Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Multimedya Sistemleri

için 14,025 sonuç bulundu.
Bağlantı Şekli seçiniz

Multimedya Sistemleri

Otomobil multimedya sistemleri, konforlu ve keyifli bir sürüş deneyimi yaşatıyor. En son teknoloji ile donatılan Multimedya sistemleri, seyahatiniz sırasında birçok kolaylık sağlıyor. Ergonomik yapısı sayesinde fazla yer kaplamayan bu cihazlar, sürüş sırasında birçok uygulamaya kolaylıkla erişmenize yardımcı oluyor. Böylece güvenliğinizi de en üst seviyeye taşıyor. Farklı fonksiyonel özellikleri ile öne çıkan multimedya sistemi fiyatları ise zengin donanımına göre ulaşılabilir aralıklarda seyrediyor.

Üstün Ses Kalitesi Sunan Multimedya Sistemleri

Üstün Ses Kalitesi Sunan Multimedya Sistemleri

Oto multimedya sistemleri, geniş boyutlu ve dokunmatik ekran yapısı sayesinde sürüş keyfinizi maksimum seviyeye çıkarıyor. Tüm ayarları ve sistemi geniş ekranda rahatlıkla görebiliyorsunuz. Multimedya sistemleri, yeni nesil teknolojileri sayesinde ekrandaki parlamayı da önlüyor. Bu sayede seyri halindeyken görüntü kaybı yaşamanıza izin vermiyor. Aynı zamanda her zaman canlı ve gerçeğe yakın görüntüler sunuyor. Müzik ve fotoğraf gibi dosyaları da güçlü hafızası ile kolayca görüntüleyebilme imkanı tanıyor. Cihazın çeşitli özelleştirme seçenekleri ile ses kalitesini kendi zevkinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca dahili amplifikasyon teknolojisi ile müzikler, yüksek ses seviyelerinde dahi dinlenebiliyor. Multimedya oto ses sistemleri ile sunulan ses işleme özelliği ise paraziti ortadan kaldırdığı için sesi açsanız bile müzik ayrıntılı ve net bir şekilde duyulabiliyor. Mükemmel bir müzik keyfi yaşatan Multimedya sistemler, bas ayarını da istediğiniz gibi yapmanıza izin veriyor. Aynı zamanda dinleyeceğiniz müzik türüne göre ses kalitesini ayarlayabiliyor. Böylece yolculuklarınız daha keyifli bir hale geliyor.

Multimedya Sistemleri ile Daha Rahat Sürüş Keyfi

Multimedya Sistemleri ile Daha Rahat Sürüş Keyfi

Navigasyonlu multimedya sistemleri, çevrimiçi navigasyon desteği ile trafikte gitmek istediğiniz yerlere kolaylıkla ulaşmanıza yardımcı oluyor. Ellerinizi direksiyondan dahi kaldırmadan gerçek zamanlı olarak yol tarifi alabiliyorsunuz. Bu sayede müzik, haritalar, telefon görüşmeleri ve mesajlar dahi tamamen kontrolünüz altına alınıyor. Bunun yanı sıra park kamerasına sahip olan multimedya sistemleri, arabanızın güvenliği konusunda da öne çıkıyor. Kamera sistemi sayesinde en ufak çarpmalara ya da sürtünmelere karşı aracınızı koruyor ve güvenli bir şekilde park etmenizi sağlıyor. Aynı zamanda araç kullanırken rahatlıkla sesli kontrol yapabiliyor ve ses seviyesini ayarlayabiliyorsunuz. Böylece rahatsız edici yüksek ses seviyesini kısabiliyor ve sadece yola odaklanabiliyorsunuz. Gelen aramalara da kolaylıkla cevap vermenizi sağlayan gelişmiş multimedya sistemi, şık ve fonksiyonel uzaktan kumandası sayesinde menülere kolaylıkla erişmenize yardımcı oluyor. Çeşitli müzik seçeneğini beraberinde getiren yenilikçi cihaz, gelişmiş kanal hafızası özelliği ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bu özellik sayesinde parazit yapmayan ve sn derece pürüzsüz olan bir radyo keyfi yaşatıyor.

