Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Navigasyon

Başka bir kelime deneyin

Park Kamerası

Başka bir kelime deneyin

Bluetooth Desteği

Başka bir kelime deneyin

Dahili TV

Başka bir kelime deneyin

Bağlantı Şekli

Canlı Trafik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Multimedya & Navigasyon

için 28,642 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Multimedya ve Navigasyon

Araba teknolojisi ile beraber bu günlerde de oldukça popüler bir hal alan araç içi multimedya sistemleri, artık vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelmiş olan ürün modelleri olmaktadır. Bu ürün tasarımlarını, aracınıza ve ihtiyacınıza uygun olan farklı modelleri ile sayfamızda rahatlıkla bulabileceksiniz. Yol seyahatiniz esnasında çeşitli pratiklikler kazandıran bu ürünlerin başlıca temel görevi, sizlere yol bulma konusunda kusursuz bir fayda sunmaktır. En bilindik hizmetlerinden biri olan bu navigasyon fonksiyonunun yanı sıra ayrıca aramalarınız ve mesajlaşmalarınız konusunda da büyük bir kolaylık elde etmenizi amaçlamaktadır. Ayrıca müzikleriniz ve çeşitli birçok dosyanıza da bu ürün çeşitleri üzerinden erişebilmeniz mümkün olmaktadır. Bütün bu işlemleri sağlayabilmesi için edineceğiniz cihazınızın işletim sisteminin yalnızca akıllı telefonunuza uyumlu olması yeterli olacaktır.

Başlıca Avantajları İle Multimedya Sistemleri

Başlıca Avantajları İle Multimedya Sistemleri

Çok işlevsel bir faaliyet gösteren bu ürün modellerinin fonksiyonlarından detaylıca söz etmek gerekirse, ses sistemleri ve navigasyon , arama, mesajlaşma ve müzik erişimi kolaylıklarının yanı sıra internet konusunda da büyük pratiklik sunduklarını belirtmek gerekir. Wi-Fi kablosuz internet özelliği sayesinde bir bilgisayardan bağlanmanızdan farksız bir şekilde internetten faydalanabileceksiniz. Dilediğiniz siteye bu ürünler aracılığıyla aynı kalitede erişim sağlayabileceksiniz. Eski bir teknoloji olan araba teyplerinin yerini fazlasıyla dolduran multimedya sistemleri üzerinde bulundurduğu bütün bu hizmetleri ile araba sürme deneyimlerinizi daha konforlu bir hale getirecektir. Özellikle arkadaşlarınız ile uzun yolculuklara çıkmanız durumunda, en eğlenceli ve pratik yol deneyimlerinizin keyfini sürüyor olacaksınız. Çalışma performansı bakımından da bu ürünler hiçbir surette donma ve benzeri olumsuz durum ile karşılaşmanıza sebebiyet vermeyecektir. Her bir multimedya ekran çeşidinin üzerinde parlamayı engelleyen ekran koruyucu jelatinler yer almaktadır. Bu sayede oldukça rahat bir görüş elde edebileceksinizdir. Özellikle de bu ürünlerin navigasyonundan yardım almanız esnasında, parlama yapmama özellikleri sayesinde kusursuz bir kullanım deneyimi yaşayabileceksinizdir. Ayrıca kaliteli ekranın üzerinden yolları rahatlıkla seçebilecek ve rotanızdan şaşmadan hedef noktanıza erişebileceksiniz. Telefonunuzu bu ürünlere tanımlamanız ardından ellerinizi direksiyondan ayırmanıza gerek kalmadan konforlu bir şekilde her fonksiyonundan fayda elde edebileceksiniz. Sizlere adeta bir co-pilot olacak bu ürünler arasında ayrıca her araç tipine uyumlu olan modeller de bulunabilmekte olup, aradığınız ürün çeşidini bu sayede zahmetsizce bulabileceksiniz. Bu sistemlerin söz konusu fonksiyonlar dışında daha başka özellikleri de bulunmaktadır. Örneğin, aracınızı park etmeye çekindiğiniz dar alanlara bu cihaz çeşitleri sayesinde gönül rahatlığıyla park edebileceksiniz. Bu ürün modellerinin park kameraları oldukça pratik ve nitelikli bir çalışma özelliğine sahip olmaktadır. Bu kapsamda cihazlardan güvenle yardım alabileceğinizden emin olabilirsiniz. Her işlevini büyük bir hassasiyetle yerine getiren bu cihazları kullanmanız bir alışkanlık haline dönecek ve bu ürünleri çalıştırmadan araç kullanmak artık büyük bir eksiklik gibi gelecektir. Bir diğer önemli fonksiyonunun ise sesli komut olduğunu söylemek gerekir. Ses ile kontrol özelliği sürüş deneyiminiz esnasında dikkatinizi dağıtmamanızı da sağlayacak bir fonksiyondur. Bu ürünlere sahip olmak ile ihtiyacınızdan çok daha fazlasını kazanmış olduğunuzu göreceksiniz. Bunun için sayfamızdan Necvox multimedya sistemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Maksimum Fayda Sunan Navigasyon Cihazı Ürünleri

