Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Multimedya & Navigasyon

için 10,147 sonuç bulundu.

Multimedya & Navigasyon

Araç içi multimedia sistemleri günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılıyor. Otomobiliniz ile seyahat ederken gideceğiniz yeri kolayca bulmanızı sağlayan ve internete kolayca bağlanmanıza olanak sunan sistemler gün geçtikçe gelişerek yeni özellikler ile hizmetinize sunulmaya devam ediyor. Bütün bunlar gösteriyor ki oto teyp teknolojisi düşünülenin aksine artık sadece müzik dinleme ihtiyacınızı karşılamanın ötesinde...

Multimedya ve Navigasyon Sistemlerinin İşlevleri Nelerdir?

Multimedya ve Navigasyon Sistemlerinin İşlevleri Nelerdir?

Multimedya kelimesi çok işlevli anlamında kullanılıyor. Cihazlara multimedya denmesinin sebebi ise birçok işi yerine getirebiliyor olması. Örneğin eskiden oto teyp denirken şimdi multimedya oto teyp deniyor. Bunun en büyük nedeni bu cihazların artık sadece müzik yayını yapmakla yetinmiyor oluşu... Bu cihazlar üzerinden artık klip izleyebilir, internete kolayca erişebilir ve navigasyon özelliği ile yolunuzu bulabilirsiniz. Multimedya oto teyplerden sonra hayatınızı daha da kolaylaştırmak adına multimedya navigasyon sistemleri geliştirildi. Bu navigasyon sistemleri birçok yeniliği de beraberinde getirdi. Sesli komut özelliği sayesinde gözünüzü yoldan ayırmanız gerekmiyor. Rota dışına çıkmanız durumunda sizi uyarıp yeni bir rota belirlemek gibi özelliklere sahip. Navigasyon cihazlarının sağladığı kolaylıklar saymakla bitmez, örneğin dokunmatik araç navigasyon cihazı tuş kavramını ortadan kaldırıp cihazın boyutunun küçülmesini sağlayarak yerden tasarruf etmenizi sağlar.

Multimedya ve Navigasyon Sistemleri Fiyatları

Multimedya ve Navigasyon Sistemleri Fiyatları

Günümüzde bu teknoloji o kadar çeşitli bir hal aldı ki net bir fiyat bilgisi bulunmuyor. İhtiyaçlarınıza göre çeşitleri incelemeniz gerekebilir. Örneğin yolları birebir benzeri gibi gösteren HD navigasyon cihazı sistemleri veya telefonunuzdaki çoğu özelliği destekleyen hatta belli uygulamalar ile telefonunuz ile iletişim kurabilen dokunmatik Android navigasyonlu teyp sistemleri mevcut. Bu özelliklerin hepsi de fiyatlarda çeşitliliğe yol açıyor. Bu teknolojiler ile birlikte Oem multimedia kavramı da yaygın olarak kullanılıyor. Bilinen yanlış bir bilgi Oem cihazların kalite açısından zayıf olduğu yönünde. Oem kelimesi “Original Equipment Manufacturer”dir, yani “Orijinal Ürün Üreticisi” anlamında bir açılıma sahip. Bu ürünleri diğer ürünlerden ayıran tek fark kutusuz gelmeleri. Yanında ufak bir kitapçık ile gelir ve kutulu ürünlerden hiçbir farkı bulunmaz. Fakat kutu maliyeti artırdığı için daha uygun fiyata gelir.