Yeni Nesil Multimedya Sistemleri

Yeni Nesil Multimedya Sistemleri

Android multimedya sistemleri, güçlü işletim sistemi ve yeni nesil işlemcisi sayesinde kusursuz bir performans sergiliyor. Bu sayede görüntülerde herhangi bir donma, takılma ya titreme meydana gelmiyor. Aynı zamanda USB ve SD kart desteği ile de güçlendiriliyor. Bu sayede Multimedya sisteminiz ile uyumlu olan dilediğiniz cihazı kolaylıkla bağlayabiliyorsunuz. Gelişmiş bağlantı teknolojisi ile de istediğiniz müziği dinleyebiliyor ya da dilediğiniz içeriği geniş ekranda görüntüleyebiliyorsunuz. Miror link bağlantısı ile desteklenen Multimedya sistemleri ise telefonunuzu cihaz ile hızla eşleştiriyor ve Android işletim sisteminin tüm özelliklerini sunuyor. Kablosuz Wi-Fi bağlantısı sayesinde de Multimedya sistemi üzerinden hızla internete bağlanabiliyor ve internetteki tüm içeriklere erişim sağlayabiliyorsunuz. Araç multimedya navigasyon sistemleri, aracın direksiyon kontrol tuşları ile de mükemmel bir uyumluluk gösteriyor. Böylece sürücünün yolculuk sırasında dikkatinin dağılmasını engelliyor. Bluetooth özelliği ile desteklenen Multimedya cihazı sayesinde de Handsfree görüşme dahi yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda telefon rehberinizi ya da telefonunuzdaki müzikleri cihaza indirerek kolaylıkla yönetebiliyorsunuz. Aracınıza uygun diğer multimedya ürünleri için Multimedya & Navigasyon kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Bağlantı Şekli

Oem (3714)
(5)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran

(6765)
(4222)
(1974)
(473)
(397)
(10)
(6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Bluetooth Desteği

(13727)
(120)
Başka bir kelime deneyin

Park Kamerası

(13001)
(846)
Başka bir kelime deneyin

Navigasyon

(12908)
(939)
Başka bir kelime deneyin

Marka

A.S.S. (424)
Alpine (83)
Audiomax (141)
AVA (57)
Avgo (179)
AVT (27)
Bestar (1)
Blaupunkt (25)
BOD (6)
Boson (1)
Cadence (94)
Carvocal (134)
Carway (1)
cbtx (4)
Clarion (5)
Comwegen (348)
Convex (112)
Cyberaudio (676)
Cyclone (5)
DarkWay (14)
Darwill (173)
(966)
Edison (14)
For-X (717)
Forcecar (345)
Forwell (3)
Garmin (22)
Jameson (144)
Joying (28)
Jvc (2)
Kamosonic (479)
Kawai (6)
Kenwood (29)
KINGVOX (48)
Magton (1)
Mg Audio (9)
MİXTECH (703)
Motevo (1)
Myway (1739)
Navigold (824)
Naviin (110)
Navimaster (45)
Navimate (18)
Navimedia (267)
Navimex (2305)
Navitech (10)
Navix (375)
Navnet (6)
Navsmart (1)
Nawgo (181)
Nawsoon (275)
Necvox (1217)
Next Base (6)
Opax (2)
Panasonic (31)
Pioneer (69)
Piranha (3)
Pyle (2)
Roadstar (5)
Sony (278)
Soundmagus (12)
Sunask (7)
Trident (3)
Xetec (12)
Zenec (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dahili TV

(11214)
(2633)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(434)
ve üzeri (594)
ve üzeri (644)
ve üzeri (656)
ve üzeri (680)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL