Filtreleri Temizle
Marka
Navitech

Kategoriler

Marka

Canlı Trafik

Başka bir kelime deneyin

Bluetooth Desteği

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Navigasyon (GPS) Cihazları

için 8 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Navitech Navigasyon (GPS) Cihazları

Teknoloji beraberinde, insan hayatına pek çok yenilik getirir. Bu yenilikler arasında en ilgi çekici olanlardan biri ise navigasyondur. Navigasyon, teknoloji ile birlikte şekillenerek insan hayatına giren ve insanlığa son derece yardımı olan teknolojik araçlardan sadece biridir. Navitech navigasyon kullanıcılarının gidecekleri yolu ya da yönü en rahat bir şekilde bulabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Trafikte yolculuğa devam ederken gideceği yönü bilmeyen ya da unutan her sürücü için vazgeçilmez teknolojik araçlardan biri olan Navitech navigasyon, sürücülere her zaman yardımcı olmak için üretilmiştir. Gitmek istediğiniz adresi bir başkasına sormak yerine navigasyondan yardım almak her zaman daha avantajlı bir haldedir. Navitech navigasyonların bir diğer özelliği ise, gitmek istediğiniz yol trafikli ise sizi olabildiğince trafikten uzak bir kestirme yoldan götürmeye çalışmasıdır. Bu sayede, zamanın altın değerinde olduğu bu günlerde trafikte çok uzun zaman geçirmenin önüne geçmiş olup, zaman tasarrufu sağlarsınız. Navitech navigasyon cihazı pek çok kullanıcının vazgeçilmez araç içi teknolojik malzemelerinden biri haline gelmiştir. Daha önce hiç gitmediğiniz bir adrese, hiç görmediğiniz bir yere en uygun yoldan gitmek için pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen Navitech navigasyon cihazı, teknolojinin insan hayatına getirdiği en kullanışlı güzelliklerden biri haline gelmeyi başarmıştır. Siz de ürünü daha yakından incelemek, ürün hakkında bir fikir sahibi olmak ya da gerçek kullanıcıların yapmış olduğu ürün yorumlarını okumak isterseniz, ürünün yer aldığı navigasyon ve GPS cihazları sayfasına göz atabilir, arzuya göre ürünü satın alabilirsiniz.

Teknolojinin En Güzel Yanı: Navitech Navigasyon

Teknolojinin En Güzel Yanı: Navitech Navigasyon

Navigasyonlar insan yaşantısına henüz girmeden önce, insanların yaşadığı belki de en büyük sorunlardan biri adres bulmaktı. Bulunamayan ya da yanlış tarif edilen adresler, oldukça sıkışıklığa sahip olan yollar pek çok kişinin kabusu halindeydi. Navitech navigasyon modelleri sayesinde insanlar artık bu sorunların hiçbiri ile karşılaşmıyor. Gün içinde gitmek istedikleri her adrese çok rahat bir biçimde ulaşabilir hale gelmekteler. Navitech navigasyon modelleri pek çok seçenek ile beraber kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. En çok tercih edilen Nacitech modelleri beraberinde pek çok özelliği bünyesinde barındırmaktadır. En kapsamlı navigasyon cihazlarına sahip olan markalardan biri olan Navitech, araç ile sistemlerine yapısal olarak tam uyumluluk hali içerisindedir. Aynı zamanda araç ile görsel olarak da bir bütünlük sağlar. Böylece uyumun son derece hakim olduğu bir teknoloji zevki içerisinde yolculuğunuza devam edersiniz. Aracınıza yepyeni bir hava katacak olan Navitech navigasyon, sahip olduğu dijital harita sayesinde binaları ve diğer yapıları üç boyutlu olarak görüntüleyebilir, görsel açıdan harika bir deneyim yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda bu navigasyon cihazları sahip olduğu dijital yol tabelasının yaptığı yönlendirmeler sayesinde dönülmesi gereken yolları çok daha kolay bir biçimde tespit eder, bu sayede de gitmek istediğiniz yere çok rahat ve sorunsuz bir biçimde ulaşabilmeniz mümkün olur. Navitech navigasyon özellikleri arasında yer alan bir başka özellik ise Mirror Link fonksiyonudur. Telefon ekranını multimedya üzerinden de kontrol etmek isteyen kullanıcıların oldukça seveceği bu özellik ile birlikte, multimedya oynatıcısını USB kablo aracılığı ile navigasyon cihazına bağlayabilir, keyifli bir yolculuğun temellerini atmış olursunuz. Kullanıcıların en beğendiği özelliklerden biri haline gelen bir başka özellik ise eller serbest fonksiyonudur. Kablosuz bağlantı ağının tadını doyasıya çıkarmanız için özel olarak geliştirilen bu özellik, cihazınıza yüklediğiniz birbirinden güzel şarkıları gönül rahatlığı ile dinlemenizi kolaylaştırıyor. Aynı zamanda cihaz, eller serbest özelliğini kullanarak da telefon görüşmesi yapmanızı mümkün hale getiriyor.