Bu Sistemler ile Hayatınız Daha Kolay ve Eğlenceli

Bu Sistemler ile Hayatınız Daha Kolay ve Eğlenceli

Akıllı telefon navigasyon yansıtıcı araç kiti sayesinde navigasyon bilginizi ön camınıza yansıtabilirsiniz. Bu şekilde herhangi bir şey kullanmadan sadece akıllı telefonunuz yardımı ile sürüşünüzü kolaylaştıracak bir navigasyona sahip olabilirsiniz. Kameralı navigasyon sistemleri sayesinde sürüşünüzü kayıt altında tutabilir ve daha kolay bir park deneyimine sahip olabilirsiniz. Televizyon izleme ve mobil cihazlara bağlanabilme özelliğine sahip multimedya cihazları ile özellikle uzun yolculukları sizin ve aileniz için eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bluetooth veya usb bağlantı üzerinden çocuklarınıza filmler açabilir veya kendi çalma listelerinizi oluşturabilirsiniz. Dokunmatik HD multimedya cihazları sayesinde kolay ve pratik kullanımın keyfini sürerken videolarınızı yüksek çözünürlükte izleyebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğu FM özelliği sayesinde radyo yayınlarını takip etmekte zorlanmazsınız. Oto multimedya cihazları, gelişen teknoloji ile birlikte tablet bilgisayarlarınızda yaptığınız tüm özelliklere sahip. Her an her yerde bilgiye ihtiyaç duyulabilen bir zamanda olunduğu düşünülür ise bu teknolojinin önemi daha da kavranabilir. Otomobilinizden internete bağlanmanıza yardımcı olan bu teknoloji ile istediğiniz bilgiye istediğiniz yerden kolayca ulaşabilirsiniz. Oto multimedya sistemleri otomobilinize özel olarak üretilmiş cihazlardır. Bu cihazlar ile YouTube, Spotify gibi uygulamalar üzerinden müzik dinleyebilir, maillerinizi kontrol edebilir veya kolaylıkla internete erişim sağlayabilirsiniz. Bu sistemlerin tek amacı sizin sürüş keyfinizi artırmaktır. Sizde bu keyiften yararlanmak istiyorsanız bu teknolojiye sahip ürünler sadece bir tık uzağınızda. Aracınızı uygun diğer elektronik ürünleri incelemek isterseniz Ses Sistemleri & Navigasyon kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Navigasyon

(9133)
(749)
Başka bir kelime deneyin

Park Kamerası

(9535)
(347)
Başka bir kelime deneyin

Marka

A.S.S. (227)
Alpine (178)
Atlanta (1)
Audiomax (94)
AVA (54)
Avgo (184)
AVT (93)
Blaupunkt (2)
BOD (1)
Cadence (16)
Carvocal (438)
Carway (1)
cbtx (6)
Clarion (5)
Convex (192)
Cyberaudio (237)
Cyclone (5)
DarkWay (15)
Darwill (127)
(224)
Edison (15)
Fly (8)
For-X (458)
Forcecar (241)
Forwell (4)
Garmin (51)
Jameson (32)
Joying (7)
Jvc (107)
Kamosonic (292)
Kawai (11)
Kenwood (151)
KINGVOX (57)
Magellan (5)
Mg Audio (12)
MİXTECH (138)
Motevo (14)
Navigold (570)
Naviin (46)
Navimaster (43)
Navimate (111)
Navimedia (271)
Navimex (2275)
Navitech (26)
Navix (553)
Navking (3)
Navnet (11)
Navsmart (1)
Nawgo (281)
Nawsoon (233)
Necvox (1168)
Next (1)
Next Base (6)
Oblio (2)
Oem (19)
Opax (2)
Panasonic (50)
Pioneer (152)
Piranha (19)
Pyle (1)
Roadstar (6)
Sony (6)
Sunask (8)
Sunny (3)
Tomtom (18)
Trident (1)
Xetec (17)
Zenec (415)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran

(4364)
(3690)
(1606)
(141)
(137)
(30)
(28)
(26)
(20)
(10)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Bluetooth Desteği

(9841)
(211)
Başka bir kelime deneyin

Bağlantı Şekli

Oem (2710)
(5)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dahili TV

(7040)
(2842)
Başka bir kelime deneyin

Canlı Trafik

(124)
(44)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(432)
ve üzeri (600)
ve üzeri (657)
ve üzeri (669)
ve üzeri (697)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL