Filtreleri Temizle
Marka
Durex

Kategoriler

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Prezervatif

için 111 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Durex Prezervatif

Cinselliği eğlenceli ve yüksek haz ile yaşamak çiftler tarafından oldukça önemsenen bir meseledir. Bu meseleyi aynı zamanda güvenli bir hale getirmek ise yine çiftlerin sorumluluğundadır. Durex prezervatif alternatifleriyle tatmininizi arzu ettiğiniz şekilde ve güvenle yaşayabilirsiniz. Markanın ürün kategorisini inceleyerek Durex prezervatif fiyatları ve ürünlerin özelliklerini hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Durex Prezervatif ile Eğlence Başlıyor

Durex Prezervatif ile Eğlence Başlıyor

Duyuları harekete geçiren, heyecanı ve tutkuyu doruklarda yaşamanızı sağlayan bir cinsel deneyim için çift uyumu elbette önemli ancak bu eğlenceyi her iki taraf için de daha çarpıcı kılmanın yolları da var. Temel amacı güvenli ve sağlıklı bir cinsel ilişki sağlamak olan prezervatifler modern dönemde kazandıkları özelliklerle bu çarpıcı deneyimi yaşamanıza olanak tanıyor. Durex markası, piyasaya sunduğu prezervatifleri geniş bir yelpazede farklı özelliklerle kullanıcılarla buluşturuyor. Farklı kokuların, kalınlık düzeylerinin, boyutların ve dokuların prezervatiflerde farklılık yaratmak suretiyle uygulanıyor olması kullanıcılar için de cinselliği daha seçkin bir hale getirebiliyor. Durex prezervatif boyutları ile birbirinden ayrılan alternatiflerle karşımıza çıkıyor. Kullanıcının uygun boyda bir prezervatifi kullanıyor olması en başında hazzı etkileyen önemli bir faktördür. Doğru boyutta Durex prezervatif kullananlar cinsellik esnasında daha konforlu ve uzun süreli birliktelik yakalayabiliyorlar. Bu anlamda boyutla ilgili doğru seçim yapıldıktan sonra geriye hangi fonksiyonel özelliği birlikteliğinizde arzu ettiğinizi belirlemek kalıyor.

Durex Prezervatif Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Durex Prezervatif Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Türkiye’de güvenli cinsellik alanında tercih edilen başarılı markalardan birisi olan Durex, cinselliğin eğlenceli hallerini de keşfetmenize olanak tanıyor. Oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunan markanın prezervatif modelleri incelendiğinde kokuları, dokuları ve kalınlıklarıyla birbirlerinden ayrılan alternatifler karşımıza çıkıyor. Bu alternatifler arasında Durex kayganlaştırıcı prezervatif yer alıyor. Kayganlaştırıcı ek bir ürün kullanmanıza gerek kalmadan, partnerinizle konforlu bir şekilde cinselliği yaşayabilmenizi sağlayan kayganlaştırıcı özellikli ürün, her iki taraf için de tatmini arttırıyor. Birliktelik sırasında uyarılmayı yine her iki taraf için de arttıran Durex tırtıklı prezervatif de ürün kategorisinde yer alıyor. Tırtıklı dokusuyla cinsel birlikteliğin her anını daha dinamik ve hissedilebilir kılan Durex prezervatifle hazzı yüksek noktalarda yaşayabiliyorsunuz. Markanın ürün kategorisindeki seçenekler sahip oldukları özellikler bazında birbirlerinden fiyat olarak ayrılıyorlar. Siz partneriniz ve kendiniz için ideal olan özellikleri belirleyerek markanın bir ürününü tercih edebilirsiniz. Dilerseniz hemen şimdi ürün kategorisini inceleyerek, beğendiğiniz bir prezervatifi sipariş edebilirsiniz.

Durex Prezervatif Kontrolü Size Bırakıyor

Durex Prezervatif Kontrolü Size Bırakıyor

Çiftler arasında cinsellikten alınan tatmini karşılıklı olarak yükseltmek uzun süreli ilişkiler için oldukça önemli. Bu problemi göz önünde bulundurarak güvenli cinsel ilişkiyi, karşılıklı yüksek tatmine dönüştürmeyi hedefleyen Durex markası prezervatif ürünüyle bu noktaya da parmak basıyor. Durex geciktirici prezervatif ürünü içerdiği geciktirici krem ile birliktelik süresini uzatarak erken boşalmayı önleyerek tatmini her iki taraf için de daha uzun süreli kılıyor. Sonuç olarak partneriniz için tatmin süresini uzatmanın yanında siz de birlikteliğin daha uzun sürüyor olmasının tadını çıkarabiliyorsunuz. Markanın kokulu alternatifleri de kullanıcılar tarafından beğeni topluyor. Durex prezervatif çeşitleri arasında muz, çilek, elma ve portakal kokularının birleşimini sunan seçenekler bulunuyor. Cinselliğe lezzet katmanızı sağlayan bu kokulu prezervatif alternatifleri ile birliktelik esnasında açığa çıkan aromatik kokuların etkisiyle, birlikteliğinizi akılda iz bırakan bir tutkuyla yaşayabilmeniz mümkün. Daha fazla seçenek için Prezervatif kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.