Navitech Navigasyon ile Her Yolcukta Farklı Bir Keyif

Navitech Navigasyon ile Her Yolcukta Farklı Bir Keyif

Navitech navigasyon modelleri kullanıcılarına pek çok kolaylığı beraberinde sunar. Bu kolaylıklardan biri de cihazların hiç şüphesiz parlayamayan, anti-glare dokunmatik ekranlardan oluşmasıdır. Navigasyon ekranında meydana gelme ihtimali bulunan tüm görüntü kayıplarını ortadan kaldıran bu özellik canlı ve hoş renkleri aracınıza taşımaktadır. Navitech navigasyon kullanımı pek çok kullanıcıya göre oldukça kolaydır. Direksiyon kontrol öğrenme mekanizması da bulunan bu navigasyon cihazları, araç direksiyon kontrol tuşlarıyla uyumlu olup, sizin yolculuk esnasında dikkatinizi dağıtmadan aramanızı cevaplamanıza son derece yardımcı olur. Aynı zamanda direksiyon kontrol öğrenme mekanizması ile uygulamaları da kontrol etmeniz mümkün hale gelir. Navitech navigasyon modelleri maksimum güç çıkışı ile medya uygulamalarını oldukça yüksek seste kaliteli bir şekilde dinlemenize yardımcı olur. Hiçbir ayrıntıyı kaçırmamanız için özel olarak tasarlanmıştır. USB fonksiyonu sayesinde, müziğinizi USB bellek ile beraber aracınızda dinlemeniz son derece mümkün hale gelir. Müziğin sesini özelleştirmek için ise AUX giriş fonksiyonu özelliği devreye giriyor. Navitech navigasyon bataryası uzun bir süre dayanır. Ekran genişliği ve FM/AM kanal hafızası özelliği ile yolculuk esnasında müzikten vazgeçemeyen müzik tutkunu kullanıcılarını büyülüyor. Park kamerası özelliğine de sahip olan bazı navigasyon cihazları, sizi ve aracınızı ufak çarpma ve çiziklerden korumayı amaç haline getirir. Rahatça aracınızı park edebilmeniz adına özel olarak üretilen bu cihazlar, aynı zamanda görüntü aktarımı yapabilmek adına arka monitör video çıkışına da sahiptir. Bu sayede araç içi izlediğiniz görüntüleri arka koltukta yolculuğunu sürdüren kişiler için de aktarımı sağlayabilirsiniz.

Navitech Navigasyon ile Daha Güvenli Yolculuklar

Navitech Navigasyon ile Daha Güvenli Yolculuklar

Bir navigasyon cihazı satın almadan önce kullanıcıların kafalarına takılan belli başlı sorular vardır. Bu soruların başında hiç şüphesiz satın alınmak istenen navigasyon cihazının fiyatı gelir. Navitech navigasyon fiyatları genel olarak her bütçeye uygun olması nedeniyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Navitech navigasyon fiyatları pek çok sebebe göre değişkenlik gösterebilir. Bu sebeplerden birkaçı cihazın üretimi sırasında kullanılan malzemenin kalitesi ve cihazın üretildiği tarih, cihazın barındırdığı belli başlı teknik özellikler olarak sıralanabilir. Genel olarak bütçe dostu bir profil sergileyen marka, ürettiği birbirinden güzel multimedya ve navigasyon cihazları sayesinde adından sıkça söz ettiriyor. Kullanıcılarına tam fonksiyonlu uzaktan kumanda hizmeti de sunmakta olan Navitech, kullanıcıların araçta seyir halinde iken dikkatlerinin dağılmaması için tasarlanmıştır. Dahili GPS, LED aydınlatma, RDS fonksiyonu, direksiyondan kontrol girişi ve bt fonksiyonu gibi özellikle bir arada tasarlayan Navitech, bu sebeple navigasyon alanında oldukça tercih edilen markalardan biri olmaya başarıyor. Navitech navigasyon kullanıcı yorumları arasında da sıklıkla bahsedilen birbirinden ilgi çekici teknik özellikler ile gitmek istediğiniz her yere büyük bir kolaylıkla ulaşmanız mümkün hale geliyor. Siz de ürünü daha yakından incelemek, ürün hakkında bir fikir sahibi olmak ya da gerçek kullanıcıların yapmış olduğu ürün yorumlarını okumak isterseniz, ürünün yer aldığı sayfaya göz atabilir, arzuya göre ürünü satın alabilirsiniz.