Maksimum Fayda Sunan Navigasyon Cihazı Ürünleri

Navigasyonlar ile ilgili olarak öncelikle söylemek gerekir ki, bu ürün modelleri üzerinde herhangi bir tuş takımı yer almamaktadır. Dolayısıyla dokunmatik olan ekranı sayesinde ürünler boyut bakımından komple ekrandan oluşmakta olup, daha pratik bir kullanım sunmaktadır. Bazı eski tip navigasyon sistemleri üzerinde tuş takımlarının bulunması, ürünün aracınızda da gereğinden fazla yer kaplamasına sebep olabilmekteydi. Ancak son teknoloji ürünü olan tasarımlarda tuşların olmaması, ya ekranı bakımından ürünün daha geniş olmasını sağlamaktadır ya da daha az yer tutar yapıda üretilmelerini sağlamaktadır. Ayrıca kameralı sistemler olmaları sayesinde dilerseniz sürüş faaliyetinizi de kayıt altına alabileceğinizi bilmelisiniz. Bu cihazlar, bir navigasyon cihazı ürününden çok daha fazlasıdır. Bu sebeple son teknoloji harikası olan bu yenilikçi tasarımlar birçok kullanıcı tarafından sıkça tercih görmektedir. Mobil cihazlarınızla bağlanıp telefon ile yapabildiğiniz hemen her aktiviteyi bu ürünler ile de rahatlıkla yapabileceğinizden dolayı trafiklerde sıkılmadan yolculuk geçirebilmeniz de mümkün olacaktır. Dilerseniz televizyon izleyebilecek, özellikle aileniz ile beraber yolculuktaysanız bir oturma odası havasını aracınızda hissedebileceksiniz. Sizlere her açıdan keyifli zaman geçirtecek bu ürünler, ister bluetooth isterseniz de USB ile bağlantı imkânı da tanımaktadır. Bu sayede arzu ederseniz çocuklarınıza film de açabileceksiniz. Ayrıca kendinize özel bir müzik çalma listesini değerlendirmek de isteyebilirsiniz. Müzik çalmak için ayrıca Youtube veya Spotify gibi çeşitli uygulamalara da kolaylıkla bağlanabileceğinizi unutmamanız gerekir. Birçok yenilikçi uygulamayı içerisinde barındırmasının yanı sıra bu cihazlar da ayrıca radyo imkânını da bulabileceksiniz. Cihazların nitelikli yapısı size HD görüntü kalitesini sunacaktır. Bu sayede yüksek çözünürlükte videolar izleyebileceğinizi bilmeniz gerekir. Sizlere geniş bir kullanım opsiyonu sunması sayesinde herhangi bir tablet ürününden farksız olarak görev gördüğünü söylemek yanlış olmaz. Ürünlerin ekranları başlıca 7 inç, 8 inç veya 9 inç büyüklükte olabilmektedir. Birçok farklı otomobil modeline göre özel olarak üretilebilen tasarımlar bulunabilmektedir. Dolayısıyla da araçtan araca tasarımlarında ve boyutlarında değişkenlik olabilmektedir. Aracınıza uygun bir modeli sayfamız üzerinden kısa sürede bulabileceksiniz. Hangi tasarımı kullanacak olursanız olun, her bir ürün modelinden çok memnun kalacaksınızdır.

