, bu sayede yola daha rahat odaklanabilmeniz de sağlanabilmektedir. Multimedya sistemleri modelleri aynı zamanda bir uzaktan kumandaya da sahiptir. Bu kumadalar aracılığıyla menüye kolaylıkla erişiminiz sağlanabilmektedir. Kumandaları oldukça şık ve fonksiyonel yapıda ürünler olmaktadır. Bu sistemler ile gelen aramalara pratik bir şekilde cevap verebileceksiniz. Gelişmiş multimedya sistemleri büyün bu özellikleri ile maksimum faydayı sizlere kazandırmayı amaçlamaktadır. Bu ürünler ile hem müzik keyfini en iyi düzeyde yaşayacak hem de yolculuklarınızı kusursuz navigasyonu ile en pratik şekilde sürdüreceksiniz; hem telefon trafiğinizi yönetebilecek hem de gelen mesajlara dahi cevap verebileceksiniz. Ayrıca sadece spesifik olarak tek bir araca uyumlu olan tasarımlar bulunmamaktadır. Sayfamızda yer alan Necvox multimedya sistemleri geniş ürün yelpazesi içerisinde her araç ile kusursuz uyum gösterebilecek tasarımlar yer alabilmektedir.

Bütçenize Hitap Eden Multimedya Sistemleri Fiyatları

Bütçenize Hitap Eden Multimedya Sistemleri Fiyatları

Her biri kusursuz estetik tasarımlarda üretilmiş olan bu teknolojik cihazlar, sağladıkları pratiklik ile ihtiyacınız olandan fazlasını sizlere kazandıracaktır. Multimedya sistemleri çeşitleri güçlü işletim sistemleri ve yeni nesil işlemcileri ile eşsiz bir performansı sizlere sunmaktadır. Hiçbir surette donma, takılma veya titreme gibi olumsuzlukları size yaşatmayacak olan bu gelişmiş teknolojiler, USB ve SD kart destekleri ile güçlendirilmişlerdir. Bu özellikleri sayesinde multimedya sisteminize, bu sistemle uyumlu olan arzu ettiğiniz cihazı rahatlıkla bağlayabileceksiniz. Multimedya sistemleri ile telefonunuzu kusursuz bir pratiklikte eşleştirebilecek ve hemen kullanıma başlayabileceksiniz. Örneğin, Android işletim sistemine uyumlu olan tasarımlara kolaylıkla bir Android telefonu eşleştirebilecek ve dilediğiniz ayarlamaları ve işlemleri rahatlıkla yapabileceksiniz. Bu sistemler Android işletim sisteminin bütün özelliklerini sunacaklardır. Ayrıca kablosuz Wi-Fi aracılığıyla bu sistemler üzerinden hızla internete de bağlanabileceksiniz. İnternette yer alan tüm içeriklere bu ürünler ile erişebilirsiniz. Eşleştirmiş olduğunuz telefonunuzda yer alan müzikleri ve telefon rehberinizi bu cihazlara indirebilmeniz de mümkün olmaktadır. Birbirinden farklı çeşitlerde geliştirilen her biri kusursuz bir çalışma performansına sahip olan bütün bu multimedya sistemleri fiyatları açısından da büyük farklılık gösterebilmektedir. Modelden modele değişkenlik gösteren maliyetlerdeki tasarımların her biri sizlere pratik kullanım deneyimleri kazandıracaktır. Fiyatlara etki eden en önemli faktörlerden biri marka farkı olmaktadır. İki farklı markanın geliştirdiği aynı kalitede ve fonksiyonlardaki ürünler arasındaki fiyat farkının sebebi, bir markanın diğerinden daha bilindik olması ile alakalıdır denebilir. Popüler markaya ait olan ürünler piyasada daha çok talep görebilmektedir. Dolayısıyla maliyetlerinde de etkili bir artış söz konusu olabilmektedir. Bu durumda yüksek fiyatlı olmayan ürün modelinin kaliteli bir ürün çeşidi olmadığını da bilmekte fayda vardır. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda, benzer kalitede olan ve aynı pratikliği sunacak olan ürün çeşidini daha uygun maliyetlerde alabilmeniz de mümkün olmaktadır. Kullanıcı yorumlarını incelediğiniz takdirde de bu ürünlerden duyulan memnuniyeti rahatlıkla görebileceksinizdir. Eğer sizler de bu eşsiz fonksiyonlara sahip akıllı tasarımlardan edinmeye karar verdiyseniz, sayfamız üzerinden her bir ürün modelinin bütün özelliklerini ve fiyatlarını inceleyebilmeniz mümkündür. Beğendiğiniz multimedya sistemini dilerseniz hemen sipariş de edebilirsiniz.