Modern Yapılı Multimedya Navigasyon Sistemlerinin Fiyatları

Modern Yapılı Multimedya Navigasyon Sistemlerinin Fiyatları

Sürekli olarak gelişen teknoloji çağı içerisinde hız kesmeden yenilenmiş ve yenilenmekte olan pek çok farklı ürün modeli bulunmaktadır. Bu sebeple multimedya navigasyon ürünlerinde, fiyatları bakımından da büyük bir çeşitlilik söz konusu olmaktadır. Ancak geniş ürün yelpazesi içerisinde ihtiyacınız olan nitelikteki cihaz çeşidini bütçenize uygun maliyetlerde elde edebilmeniz de mümkündür. Bu ürünler başlıca işletim sistemleri bakımından farklı olabilmektedir. Aracınıza uygun bir model seçerken, mobil telefonunuzun da işletim sistemi ile uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekir. Aksi takdirde telefonunuzu bu cihazlara tanımlamanız söz konusu olmayacaktır. Ancak maliyetleri açısından bir işletim sisteminin diğerinden daha yüksek fiyatlı olduğunu belirtmek doğru değildir. Genel itibariyle tasarımları ve fonksiyonları bakımından fiyatlara etki eden pek çok unsur bulunmaktadır. Maddi değer açısından etkili olan bir diğer faktör ise tahmin edilebileceği üzere marka faktörü olmaktadır. Bu alanda kalitesini ispat etmiş her markanın üretimleri, diğer markaların ürünlerinden daha yüksek maliyette olabilir. Bu fiyat farkı, aynı kalitede ve özelliklerdeki farklı markalara ait iki ürün modeli arasında da görülebilir. Kullanıcılar her zaman için bildikleri markanın güvencesi ile piyasaya sürülen ürünleri daha çok tercih etmektedir. Dolayısıyla da tercih gören markanın ürünlerinde mali açıdan bir artış söz konusu olmaktadır. Bu durumda diğerlerinin maliyeti düşük değil, bu ürünlerin maliyeti yüksektir denebilir. Yüksek maliyette olmayan ürün modelinin ise kalitesiz olduğunu söylemek, bu durumda oldukça yanlış bir düşünce olacaktır. Kısacası ihtiyacınız olan kaliteli bir ürün modelini, sizlere oldukça hesaplı gelebilecek maliyetlerde bulabilmeniz mümkündür. Bu ürün modellerinden duyulan memnuniyeti yorumlardan inceleyebilirsiniz. Birbirinden nitelikli olan bu modeller ile ilgili kullanıcı yorumlarını inceleyecek olursanız, cihazların sunacağı faydaları bizzat kullanıcısından teyit etmiş olacaksınızdır. Çeşitli tasarımlarıyla fark yaratan multimedya teyp ürün modellerinin her birini görselleri ile beraber sayfamızdan inceleyebilmeniz de mümkündür. Aracınıza farklı bir hava kazandıracak olan bu ürün çeşitleri ayrıca gece görüş özellikleri ile de ilginizi kolaylıkla üzerine çekebilecek tasarımlar arasındadır. Her bir ürün modelinin de su geçirmez yapıda olduklarını bilmeniz gerekir. Sizler de eğer aracınızda böylesine teknolojik bir yardımcıya gereksinim duyuyorsanız, sayfamızdan ihtiyacınızı karşılayacak modelleri multimedya sistemleri sayfamızdan hemen incelemeye başlayabilirsiniz.